Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2008, 13:38

Yasmine pisze:Ale ja to jako odbieram jako nieszkodliwe żarty.
Ale mnie nie interesuje jak Ty to odbierasz. :> Ja mowie ze moje oczy to kaleczy ;P
eng pisze:Ja o tym nic nie wiem ...
Ale to juz prywatna kwestia Eng <aniolek>
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 sty 2008, 13:46

księżycówka pisze:Ale to juz prywatna kwestia Eng

i taką pozostanie, a ja w błogiej nieświadomosci ;)

Nie wiem o jakich błedach mówisz, siedzę trochę już czasu na tym forum i poza jednym przypadkiem ataku hackera nic się nie działo takiego, ani na codzień nie dzieje co by wskazywało na niekompetencję Admina.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2008, 13:53

eng pisze:Nie wiem o jakich błedach mówisz, siedzę trochę już czasu na tym forum i poza jednym przypadkiem ataku hackera nic się nie działo takiego, ani na codzień nie dzieje co by wskazywało na niekompetencję Admina.
Wszystko jeste w tym topie, ale nie chce mi sie grzebac i zniebyt mam teraz czas. -> http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=902
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 14:45

A ja mam pytanie czemu ktos (charles?) napisal tego posta jako ktos inny, dlaczego jeszcze nie ma bana?
Po jaka cholere dyskutuje sie o czyms o czym nie ma potrzeby. Admin to admin - ma dzialac forum i dziala, zglaszasz jakis problem - on ma to rozwiazac. Jesli nie ma problemow - tzn ze wszystko jest wporzadku. ktos sie przyczepil do mava bo za nim nie przepada, a przeciez nie o to chodzi ! Mava poglady sa czesto niezgodne z moimi co nie znaczy ze mam krzyczec ze jest do dupy adminem, bo tego nie wiem co robi na codzien. Jesli mialem jakis problem i do niego napisalem to zawsze cos sie ruszylo i nigdy nie bylo tak, ze sie tym nie zainteresowal.
Kwestia Teda - jakim prawe ktos pieprzy o tym, ze ted jest taki a nie inny, komu to przeszkadza, jest taka ikonka - mozna sobie kliknac i nie ma postow teda. Jakis problem jeszcze? Z moimi postami? Mozna zrobic dokladnie to samo.
Nie lubie jak ktos nie potrafi powiedziec w prost tego co mysli tylko sra sie na bokach i kreci afery.

Generalnie od jakiegos pol roku mam wrazenie ze ludzie nie maja czasu i dlatego forum sie zmienilo a nie z powodu teda i mava.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 06 sty 2008, 14:57

Nie czytałem tego topicu, nie mam czasu, ale chyba nikt tu nie zauważył realnego powodu spadku poziomu forum. Jest nim neostradyzacja polskiego internetu czyli po prostu duże ropowszechnienie wsrod spoleczenstwa. Kiedys dostep do netu miała garstka ludzi, elita - internet byl drogi, wiec miala go sfery wyzsze, takie przentujace wyzszy poziom materialny czyli i intelektualny. Przez netowy boom jaki trwa od 3-4 w swiat polskiego netu weszla masowo dzieciarnia - ta doslowna i ta mentalna.
Siedziałem na wielu forach: bokserskich, bukmacherskich, hardwarowych i wszystkie dopadał ten sam proces. Najpierw składały z osob ideowych, inteligentych, posiadajcych duza wiedze. Prezentowały wysoka jakos merytoryczną. Z czasem zaczeły być zalewane przez dzieci neo, weterani odchodzili bo nie chcieli sie babrac w gownie, a fora powoli schodzily na dno. Co by nie mowic to forum agnieszki i tak ten proces az tak mocno nie zdemolował na tle innych. Tu raczej chodzi o wyczerpywanie sie tametu, bo w gruncie wszystko kreci sie wokol tego samego.

[ Dodano: 2008-01-06, 15:00 ]
A takie sprawy jak kulawa moderacja czy ja z tedem to raczej tylko kosmetyka.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 15:02

Hyhy pisze:dlaczego jeszcze nie ma bana?

Ja mu nie dam, bo za sprytnie się zamaskował adresowo.

Hyhy pisze:mozna sobie kliknac i nie ma postow teda

Ignorowanie średnio działa, cytatów za dużo na forum.

Żądanie ustąpienia Mava ze stanowiska to jak dla mnie nonsens.

A to:
Zobaczycie, że na jeden topik przypada o wiele mniej postów niż kiedyś.

Z tego, co widzę, nadal wypowiada sie taki sam odsetek ludzi czytających dany temat, w przybliżeniu co trzydziesty. I nigdy nie było lepiej, nie licząc kilku tematów największe kontrowersje wzbudzających.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 06 sty 2008, 15:02

Chcociaz te bany na 50 dni faktycznie moga byc jednym z waznych czynnikow wykonczajacych forum.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 15:13

Kiedys bylo sporo wiecej osob, wystarczy spojrzec na moje pierwsze tematy kto sie wypowiadal - od dawna nie ma tu przynajmniej ze 20 osob ktorzy byli stalymi bywalcami. I dalej podtrzymuje ze to pewnie z braku czasu, zmiany warunkow zycia itp. po prostu zycie.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
mumor
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:47
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: mumor » 06 sty 2008, 15:15

Pani_minister, offtopik czy lakoniczna odpowiedź nie może być karana warnem. Usunąć post, i finito. Obrażanie natomiast musi być piętnowane, czyli wg mnie teraz jest ok.

shaman pisze:bardzo denerwuje mnie wycinanie przez modów postów w stylu "-_-" czy "a świstak siedzi..." - czyli którkich ripost, ale i poparć czy zwięzłego negowania wypowiedzi.

Takie głupio-mądre wypowiedzi powinny być usuwane. Nie bój się , one fajnego OT nie zrodzą.


Eng, napisz mi skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Nie widzisz tego?
Byłeś kiedyś administratorem forum?

Olivia, masz jak najbardziej rację z tą przerwą od forum. Polecam wszystkim taką separację. Wraz nabiera się pewnego dystansu i powraca chęć do pisania.

Mona pisze:wątpię w to, aby odejście Mava z funkcji prezesa wiele zmieniło, bo klimat forum tworzą Wszyscy, a nie On sam.


I przyznaj Mona choć, kiedyś administratorem był też Mav było inaczej. Poza tym, że był adminem, brał czynny udział w dyskusjach. A userzy zachowują się tak jak pozwala im na to administrator.

Mona pisze:Czy ktoś z obecnych chciałby wciąż stać w miejscu, w którym był np. 2 lata temu, bo ja nie?

Czy uważasz, że forum od tych przykładowych 2 lat posunęło się do przodu? Wg mnie, niestety, nie.


Hyhy, mam dostać bana za co? Wiesz, czasami od suchych reguł ważniejsze jest przesłanie.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 sty 2008, 15:17

pani_minister pisze:Ja mu nie dam, bo za sprytnie się zamaskował adresowo.


to napisz do Mava, niech się go pozbędzie, dożywotnio. Czym się ukrył? hide ip platinium, anonymous.com, Steganos Internet Anonym 7, ale to wyższa szkoła jazdy w szyfracji, więc wątpię.
Swoją drogą, z kimś z brakiem odwagi cywilnej i występowania pod własnym nickiem dyskutować nie mam zamiaru.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 15:21

mumor pisze:Pani_minister, offtopik czy lakoniczna odpowiedź nie może być karana warnem. Usunąć post, i finito.

Oczywiście, że może, praktyka dostarcza mi tu ostatecznego argumentu :)

Poświęciłeś kiedyś dłuższy kawałek własnego czasu na usuwanie post po poście trzech stron pierdół? Napisanych w dodatku przez ludzi, którzy doskonale wiedzą o tym, że offtopują i nie powinni tego robić, bo sami o tym nie raz pisząc te pierdoły wspominają?

I nie każdy offtop kończy się warnem. Ba, powiedziałabym, że dobre 90% się go nie doczekuje. Poza tym usuniecie posta nie oznacza finito, to często kolejna litania żalów :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2008, 15:21

TedBundy pisze:to napisz do Mava, niech się go pozbędzie, dożywotnio.
Bo?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 15:22

mumor pisze:Hyhy, mam dostać bana za co? Wiesz, czasami od suchych reguł ważniejsze jest przesłanie.
Za to, ze inni dostawali bana zakladajac drugie konto.
mumor pisze:Olivia, masz jak najbardziej rację z tą przerwą od forum. Polecam wszystkim taką separację. Wraz nabiera się pewnego dystansu i powraca chęć do pisania.
To teraz sam naklaniasz do opuszczenia forum (niewazne ze na jakis czas). OMG bana mu :D To Ty Charlie?
mumor pisze:A userzy zachowują się tak jak pozwala im na to administrator.
Przy czym ja mysle ze wolnosc wypowiedzi rowniez offtopowej w normalnych postach (oczyewiscie nie w nadmiarze) jest jak najbardziej ZACHECAHACYM czynnikiem dla nowych, zeby podyskutowac. A ktos, kto pisze tu 2 tygodnie i dostanie 2 warny boi sie potem w ogóle odezwac, tym bardziej ze warny sa czesto za jakas doslownie pierdole (nie wazne czy naginajaca regulamin czy nie).
mumor pisze:Czy uważasz, że forum od tych przykładowych 2 lat posunęło się do przodu?
A w jakim sensie mialoby sie posunac do przodu? Proponowalem kiedy reklame na fotka.pl czy tam jakas wspolprace z nimi, pisalem do nich, ludziom sie to nie podobalo. Zostalalo, jak bylo.
mumor pisze:Pozdrawiam
BANA MU :D <hahaha>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 06 sty 2008, 15:26

Hyhy pisze:wystarczy spojrzec na moje pierwsze tematy kto sie wypowiadal
Ale zwróć uwagę jak.... 3/4 postow było nie na temat, osobiste wycieczki, pół słowka, jak się przegląda stare tematy to włos się na głowie jeży. W tej kwestii dziś jest zdecydowanie lepiej, przynajmniej nie trzeba posiadać wielkich detektywistycznych umiejetności aby odszukać cokolwiek dotyczącego tematu...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 sty 2008, 15:30

mumor pisze:Eng, napisz mi skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Nie widzisz tego?
Gdzie jest źle ?
mumor pisze:A userzy zachowują się tak jak pozwala im na to administrator.
Bujda, użytkownicy piszą jak chcą i co chcą, administrator nie ma nic do ich zachowania ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2008, 15:31

Hyhy pisze:A w jakim sensie mialoby sie posunac do przodu? Proponowalem kiedy reklame na fotka.pl czy tam jakas wspolprace z nimi, pisalem do nich, ludziom sie to nie podobalo. Zostalalo, jak bylo.
Moj byly zaproponowal Agnieszce zarabiste rozreklamowanie i rozkrecenie. I serwisowi i forum. Nigdy wiecej by nie bylo durnych problemow pt. "nie stac nas na serwer", ktore sa tylko z winy wlascicieli. :]
Wlasciciele odmowili :]
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 15:41

księżycówka pisze:Moj byly zaproponowal

A to nie była przypadkiem umowa wiązana, tak btw? :]
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 06 sty 2008, 15:49

Imperator pisze:zwolnić wszystkich modów i wybrać nowych. ;P

Jestem zadowolona z obecnych modow :) Impek na administratora :) Warny na pewno nie 50dniowe <cisza> .Dziekuje <aniolek>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2008, 15:52

pani_minister pisze:A to nie była przypadkiem umowa wiązana, tak btw? :]
Z dobroci serca nikt normalny by tego nie robil przeciez :> Wiadomo, ze pewnien procent mial miec z zyskow za swoja prace.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 06 sty 2008, 15:55

Hyhy pisze:Kwestia Teda - jakim prawe ktos pieprzy o tym, ze ted jest taki a nie inny, komu to przeszkadza, jest taka ikonka - mozna sobie kliknac i nie ma postow teda. Jakis problem jeszcze? Z moimi postami?

Dokladnie :) Ja tam Ted`a lubie ale za to jaki jest w realu bo tu czasem chyba troszke sprawia mu frajde wkurzac ludzi <diabel>

[ Dodano: 2008-01-06, 16:03 ]
Hyhy pisze:Kiedys bylo sporo wiecej osob, wystarczy spojrzec na moje pierwsze tematy kto sie wypowiadal - od dawna nie ma tu przynajmniej ze 20 osob ktorzy byli stalymi bywalcami. I dalej podtrzymuje ze to pewnie z braku czasu, zmiany warunkow zycia itp. po prostu zycie.

Tez tak uwazam. Mi sie forum podoba i zostane do konca <banan>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 06 sty 2008, 16:06

Co do Teda to też nie rozumiem czemu aż takie wywołuje emocje. Ja też nie zgadzam się ze wszystkim co pisze a czasami i ręce mi opadają jak coś przeczytam ale on już taki jest - uparty i już, nie da się przekonać, chyba że z czasem sam do czegoś dojdzie. Nie musimy tu wszyscy być jedną wielką rodziną i nie musimy się wszyscy ze wszystkimi zgadzać. To jest forum żeby sobie pogadać na różne tematy a pomyślcie - nudno byłoby jakby wszyscy mieli takie same poglądy a tak dzięki niemu między innymi coś się dzieje, są żywe dyskusje, tak jak teraz <aniolek>
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 sty 2008, 16:09

Hyhy pisze:A w jakim sensie mialoby sie posunac do przodu? Proponowalem kiedy reklame na fotka.pl czy tam jakas wspolprace z nimi, pisalem do nich, ludziom sie to nie podobalo. Zostalalo, jak bylo.


Bądzmy poważni. Na pewno forum zyskało by dzięki użytkownikom, którzy namiętnie wchodzą na fotkę <pijak> .

mumor pisze:I przyznaj Mona choć, kiedyś administratorem był też Mav było inaczej. Poza tym, że był adminem, brał czynny udział w dyskusjach

Pamiętam to. Fajne czasy.

Hyhy pisze:Po jaka cholere dyskutuje sie o czyms o czym nie ma potrzeby.

Nie ma potrzeby ? Skoro ludzie dyskutują znaczy, że taka potrzeba jest. Hyhy rozwalasz mnie. Sam pisałeś, że nie jesteś z forum związany, w sumie Ci wisi zwiędłym kalafiorem, wchodzisz tylko dla zabicia czasu i to bardzo rzadko. Co możesz wiedzieć o codzienności tutaj? Dla niektórych użytkowników to nie jest zabicie nudy a naprawdę część życia. Ja np jestem tutaj 3 lata i nie wyobrażam sobie dnia bez forum. Uzależnienie ? Może. Mam to gdzieś. Ale zależy mi na tym miejscu i nie potrafię się zdystansować.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 06 sty 2008, 16:23

Yasmine pisze:Dla niektórych użytkowników to nie jest zabicie nudy a naprawdę część życia.
<boje_sie>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 sty 2008, 16:24

Jawka pisze:
Yasmine pisze:Dla niektórych użytkowników to nie jest zabicie nudy a naprawdę część życia.
<boje_sie>

No przewalone. Ale co poradzę.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 17:43

Yasmine pisze:Bądzmy poważni. Na pewno forum zyskało by dzięki użytkownikom, którzy namiętnie wchodzą na fotkę
Przeciez tu nie chodzi o uzytkownikow ktorzy namietnie wchodza na fotke. Tylko ROWNIEZ o tych ktorzy tam weszli jeden raz w zyciu a moze akurat zostaliby tutaj i reprezentowali soba cos wiecej niz "czy moge zajsc w ciaze". :) Poza tym fotka.pl to serwis ktory ma ogromna liczbe polskich uzytkownikow i bardzo sie rozwinal w ciagu tego czasu.
Yasmine pisze:Pamiętam to. Fajne czasy.
A co mav nie dyskutuje? Dyskutuje tylko nt. polityki :D
Yasmine pisze:Skoro ludzie dyskutują znaczy, że taka potrzeba jest.
Jak jest Yas potrzeba? Wyjebac teda mava czy augusto z forum? JAKA TO POTRZEBA? Ok takie rzeczy jak warny, srogość w ocenach oftopowych postow to jest temat do dyskusji ale jakies pieprzenie o zlym adminie czy glupim tedzie jest bez sensu, nie na miejscu a nawet jest to wedlug mnie zenujace, bo robi to ktos kto powinien mu to powiedziec osobiscie jesli ma jakies watki. A nie sie czaic pod schowanym IP lol :)
Yasmine pisze:e nie jesteś z forum związany, w sumie Ci wisi zwiędłym kalafiorem, wchodzisz tylko dla zabicia czasu i to bardzo rzadko.
Yas myslisz czasem co piszesz? Po pierwsze pisalem z Toba na gg nie po to zebys mogla potem chwalic sie tym na forum :) (powinienem Ci naublizac teraaz :D) . Po drugie jesli nie czulbym sie tu dobrze i nie lubl tu pisac to nie robilbym tego dluzej od Ciebie :) Ostatnimi czasy jesten tu non stop jak tylko jestem w domu bo rozszedlem sie ze swoja - i to jest pisanie z nudow :)
Yasmine pisze:Co możesz wiedzieć o codzienności tutaj?
Nic, dla mnie to jest wirtualny przekaz forumowy :) nie czesc zycia, oczywiscie lubie niektore osoby czytac, lubie z nimi gadac i ciesze sie ze je w jakis sposob poznalem/poznaje ale jakbys np nie zauwazyla nie pisze w temacie wyraz to cokolwiek to jest, ktory jest dla mnie tematem z goła innym niz wiekszosc - nie potrzebuje czegos takiego ze codziennie napisze komus co mnie dzis censored a co bylo fajne, nie na tym polega pomoc tego forum, tych ludzi w moim zyciu :) Ale nie pisz w ten sposob, ze mi to forum calkiem zwisa bo mnie to troche obraza :) <pijaki>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 sty 2008, 18:13

Hyhy pisze:A co mav nie dyskutuje?

Teraz nie. Ostatnio przejrzałam tematy takie której kilka lat temu zostały stworzone i Mav naprawdę prócz tego, że był adminem, był także użytkownikiem.

Hyhy pisze:bo robi to ktos kto powinien mu to powiedziec osobiscie jesli ma jakies watki. A nie sie czaic pod schowanym IP lol :)

Tyle, że Ted tylko pod schowanym IP kozaczy. Na żywo to zupełnie nie Ted.
Hyhy pisze:Ok takie rzeczy jak warny, srogość w ocenach oftopowych postow to jest temat do dyskusji

No między innymi jest to też temat do tego.

Hyhy pisze:Yas myslisz czasem co piszesz?

Zawsze myślę o tym co pisze.
Hyhy pisze:Po pierwsze pisalem z Toba na gg nie po to zebys mogla potem chwalic sie tym na forum :)

Ale co ja napisałam jakąś nieprawdę czy co? Rozmawiałam z Tobą normalnie i odniosłam wrażenie, że to nie jest dla Ciebie jakieś ważne miejsce. Nie wiedziałam, że to jakaś tajemnica :|.
Hyhy pisze:nie na tym polega pomoc tego forum, tych ludzi w moim zyciu :)

A bo traktujesz to tylko jako pomoc. Ze mną jest zupełnie inaczej.

JA już nie piszę w tym temacie, bo trochę źle mi się robi. Wychodzi na to, że jestem nieliczna, która to jakoś poważniej traktuje, reszta po prostu może zrobić sobie przerwę bez kiwnięcia palcem. A ja jem śniadanie z forum :)
Nie chce wychodzić na dziwoląga, którym i tak już jestem, więc nie wypowiadam się.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 06 sty 2008, 18:35

Yasmine pisze:JA już nie piszę w tym temacie, bo trochę źle mi się robi. Wychodzi na to, że jestem nieliczna, która to jakoś poważniej traktuje, reszta po prostu może zrobić sobie przerwę bez kiwnięcia palcem. A ja jem śniadanie z forum :)
Nie chce wychodzić na dziwoląga, którym i tak już jestem, więc nie wypowiadam się.


Boisz sie innosci? :) Przecież każdy ma prawo odbierac to forum wdług siebie. Dlaczego zakladasz ze jestes ta gorsza. Hyhy odbiera tak, Ty odbierasz tak a Ja jeszcze inaczej :)
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 19:15

Yasmine pisze:Tyle, że Ted tylko pod schowanym IP kozaczy. Na żywo to zupełnie nie Ted
Ale to nie ted zalozyl temat ktory oczernia kogos, tylko ktos zalozyl temat ktory oczernia teda.
Yasmine pisze:i Mav naprawdę prócz tego, że był adminem, był także użytkownikiem.
Ale gdzie jest problem? Jak Fish zniknal z forum to nie ma nikt do niego pretensji ze przestal pisac? A do mava ma sie o to pretensje? :D Moze mu sie nie chce moze nie ma czasu a moze woli dlubac w nosie. Co nam do tego czemu Administrator forum nie wypowiada sie w tematach innych niz polityka? :) Gdzie jest napisane ze musi. Porzadku i tak pilnuje kto inny - moderator.
Yasmine pisze:No między innymi jest to też temat do tego.
Ale nie do jechania komus jaki to on nie jest. Za to BAN.
Yasmine pisze:Ale co ja napisałam jakąś nieprawdę czy co? Rozmawiałam z Tobą normalnie i odniosłam wrażenie, że to nie jest dla Ciebie jakieś ważne miejsce.
To sa dla mnie sympatyczne osoby ktore lubie i lubie tu spedzac wolny czas lubie dyskutowac i smiac sie z glupokowatych tekstow, czy czegokolwiek innego i faktem jest, ze nowi nie moga nic spontanicznie napisac bo albo sa zwarnowani albo objechani przez gwardie, ze jak oni maja czelnosc w ogóle cos napisac. Chcecie przykladowe tematy? To sie poswiece i podam.
Poza tym odnioslas wrazenie ze to nie jest wazne miejsce dla mnie ale napisalas tak jakbym chcial Ci wtedy przekazac informacje : sram na wszystkich z tego forum ciepłą kupą. A tak nie jest - tutaj jest roznica.
A to o czym pisze z kims to powinno zostac miedzy nami bo gadalismy tez o innych rzeczach ktore rownie dobrze (tak moge zalozyc) napisalabys tutaj.
Yasmine pisze:A bo traktujesz to tylko jako pomoc.
Ale skad wiesz jak ja podchodze do forum? Poza tym na forum moze mi sie wiele rzeczy nie podobac ale skoro tu jestem to chyba nie dlatego ze ogolnie jest mi tu zle:)
Yasmine pisze:Wychodzi na to, że jestem nieliczna, która to jakoś poważniej traktuje,
Do pewnego momentu traktowalem forum i ludzi jak Ty. Potem sie zdystansowalem :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 sty 2008, 19:17

Martinoo pisze:Boisz sie innosci? :)

W każdym aspekcie życia praktycznie jestem inna, więc się nie boje. Tylko jak widzę reakcje <boje_sie> lub "Jak to może być część życia" to mi się odechciewa :). Tym bardziej, że nikt nie podziela mojego punktu widzenia :).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 sty 2008, 19:20

Hyhy pisze:ktos zalozyl temat ktory oczernia teda.

Ted mi nie odpowiedział, więc może Ty - GDZIE tam jest oczernianie? Co obraźliwego napisał mumor o tedzie? Co nieprawdziwego? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości