Przekłuwanie języka

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 15 sie 2006, 23:04

DREADMAN, jak dlugo zajmujesz sie piercingiem?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
amelka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:13
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: amelka » 16 sie 2006, 00:47

foxy_lady pisze:no to poczytaj a nie zadawaj durne pytania. wszystko jest w topicu.


nie znalazłam odpowiedzi na dręczące mnie pytania...

[ Dodano: 2006-08-16, 01:00 ]
aha i jeszcze jedno: czy znaczenie ma zrobienie kolczyka przy końcu języka czy bardziej na środku a może jeszcze głębiej ?
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 08:47

foxy_lady pisze:DREADMAN, jak dlugo zajmujesz sie piercingiem?


okolo 5 lat 5 latek z hakiem




amelka pisze:aha i jeszcze jedno: czy znaczenie ma zrobienie kolczyka przy końcu języka czy bardziej na środku a może jeszcze głębiej ?


hmm glownie zalezy od upodobania piercmana i budowy jezyka gdzie ma sie kolec ulokowac :) to sie widzi i sie kluje ogolnie im dalej tzn glebiej wiekszy pret :)

runeko pisze:I przy tym palila a chyba nie powinno sie za bardzo po przekluciu palic, co?

ogolnie nie powinno sie palic ale ludzie pala z tego co slyszalem co chyba jeszcze nic sie nikomu nie stalo z tego tez tytulu :) ale raczej przydalo by sie przystopowac :)przynajmniej dla dobra organizmu :D :)


amelka pisze:hej wszystkim:) odrazu mowie ze nie czytalam wszystkich komentarzy. Mam jedno pytanie poniewaz tez chce sobie zrobic kolczyk w jezyku ale slyszalam ze przez 2 tyg po zrobieniu kolczyka nie mozna pic i palic... czy to prawda?


2 tyg bez alkoholu pocalunkow i seksu oralnego :) nie mozna pic alkoholu poniewaz alkohol zabija komorki wokol kanlu przeklucia po 2 krazenie jest przyspeszone z czym idze sprawa tego ze krew moze leciec z jezora po 3 bakterie ktore zyja w jamie ustnej sa niszczone :) a one sa bardzio potrzebene :D nadmierne stosowanie przedawkowanie np plynu dentosept ma taki sam wplyw zabija wiekszosc tych bakterii :)ktore sa potrzebne do zachowania higieny w jamie ustnej :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
amelka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:13
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: amelka » 16 sie 2006, 09:15

oki dziekuję za odpowiedź,dzisiaj umówilam się na wizyte i mam zamiar zrobić kolczyk;)
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 09:26

nie ma za co piercman wszystko powinien ci wytlumaczyc zobacz jak tam maja jak sie z nimi rozmawia jaki panuje porzadek zebys jakiegos bonusa nie wychaczyla :) jesli koles ci za mocno scisnie jezyk to zmien studio bo czlowiek sie nie zna na robocie popros zeby koels pokazal prace swoje jesli jest to koles :) a i mam pytanie gdzie klujesz jakie miasto jakie studio?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 16 sie 2006, 13:42

a ja pilam alko i wiem, ze pic mozna :P
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 18:31

nio wiesz ty pilas i tobie sie nic nie stalo ale inny organizm moze miec nie tak ciekawie teraz tak piszac ktos moze to zobaczyc i zrobic tak samo ale skutek u tej osoby moze byc zupelnie inny niz u ciebie picie alkoholu spowalnia proces gojenia pozatym skutki sa o wiele inne mozna podraznic to swiezo przeklute miejsce itp wiec jesli ta osoba ktora kluje mowi zeby nie pic widocznie cos musi w tym byc :) ta osoba moze poinformowac ze nie mozna pic ale co zrobi dana osoba to jej indywidualna sprawa :)
Awatar użytkownika
amelka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:13
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: amelka » 16 sie 2006, 20:05

DREADMAN pisze:a i mam pytanie gdzie klujesz jakie miasto jakie studio?

obecnie jestem u kuzynki na wakacjach w Poznaniu i tu też zamierzam zrobić kolczyk,ale to chyba nie bedzie profesjonalne studio,kuzynka poleciła mi kosmetyczke która się tym zajmuje,robi kolczyki wszedzie oprócz brwi i kosztuje to 50zł, zastanawiam się czy nie skorzystać...

[ Dodano: 2006-08-16, 20:08 ]
cholera trochę się boję... :P
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 20:13

powiem ci tak :) kosmetyczki z reguly :) to robia jedno dniowy kurs dostaja certyfikat i sie ucza to robic potem na ludziach nic jakiej kolwiek praktyki :) kosmetyczki sa bee :) ja bym wolal dac sie pokluc slepemu niz kosmetyczce bo on ma mi prawo zrobic zle bo nie widzi a kosmetyczka to kosmetyczka przekluwaniem zajmuje sie od swieta slyszalem o takim przypadku gdzie taka pani przekula chlopakowi jezyk i wkula mu sie w zylke na jezyku koles mial krwotok krew mu leciala caly czas po czym pani mu powiedziala idz do domu bedzie po kilku dniach ok :) nic pojecia odradzam kazdy piercman odradzi ci kosmetyczke idz do kogos kto sie zajmuje tym zawodowo i ma expa :) (doswiadczenie) a nie tylko na Boze Narodzenie gdzie mieszkasz jakie miasto ?
polece ci kogos znajomego :) bo mam kilka osob rozrzuconych po wiekszych miastach :) ale kosmetyczke ci nie radze zreszta twoj wybor
Awatar użytkownika
amelka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:13
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: amelka » 16 sie 2006, 20:45

DREADMAN pisze:powiem ci tak kosmetyczki z reguly to robia jedno dniowy kurs dostaja certyfikat i sie ucza to robic potem na ludziach nic jakiej kolwiek praktyki kosmetyczki sa bee ja bym wolal dac sie pokluc slepemu niz kosmetyczce bo on ma mi prawo zrobic zle bo nie widzi a kosmetyczka to kosmetyczka przekluwaniem zajmuje sie od swieta slyszalem o takim przypadku gdzie taka pani przekula chlopakowi jezyk i wkula mu sie w zylke na jezyku koles mial krwotok krew mu leciala caly czas po czym pani mu powiedziala idz do domu bedzie po kilku dniach ok nic pojecia odradzam kazdy piercman odradzi ci kosmetyczke idz do kogos kto sie zajmuje tym zawodowo i ma expa (doswiadczenie) a nie tylko na Boze Narodzenie gdzie mieszkasz jakie miasto ?
polece ci kogos znajomego bo mam kilka osob rozrzuconych po wiekszych miastach ale kosmetyczke ci nie radze zreszta twoj wybor


hmmm no przyznam troszke jestem przerażona po tym co napisałeś...
myślę że są to pojedyńcze przypadki,co prawda zdarzają się - ale rzadko,zastanawiam się nad tym,ponieważ ta kosmetyczka ogłasza się na allegro i z tego co wiem nikomu krzywdy jeszcze nie zrobiła i ludzie są z niej zadowoleni,przyznam też że zależy mi na tym żeby było dosyć tanio... kuzynka mówiła że jej kumpela tam robiła i było ok:> a ja jestem ze Szczecina:>
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 20:52

powiem ci tak i tym zakoncze ta dyskusje:) na zdrowiu sie nie oszczedza!!!! :) a w szczecinie nikogo nie znam kogo mogl bym polecic z czystym sumieniem znam kolege w koszalinie :) jak chcesz wejdz na gg 1900104 dam ci namiar :D pozdrawiam
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 16 sie 2006, 20:53

amelka, kosmetyczki niech sie zajma wyciskaniem pryszczy i maseczkami a piercing zostawmy profesjonalistom.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2006, 20:55

foxy_lady pisze:amelka, kosmetyczki niech sie zajma wyciskaniem pryszczy i maseczkami a piercing zostawmy profesjonalistom.

Ja tam wolalam nosa dac kosmetyczce. Jakby mi igla go mieli przebijac to bym podziekowala <boje_sie>
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 21:01

Yasmine pisze:
foxy_lady pisze:amelka, kosmetyczki niech sie zajma wyciskaniem pryszczy i maseczkami a piercing zostawmy profesjonalistom.

Ja tam wolalam nosa dac kosmetyczce. Jakby mi igla go mieli przebijac to bym podziekowala <boje_sie>


a czym mialas klute?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 16 sie 2006, 21:06

pistoletem
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 21:11

chodzi mi o to czym miala kluta Yasmine tak mial kluta pistoletem ?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 16 sie 2006, 21:15

gdzies pisala ze tak, ale juz sie nie rozpisuj o tym jakie to zle, bo to juz bylo :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 21:18

hehe wiesz powiem tylko jedno :D gratulujemy glupoty :)
uzasadnienie: pistoletu nie da sie wysterelizowac w maszynie ktora sie nazywa autoclaw :) wiec nasza forumowiczka moze dostala bonusa :) w postaci zoltaczki albo innego gowna :) i moze sie dowiedziec za kilka lat ze ma kolege w sobie :) pistolet nadaje sie wylacznie do platkow uszu!!!! choc nie zawsze!!!!!!! tysiace innych osob moglo miec go w nosie:P krotko przepraszam ale musialem mam to juz wrodzone jesli chodzi o piercing (nie jest duzo ;))
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2006, 21:19

DREADMAN pisze:chodzi mi o to czym miala kluta Yasmine tak mial kluta pistoletem ?

ehehehehe piles cos ;) ?
Tak pistoletem. Nie bolalo - to najwazniejsze. I szybciutko.

[ Dodano: 2006-08-16, 21:20 ]
DREADMAN pisze:krotko przepraszam ale musialem mam to juz wrodzone jesli chodzi o piercing (nie jest duzo )

no rozumiem. Mloda i glupia bylam, ale jak sobie pomysle o igle w nosie to mnie trzepie <pijak>. Szybciutko sie zagoilo. Jakies 3 lata temu to bylo ;).
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 21:23

[ Dodano: 2006-08-16, 21:24 ]
Yasmine pisze:
DREADMAN pisze:chodzi mi o to czym miala kluta Yasmine tak mial kluta pistoletem ?

ehehehehe piles cos ;) ?
Tak pistoletem. Nie bolalo - to najwazniejsze. I szybciutko.

[ Dodano: 2006-08-16, 21:20 ]
DREADMAN pisze:krotko przepraszam ale musialem mam to juz wrodzone jesli chodzi o piercing (nie jest duzo )

no rozumiem. Mloda i glupia bylam, ale jak sobie pomysle o igle w nosie to mnie trzepie <pijak>. Szybciutko sie zagoilo. Jakies 3 lata temu to bylo ;).

hehe teraz to mnie rozbawials idz sie przebadaj lepiej
wirusa mozesz miec nawet 10 lat:) :) wiec ze robials to 3 lata letmu nie ma znaczenia igla jest sterylna i o wiele lepsza :) ale wiesz swieta :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2006, 21:26

DREADMAN pisze:wirusa mozesz miec nawet 10 lat:)

wirusa to ja moge zalapac wszedzie, nawet u fryzjera (chociaz nie chodze :P ).
DREADMAN pisze:igla jest sterylna i o wiele lepsza

Wiem, ale 10 razy bardziej bolesna, robilam w pepku to myslalam,ze zemdleje z bolu. Ale i tak kolczyka juz tam nie mam ;).
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 21:29

Najlepiej poznane są wirusy wywołujące żółtaczkę typu A i B i przeciwko nim mamy szczepionki. Wirusem A zarażamy się głównie drogą pokarmową, np. pijąc zanieczyszczoną wodę czy jedząc niemyte warzywa. Wirus B przenosi się z krwią. Szczególnie łatwo zarazić się nim np. w szpitalu, gabinecie zabiegowym (np. podczas pobierania krwi) czy u kosmetyczki. Masowo zarażają się nim narkomani, używając wspólnych igieł. Rzadko pamięta się natomiast o tym, że prawie połowa zakażeń to wynik uprawiania seksu bez prezerwatywy. Żółtaczka typu A zdarza się zwykle u dzieci, a jej przechorowanie nie pozostawia zazwyczaj żadnych śladów poza dożywotnim kompletem przeciwciał chroniącym przed powtórnym zachorowaniem. Typ B powoduje dużo poważniejszą chorobę. Wywołane nim zapalenie wątroby może w postaci ostrej doprowadzić do całkowitego zniszczenia narządu i zgonu chorego. Często choroba przechodzi w postać przewlekłą, która latami, powoli, lecz nieuchronnie prowadzi do marskości wątroby i jej niewydolności

prosze :) co do igly to zalezy od piercmana :) jak robi jesli robi to profesjonalnie to bol jest minimalny :) chodzi o to zeby piercing byl bezpieczny :) a tak naprawde ludzie daja sie kluc leszcza i poem maja problemy lepiej sie przebadac dla bezpieczenstwa siebie innych ewentualnego parntera :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 sie 2006, 21:51

Czyli moja żoltaczka tez sie przeniosla na innych? <banan> <banan> lalala... w razie czego to nie moj nos. <aniolek>
A tak na serio to zem pistoletem tez nos miala robiony. ;P
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 22:00

wasze zdrowie jakie te komsmetyczki za glupie przeciez tak narazaja ludzi ze tez censored sanepid sie nie dojebie do nich wasze zdrowie mi tojebie ja wam dalem informacje a cio z nia zrobicie wasza sprawa :D przepraszam za nie cezuralne wyrazy ale lepiej oddaja moje emocje co do tego :)

wiesz nie musialas byc zarazona ale istnieje taka mozliwosc lepeij sie zbadac
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 sie 2006, 22:15

DREADMAN, a co ja mam z nia zrobic?Sory ale to ja moglam zarazić a nie mnie. ;P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2006, 22:20

A tak w ogole wchodzac w szczegoly to ten kontakt z krwia :> Skoro na pistolet nalozyla nowy, wyjalowiony kolczyk, wszystko trwalo ulamek sekundy i nie bylo ani kropli krwi to przeciez ryzyko jest minimalne.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 16 sie 2006, 22:52

to nie ciaza ze wystarczy sie spuscic w partnerce i jest dziecko :) wyjalowiony kolczyk tzn jaki ? niby skad o tym wiesz? jest w szczelnie zapakowanym woreczku ? z testerem w srodku ? czy po prostu wziety z jakiegos pudelka ze tysiac ludzi moglo go dotykac a ktos mogl sobie go w dupie trzymac a potem ci zalozyla :) jak to przebiegalo opisz :) skoro na pistolet nalozyla sluchaj dziewczyno pistoletu nie da sie wystreelizowac glownie chodzi o ta nakaldke ktora ci przebija jest tepa stzralem rozrywa ta blone na nosku i wtedy mozesz byc zakazona juz i tak wlasnie to co ze kolczyk jest wyjalowiony kolczyka nie da sie wyjalowic :D to po pierwsze pzrechodzi poroces sterelizacji jest traktowany bardzio wysoka temp na tej koncowce moze znajdowac sie wirus co do ciebie stzrela nie tylko zoltaczki ale i hiv czy innego dziadostwa choc nie musi ja bym sie przebadal moze nic niejest ale lepiej dmuchac na zimne a przynajmniej miec tego swiadomym ze jest sie chory m
a co do moon :) tojesli miala relkawiczki to napewnio nie zarazilas nia sprawa wyglada tak ze taka kosmetyczka zakaldajac takie rekawiczki z apteki pakowane po 100szt :) tak naprawde zabezpiecza tylko siebie :) nie ciebie :) te rekawiczki tez nie sa sterylne :) kupuje sie specialne rekawiczki pakowane para w sterylnym opakowaniuu zeby zabezpieczac nie tylko siebie ale i klenta :) pzodrawiam
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 17 sie 2006, 00:08

nooo dobrze mowisz dobrze:)
u kosmetyczek czesto mozna sie zarazic bo te wszystkie kolczyki trzyma z reguly razem a proces sterylizacji w tych najlepszych autoklawach trwa 25 minut minimum...wiec czy czekalas 25 mni az wysterylizuje ? watpie:)polanie kolczyka jakims spirytusem czy czyms "odkazajacym" to nie ejst zadna sterylizacja i w to nie wierzcie:)
pozatym tak jak dreadman napisal...pistoletu nie da sie wysterylizowac rowniez co najwyzej jego koncowke..gdzie i tak czesto tego nie robia bo wyglada to tak..przychodzisz ..mowisz ze chcesz kolczyka ..babka wyciaga z szuflady kolczyka zaklada rachu ciacxh u i juz..zero sterylnosci nic...
jak dla mnie...jesli chodzi o kolczyki to tylko studio lub znajoma ktora sie tym zajmuje i jest wszystko sterylnie rowniez.
Wszelkie kolczyki to ingerencja w cialo..zawsze mozesz sie czyms zarazic..nawet jak krew nie poleciala..pozatym pistolet robi duza szkode jesli chodzi o nasze tkanki bo je rozrywa a igla delikatnie rozcina i sie lepiej goi i w ogole:)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 17 sie 2006, 02:50

Yasmine pisze:Wiem, ale 10 razy bardziej bolesna, robilam w pepku to myslalam,ze zemdleje z bolu

Robienie kolczyka w pepku boli mniej niz w uchu. Tylko pozniej rozszerzanie owej dziury jak sie chce szerszy kolczyk pozniej nosic (rozszerzania aczkolwiek nie mozna robic wczesniej niz dwa tygodnie od przeklucia) to juz mordega, przyznaje bo wkladaja ci normalnie taka igle jak dla krowy i poszerzaja srednice :/ A klulam sie w studiu gdzie sie kluli i tatuowali Kid Rock i 50 Cent, kurna :D Najlepsze studio w Chicago, jedne z lepszych w USA a i tak tanie. Tylko, ze przy rozszerzaniu wdali mi drobna infekcje (profesjonalizm rulez :] ). I tak to bywa :/


W ogle jak ona wam ten pistolet w nos wsadzila? <pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 17 sie 2006, 08:35

Candy Killer pisze:u kosmetyczek czesto mozna sie zarazic bo te wszystkie kolczyki trzyma z reguly razem a proces sterylizacji w tych najlepszych autoklawach trwa 25 minut minimum...wiec czy czekalas 25 mni az wysterylizuje ? watpie:)

Dokladnie ;)

Candy Killer pisze:polanie kolczyka jakims spirytusem czy czyms "odkazajacym" to nie ejst zadna sterylizacja i w to nie wierzcie:)

Otoz to :)

Candy Killer pisze:pozatym tak jak dreadman napisal...pistoletu nie da sie wysterylizowac rowniez co najwyzej jego koncowke..gdzie i tak czesto tego nie robia bo wyglada to tak..przychodzisz ..mowisz ze chcesz kolczyka ..babka wyciaga z szuflady kolczyka zaklada rachu ciacxh u i juz..zero sterylnosci nic...


proces sterelizacji kolczyka czy innego narzedzia trwa tyle samo :)

Candy Killer pisze:Wszelkie kolczyki to ingerencja w cialo..zawsze mozesz sie czyms zarazic..nawet jak krew nie poleciala..pozatym pistolet robi duza szkode jesli chodzi o nasze tkanki bo je rozrywa a igla delikatnie rozcina i sie lepiej goi i w ogole:)

Dokladnie strzelanie z pistoletu rozrywa tkanke przy czym igla robi tylko naklucie

runeko pisze:Robienie kolczyka w pepku boli mniej niz w uchu. Tylko pozniej rozszerzanie owej dziury jak sie chce szerszy kolczyk pozniej nosic (rozszerzania aczkolwiek nie mozna robic wczesniej niz dwa tygodnie od przeklucia)



nie rozumiem po co rozszerzac? jak sie przekluwa standardowy rozmiar na pepek to jest grubsc1.6mm ale po co rozszerzac przeciez to dodatkowe podraznianie rany zakalda sie na 1.6 i jest luzik potem mozna tylko mniejszy rozmiar zakladac ale wiekszy to cierpienie :) tzn w pozniejszym staduim jesli chodzi o rozszerzanie kanalu :) wiekszej nie widzialem do pepka :) zeby ktos zakladal :) przynajmniej nie w polsce ale coz stany wieksze mozliwosci


co do tego pistoleta przykladasz do paltka nosa i bum jest kolczyk :)
pozatym ludzie to jest wszystko dla was sterylnosc itp rownie dobrze mozecie sobie isc kluc np ucho w oborze miedzy gownami na jednio wyjdzie ja za czym zglosi sie klient do mnie czeka 2h az ja wroce od znajomego dentysty ze wysterelizowanymi narzedziami albo umawiam sie na drugi dzien z klientem /klientka przeciez to dla waszego dobra jest :)
a po lepkach to mozna trawe kosic chodz tez nie zawsze bo ten kto placi to czuwa :PDlatego Kosmetyczka Mowimy stanowcze nie !!!! wierzcie mi ja sie na tym znam siedzie w branzy kilka latek i to jest moje jedyne zrodlo utrzymania zajmuje sie tym zawodowo a nie od swieta
Ostatnio zmieniony 17 sie 2006, 08:40 przez DREADMAN, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości