NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ...

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
LOVE_DOCTOR
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2005, 00:50
Skąd: Z PIEKŁA ;)
Płeć:

NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ...

Postautor: LOVE_DOCTOR » 19 sty 2006, 20:14

Piszemy "ambitne" opowiadanie... <czytaksiazke>
Każdy może się popisać swoimi zdolnościami literackimi... :D <pijak>
Zasady są proste..
- w każdym poście dopisujemy max. kilka zdań..
- w poście nie edytujemy treści poprzednich postów, nie ma potrzeby zaśmiecania topica..
Kto wie może stworzymy bestseller na skale światową <hahaha> , pytanie kto będzie posiadał do niego prawa autorskie :>

Ok zaczynam... tytuł późnij się wymyśli... :)

Na świat przyszedłem niejako z przymusu, nie ukrywam dobrze mi było tam w środku. Jak większość z nas byłem niezaplanowany, to że chodzę po tym globie mogę zawdzięczać zakładom energetycznym (w tych latach często wyłączali prąd, rodzice siedząc po ciemku w chacie nie mieli co robić) i dziurawym gumką marki Stomil (te nie dziurawe eksportowane były na zachód). Pochodzę z małego miasteczka...

P.S.
To nie początek historii mojego życia... :D
Wszystko w kobiecie pociąga mnie do jej seksualizmu...
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 19 sty 2006, 20:18

Na świat przyszedłem niejako z przymusu, nie ukrywam dobrze mi było tam w środku. Jak większość z nas byłem niezaplanowany, to że chodzę po tym globie mogę zawdzięczać zakładom energetycznym (w tych latach często wyłączali prąd, rodzice siedząc po ciemku w chacie nie mieli co robić) i dziurawym gumką marki Stomil (te nie dziurawe eksportowane były na zachód). Pochodzę z małego miasteczka jestem kawał gnoja pije ale z umiarem robie dużo błędnów ortograficznych chociasz w szkole uważam ale pewnego razu gdy z niej wracałem zobaczyłem ...
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 19 sty 2006, 21:12

Na świat przyszedłem niejako z przymusu, nie ukrywam dobrze mi było tam w środku. Jak większość z nas byłem niezaplanowany, to że chodzę po tym globie mogę zawdzięczać zakładom energetycznym (w tych latach często wyłączali prąd, rodzice siedząc po ciemku w chacie nie mieli co robić) i dziurawym gumką marki Stomil (te nie dziurawe eksportowane były na zachód). Pochodzę z małego miasteczka ,jestem kawał gnoja pije ,ale z umiarem ,robie dużo błędnów ortograficznych ,chociasz w szkole uważam ,ale pewnego razu gdy z niej wracałem zobaczyłem za oknem sklepowej wystawy wielki słoik soczystych ogórków kiszonych.Pomyślałem wtedy...
Awatar użytkownika
LOVE_DOCTOR
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2005, 00:50
Skąd: Z PIEKŁA ;)
Płeć:

Postautor: LOVE_DOCTOR » 20 sty 2006, 16:27

... Pomyślałem wtedy ogóreczki, wódeczka, fajne dziewczyny, cóż więcej do życia potrzeba. Kupiłem cały słój ogórasów, wódeczkę w pobliskim sklepiku i udałem się do akademika, już dawno kumpel mnie zapraszał, mówił że zamieszkują go śliczne kobitki..
Wszystko w kobiecie pociąga mnie do jej seksualizmu...
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 20 sty 2006, 17:53

...już dawno kumpel mnie zapraszał, mówił że zamieszkują go śliczne kobitki. Akademik znajdował się 100 km od mieściny w której mieszkałem, pożyczyłem więc stojącą pod sklepem hulajnogę i ruszyłem w drogę...
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 21 sty 2006, 10:47

Gdy tak jechałem zawineły mnie psiaki i na 48 chcialem ich przekupić wodką ale tak dostałem ze obudziłem się w szpitalu czekałem na zastrzyk od pielęgniareczki
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 21 sty 2006, 11:22

Na świat przyszedłem niejako z przymusu, nie ukrywam dobrze mi było tam w środku. Jak większość z nas byłem niezaplanowany, to że chodzę po tym globie mogę zawdzięczać zakładom energetycznym (w tych latach często wyłączali prąd, rodzice siedząc po ciemku w chacie nie mieli co robić) i dziurawym gumką marki Stomil (te nie dziurawe eksportowane były na zachód). Pochodzę z małego miasteczka ,jestem kawał gnoja pije ,ale z umiarem ,robie dużo błędnów ortograficznych ,chociasz w szkole uważam ,ale pewnego razu gdy z niej wracałem zobaczyłem za oknem sklepowej wystawy wielki słoik soczystych ogórków kiszonych.Pomyślałem wtedy ogóreczki, wódeczka, fajne dziewczyny, cóż więcej do życia potrzeba. Kupiłem cały słój ogórasów, wódeczkę w pobliskim sklepiku i udałem się do akademika, już dawno kumpel mnie zapraszał, mówił że zamieszkują go śliczne kobitki już dawno kumpel mnie zapraszał, mówił że zamieszkują go śliczne kobitki. Akademik znajdował się 100 km od mieściny w której mieszkałem, pożyczyłem więc stojącą pod sklepem hulajnogę i ruszyłem w drogę Gdy tak jechałem zawineły mnie psiaki i na 48 chcialem ich przekupić wodką ale tak dostałem ze obudziłem się w szpitalu czekałem na zastrzyk od pielęgniareczki ... chcialem ja zarwac i zaprosic na imprezke, ale okazalo sie ze lezalem w tym szpitalu juz prawie 2 tygodnie. dupa tak mnie bolala od tych zastrzykow, ze ......
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 21 sty 2006, 14:04

dupa tak mnie bolala od tych zastrzykow, ze umówiłem się z tą piękną blond pielęgniareczką, żeby codziennie wieczorem masowała moje obolałe pośladki.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 21 sty 2006, 14:25

Ale powiedziała że nie będzie masować w domu gdy tak siedział do moich drzwi zapukała listonoszka z przesyłką postanowiłem to wykorzystać
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 21 sty 2006, 14:44

spytalem sie listonoszki czy te gladki i przepiekne dlonie ktore codziennie przybijaja po setki steplow dziennie, rowniez nadaja sie do pomasowania mojej seksownej dupci. W odpowiedzi otrzymalem ....
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 21 sty 2006, 14:50

W odpowiedzi otrzymałem z torby w twarz. A sexowna listonoszka szybko uciełka gubišc po drodze wszystkie listy...
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 21 sty 2006, 17:43

Pomyslałem może ją przeprosze pozbierałem wszystkie listy i pobiegłem za nią
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 21 sty 2006, 18:26

Nagle z za rogu wybiegł pies sąsiada i uwiesił mi się u nogi.Listy ponownie wysypały się z torby, a moja listonoszka odjechała rowerem.Ja leżałem na ziemi i szarpałem sie tym głupim kundlem...
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 21 sty 2006, 19:12

TO ja bucik na nos i uciekł ale listonoszka odjechała postanowiłem zaprosić kumpli zaczeliśmy pić był panny ale nurtowała mnie listonoszka rano na wielkim kacu postanowiłem odwiedźić poczte zajeżdżam widzie listonoszke ale ta nie chce ze mną rozmawaiać i mnie unika czekam koło drzwi wpada na mnie i mówi
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sty 2006, 21:07

won, zboczeńcu!!! - nie zbliżaj się więcej do mnie, bo pożałujesz! - wrzeszczy i odchodzi szybkim krokiem. Oniemiały strzeliłem karpia i patrzyłem mętnym wzrokiem w jej kierunku...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 21 sty 2006, 22:09

Nagle ktoś chwyta mnie za ramie patrze a tu mój kolega odpier... na cacy i mówi szefem tu jestem piersióweczke wyciągnoł załyczyliśmy i mówi co Ola ci się sopodobała opowiedziałem całą i historie i umuwiliśmy się że jeszcze jedna paczka jutro do mnie przyjdzie i wtedy elegancko z nią porozmawiam rano się budze ktoś puka patrze a tu listonoszka piękna z paczką i mówi
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 sty 2006, 23:00

Nagle ktoś chwyta mnie za ramie patrze a tu mój kolega odpier... na cacy i mówi szefem tu jestem piersióweczke wyciągnoł załyczyliśmy i mówi co Ola ci się sopodobała opowiedziałem całą i historie i umuwiliśmy się że jeszcze jedna paczka jutro do mnie przyjdzie i wtedy elegancko z nią porozmawiam rano się budze ktoś puka patrze a tu listonoszka piękna z paczką i mówi

Alfa, moze zlozymy Ci sie na nowa klawiature... Bo chyba Ci przecinek wylecial :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 21 sty 2006, 23:05

Naszła go wena, pisał szybko żeby niezapomnieć to i na przecinki uwagi niezwracał. Lepiej byś dodał coś od siebie zamiast się przecinków czepiać.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 21 sty 2006, 23:08

Prosze nie rozmwywać tematu ale czyta się z zapartym tchem <diabel>
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 22 sty 2006, 15:43

..... - przynioslam do ciebie paczke za pobraniem od www.sex-zabawki.pl. <diabel>




<ps nie wiem czy jest taka strona wiec nie klikajcie!!>
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 23 sty 2006, 21:29

Na świat przyszedłem niejako z przymusu, nie ukrywam dobrze mi było tam w środku. Jak większość z nas byłem niezaplanowany, to że chodzę po tym globie mogę zawdzięczać zakładom energetycznym (w tych latach często wyłączali prąd, rodzice siedząc po ciemku w chacie nie mieli co robić) i dziurawym gumką marki Stomil (te nie dziurawe eksportowane były na zachód). Pochodzę z małego miasteczka ,jestem kawał gnoja pije ,ale z umiarem ,robie dużo błędnów ortograficznych ,chociasz w szkole uważam ,ale pewnego razu gdy z niej wracałem zobaczyłem za oknem sklepowej wystawy wielki słoik soczystych ogórków kiszonych.Pomyślałem wtedy ogóreczki, wódeczka, fajne dziewczyny, cóż więcej do życia potrzeba. Kupiłem cały słój ogórasów, wódeczkę w pobliskim sklepiku i udałem się do akademika, już dawno kumpel mnie zapraszał, mówił że zamieszkują go śliczne kobitki już dawno kumpel mnie zapraszał, mówił że zamieszkują go śliczne kobitki. Akademik znajdował się 100 km od mieściny w której mieszkałem, pożyczyłem więc stojącą pod sklepem hulajnogę i ruszyłem w drogę Gdy tak jechałem zawineły mnie psiaki i na 48 chcialem ich przekupić wodką ale tak dostałem ze obudziłem się w szpitalu czekałem na zastrzyk od pielęgniareczki ... chcialem ja zarwac i zaprosic na imprezke, ale okazalo sie ze lezalem w tym szpitalu juz prawie 2 tygodnie. dupa tak mnie bolala od tych zastrzykow, ze dupa tak mnie bolala od tych zastrzykow, ze umówiłem się z tą piękną blond pielęgniareczką, żeby codziennie wieczorem masowała moje obolałe pośladki. Ale powiedziała że nie będzie masować w domu gdy tak siedział do moich drzwi zapukała listonoszka z przesyłką postanowiłem to wykorzystać, spytalem sie listonoszki czy te gladki i przepiekne dlonie ktore codziennie przybijaja po setki steplow dziennie, rowniez nadaja sie do pomasowania mojej seksownej dupci. W odpowiedzi otrzymalem z torby w twarz. A sexowna listonoszka szybko uciełka gubišc po drodze wszystkie listy. Pomyslałem może ją przeprosze pozbierałem wszystkie listy i pobiegłem za nią, nagle z za rogu wybiegł pies sąsiada i uwiesił mi się u nogi.Listy ponownie wysypały się z torby, a moja listonoszka odjechała rowerem.Ja leżałem na ziemi i szarpałem sie tym głupim kundlem, to ja bucik na nos i uciekł ale listonoszka odjechała postanowiłem zaprosić kumpli zaczeliśmy pić był panny ale nurtowała mnie listonoszka rano na wielkim kacu postanowiłem odwiedźić poczte zajeżdżam widzie listonoszke ale ta nie chce ze mną rozmawaiać i mnie unika czekam koło drzwi wpada na mnie i mówi "won, zboczeńcu! - nie zbliżaj się więcej do mnie, bo pożałujesz!" - wrzeszczy i odchodzi szybkim krokiem. Oniemiały strzeliłem karpia i patrzyłem mętnym wzrokiem w jej kierunku. Nagle ktoś chwyta mnie za ramie patrze a tu mój kolega odpier... na cacy i mówi szefem tu jestem piersióweczke wyciągnoł załyczyliśmy i mówi co Ola ci się sopodobała opowiedziałem całą i historie i umuwiliśmy się że jeszcze jedna paczka jutro do mnie przyjdzie i wtedy elegancko z nią porozmawiam rano się budze ktoś puka patrze a tu listonoszka piękna z paczką i mówi - przynioslam do ciebie paczke za pobraniem od www.sex-zabawki.pl.
"Nareszcie, czekam na tę paczkę od tygodnia" - pomyślałem. Szybko zapłaciłem należne 99,99 złotych, zatrzasnołem drzwi i pobiegłem otworzyć paczkę w której był(y,o)...
Awatar użytkownika
LOVE_DOCTOR
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2005, 00:50
Skąd: Z PIEKŁA ;)
Płeć:

Postautor: LOVE_DOCTOR » 23 sty 2006, 22:12

...Szybko zapłaciłem należne 99,99 złotych, zatrzasnołem drzwi i pobiegłem otworzyć paczkę w której były "gadżety" dla pań, a nie film xxx tak jak zamawiałem. Szybkim krokiem ruszyłem za panią listonosz wyjaśnić pomyłkę. Gdy podbiegłem do niej, odwróciła się i znów przeszyła mnie tym swoim uwodzicielskim wzrokiem mówiąc - czego chcesz ode mnie? Stałem jak sparaliżowany, trzymając w jednej ręce wibrator...
Wszystko w kobiecie pociąga mnie do jej seksualizmu...
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 24 sty 2006, 23:13

... Nagle obudzilem sie w swoim łóżku. Nie wiem jak to moglo sie stac, ale obok lezala moja ulubiona listonoszka trzymajaca ten przerazajacy wibrator. Poszlem do lazienki i probowalem przypomniec sobie co stalo sie poprzedniego dnia, ale to nie dalo skutku. Postanowilem wiec ...
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 25 sty 2006, 17:10

Postanowilem wiec skorzystać z zaistniałej sytuacji i zabawić się z listonoszką.Wróciłem do pokoju,ona rzuciła mnie na łóżko i przypięła kajdankami.zrzuciła z siebie seksowny mundurek i zaczęła...
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 25 sty 2006, 18:47

....... wyjmowac .... (hmmm :D) zabawki z pudelka, ktore wlasnie przyniosla. Wyjela z niego pejcz. W tym momencie zaknalem oczy i ......
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 21:30

i....
poczułem, że coś powoli wsuwa mi się w odbyt...
z przerażeniem otworzyłem oczy, okazało się, że to nie listonoszka, tylko listonosz...
zacząłem krzyczeć i nagle...
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 26 sty 2006, 11:50

...zostałem teleportowany na USS ENTERPRISE ktory przybył z 24 wieku by ratowac swiat przed parszywymi CYBORGAMI... Kapitan Jean Luck Picard powiedział mi ze mam do wykonania wazne zadanie, odemnie zaleza losy swiata ktory znam... W 10 dziobowym poznałem reszte załogi statku, bardzo polubiłem Date ktory...
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 26 sty 2006, 22:44

lubił bawic sie swoim .... cybernetycznym telefonem. Ale nie on byl najciekawszy na statku, bardzo ucieszylem sie jak okazalo sie ze na jednym z dziobów, sa kobiety i to w dodatku najpiekniejsze, poniewaz zostaly one zabrane z Ziemii zeby zniszczyc nieprzyjaciela .... az chcialem byc tym nieprzyjacielem :D:D:D .....
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 29 sty 2006, 17:33

nagle poczulem cos mokrego, to znow moja babacia wylala na mnie zmina wode bym sie obudzil a ja z wielkim krzykiem znow ja zaczalem opeprzac ze taki piekny sen mialem...
i znow nudny kolejny dzien.. ciekawe co dzis przysla z www.sex-zabawki.pl ...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 30 sty 2006, 18:37

- mam nadzieje, ze tym razem wyślą mi wreszcie tą lalke z turbodoladowanym wibratorem.
A tu co telefon ... hmmm. chca zebym poszedl na impre .... kurcze moglbym przysiac ze cos takiego mi sie snilo ;) ............
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości