idea ???? shit ?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

idea ???? shit ?

Postautor: Zuber » 30 maja 2005, 12:45

mam taki problem chce zasilic konto karta popa za 25zl no i dzownie pod *111 potem naciskam 9 potem 1 i koles gada prosze wpisac 14 cyfrowy kod a nastepnie nacisnac # no dobra to wpisuje ten kod naciskam # a on "prosze wpisac 14 cyfrowy kod a nastepnie nacisnac #" no to ja jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze policzylem ten kod ale on ma 14 cyfr o co mu chodzi dzwonie do biura obslugi klijeta oni nie wiedza co z tym zrobic no to znowu *111 potem 9 potem 1 a kolo dalej swoje prosze wpisac 14 cyfrowy kod a nastepnie nacisnac # jak tu censored nie dostac ???

w plusie nie ma tego problemu wpisujesz *123*kod# i magiera IDEA TO SHIT !!!!
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 maja 2005, 13:15

To zadzwoń do biora obsługi zgłos relklamacje karty. Potem wyslij im karte z dowodem zakupu i doładuja Ci zdalnie. Z popem były takie jaja, dla tego nie mam juz popa. Nie ma to jak abonament :D
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 maja 2005, 13:16

To zadzwoń do biora obsługi zgłos relklamacje karty. Potem wyslij im karte z dowodem zakupu i doładuja Ci zdalnie. Z popem były takie jaja, dla tego nie mam juz popa. Nie ma to jak abonament :D
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 30 maja 2005, 15:37

Po za tym że kradną kasę z konta mojej starszej sa ok [dzięki temu jak od niej piszę to jest na nich:D]...Ale słyszałam już na ich temat rózne koszmarne historie, nawet w jakiejś gazecie artykuł był...Może kupimy sobie w heyah? Będziemy mieć do siebie esy za 3gr^^
*Zuber ja też to miałam, poczekaj aż on skończy gadać i dopiero zacznij wpisywać, nie przerwyaj mu!! Czasem muszę zadzwonić po raz drugi;/;/;/ Ogólnie fakt: idea=shit.
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 30 maja 2005, 20:21

hehe...chłopie to znaczy zę tą kartą juz ktoś uzupełnił konto.a reklamacji nie składaj bo to nic z tego.krótko mówiąc jesteś w plecy o 25 złotych...niestety
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 30 maja 2005, 20:49

ziomek nie masz racji podjechalem do galerii i mi zalatwili sprawe :DD idea=shit !! w plusie dostaje nawet 10 złotych na kazde urodziny a tu starsza dzwoni po chwili sprawdzamy ile kosztowala rozmowa a po godzinie znowu komunikat ze iles tam groszy z konta poszlo idea=shit wiem ze sie powtazam :DD
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 30 maja 2005, 21:01

Zuber pisze:mam taki problem chce zasilic konto karta popa za 25zl no i dzownie pod *111 potem naciskam 9 potem 1 i koles gada prosze wpisac 14 cyfrowy kod a nastepnie nacisnac # no dobra to wpisuje ten kod naciskam # a on "prosze wpisac 14 cyfrowy kod a nastepnie nacisnac #" no to ja jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze policzylem ten kod ale on ma 14 cyfr o co mu chodzi dzwonie do biura obslugi klijeta oni nie wiedza co z tym zrobic no to znowu *111 potem 9 potem 1 a kolo dalej swoje prosze wpisac 14 cyfrowy kod a nastepnie nacisnac # jak tu censored nie dostac ???

Tez miałam ten problem :/ staraj sie wpisywac kod bez przerw,to znaczy hmmm jak to napisac...nie daj dojśc do słowa temu lektorowi :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2005, 22:33

Ja zazwyczaj też się z tym morduję. I to żeby mu nie przerywac gucio daje. Po prostu trzeba próbowac aż do skutku :/
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 30 maja 2005, 23:46

jak miałem POa to też miałem problemy z doładowaniami :/ teraz mam abonament i też mnie wkurza. Nie ma co - IDEA SHIT!!!!
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 30 maja 2005, 23:56

a ja tam lubie Idee <banan>
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 maja 2005, 00:10

Pogosia pisze:a ja tam lubie Idee

A ja mimo wszystko też.

Sami shit jesteście :P

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 512 gości