A czemu Cię interesuje naliczanie postów?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

A czemu Cię interesuje naliczanie postów?

Postautor: Andrew » 31 sty 2007, 13:46

Zatem dlaczego ? ja odpowiem : <aniolek>
Bowiem tu sie za chiny nic nie zgadza , zliczcie sobie posty z wszelkiego rodzaju rubryk , potem popatrzcie ile ich nalicza system i ile wypisuje i doznacie szoku <aniolek> no dobra ! <aniolek> szoku nie ale zdziwko was palnie .
Mam jeszcze inne obserwacje <aniolek> klikasz na kogoś kto jest na forum - pojawia sie opis (pisze wiadomosc ) potem opis ten znika , ale nigdzie wiadomosc sie nie pojawia , za to system dopisuje do licznika jeden post wiecej <hahaha>
nie nie piłem wtedy , obserwuje to jzu od jakiegos czasu !
Ostatnio zmieniony 02 lut 2007, 07:18 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 31 sty 2007, 13:48

A nie można tego dopisać do innego tematu o naliczaniu postów?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sty 2007, 13:49

a niech modowie to zrobią , wiele tu kwiatków co by mozna połaczyc , jednak jest jak jest , zatem i mnie wolno tak <pijaki> <aniolek> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 31 sty 2007, 17:13

To może ja się wypowiem, bowiem to do mnie pytanie było.

Zainteresowało mnie to bo myślałam że są błędy na stronce i tyle i chciałam o tym powiedzieć komuś, a ztego się zrobiła nie wiadomo jaka sprawa <chory>
chciałam tylko być pomocna i spostrzegawcza ha
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2007, 00:14

Andrew pisze:Bowiem tu sie za chiny nic nie zgadza , zliczcie sobie posty z wszelkiego rodzaju rubryk , potem popatrzcie ile ich nalicza system i ile wypisuje i doznacie szoku <aniolek> no dobra ! <aniolek> szoku nie ale zdziwko was palnie .
Bo sie normalnie z tematycznych naliczaja. A z smieciowego nie . Tak samo na niekorych forach istnieja dzialy tylko dla niektorych userow [np pobierz ;) ] dla innych niewidoczne i stamtad tez sie posty naliczaja. I jak spojrzy taki z boku to w szoku jest ze komus sie nie zgadza. Tak mi sie zdaje. Liczyc nie bede niczego - za duzo tego nabazgralam tu.
Poz atym czy to jest wazne?Mnie tam lata setka w ta czy w tamta...

A ten blad drugi. NIe zauwazylam. Z tym ze bywa tak iz... jest "pisze wiadomosc"
odswiezam - wiadomosc jest a u goscia nadal "pisze wiadomosc" prze zjakis czas bo to sie tak super odswieza. :]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lut 2007, 08:34

nie naliczają sie userom kochanie , ale system je widzi !! <aniolek>
i tak w smieciowych masz na h 8-30 99635 postów napisanych .
postów po zliczeniu masz 306594 a system na dole zlicza 334525 róznica zatem 27931 postów .
róznia w tematach to az 362 tematy . <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2007, 11:51

Andrew, ale czy to jest takie wazne?Tak ilosc postow jest wazna zwlaszcza dla nowych userow. Bo widzi ze ktos ma malo to i pewnie nowy jak on. Widzi ze duzo ze czlek tu juz troche siedzi moze zblizone problemy zna co byly i cos poradzi. I tyle w sumie.
A ze system sam w sobie nie jest idealny...moze w nowszej wersji to poprawia. :)
I nie jestem zadne "kochanie" ;PP
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 01 lut 2007, 12:57

Tak sobie wędrowałam w ostatnim czasie po innych forach internetowych i nie zauważyłam żeby gdziekolwiek aż tak się ludzie rajcowali ilością postów jak tutaj. Ani też nigdzie z taką wyższością nie traktuje się "nowych" . To trochę zniechęca muszę przyznać. <niewiem>
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lut 2007, 14:03

Napisaliscie to tak jak bym pisal o postach przy danych userach - jak dla mnie , i na forach mojego np. syna - nie ma wcale licznika postów , co pomaga w nie nabijaniu ich sobie przez userów , zatem dla mnie moze licznik postów przy userze nie istniec !!
Nie o to mi chodzi ! Moon - kochanie ! <przytul>
kto nie kapuje , ten gapa ! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jin
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2007, 19:44
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jin » 01 lut 2007, 17:22

Niepotrzebne sa te liczniki..
Aczkolwiek patrzac u niektorych na ilosc godzin na forum i przeliczajac na dni mozna dojsc do Ciekawych wnioskow..
"For my entire life, I've chosen to fight for no one but myself. My dedication, and my study of the sword, was for no one but myself. Until now..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2007, 18:58

olecxka pisze:o trochę zniechęca muszę przyznać.
I dobrze. Przynajmniej jest jakis odsiew.
jin pisze:Niepotrzebne sa te liczniki..
Dyskusje juz o tym byly i pozostanowiono je zostawic. Wiec prosz enie powielajmy tej dennej dyskusji. :)
Awatar użytkownika
jin
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2007, 19:44
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jin » 01 lut 2007, 19:00

Sorka.. Nie wiedzialem..
Nie siedze tu tyle by kazda dyskusje sledzic..
"For my entire life, I've chosen to fight for no one but myself. My dedication, and my study of the sword, was for no one but myself. Until now..."
Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Postautor: Atanazy » 01 lut 2007, 19:16

moon pisze:Dyskusje juz o tym byly i pozostanowiono je zostawic. Wiec prosz enie powielajmy tej dennej dyskusji. :)


Nie rozumiem takich zarzutów. Nie każdy ma obowiązek przeczytania forum, jego archiwum, wzdłuż, w poprzek, od początku do końca i od końca do początku. Nie każdy siedzi tu nie wiadomo ile, trzaskając ponad dziewięć tysiaków postów. Pfff, nie dla każdego Agnieszka musi być domem, najważniejszą sprawą w życiu.
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2007, 19:21

Atanazy pisze:Nie rozumiem takich zarzutów.
Ja nie rozumiem gdzie Ty masz zarzuty. NIe zarzucam ze ktos nie czytal takiej dyskusji. Nikomu nie kaze. Prosze tylko o jej nie powielanie. :) Jak chcecie ja kontynuowac to prosze : http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ht=licznik

[ Dodano: 2007-02-01, 19:22 ]
Atanazy pisze:Pfff, nie dla każdego Agnieszka musi być domem, najważniejszą sprawą w życiu.
Dla mnie nie jest. :| Ty to walisz jakimis zarzutami z kosmosu. :|
Awatar użytkownika
jin
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2007, 19:44
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jin » 01 lut 2007, 21:57

Pewna osoba na tym forum ma ok 3000postow i 1600 godzin przesiedzianych.. daje to ok 66dni :P
..masz 3x tyle postow ...
"For my entire life, I've chosen to fight for no one but myself. My dedication, and my study of the sword, was for no one but myself. Until now..."
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 01 lut 2007, 22:04

jin, a jeśli ja zaloguję się rano, sprawdzę dwa wątki, zajmę się czymś, w tle mając forum otwarte, po dwóch godzinach znów coś przeczytam, a po kolejnych dwóch może nawet coś dopiszę? Cały dzien w pracy przed kompem, a przez większość czasu forum otwarte w tle. Nawet nie chcę sprawdzać, ile mam godzin przesiedzianych, wyszłoby na to, że nie jem i nie śpię :D

[ Dodano: 2007-02-01, 21:05 ]
eech.. sprawdziłam...

Wizyt: 799 Łączny czas wizyt Godzin: 1391,8 <aniolek>
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 01 lut 2007, 22:50

moon pisze:
olecxka pisze:o trochę zniechęca muszę przyznać.
I dobrze. Przynajmniej jest jakis odsiew. [quote="]
Z jednej strony masz rację, ale forum bez użytkowników przestanie istnieć, nie wyobrażam sobie żeby wszystko super funkcjonowało jeśli będzie się tu wypowiadać tylko dwudziestu weteranów. Nowe osoby wnoszą powiew świeżości co jest chyba pożądane.
Takie moje skromne zdanie <aniolek>
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.

Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,

lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać

S.G.Colette
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 01 lut 2007, 23:02

tak po dłuższej nieobecności wszedłem sobie na forum i widze ze coponiektórzy już sie zbliżaja do 10k postów! Respect Moon :) Skopiujesz te posty i ze 3 ksiazki by byly ... :) to samo w sumie Andrew :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lut 2007, 13:10

jin pisze:..masz 3x tyle postow ...
I jestem tu od pazdziernika 2004..
olecxka pisze:Z jednej strony masz rację, ale forum bez użytkowników przestanie istnieć
NA brak nowychg nie narzekamy, a Ci nowi co ich tu bym ja np nie chciala odpadaja i tak. Wolalabym zeby forum nie istanialo niz istanialo z takimi ludzmi.
szopen pisze:Respect Moon :) Skopiujesz te posty i ze 3 ksiazki by byly ... :)
To Ty ;) Najlepsze sa te pierwsze jakby nie patrzec. Bo i dlugie i radzace itd itd ale przy kolejnytm tym samym watku to ja juz teraz najczesciej 2zdanieowe posty pisze to n ie jest to za bardzo warte uwagi jakby to zebrac.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości