Feminizm

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Feministki...

to banda babo-chłopów z komplesami
18
40%
ich ruch zrobił dużo dobrego, ale w dzisiejszych czasach nie ma już prawa bytu
8
18%
nie interesują mnie, nie mam zdania na ich temat
4
9%
są nadal potrzebne
15
33%
 
Liczba głosów: 45
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 paź 2008, 09:20

Sprawy Adolfa i poboru wojskowego zostawiam, bo sa nie na temat. Chetnie moge napisac w innym temacie dlaczego sie mylisz PFC, ale tutaj to bylby juz zbyt wielki OT.
Miltonia pisze:W armii USA kobiety walcza normalnie i lataja z karabinem, jesli tylko to sobie wybiora i spelniaja warunki fizyczne. Jakis jestes zacofany Mav
To moze jedzmy g..., miliony much nie moga sie mylic. USArmy swoja sile zawdziecza nowoczesnemu sprzetowi i ogromnym nakladom finansowym wiec jakos znosza obnizenie poziomu w skutek udzialu kobiet. Naprawde nie wiem jak mozna sadzic, ze kobieta prezentuje taka sama wartosc bojowa jak mezczyzna. No chyba zeby jej wyciac macice, jajniki i podawac testosteron to by sie faktycznie zblizyla do tych mozliwosci. Bo bez tego, z niskim poziomem testosteronu, z okresem i humorami menstruacyjnymi by za wiele nie wnosila do tematu. Zwlaszcza ze nie wyobrazam sobie zmieniania tampona/podpaski pod ostrzalem. Tylko po co robic z kobiety chlopa na sile?

Aha - i rozumiem ze kobiety mieszkaja w tych samych barakach co faceci, korzystaja z tego samego prysznica i z tej samej ubikacji? Bo jezeli nie to znaczy ze powoduja niepotrzebna komplikacje w tworzeniu np oddzielnych prysznicy.

No i martwi mnie to ze nei dostrzegacie takich negatywnych skutkow udzialu kobiet jak to, ze faceci moga instynktownie starac sie je ochronic co moze byc czesto ze szkoda dla misji. Mozna wyslac kobiete do woja wbrew naturze, potem wbrew naturze kazac facetom ja traktowac jak faceta. Ale po co?
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 30 paź 2008, 09:40

Ale ja nigdzie na napisalam chyba, ze jestem za kobietami w armii? Tylko napisalam, ze to juz sie dzieje. Jestem za obowiazkowym przeszkoleniem wojskowym i czasowa sluzba dla wszystkich, ale nie mowie o takich samych zdolnosciach fizycznych, bo ich po prostu nie ma (srednio, bo wyjatki sie zdarzaja).

I przestan juz o tych bolach menstruacyjnych. Zadna ze znanych mi kobiet nie jeczy o tym (to na tym forum w wyraz to jecza co jakis czas nie wiem po co i sie nad tym rozwodza chyba z braku laku). Myslisz, ze kobieta anastezjolog odchodzi od stolu bo ja brzuszek boli, albo bo musi podpaske zmienic? Albo ze pani na kasie jeczy bo ja boli, albo matka nie zrobi dziecku obiadu, bo ja boli? Marudza te, ktore zbyt sie skupiaja na sobie, bo tak silne bole, zeby nic nie mozna bylo robic, to juz jest patologia i choroba i to sie leczy.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 paź 2008, 21:20

Jest to kolejny przykład lewackiego toku myślenia oszalałej Europy.Rozpirzyć normalny model rodziny, pozamieniać wszystko rolami, zamieszać i spłodzić bękarta - multikulturalny ersatz wartości postawionych na głowie. Durne pomysły.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2008, 21:20 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 30 paź 2008, 22:11

Ted, feminizm jest stosunkowo młodym ruchem społecznym i IMHO można by go śmiało porównać do polskiej sceny politycznej początku lat 90-tych. :] Chaos, sprzeczność poszczególnych nurtów, itp... Może za x-lat wyjdzie z tego coś sensownego. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 paź 2008, 22:27

PFC pisze:feminizm jest stosunkowo młodym ruchem społecznym
No gdzies mniej wiecej plasuje sie w dacie zastosowania w praktyce komunizmu.
PFC pisze:Chaos, sprzeczność poszczególnych nurtów, itp... Może za x-lat wyjdzie z tego coś sensownego. :)
Nie sadze. Bo nie stoi za tym zadna ideologia, a jedynie sprzeczne ze soba zadania kobiet. Trudno dogodzic jednej kobiecie, a co dopiero setce!
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 31 paź 2008, 10:15

Maverick pisze:No gdzies mniej wiecej plasuje sie w dacie zastosowania w praktyce komunizmu.


Trzeba by zacząć od tego, że komunizmu nigdy nie było. :] ...Był tylko socjalizm - etap przejściowy między kapitalizmem a komunizmem, który się wszakże nie sprawdził... Mav widzę, że masz problemy z metodologią. Zauważyłem też, że nie rozróżniasz idei "państwa dobrobytu" od PRL. ;) ...No ale rozumiem. Jak się tak głęboko w ideologii siedzi, to trudne ze swego schematu wyjść. Tak btw: liberalne pomysły szkoły chicagowskiej właśnie się posypały, jakbyś nie raczył zauważyć. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 paź 2008, 13:38

PFC pisze:Trzeba by zacząć od tego, że komunizmu nigdy nie było.
A za Lenina?
PFC pisze:Mav widzę, że masz problemy z metodologią.
Bo sa dla mnie mgliste roznice miedzy socjalizmem, a komunizmem? Byc moze kupa na twardo smierdzi inaczej niz na miekko, jednak wnikanie w roznice... kupa to kupa.
PFC pisze:Tak btw: liberalne pomysły szkoły chicagowskiej właśnie się posypały, jakbyś nie raczył zauważyć.
Oczywiscie ze raczylem. Jakbys nieraczyl zauwazyc jestem zwolennikiem szkoly austriackiej. Poza tym szkola chicagowska ma dosc socjalne poczatki. Tzn takie mieli oglady w momencie zalozenia. A ze to bylo dawno temu i od tego czasu wszystko sie na lewo tak mocno przesunelo, ze owczesni zwolennicy interwencjonizmu stali sie dosyc liberalni w dzisiejszych czasach...
Przeczytaj to:
Członkowie oryginalnej Szkoły Chicagowskiej, pierwszej generacji, uważani byli w swoich czasach za „lewicujących”, i wedle wszelkich ściśle wolnorynkowych kryteriów tacy właśnie byli. I choć Friedman zmodyfikował część ich poglądów, pozostał w latach trzydziestych człowiekiem Chicago.

http://www.mises.pl/274
Zatem nie uwazam aby upadek chicagowskiej szkoly ekonomii byl czyms wielce strasznym.

Tak apropo feminizmu, bo w koncu o tym jest temat, to spotkaliscie sie kiedys z facetem ktory by stwierdzil ze lepiej menelom dawac zasilki bo inaczej pojda krasc? Bo ja spotkalme sie z taka kobieta :P Nie dziwi mnie to, w koncu kobiety na pierwszym miejscu stawiaja bezpieczenstwo jako - nie wiedziec czemu - najwyzsza wartosc. Chomik w klatce jest o wiele bezpieczniejszy niz na dworze ale...

Ciekawym zagadnieniem jest to, ze feministki walcza o prawa kobiet, o wolnosc kobiet, ale cala ta wolnosc chca oprzec na modelu panstwa ktory nie tyle da wolnosc wszystkim, co nakazami i zakazami bedzie zapewnial poszczegolne czesci wolnosci dla kobiet. wystarczy zobaczyc program Partii Kobiet. I choc moze nie wszystkie z nich sa feministkami to mysle ze jednak spora czesc jest. Nie chce tez feministek atakowac w ten sposob. Pisze to bo moze sa jakies przyklady feministek czy tez ich postulatow ktore by byly jednoczesnie w zgodzie z wolnoscia w klasycznym rozumieniu tego slowa. Czyli wolnoscia od a nie wolnoscia do.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 31 paź 2008, 14:55

Maverick pisze:A za Lenina?


Też nie. :]

Maverick pisze:Bo sa dla mnie mgliste roznice miedzy socjalizmem, a komunizmem?


Sądzę raczej, że mylisz znacznie więcej pojęć, nazywając wszystko, co nie odpowiada Twej definicji perfekcyjnej wolności gospodarczej socjalizmem. :] ...Ale dosyć o tym. I tak zawsze będziesz mądrzejszy. :)

Ciekawym zagadnieniem jest to, ze feministki walcza o prawa kobiet, o wolnosc kobiet, ale cala ta wolnosc chca oprzec na modelu panstwa ktory nie tyle da wolnosc wszystkim, co nakazami i zakazami bedzie zapewnial poszczegolne czesci wolnosci dla kobiet.


No to akurat prawda. :) ...W tym kontekście feminizm ma w sobie wiele z konstrukcji myślenia koncepcji marksistowskiej. Kiedyś, zanim nie było powszechnego dostępu do szkolnictwa, uważano, iż po jego wprowadzeniu każdy człowiek, nawet z warstwy chłopskiej, stanie się oświeconym, nieomal geniuszem intelektu. ;) Dzisiaj widzimy, iż jest to mit. Z feminizmem podobnie... Owszem, potrzebne są pewne zmiany na korzyść kobiet tam, gdzie się je być może dyskryminuje, jednakże zbyt daleko idące regulowanie pewnych rzeczy na drodze ustawowej, tyczące się spraw neutralnych, jak np. w Skandynawii parytety na listach wyborczych, wydaje się nieporozumieniem... Ponadto dobre prawo powinno wyrastać z kultury społeczeństwa i jego obyczajów, tak więc mała grupka feministek nie będzie wiele znaczyć, jeśli większość kobiet polskich ma raczej umiarkowane aspiracje, nie zna ich programu, a jeśli popiera, to dlatego, bo jest to modne, itp.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 31 paź 2008, 16:01

Dlatego ten prawdziwy i swiatly feminizm koncentruje sie na uswiadamianiu kobietom ich praw i obowiazkow, na uczeniu ich korzystania z praw ktore juz sa, na swiadomym zyciu w spoleczenstwie i tworzeniu go. I juz sama wieksza swiadomosc kobiet wiele zmieni, a nie zadne parytety i nowe prawa. Bo one w niczym nie pomoga, a tylko beda zrazac jeszcze bardziej przeciwnikow.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 lis 2008, 02:08

Miltonia pisze:Dlatego ten prawdziwy i swiatly feminizm koncentruje sie na uswiadamianiu kobietom ich praw i obowiazkow, na uczeniu ich korzystania z praw ktore juz sa, na swiadomym zyciu w spoleczenstwie i tworzeniu go. I juz sama wieksza swiadomosc kobiet wiele zmieni, a nie zadne parytety i nowe prawa. Bo one w niczym nie pomoga, a tylko beda zrazac jeszcze bardziej przeciwnikow.

A ja odczytałem pierwsze słowo jako: "DLACZEGO" <hmm>
A potem ten brak pytajników wzmógł moją czujność... i wróciłem do źródła, poczęcia ;P

MY Kobiety musimy się trzymać! <fala>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2008, 15:46

Nauczycielka skazana za 50 gwałtów na uczennicy
Na trzy lata więzienia i 10 lat zakazu wykonywania zawodu nauczyciela skazał Sąd Rejonowy w Słupsku byłą polonistkę ze szkoły podstawowej za dokonanie 50 gwałtów na 13- letniej uczennicy.
Kobieta ma odbyć karę w systemie terapeutycznym. Oznacza to, że skazana miałaby odbywać karę w więzieniu, gdzie byłaby jednocześnie leczona.

Jak powiedziała Maria Pawłyna, prokurator rejonowa w Słupsku, sąd uniewinnił nauczycielkę od zarzutu włamania się do skrzynki mailowej pokrzywdzonej nastolatki w celu wykasowania informacji o łączącym ją z dziewczynką związku.

Wyrok nie jest prawomocny. Prokuratura jeszcze nie zdecydowała, czy będzie się od niego odwoływać. - Nie mamy jeszcze odpisu wyroku, więc trudno nam ocenić czy jest on słuszny, czy nie - powiedziała prokurator Pawłyna. Apelacji nie zamierza składać pełnomocnik rodziców pokrzywdzonej.

Proces 52-letniej obecnie Lidii M. toczył się od 2006 roku z wyłączeniem jawności. O sprawie wiadomo jedynie, że polonistka wykorzystała sympatię, jaką obdarzyła ją uczennica, i wykorzystując emocjonalny szantaż oraz upijając piwem zmusiła do uprawniania seksu.

Do intymnych kontaktów dochodziło w 2004 roku. Jak wynika z wyroku, było 50 takich przypadków. Nauczycielka miała wykorzystywać seksualnie nastolatkę w szkole, w domu i na koloniach.

Sprawa wyszła na jaw, gdy rodzice pokrzywdzonej dziewczynki przeczytali jej pamiętnik.

W akcie oskarżenia prokuratura zarzuciła nauczycielce molestowanie. Sąd zmienił jednak kwalifikację tych czynów uznając, że intymne kontakty, do których oskarżona doprowadziła podstępem, były gwałtami.

http://wiadomosci.onet.pl/2701,1856906, ... kalne.html

Ciekawa sprawa. Dostac za 50 gwaltow 3 lata? Baaa - na maloletniej, wiec pedofila. I 3 lata? A facet ile by dostal? 15? Poki co temu http://wiadomosci.onet.pl/2701,1857308, ... kalne.html
grozi 8 lat wiezienia. Ciekawe to nasze prawo gdzie zgwalcenie 50 razy 13 latki jest traktowane na rowni z ogladaniem pedofilskich zdjec. Nie chodzi o to ze broni tego faceta, po prostu dziwne dla mnie jest zeby za 50 gwaltow na dziecku dostac 3 lata wiezienia i to jjeszcze tak lagodnego. Pisze to w tym temacie bo to wg mnie podchodzi pod kwestie rownouprawnienia. Jakby to byl facet to by zostal wyzwany od potworow i wsadzony do paki na 10 lat.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2008, 16:00

Zaraz ale co ta nauczycielka ma do feminizmu ??
Maverick pisze:Pisze to w tym temacie bo to wg mnie podchodzi pod kwestie rownouprawnienia.

Chyba na siłe chcesz cos udowodnić. To kwestia wymiaru sprawiedliwości.

Maverick pisze:A facet ile by dostal? 15?

Skąd ta pewność.


a wyrok kpina i tyle ( chyba, ze jest coś co zmienia postac rzeczy, ale nie ma tego w tym artykule)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2008, 21:50

Zamiescilem to po to by pokazac ze nie takie sa znowu kobiety dyskryminowane. Sa miejsca gdzie maja spora taryfe ulgowa i jak widac nie jest to tylko kontrola drogowa u policjantow, ale takze sad. Bo szczerze mowiac inaczej niz rola plci nie jestem w stanie wytlumaczyc tak niskiego wyroku.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 21:51 przez Maverick, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2008, 22:12

Czytałam kiedys o bardzo niskich wyrokach dla facetów gwałcicieli
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2008, 22:14

np 3 letnich dla pedofila?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2008, 22:16

Tak niskiego dla pedofila nie pamiętam, ale ja się nie interesowałam tym nigdy zbytnio. Nie sądzę, by to, ze to kobieta było az takim czynnikiem łagodzącym karę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2008, 22:22

A ja sadze. Wystarczy pomyslec ile rzeczy wolno kobiecie, a ile nie wolno mezczyznie.
1. Calowac sie publicznie z osoba tej samej plci - wolno obu, ale czyj cmokas bezie wzbudal obrzdzenie i sprzeciw?
2. Obnazac sie publicznie - nie wolno obu, ale czyje obnazanie bedzie wzbudzalo entuzjazm, a czyje agresje?
Ogolnie rzecz biorac sam sie lapie na tym ze dla kobiet stosuje lagodniejsza skale szkodliwosci...
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 22:23 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 06 lis 2008, 00:31

http://wiadomosci.polska.pl/spoleczenst ... ,id,168484.
htmhttp://www.rp.pl/artykul/2,193421.html

No i masz tam, ze najczesciej wyroki to od roku do dwoch.

Jak dla mnie to obojetne czy to mezczyzna czy kobieta, kary sa za niskie, ale Twoja teoria Mav w tym przypadku sie nie sprawdza. Chociaz ogolenie patrzac, kobiety dostaja nizsze wyroki (srednio), ale tez nizsze wyroki dostaja ludzie uznawani za ladnych :)

Prawde mowiac bedzie bardzo malo danych na temat molestujacych kobiet, bo takich przypadkow jest po prostu o wiele mniej.

Tak,sa miejsce w ktorych kobiecie jest latwiej. Np ide do warsztatu samochodowego i pan jest szczesliwy ze przyszla kobieta i szybciej wykona naprawa, a pojde do innego, pan uzna ze jestem idiotka i nie znam sie w ogole na samochodach i zedrze kase i jeszcze wyglosi szowinistyczne komentarze. Normalnie zyc nie umierac.

Mav, z kobiecosci da sie korzystac prawie wylacznie robiac z siebie idiotke, mizdrzac sie albo pokazujac za duzo ciala. Inaczej prawie wszedzie trzeba udowadniac, ze sie nie jest glupia lala (szczegolnie jeszcze jak kobieta w miare wyglada), ze sie pieniedzy nie bierze od bogatego meza tylko zarabia, ze mozna robic cos wiecej niz praca jako sklepowa. A do tego obrona swojego zdania to zachowanie napastliwe, bo kobieta powinna byc delikatna i ustepliwa, rozwiazywac konflikty a nie je tworzyc.

I nie mowie, ze takie to ciezkie. Tylko ze jest jakis wybor i dla kobiet jest on trudny. Albo idzie sie w strone robienia z siebie niezbyt madrej lali, albo stoi sie po stronie tej okropnej feministki. Z moich obserwacji wynika, ze trzeba bardzo mocno ksztaltowac otoczenie, edukowac znajomych i rodzine zeby mozna bylo w miare normalnie funkcjonowac, wyglaszac wlasne poglady, robic rzeczy ktore sie lubi, a nie ktore wypada i miec szacunek i wsparcie.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 gru 2008, 16:16

Apropo feminizmu. Dyskusja z feministka. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie, ale kobieta nie dosc ze kompletnie nie rozumie c sie do niej mowi to jeszcze gada bzdury <hahaha> Demokracja parytetowa. No zlitujcie sie ludzie - jak to jest feminizm to Miltonia - chocbys na glowie stawala nie dasz rady poprawic tak zepsutego wizerunku.

http://pl.youtube.com/watch?v=rrecm3RajVY

http://pl.youtube.com/watch?v=W-OVaPNbxxo

http://pl.youtube.com/watch?v=53Ieq3xwU ... re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=jpF2l8vHKww
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 06 sty 2009, 13:18

Nie obejrzalam wszystkiego, bo nie dalam rady, ale co to ma niby byc? Korwin jest naprawde niezle juz walniety i tez nie da sie go sluchac. Poza tym jest kompletnie nieprzygotowany do rozmowy, plecie to samo caly czas. Za bardzo jestes w niego zapatrzony 8)

W ogole uwazam, ze na takie tematy mozna tylko merytorycznie rozmawiac, bo jesli ktoras strona ma kompleksy, to nic nie wychodzi. Ona ma tam zgiecie w strone oglupialego feminizmu, a on wladzy, ktorej przez lata nie udaje mu sie zdobyc, nawet juz go w innych stacjach niz niszowe nie pokazuja, bo zglupial i nie da sie z nim rozmawiac. Kiedys byl bardziej zabawny i nawet mial jakies pomysly.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sty 2009, 14:06

Miltonia pisze:Nie obejrzalam wszystkiego, bo nie dalam rady, ale co to ma niby byc?

A ja obejrzałam do końca i powiem ci, że nic nie straciłaś. A co to miało byc to nie wiem, chyba dyskusja. tylko, że ona nieopanowana, on bzdety plótł straszliwe. Zero konkretów, nic się nie dowiedziałam. Poza tym, że jak bym nie głosowała to bym była szczęśliwa i ze to, ze pracuje mnie unieszczęśliwia

Miltonia pisze:Korwin jest naprawde niezle juz walniety i tez nie da sie go sluchac.

Przypuszczam, ze rozmawiać również, z pewnymi argumentami nie da się dyskutować

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości