ogólnie o włosach i fryzurach

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 22 lip 2006, 14:40

betusia pisze:Mroczny Piskaczy - przecież z włosów łonowych też można robić fryzurki?


Tak, jednak my nie o tym tutaj a o fryzurach na głowie <lol> Cały czas też o nich rozmawiamy, ale widać skończyły Ci się argumenty to uciekamy od tematu <lol> Ok, więc jeśli kobieta nosi długie spodnie to może tam mieć całą dżunglę, byle to było czyste i nie śmierdziało :] Tak samo facet. Pod pachami jeśli nosi się koszulkę na ramionczkach to przycięte albo ogolone, jak długi rękawek to co to komu do tego? Kapisz <lol>

betusia pisze:Jako osoba przypoinająca małpe z wyglądu o włosach powinieneś mieć jakieś blade pojęcie.


<lol> tak mam, że jak są zadbane to inne małpy które ewoluowały nie mają nic do długości włosów <lol> Tylko te co pozostały na etapie mentalnych naczelnych mają jakieś problemy z tym <lol> Czyżby ich własna higiena kulała i dlatego taki raban robią? <lol>

betusia pisze:Teza stanowiąca mit rozpowszechniony w środowiskach z niższej kultury...


Żebyś chociaż wiedziała o czym mowa :] Jak zwykle strzeliłaś kulą w płot <lol> Co tam w tej niższej kulturze u Was słychać tak w ogóle? <lol>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 lip 2006, 14:46

Powiem tyle, jestes mistrzynia omijania niewygodnych postow, do ktorych nie potrafisz sie ustosunkowac i ich uargumentowac, gdy ci brakuje argumentow albo omijasz posty, wybierasz najlatwiejsze dla swojego "intelektu" <diabel> a najlepszym sposobem jest nawyzywac od zazdrosnikow, nizszych sfer kulturalnych, obrazic, albo ominac <diabel> Generalizowanie, operowanie skrajnosciami, stereotypami swiadczy o ulomnosci umyslowej danego czlowieka ;) i ty jako przyszla pani psycholog przedewszystkim powinnas o tym wiedziec, a skoro jako pani psycholog sama takimi "sposobami" w rozmowie operujesz, to wybacz, ale ...... <diabel> nie chce warna <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 lip 2006, 14:03

Zgodnie z obietnicą wrzucam swoją nową fryzurkę :P
Miało być bardziej wymyślne ale postawiłem na prostotę :)
Załączniki
26-07-06_1324.jpg
26-07-06_1322.jpg
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2006, 14:13

Hardcore, czemu masz cipke na glowie <boje_sie>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 lip 2006, 14:19

Tong Po hehe :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 26 lip 2006, 17:53

Hardcore jest tyle fryzurek tego typu ze mogles sie bardziej postarac.

co do tematu:za dlugimi wlosami u mezczyzn nie przepadam(mowiac o dlugich wlosach mam na mysl dluzsze niz 10 cm :P ),chociaz ich nie neguje.
natomiast to co lubie najbardziej to dl.ok 6-8 cm,balagan na glowie i nierownomierne ciecie,cos pod to zdjecie:
http://www.ukhairdressers.com/style/ind ... r%20Sorbie ,ale nie az tyle zelu i lakieru :P . do wlosow farbowanych nic nie mam,jezeli komus to rzeczywiscie pasuje i nie wyglada jak idiota. tzw"kozek"nienawidze <siekiera2> ,ale intensywny czarny moze na prawde ciekawie wygladac.
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 lip 2006, 19:06

Hardcore pisze:Hardcore jest tyle fryzurek tego typu ze mogles sie bardziej postarac.

to znaczy co byś mi zaproponowała? :P

widzę, że żyję w mało tolerancyjnym kraju <lol>

[ Dodano: 2006-07-26, 19:08 ]
a moja fryzurka na żelu wygląda (jak dla mnie) zajebiście! :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 26 lip 2006, 19:59

Hardcore - dość oklepana fryzurka, ale akurat pasuje do Ciebie :) Zapuść długie pióra i zrób sobie to samo, tylko z dreadami i nieco dłuższą resztą ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 26 lip 2006, 20:16

Ciekawski pisze:Zapuść długie pióra i zrób sobie to samo, tylko z dreadami i nieco dłuższą resztą

ta fryzurke jest juz jeszcze bardziej oklepana niz ta co ma Hardcore <pijak> i pije tu do tych ktorzy z niej taka zrobili,bo jeszcze jakies 3 miesiace temu byla na prawde oryginalna.
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 26 lip 2006, 21:48

Nigdzie nie napisałem, że moja opcja jest mniej oklepana, ale po prostu moim zdaniem lepiej się prezentuje.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 26 lip 2006, 22:36

Yasmine pisze:Hardcore, czemu masz cipke na glowie


Mam takie samo skojarzenie jak Yasmine....
Jak można takie coś na głowie nosić... coś okropnego... To już wolę długie włosy niż takie ogony... paskudztwo
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 26 lip 2006, 22:43

betusia pisze:To już wolę długie włosy niż takie ogony... paskudztwo

To faktycznie mocne stwierdzenie z Twojej strony :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 lip 2006, 23:04

betusia pisze:Jak można takie coś na głowie nosić... coś okropnego... To już wolę długie włosy niż takie ogony... paskudztwo

W zasadzie w ogóle nie obchodzi mnie twoje zdanie, jak również spływają po mnie niepochlebne opinie innych. Ja się czuję w tej fryzurze wyśmienicie i walę to co myślą inni...
zgodnie z zasadą "niech się wstydzi ten kto widzi".
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 26 lip 2006, 23:12

A ja mysle ze hardcore pozniej i ta "cipke" zgolil i teraz jest full lysy...ale to tylko takie przypuszczenia
Obrazek
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 26 lip 2006, 23:20

Rish pisze:A ja mysle ze hardcore pozniej i ta "cipke" zgolil i teraz jest full lysy...ale to tylko takie przypuszczenia

Też myślałam, że tak sobie dla jaj zrobił, pstryknął fotkę i zaraz potem ogolił na łyso. A Wy jeszcze mówicie, że to oklepana fryzurka? <boje_sie>
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 lip 2006, 23:31

Mam tak cały czas. Jak nie wierzycie to spytajcie Foxy, która mnie dzisiaj tak widziała na mieście :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 26 lip 2006, 23:46

zastanawiam sie nad sensem zostawienia sobie takiego kawalka wlosow...ani to wdg mnie ladne ani jakies ekstrawaganckie i orginalne
To chyba trzeba kochac <diabel>
Obrazek
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 26 lip 2006, 23:52

Albo miec niezdrowo pod czacha :) Jak to Hardcore :)

Ja mam eleganckiego irokeza. Od slonca i opalania wyplowialy mi wlosy i farbowanie mi nie jest potrzebne :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lip 2006, 23:56

Niektorym w kraście ładnie. Mi sie HC bardziej w wersji normalnej podoba :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 27 lip 2006, 00:12

Jeśli chodzi o pytanie zawarte w 1 poście:

nie lubię na pałę ani 3 mm
nienawidzę żelu - przynajmniej nie w takiej ilości, że skapuje i się błyszczy <belt>

lubię u facetów długie włosy, pod warunkiem że zadbane [to moja słabość :D] i pasują po prostu

nienawidzę obcięcia na pieczarkę <belt>

ani platynowego koloru (a już do tego ciemne brwi i równie ciemne odrosty... kolejny bełt)


Ogólnie podobają mi się kręcone włosy (zwłaszcza sprężynki).
U dziewczyn nie przepadam za obcięciem na krótko.
Właściwie wszystko to kwestia dopasowania :)


Co do fryzury Hardcore'a - co kto lubi :D Ja nie przepadam za taką kiełbaską z tyłu głowy
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 27 lip 2006, 00:28

Haro pisze:Albo miec niezdrowo pod czacha :) Jak to Hardcore :)

I tu jest cały sens. Jak ktoś by powiedział, że jestem normalny to bym się chyba obraził :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 27 lip 2006, 00:50

Heheh :)
A fryzura a'la Konski Zwis (bynajmniej nie ogon) - oryginalna? Czy moze maszynka sie zj*bala w trakcie operacji? :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2006, 07:50

ptaszek pisze:nienawidzę obcięcia na pieczarkę
Oj tak... Jedna z bardziej odpychajacych fryzur. U obu płci zreszta...
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 27 lip 2006, 12:17

ptaszek pisze:Ogólnie podobają mi się kręcone włosy (zwłaszcza sprężynki).

u faceta ?? :?
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 27 lip 2006, 12:20

Napisałam: ogólnie.
Swoją drogą: znajomy kolegi miał naturalnie kręcone, prawie sprężynowate - nawet nie wiesz jakie były cudowne! Po prostu oniemiałam jak go zobaczyłam (a dokładniej te jego włosy) :) Nic tylko rękę w nich zatopić.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 27 lip 2006, 12:20

Teardrop pisze:u faceta ?? :?


no jak dlugie wlosy, to nawet lepsze sa krecone u faceta niz proste, takie jak np. mial wydra albo ma markowski.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 lip 2006, 12:25

TFA pisze:no jak dlugie wlosy, to nawet lepsze sa krecone u faceta niz proste

dokladnie :D
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 27 lip 2006, 12:54

TFA pisze:no jak dlugie wlosy, to nawet lepsze sa krecone u faceta niz proste, takie jak np. mial wydra albo ma markowski.

dla mnie funkcjonuje to np zupelnie na odwrot.nienawidze kreconych wlosow u mezczyzn,a sprezynek to juz w ogole.nie pasuje mi to po prostu do slowa MESKOSC. <chory>

p.s. zaczynam sie germanizowac bo wszedzie pisze "to" . aaaa !!
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 27 lip 2006, 13:32

Ja lubię wszelkie fryzury, który PASUJĄ do czyjejś twarzy.
Nienawidzę przedziałków na środku głowy - to każdego potrafi oszpecić <belt>, co niestety namiętnie noszą faceci z długimi włosami. Dlatego ja włosy długie to po pierwsze muszę być przedzielone na boku, po drugie muszą być zadbane.
Tak samo obleśne są - jak dla mnie oczywiście - np. u dziewczyn włosy w naturalnym (nijakim) kolorze sięgające pasa, cieńkie, zniszczone, rozdwojone na końcach. A fuuuj.

Co do farbowanych włosów - to lubię, jeśli są oczywiście ładne. Podoba mi się kolor platynowy, ale głównie na krótkich włosach, najlepiej połączony z czarnym. Lubię wszelkie kolory wiśniowe, czerwone itp.
No i podobają mi się farbowane włosy u facetów... Nawet baljage niech będzie, byle ŁADNY.

Żel na włosach, jaknajbardziej. Byle w sensownych ilościach, nie wtedy jak go jest więcej niż włosów, które w dodatku są rzadkie i mają długość 12 mm. To jest bleee.
No i jeszcze strasznie trendy ostatnimi czasy 'irokezy'... Może by to było fajne, ale nie jak co drugi facet miał na głowie.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 27 lip 2006, 14:03

według mnie najładniejsze włosy u kobiety to długie włosy, oczywiście muszą być zadbane bez żadnych odrostów i najlepiej naturalny kolor jeśli jest ładny i obojętne czy sa kręcone czy proste najwazniejsze zeby pasowaly do osoby

dready bardzo mi sie podobaja szczegolnie u facetow, mam duzo znajomych z dreadami i nie zgadzam sie z twierdzeniem ze jak dready to na pewno brudne i wogle syf wiec prosze o nie wypisywanie takich glupot bo przeciez dready tez sie myje

nie przeszkadza mi jak chlopak jest sciety na lyso jesli tylko to do niego pasuje ale preferuje troszke dluzsze wlosy, jeszcze jak sa mile w dotyku mrrrr

ogolnie zwracam szczegolna uwage na wlosy i jestem troszke przewrazliwiona jesli o to chodzi ale kazdy ma jakies swoje schizy ;)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości