Swiad i mala kuleczka w mosznie

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

vespucci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2007, 17:35
Skąd: z miasta
Płeć:

Swiad i mala kuleczka w mosznie

Postautor: vespucci » 30 kwie 2007, 07:27

Witam mam pytanie panstwo . Kilka dni temu zaczela mnie bardzo swedzien moszna po ogledzinach wykrylem tam mala kulke, bolalo. Nastepnego dnia nic nie bolalo ale kulka zostala, jest ona usadowiona mniedzy jadrami od wewnetrznej strony moszny. Teraz mnie nie boli ale kulleczka zostala, ale baaaardzo swedzi mnie cala moszna a jak dotkne tej kuleczki to swedzi jeszcze bardziej. Blagam o porade. Do lekarza nie moge isc bo nie mieszkam w polsce a tutaj lekarze sa za drodzy :( Mam nadzieje ze jest na forum jakis lekarz. POZDRAWIAM WSZYSTKICH:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2007, 07:34

vespucci pisze:Mam nadzieje ze jest na forum jakis lekarz.
Nie ma. Pozostaje ci pozyczyc pieniadze czy cos i isc do lekarza jednak.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 30 kwie 2007, 09:28

Do lekarza marsz !! Co Ty myślisz? Że korespondencyjnie można się leczyć? <mlotek> Jak się gdzieś wyjeżdża to trzeba się chyba liczyć również z tym, że w razie takiej potrzeby trzeba będzie się przejść do lekarza !! Zapożycz się i w te pędy do jakiejś przychodni.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 kwie 2007, 09:32

Kurde - troche mało informacji napisales , jak długo swedzi , od kiedy swedzi ? jakie zachowania twe wpłyneły na owo swedzenie ? czy basen , czy po kontakcie z jakąs inną osobą ? jak u ciebie z higieną , skoro szkoda Ci na lekarza kasy ? , czy masz warunki ?
Moze to zwykłe podraznienie moszny , moze ja podrapałeś , moze ...... ble ble ble , nie da sie przez internet okreslic tego co Ci dolega . <browar>

Kulka ? moze to zwykły syfek ? skąd ktokolwiek z nas ma to wiedziec , mozemy jedynie domniemac - tyle , ze to Ci nie pomoze , a wrecz moze zaszkodzic .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 kwie 2007, 21:17

Andrew pisze:moze to zwykły syfek ?

Stawiam na to, albo na prowokację w kulce :)

Jeśli nie prowokacja, to do Autora: obserwuj to coś, bo raczej nikt jeszcze nie umarł ekspresowo dzięki dzikiej kulce.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 01 maja 2007, 05:35

vespucci pisze:Do lekarza nie moge isc bo nie mieszkam w polsce a tutaj lekarze sa za drodzy

Ale skoro mieszkasz zagranica i masz Internet to tez pracujesz. Ja tez mieszkam zagranica, nie mam ubezpieczenia a miewalam i zabiegi, za ktore placic musialam. Co wazniejsze? 60 dolarow czy zdrowie?

Jak sie boisz, ze to cos powaznego to idz do lekarza. Bo tak naprawde to moze to byc tylko pryszcz np. od potu, ale my Ci tego nie powiemy.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
vespucci
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2007, 17:35
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: vespucci » 03 maja 2007, 05:35

No nareszcie. Pomeczylem sie z tym troche ale samo przeszlo , dzieki za porady :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości