Krwawienie z pochwy dzien po stosunku

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Malwina

Krwawienie z pochwy dzien po stosunku

Postautor: Malwina » 25 sty 2004, 15:22

Czy krwawienie z pochwy i bol na dzien po stosunku jest normalne??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 15:30

Domyslam sie ze nie chodzi o miesiaczke :)
Nie wydaje mi sie by to bylo normalne. A masz je przez caly czas od 1 razu? Czy tez pszeszlo i znow jest?
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 25 sty 2004, 21:18

Doswidczenia nie mam....ale baaaardzo watpie by bylo to normalne...
radze isc do ginekologa...chyba ze jest na forum jakis....
pozdrawiam...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 25 sty 2004, 23:56

A bierzesz tabletki antykoncepcyjne ? Bardzo prawdopodobne ze masz plamienia od tabletek.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 sty 2004, 08:07

Wydaje mi się, że wszyscy na tym forum powinni radzić dziewczynie udać się do ginekologa, bo nie jest to zapewne normalne, a co gorsze, może spowodować nieobliczalne skutki na przyszłość.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sty 2004, 13:25

Mozemy radzic, a ona moglaby sie odezwac i choc na moje wczesniejsze pytanie odpowiedziec. Zenujacy sa tacy co zadadza pytanie a porem to ani be ani me ani pocaluj mnie... (no wiecie co dalej ;) ). No a pojscie do ginekologa to sprawa oczywista chyba.
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 26 sty 2004, 14:36

Ja mysle ze Malwina miala na mysli swoj pierwszy raz - jesli sie nie myle, jesli wlasnie o to Ci chodzilo to jest to normalne, ze na nastepny dzien mialas takie objawy ... ale jesli juz wiele razy kochalas sie i za kazdym razem masz takie objawy to radze jakas kontrole u ginekologa, pozdrawiam :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Malwina

Postautor: Malwina » 26 sty 2004, 20:04

Kasiu dziekuje ci bardzo krwawienie juz ustapilo, zostal jeszcze lekki bol ale mija
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 26 sty 2004, 21:21

Czyli nie mylilam sie - chodzilo Ci o pierwszy raz ... :) Nie mialas w takim razie sie czym przejmowac, wszystko dizlao sie u Ciebie normalnie i dobrze ze juz przechodzi :) Swoja droga jesli moge zapytac: jak sie czulas podczas pierwszego razu i czy bolalo bardzo?! (no wiesz .. ja jestem przed i dlatego pytam kogos bardziej dosw.) :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 sty 2004, 21:34

Ja jak juz pisalam gdzies jestem tez niedlugo po i przynajmniej mnie Kasiu nie bolalo prawie wcale. Byl to bol nieznaczny do zniesienia a i krwi nie bylo duzo. Jedym slowem lepiej byc nie moglo :)
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 27 sty 2004, 00:28

hmm a krwawienie wystepuje zawsze?czy odrazu czy dzien po?..
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 01:08

Wydaje mi sie ze zawsze choc czasem moze byc tak male ze nie bedize nic widac ;) I krwawienie musi chyba wystapic od razu. A dzien po... Dziwne by bylo gdyby krwawlilo caly czas. No chyba ze ktos ma mala krzepliwosc krwi. A jezeli przestanie i znow zacznie to znaczy ze jakos sie to podraznilo przez cos.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 sty 2004, 06:10

...a mi się wydaje, że mimo iż krwawienie ustępuje i tak powinnaś udać się do lekarza. Z reguły krwawienie po przerwaniu błony występuje natychmiast a nie dopiero na drugi dzień. A z tego co znam się na medycynie wiem, że każde krwawienie jest najbardziej widocznym objawem chorobowym. Radzę nie lekceważyć tego, jeśli w przyszłości chcesz mieć dzieci.
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 27 sty 2004, 10:09

Jarku jest to normalne, nieraz krwawienie po przerwaniu blony dziewiczej moze trwac kilka dni po stosunku - mialam taka kolezanke, zreszta byla u ginekologa i ginekolog powiedzial ze wszystko jest w normie i wszystko zalezy od organizmu, ona musiala zrobic sobie dluzsza przerwe przed kolejnym stosunkiem ... :)
Nie ma sie co martwic .... :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 sty 2004, 10:41

...a ty Kasiu przypomnij sobie ile u ciebie trwało krwawienie, ale wizyta koleżanki u ginekologa i tak jest konieczna.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości