Problem z penisem

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

MISTRZUNIO
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:48
Skąd: Krakow
Płeć:

Problem z penisem

Postautor: MISTRZUNIO » 29 lis 2005, 18:00

Witam wszystkich. Mam taki problem... w zyciu kochalem sie z wieloma dziewczynami ale ostatnio poznalem bardzo fajne laske i jestem z nia juz ponad 8 miesiecy. nigdy nie mialem problemu zeby mi nie stawal albo cos takiego,ale teraz mi stanąć nie chce. jestem z ta dziewczyna dosyc dlugo i kochalem sie z nia tylko kilka razy ( jakies 15 ). ostatnio dwa razy jak sie kochalismy to miałem penisa flaka. teraz nie wiem czy cos jest ze mna nie tak czy moze mnie ta laska juz nie podnieca. bardzo mi na niej zalezy i nie chce zeby glupie lozko nas rozlaczylo.doradzcie mi cos, nie chce zadnych tabletek itd... jakas dieta, moze inne myslenie lub cos zjesc przed stosunkiem albo wypic. z gory dzieki. pozdrawiam
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 29 lis 2005, 18:36

Moze problem w tym, ze za bardzo sie starasz i chcesz wypasc jak najlepiej, nie chcesz dac po prostu plamy, bo jak sam napisales zalezy Ci na niej....
Moj facet na poczatku mial tak samo, czasmi tak bylo ze nie moglismy nic zrobic bo "on" nie byl wstanie...
Co do doradzania to po prostu sie nie spinaj, nie mysl o tym jak o jakims sprawdzianie swojej meskosci a wszystko powinno byc oki...nie polecam picia zadnych wysokoprocentowych napojow bo po tym moze byc jeszcze gorzej :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 29 lis 2005, 21:22

spokojnie, tylko się nie obwiniajcie nawzajem, bo to moze doprowadzić do rozpadu zwiazku :> pogadajcie spokojnie razem co może byc tego przyczyną.
Nie sądzę, by cię laska juz nie podniecała, bo wszystkie kobiety ją piękne tylko czasami za mało wina :> jako laska nie wiem co moze ci pomoc, zaden z moich facetow nie mial takiego problemu, hm wiec jedynie co mogę ci powiedziec, ze potrzebny moze tu jest czas!
Może udządzcie sobie romantyczny wieczor z róznymi dodatkami, na które nigdy bys nie zdecydował, a bardzo Cie podniecają. Może to podziała na twojego 'przyjaciela' <banan>
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
MISTRZUNIO
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:48
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: MISTRZUNIO » 29 lis 2005, 21:56

No cos wymysle, jakas kolacyjka itd... ale mysle ze to w niczym nie pomoze.chce mi sie isc do lozka ale boje sie ze dam dupy, pod czas kochania nie spinam sie itp...nie wiem co robic...no masakra jest :(
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 29 lis 2005, 22:39

My jako damska czesc forumowiczow nie wiemy za bardzo co zrobic.....niech wypowi sie oze jakis facet. Tu masz linka do strony moze cos ci sie przyda
http://impotencja.w.interia.pl/

[ Dodano: 2005-11-29, 22:41 ]
tu masz jeszcze to .....ale nie wiem co to bo nie chce mi sie tego czytac
http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php? ... 766&alt=92
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 lis 2005, 22:43

MISTRZUNIO pisze:chce mi sie isc do lozka ale boje sie ze dam dupy,

no i dlatego,ze sie wlasnie obawiasz, to dlatego nie wychodzi.

Tutaj linki do tego :
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... light=flak
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 113&160113
MISTRZUNIO
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:48
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: MISTRZUNIO » 03 gru 2005, 09:52

poczytalem se to wszystko, przestalem co nieco wdupiac, palic fajki, bakac, dojezdzac sie na recznym i jest o.k. to chyba nie byla wina laski tylko moich poczynian
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 gru 2005, 10:15

MISTRZUNIO pisze:przestalem co nieco wdupiac

ze co :| ?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 gru 2005, 12:14

Sterydziarz... <belt1>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 gru 2005, 14:08

wrrr dobrze ze kobiety zmieniaja facetow na lepsze :P
viktus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2005, 13:06
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: viktus » 03 gru 2005, 22:13

Kolo , pysior to nie zabawka , pamiętaj o tym!! Nie "dojerzdzaj sie na ręcznym" bo kiedys samochodzik moze wysiąsc..... A w to ze dupciałes wiele dziewczyn to mogą inni wierzyc .......(Ja preferuje wersje ze urwałes gałkę przy hamowaniu na ręcznym a mięsien juz nie ten po dojezdzaniu..)
MISTRZUNIO
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:48
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: MISTRZUNIO » 04 gru 2005, 10:47

viktus pisze:Kolo , pysior to nie zabawka , pamiętaj o tym!! Nie "dojerzdzaj sie na ręcznym" bo kiedys samochodzik moze wysiąsc..... A w to ze dupciałes wiele dziewczyn to mogą inni wierzyc .......(Ja preferuje wersje ze urwałes gałkę przy hamowaniu na ręcznym a mięsien juz nie ten po dojezdzaniu..)


<belt1> ej... serio ta dziewczyna mnie zmienila na lepsze... nie wiedzialem ze tak sie moge nagle zmienic zeby mi kapa stala :) a to wszystko dzieki Wam i temu forum <banan>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 gru 2005, 15:25

MISTRZUNIO pisze: nie wiedzialem ze tak sie moge nagle zmienic zeby mi kapa stala

teraz jeszcze zmień sposób wysławiania się na bardziej cywilizowany :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Kiler
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2005, 15:48
Skąd: picze kłaki
Płeć:

Postautor: Kiler » 29 gru 2005, 18:55

Podpisuje sie pod sytuacją autora tematu, ja swój podobny zapodałem w innym dziale.
Co nas dzieli to chyba jak to pisze dożynanie na ręcznnym-dobre, palenie świństwa <browar>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości