Zajawki

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Zajawki

Postautor: mariusz » 16 mar 2004, 16:32

Czy kiedykolwiek mieliście jakiś głupi pomysł, tzw zajawkę? Czy często się wam to zdarza?
Ja np: kiedś pojechałem z kolegą do sklepu w centrum miasta... Ostatecznie dojechaliśmy do zakopanego;) Tak dla jaj na 30 min:)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 mar 2004, 19:04

Ja kiedys poszedlem wyrzucic smieci kolo 16 , wrocilem o 5 rano na totalnym berecie :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 mar 2004, 19:05

To co wpadłes do pojemnika na smieci i nie mogłes wyjsć !! :D :D :D :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 16 mar 2004, 21:55

kiedys w szkole podstawowej odkęciliśmy z kolegami klamke od sali informatycznej... nauczyciel był tak głupi ze trzeba było mu jakiś numer wykombinować :PP a drzwi zastawiliśmy od dołu do góry kwietnkami ;) afera była wielka :P ... klamka wkońcu nigdy nie zostałą odnaleziona :P i nie mogli się dostac do sali ;) cyba przez dwa dni ... :P było całkiem zabawnie ;)

Na drugi głupi pomysł wpadłęm podczas wycieczki do zakopanego... w pociągu jechaliśmy ponad 12 godzin a że nie było co robić to około 3 rano wyszliśmy z przedziału i otwieraliśmy po kolei wszystkie pozostałe i malowaliśmy ludziom twarze pastą do zebów :P robiąc przy tym kazdemu zdjęcie ;) jak rano się wszyscy obudzili to było baaardzo nieciekawie ;) nauczycielka chciała nas wsadzić odrazu w pociąg powrotny ;) ale wkońcu jej przeszło :P
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 mar 2004, 23:01

Na jakimś obozie mój kumpel przykleil trenerowi klejem super glue, buty do podłogi.
Ale sie koleś wnerwił:)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 17 mar 2004, 22:38

krzys pisze:To co wpadłes do pojemnika na smieci i nie mogłes wyjsć !! :D :D :D :P


Spotkalem chlopakow , poszlismy pic :)
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 28 mar 2004, 00:00

W mom przypadku może nie bedzie ta historia zbyt śmieszna, ale z leksza tragiczna...
Nie było to az tak dawno, bo zaledwie miesiąc temu.
Ja i moja znajoma, postanowiłyśmy sie wybrac do Reala, "pozwiedzac".
Jak to często bywa szybko sie znudziłyśmy, i wpadłyśmy na świetny pomysł !
Jazdy na wózkach z reala jeszcze nigdy tego nie przerabiałyśmy, więc postanowiłyśmy spróbować! Ale była jazda!!Mego! Polecam!;) Było fajnie aż do momentu kiedy... wiozłam moja kleżanke, i chcąc zrobic jej mały " podskok andrenaliny " wywiozłam ją na ulice. :549: ....z całego zamieszania, nawet nie zauważyłam że nadjezdza jakiś samochod...ale Bogu dzieki w ostatniej chwili wycofałam się z tej pechowej uliczki, i przypadkiem (w nagłym pośpiechu) potknęłam sie z tym wózkeim o jakiś głupi kant, no i oczywiście się z nią wypieprzyły... na ulice(naszczęście z dala od samochodów), a co najgorsze moja znajoma, po chwili oznajmiła mi że coś ją strasznie boli w kostce! Pozniej okazało się że ma ją zwichniętą.
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 429 gości