Plamy po solarium

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Beatka_80
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 gru 2005, 14:28
Skąd: z bieguna zimna
Płeć:

Plamy po solarium

Postautor: Beatka_80 » 14 kwie 2007, 14:14

Czy pojawiają się Wam plamy na ciele po opalaniu w solarium?? Ja z solarium korzystam raz na 2 tygodnie- aby "podtrzymać" opaleniznę. Od niedawna zaczęły pojawiać mi się białe blamy na przedramieniach... na poczatku była to jedna plamka, ale ... jest ich coraz więcej... kolejną mam na brzuchu... słyszałam, ze może to być od tabletek, ale w moi przypadku jest to niemożliwe, bo tabletek nie brałam już od daaaaaaaaaawna. Ktoś z Was ma podobny problem?? Macie jakies rady, opinie???
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 14 kwie 2007, 16:52

Soro tabsów nie bierzesz, to najprawdopodobniej od samego solarium. Chyba, że zmieniłaś balsam do ciała albo inny kosmetyk od którego mogłaś dostać jakiegoś uczulenia po reakcji na solarium. Ja miałam od tabletek, przestałam chodzić i już nie mam. Więc dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby zaprzestanie chodzenia na solar :)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 kwie 2007, 17:51

Leki nasenne, antydepresyjne, witaminy i suplementy mineralne oraz cala gama innych tabletek moze byc za to odpowiedzialna. To samo kremy i balsamy. Ze spraw wewnetrznych to nadmiar estrogenu i zaburzony balans hormonow kobiecych moze to powodowac.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 14 kwie 2007, 18:35

mozna tez podejrzewac cos takiego jak ja mialam- lupiez pstry, to jest jakies tam grzybiczne, dwie tablketki antybiotyku i juz mam spokoj z z tym od kilku lat
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości