Wojsko - komisja poborowa

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 19 mar 2004, 20:58

:573: E tam ja chce do wojska !
Skopie im tyłki : )
Zostane generałem i takie cywile jak wy mi nie podskoczą bo wam czołgiem w dom wjade
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 mar 2004, 21:09

Dziki Wilk pisze::573: E tam ja chce do wojska !
Skopie im tyłki : )
Zostane generałem i takie cywile jak wy mi nie podskoczą bo wam czołgiem w dom wjade

Nie badz smieszny ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 mar 2004, 21:14

Zostane generałem i takie cywile jak wy mi nie podskoczą bo wam czołgiem w dom wjade


A co ty na to, gdybym był prezydentem- Twoim zwierzchnikiem????
Pozatym myślisz, że łatwo jest wziąsć sobie czołg i wjechać komuś w dom????
Awatar użytkownika
jasiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 mar 2004, 00:22
Płeć:

Postautor: jasiu » 20 mar 2004, 10:02

Co za bzdura, ze po studiach nie biora do wojska, Studencie! Moze nie wszystkich rzeczywiscie, ale to zadna regula. Chociaz moze zalezy tez co studiujesz. Bo sa kierunki, po ktorych chetnie biora. Albo np. chetniej biora tych z prawkiem podobno.

Ja studiuje, mam kat. A (bo uwazam, ze jakiekolwiek zalatwianie D to czysta glupota), ale juz w tym roku bede mial zalatwiona sluzbe. Zdaje jakis egzamin z wojska z normalnym wpisem do indeksu, latem ewentualnie jakis oboz szkoleniowy (choc podobno tylko dla chetnych) i mam to z glowy juz.
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 21 mar 2004, 09:47

Ja ide na komisję w ten czwartek i... idę po A. Tak się zastanawiam, co jest lepsze. Rozbierać się przy starej babci, czy przy starym dziadku ;) . Trochę się obawiam o wzrok, bo ostatnio mi się pogorszył (na lewe oko), a nie chce mi się latać po okulistach, jak mi karzą zaświadczenie zdobyć.
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 mar 2004, 14:38

Ja sie nie rozbiore przed nikim :d
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 mar 2004, 14:57

Nie wiem, czego się boicie. Przeciez przed komisja rozbieracie sie tylko do slipek. W komisji są sami lekarze (czasem i nawet bardzo ładne panie lekarki). Całośc trwa ok 20 min.
Cała komisja jest wielce przereklamowana. Ludzie opowiadają Bog wie co, a inni wierzą w takie bzdury.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 mar 2004, 15:28

Do slipek moge, ale dalej nie. A jestem pewien ze dalej beda chcieli :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 mar 2004, 15:30

A jestem pewien ze dalej beda chcieli

Jasne. Nikt nie chce. Kiedyś tak było, ale dzisiaj, kto chce oglądać czujeś klejnoty. Jak ja szedłem na komisję, to koledzy opowiadali mi, że będą mi ważyć jądra. Nie uwierzyłem:)

Tam na prawde nic podejżanego sie nie dzieje:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 mar 2004, 15:32

Wazyc jadra... hehe ale kit :d Co bedzie to bedzie, ale jakkolwiek by nie bylo to slipek nie zdejme :d
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 mar 2004, 15:33

Wciśnij ten kit kumplom. Na pewno się wystraszą:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 mar 2004, 15:35

mariusz pisze:Wciśnij ten kit kumplom. Na pewno się wystraszą:)

Oni juz byli (wiekszosc) :) Z tego co mowili to do naga, kuzyn tak samo :) Moze sciamniaja, moze nie, ja i tak w slipkach zostane :D
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 mar 2004, 15:46

Może tak jest u was w Poznaniu. U nas nawet możnabyło być w skarpetkach. Zdaje mi się, że cio kit wszyscy wciskają.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 mar 2004, 15:56

Jak bedzie to zoabczymy...
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 30 mar 2004, 01:49

Cicho być ludzie ja mam D, bo rzekomo mam astme, której tak naprawde nie mam, ale lekarze cuda wyczytali z moich alergii :D 2 razy starałem się już o prace i 2 razy mnie przyjeli i to dlatego że jestem dobry w swoim fachu mimo tej znikomej ilości latek ;-) Przy staraniu się o prace pytali o znajomości w dziedzinie informatyki (bo akurat taki mam zawód) i potrzebowali kogoś kto poradzi sobie z komputerkami w serwisie. I tak naprawde to najbardziej liczy się wiedza której posiadanie musisz udowodnić przed pracodawcą!!!

Maverick ja miałem na sobie gatki i skarpetki... ;-)
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 16:54

Ja mam niestety kategorię D, a idąc na komisję marzyłem o dostaniu A. Chciałem iść zawsze do wojska. Neistety ... przez wypadek z lat dziecięcych i odklejoną w wyniku jego siatkówkę lewego oka nie mogłem nim nic przeczytać na tej ich tablicy i z racji zbyt dużego zagrożenia dla mojego wzroku (wystarczyłoby by mi się w wosjku coś stało w prawe oko i muszą midać dożywotnią rętę bo do niczego się nie nadaję) dostałem kategorię D.
Nie zgodzę się, że kategoria D przeszkadza w znaleznieniu pracy tudzież dokształcaniu się np. robiąc prawko wyższych kategorii. Zgadza się ... A jest wymagane do straży pożarnej, policji i innych służb ministerstwa obrony narodowej i ministerstwa spraw wewnętrznych. Ale już np. do ochrony nie jest wymagana kategoria A (swego czasu pracowałem). Liczą się kwalifikacje. A fakt uregulowanego stosunku do służby wojskowej też daje od razu dużego plusa.u pracodawcy. Nikt się nigdzie nei pyta z jakiego powodu masz uregulowane te sprawy. nie pytają o kategorię wojskową. W kwestionariuszach jest tylko pytanie na które trzeba odpowiedzieć tak albo nie i tyle.
Dla mmneni D jest krzywdzące bo zawsze chciałem do wosjka lub policji, ale ... mówi się trudno. Nie pochlastam się z tego powodu.

A co do sposobów ... podobno wystarczy mieć na ciele 2 tatuaże i już nie biorą do wojska bo to świadczy o Twoich skłonnościach do samookaleczania się. :D
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 21:09

Wystarczy sobie na czole sfastyke wytatuowac ale az tak zle ze mna nie jest by to sobie robic...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 31 mar 2004, 23:50

mozesz zrobic sobie henna po komisji sie zmyje tatuaze ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2004, 17:54

mozesz zrobic sobie henna po komisji sie zmyje tatuaze
To raczej da sie poznac ze to nie jest prawdziwy tatuaz, az tacy glupi to nie sa :d

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 348 gości