spadek libido

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
konwalijka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2004, 13:15
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: konwalijka » 26 sie 2004, 09:12

Hej, ja mam podobny problem ze spadkiem libido.Od 6 miesięcy biorę Diane-35 i razem z chłopakiem domyślamy się, że to ich sprawka. Na ulotce pisze, że "...mogą wystąpić zmiany masy ciała i libido...", które mi bardzo spadło:(Gdy jeszcze nie brałam pigułek nie wystarczały mi wszelkie zabawy i często musiałam sama rozładować napięcie paluszkami, a teraz...jestem z moim chłopakiem dopiero od roku, mam tylko 17 lat i prawie wcale ochoty na seks. Mój chłopak musi się nieżle napocić aby mi sie coś chciało robić, ale mimo to często zmuszam się do zabaw i seksu. Poza tym bardzo trudno jest mi osiągnąć orgazm łechtaczkowy(na takim poziomie dopiero jestem), a kiedyś nie miałam z tym większych problemów. Za miesiąc mam wizytę u ginekologa, więc zmieniamy te cholerne pigułki. Mam nadzieję, że to pomoze, a jak narazie to co mam zrobić aby to zmienić???
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 05 wrz 2004, 09:32

Moja narzeczona bierze Diane 35 od początku... więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy chęć na seks jej się zmniejszył. Ale źle nie jest, jesteśmy trochę ponad średnią krajową :) Wiem z doświadczenia, że na popęd wpływa wiele czynników - od pracy i perypetiach z nią związanych zaczynając...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 wrz 2004, 07:48

foxy_lady pisze:
taka_jedna pisze:
Najlepszym sposobem na zwiększenie libido u kobiet jest... odpowiednie podejście


całkowicie się zgadzam :) I odpowiednie zakończenie, wtedy wzrasta libido "na raz następny" :D

Jak dla mnie zbyt ogólnikowe dopowiedzi. Zupełnie nie trafiaja do mnie. ;)

Mav: :546:


No bo to miało być ogólnikowe. Ale wiadomo było o co chodzi. :564:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 wrz 2004, 09:02

ale nawet mimo odpowiedniego podejscia moze byc kiepsko... dziewczyna mi sie ostatnio przyznala ze czasami jak mowi ze mialaby ochote na seks (a akurat nie ma takiej mozliwosci) to nie wie czy jakby byla mozliwosc to czy by nie stracila ochoty. ja juz nic nie rozumiem :(
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 wrz 2004, 09:46

charlie81 pisze:ale nawet mimo odpowiedniego podejscia moze byc kiepsko... dziewczyna mi sie ostatnio przyznala ze czasami jak mowi ze mialaby ochote na seks (a akurat nie ma takiej mozliwosci) to nie wie czy jakby byla mozliwosc to czy by nie stracila ochoty. ja juz nic nie rozumiem :(


Bo to juz tak jest , sa KObiety co to maja zawsze ochotę na sex , inne czesto ! ją maja , a inne zadko ! :546: :547: ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 08 wrz 2004, 10:44

...bywa tez, ze niektóre w ogóle
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 10:46

...bywa tez, ze niektóre w ogóle
Boze strzez.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 wrz 2004, 11:17

boze strzez tylko ze nigdy nie wiadomo dopoki sie nie przekonasz. na dodatek jako facet zawsze sie ma gebe niewyzytego napalenca wiec kobieta moze czasem z przekory udawac brak ochoty ;( boze co za po****** swiat...
soul of a woman was created below

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości