Doda - symbolem seksu

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 22 kwie 2007, 21:55

ptaszek pisze:Dzisiaj wystarczy pokazać d***, zrobić przedstawienie na scenie, jakiś skandalik, odpowiednio się wykreować - i od razu sprzedaż wzrasta. Czy ktoś pamięta Dodę i Virgin na początku "kariery"? Jeśli nie ma się innego pomysłu na popularność, to wystarczy zrobić trochę szumu i kontrowersji wokół siebie. Reszta sama się potoczy. Niestety wielu ludzi się na to łapie.
Jak dla mnie to tak wlasnie jest. O ich troje nie slyszalem zanim cala polska zaczela spiewac ich piosenki. Zespol od poczatku byl dla mnie kiepskim zepsolem bo nie lubie takiej muzyki a jak widzialem michala to kojarzyl misie z zespolami discopolo z lat 90 :) no i ta fryzura piekna - to taka polska meska doda :D ktos moglby pwieziec ze to nie jest glupoi facet ale rzygac misie chce jak opowiada o swoim trudnym dziecinstwie i placze i ludzie na to ida. Ja go nie lubilem, nie lubie i mysle ze nie polubie i nie chodzi o jego pieniadze bo mi takie sa zbedne:) po prostu nie pasi mi sposob bycia michala a za sukces komercyjny uwazam sukces calego zespolu, a nie tylko wielkiej czerwonej gwiazdy :)
Doda natomiast potrafi sie ubrac zmyslowo i byc seksowna ale jej teksty sa naprawde niskie. Co nie znaczy ze zarowno doda jak i michal nie potrafia mnie rozsmieszyc i nie potrafie o nich pomyslec ze to moga byc fajni ludzie.
Tylko gdybym mial wybrac odstrojona dode a Pania Foremniak:) to wybor bylby oczywisty :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 22 kwie 2007, 23:17

tarantula pisze:ie jest dla mnie symbolem seksu. Symbolem seksu jesli chodzi o kobiety jest dla mnie BEZAPELACYJNIE- MONICA BELLUCCI. Ona ma seks w ruchach,oczach,glosie i KLASE.


Zgadzam się <browar> i sama lepiej bym tego nie ujęła.bellucci nie musi nawet nic mówić na ekranie,wystarczy że jest i wszyscy wpatrują się w nią jak w obrazek.ma charyzmę i emanuje jakimś niesamowitym erotyzmem(doda niby też ten erotyzm w sobie ma,ale jest w tym wszystkim wulgarna,a bellucci nigdy),takie coś zauważyłam chyba tylko jeszcze u emmanuelle beart i sophie marceau.
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości