jakie dziewczyny was pociągają???

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 30 lip 2006, 15:18

moon pisze:A piegi sa rownie sexi co pryszcze
TFA pisze:Zalezy gdzie te piegi, jak troche kolo nosa to czasem nawet ladnie to wyglada, ale jak cala geba w piegach albo ramiona no to wybaczcie

to ja chyab jestem dziwna, ale mnie piegi kręcą :D
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2006, 15:19

Jawka pisze:o ja chyab jestem dziwna,
Na to wychodzi. :]
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 15:23

moon pisze:A piegi sa rownie sexi co pryszcze
<puknijsie> <puknijsie> <puknijsie>

Dla mnie jest niewiele rzeczy seksowniejszych niz piegi... No moze C75 np <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 lip 2006, 15:24

TFA pisze:Zalezy gdzie te piegi, jak troche kolo nosa to czasem nawet ladnie to wyglada, ale jak cala geba w piegach albo ramiona no to wybaczcie :/


Zgadzam sie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 30 lip 2006, 15:32

moon pisze:Jawka napisał/a:
o ja chyab jestem dziwna,
Na to wychodzi.

ale nie jestem jedyna :]
Sir Charles pisze:Dla mnie jest niewiele rzeczy seksowniejszych niz piegi... No moze C75 np
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lip 2006, 15:33

TFA pisze:Zalezy gdzie te piegi, jak troche kolo nosa to czasem nawet ladnie to wyglada, ale jak cala geba w piegach albo ramiona no to wybaczcie

Ja tam mam kolo nosa i tylko i wylacznie na twarzy, widac je najbardziej po opalaniu i je kocham <zakochany>

[ Dodano: 2006-07-30, 15:33 ]
Sir Charles pisze:Dla mnie jest niewiele rzeczy seksowniejszych niz piegi... No moze C75 np

<pijaki>
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 30 lip 2006, 16:27

Ja nie przepadam za piegami, chociaż w niedużej ilości mogą wyglądać nieźle.
Mnie się czasem robią na nosie i w okolicy od słońca i wtedy szlag mnie trafia. Dobrze, że szybko schodzą. Ogólnie mówiąc - ładne, ale na sobie nie lubię.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 30 lip 2006, 19:30

a ja lubie jak mi piegi w lecie po opalaniu wyskakuja :]
wedlug mnie dodaja uroku
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 30 lip 2006, 21:11

Jawka pisze:a czy ja napisałam gdzieś, że nie potrafię się malować???:>
Wstęciucha napisała, że mocny maikijaż może być sexi- ja napisałam, że z daleka:>
ponieważ nie uważam jakoby centymetrowa wartwa podkładu, pudru, szminka, cień, kredka, tusz i masa innych specyfików mogłaby być sexi. Sexi są piegi :D a nie tapeta :> dla tego nie lubię mocnego makijażu :>

mocny makijaz , to makijaz wyrazisty, to podreslone zalety Twojej twarzy, to makijaz na wieczorny wypad a nie na plaze . POdalas tak przejaskrawiony przyklad, ze mam wrazenie , iz kiepsko sie po prostu znasz ;)
Jawka pisze:ja nie mówię, że nie podoba mi się ładnie podkreślone oko- nawet bardzociemnym czy mocnycm cieniem, ale gdy dziewczyna ma mocno nalożony podkład, oczy podkreślone mocnym cieniem, kreskę, rzęsy mocno wytuszowane, usta zrobione konturowką do tego pomadką a na dodatek aby ładnie się świeciło błyszczykiem, czerwone kości policzkowe i do tego wsyztskiego puder brązujący to jakby na to nie patrzeć ładne to nie jest, to jest już po prostu za dużo. Full opcja to na dodoatek wytapirowane włosy... ehhhh....
ale są gusta i guściki... może wam się to podoba, mi nie!! :) mi poodbają się ładnie wytuszoane rzęsy i bezbarwny błyszczyk i oczywiście piegi :)

podalas opis z jakiegos balu halloween, przeczytaj to sobie jeszcze raz i zastanow sie , ile takich kobiet mijasz na ulicy. Chyba 30letnie dziwki na kacu .
megane pisze:Dla mnie to jest mocne zaakcentowanie choćby jednego elementu twarzy, np oczu lub ust. Ogólna zasada jest taka, żeby nie przesadzać. Jak laska się wymaluje tak jak piszesz i wygląda przy tym niedobrze to po prostu nie umie się umalować. :]

ok, tylko pokaz w ktorym miejscu ktoras z nas napisala, ze mocny makijaz to cos zupelnie odmiennego od Twojej jego definicji :/
<zalamka>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 30 lip 2006, 21:14

Wstreciucha pisze:ok, tylko pokaz w ktorym miejscu ktoras z nas napisala, ze mocny makijaz to cos zupelnie odmiennego od Twojej jego definicji

To było to Jawki, a propos tej 'definicji' wedle której mocny makijaż to tylko tapeta i przesada w każdym elemencie ;).
Spokojnie :3
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 30 lip 2006, 21:16

megane pisze:To było to Jawki, a propos tej 'definicji' wedle której mocny makijaż to tylko tapeta i przesada w każdym elemencie ;) .
Spokojnie :3

przepraszam, ja myslalam ze to napisala panna Jawka ;)
<pijaki>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2006, 21:27

Jawka pisze:ale nie jestem jedyna
A co to ma do tego co napisalam? :| Tym bardziej ze Charlie o swoich typach pisał już. Bierz pod uwage ze on tez pod pewnymi wzgledami jest dziwny. Bo komu sie ciemne odrosty u blondynki na pol glowy podobaja czy odpryskujacy lakier? ;P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lip 2006, 22:10

moon pisze:Bierz pod uwage ze on tez pod pewnymi wzgledami jest dziwny.

A dlaczego Charlie ma byc dziwny dlatego, ze podobaja mu sie piegi :>
A moze Ty jestes dziwna, ze porownujesz je z pryszczami :|.

Bo ja jakos wlasnie czesto sie spotykam z opinia,ze w malej ilosci dodaja uroku. I sie z tym zgadzam. Wypraszam sobie <foch>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 30 lip 2006, 22:21

Wstreciucha pisze:podalas opis z jakiegos balu halloween, przeczytaj to sobie jeszcze raz i zastanow sie , ile takich kobiet mijasz na ulicy. Chyba 30letnie dziwki na kacu .

Gdybym takich nie widywała to nie pisałabym o tym, że nie lubię takich kobiet!!
Wstreciucha pisze:mocny makijaz , to makijaz wyrazisty, to podreslone zalety Twojej twarzy, to makijaz na wieczorny wypad a nie na plaze . POdalas tak przejaskrawiony przyklad, ze mam wrazenie , iz kiepsko sie po prostu znasz
i mocny makijaz to także taki jak opisałam, więc mnie nie łap za słówka. A przykład nie jest przejaskrawiony, opisałam to co widuję i to co mnie odrzuca!!
A to czy sie znam na makijażu czy się nie znam tu nie ma nic do rzeczy :/ bo aby rozumieć znaczenie przymiotnika "mocny" nie jest mi tu potrzebna ta "wyjątkowa" umiejętność....

moon pisze:A co to ma do tego co napisalam? Tym bardziej ze Charlie o swoich typach pisał już. Bierz pod uwage ze on tez pod pewnymi wzgledami jest dziwny. Bo komu sie ciemne odrosty u blondynki na pol glowy podobaja czy odpryskujacy lakier?
to ma do rzeczy, że nie jestem sama "dziwaczka" której sie piegi podobają... :/
Yasmine pisze:Bo ja jakos wlasnie czesto sie spotykam z opinia,ze w malej ilosci dodaja uroku. I sie z tym zgadzam. Wypraszam sobie
oczywiście, że tak. PIEGI RULEZ :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 30 lip 2006, 22:28

Tak czy siak, najlepiej gdy piegow jest jak najmniej.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 30 lip 2006, 22:37

Jawka pisze:A przykład nie jest przejaskrawiony, opisałam to co widuję i to co mnie odrzuca!!

jest , takie cos to wlasnie nie lada umiejetnosc albo brak lustra
Jawka pisze:A to czy sie znam na makijażu czy się nie znam tu nie ma nic do rzeczy :/ bo aby rozumieć znaczenie przymiotnika "mocny" nie jest mi tu potrzebna ta "wyjątkowa" umiejętność....

ale za to przydalaby Ci sie umiejetnosc logicznego myslenia skoro juz znasz przymiotnik "mocny" - to polacz go z tym co ode mnie zacytowalas :
Jawka pisze:Wstreciucha napisał/a:
umiejetnie zrobiony , czyli dobrany do osoby i stroju , moze byc niezwykle sexy
z daleka <hahaha>

a potem porownaj go z Twoim- jak juz ustalilismy - przejaskrawionym opisem.
KONIEC OT

a co do piegow, to takich nie lubie : http://img131.exs.cx/img131/1074/piegi3wk.jpg ,a e nie wartosciuje czlowieka po ich ilosci
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lip 2006, 22:40

Wstreciucha pisze:a co do piegow, to takich nie lubie : http://img131.exs.cx/img131/1074/piegi3wk.jpg ,

No takich to ja tez nie lubie, ale wiem,ze niektorzy jak slysza piegi to moga miec takie wyobrazenie w glowie. A blad.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 31 lip 2006, 00:06

Ja nie mam takiego wyobrażenia w głowie, ale podoba mi się gładka cera. Co nie zmienia faktu, że niektórym piegi bardzo pasują i mogą wyglądać na prawdę uroczo :)

Jawka, zmieńmy określenie "mocny" na "wieczorowy i elegancki" i wszystko się będzie trzymało kupy. Bo jak widać dla Ciebie "mocny" oznacza od razu "tragiczny, jaskrawy, przesadzony" - a to nie tak. I nie rzucaj się już <browar>
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 31 lip 2006, 17:18

megane pisze:Co nie zmienia faktu, że niektórym piegi bardzo pasują i mogą wyglądać na prawdę uroczo :)

No, i tak jest :) U jednego z twarzy bym je zmazała, u innego bym nawet ciut dodała :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 lip 2006, 17:26

Yasmine pisze:A dlaczego Charlie ma byc dziwny dlatego, ze podobaja mu sie piegi :>
Dlatego ze go kreca takie rzeczy ktore wielu odstraszaja jak odpryskujacy lakier czy odrosty? A tak poza tym tez uwazam ze jest bardzo specyficzny.
Yasmine pisze:Bo ja jakos wlasnie czesto sie spotykam z opinia,ze w malej ilosci dodaja uroku.
Ja jeszcze nigdy poz atymi obsypanymi ktore mialy kompleksy i mowily jakie to piekne. U facetów?Zdarzaja sie wyjatki chyba czasem mozna zobaczyc taka obsypana z jakims facetem, ale niektorzy leca tez np na 150 kg kobiety wiec nie ma co ich za przyklad w sumie podawac. Wiekszosc ze dwa przezyje piegi ale od obsypanych zwiewa raczej :P Ja pare razy na wlasne uszy slyszlam od kumpli "śliczna jest, ale te piegi... :/ "
Yasmine pisze:A moze Ty jestes dziwna, ze porownujesz je z pryszczami :| .
Moze. Dla mnei rownie urocze co wysypka czy pryszcze.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 31 lip 2006, 17:33

moon pisze:Ja jeszcze nigdy poz atymi obsypanymi ktore mialy kompleksy i mowily jakie to piekne


Cos w tym jest <hyhy>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 31 lip 2006, 19:56

moon pisze:A tak poza tym tez uwazam ze jest bardzo specyficzny.


Tzn ze co? Co przez to panna Moon rozumie? :>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 lip 2006, 20:35

moon pisze:Ja jeszcze nigdy poz atymi obsypanymi ktore mialy kompleksy i mowily jakie to piekne


a może o Twoich kompleksach porozmawiamy? :D :D I wreszcie przestaniesz pchać palce między drzwi i wytykać innym ich urojone wady, np te "nieszczęsne" piegi? (notabene, prezentujące się czasem uroczo) <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 31 lip 2006, 21:29

TedBundy pisze:piegi? (notabene, prezentujące się czasem uroczo)

Ty sie jednak znasz Tedziu na tym, co dobre <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 lip 2006, 22:10

moon pisze:Ja jeszcze nigdy poz atymi obsypanymi ktore mialy kompleksy i mowily jakie to piekne.

Ta jestem obsypana piegami <lol>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 31 lip 2006, 22:28

az wstalam z wyrka, zapalilam swiatlo i przyjrzalam sie w lustrze .......... mam trzy piegi :(
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 sie 2006, 07:53

Sir Charles pisze:Tzn ze co? Co przez to panna Moon rozumie?
Wstydze sie <wstydnis> Poza tym to za dużo poza ogólnym stwierdzeniem do tematu nie ma ;)
TedBundy pisze:a może o Twoich kompleksach porozmawiamy?
A jakich?A no tak pisałam że mam kompleksy finansowe. Mozemy pogadac :D
TedBundy pisze:I wreszcie przestaniesz pchać palce między drzwi i wytykać innym ich urojone wady, np te "nieszczęsne" piegi?
hmmm... nie? :D
Yasmine pisze:Ta jestem obsypana piegami
Jestes. Nie mowie ze cala jestes pokryta tych ochydztwem,a le piegi przeca wygladaja jakby ktos na Ciebie cos wysypal. o to mi chodzilo. I po Twoich zdjeciach Yas - nie dodaja np wg mnei Tobie uroku a Cie szpeca.
Wstreciucha pisze:przyjrzalam sie w lustrze .......... mam trzy piegi
Wspolczuje <przytul>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 sie 2006, 08:07

moon pisze:A jakich?


Cóż, Aniu :D Czytając Cię od długiego czasu polemizowałbym z tą tezą ;) Zapalczywość w krytykowaniu innych i ich (m.in) wyimaginowanych wad pozwala mi wysnuć zupełnie inną tezę, nicht wahr?
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sie 2006, 08:57

Ted, nie odbieraj mi chleba <cisza>

Tak zaczelam sie zastanawiac nad piegami. Ogolnie, to moze za piekne nie sa. Moich nie widac zima, latem troszke wychodza, ale nie wyobrazam sobie swojej twarzy bez piegow. Nikt mi nigdy zlego slowa na nie nie powiedzial, a facetom sie podobaja. Ale widac ja dziwakow spotykam 8)
W tamty roku Guerlain mial nawet specjalna kredke do malowania piegow.
Atrakcyjnosc nie jest jedna przeciez. Ja czasami ogladam kogos, np Dode, i zawsze mowie, ze nie w moim stylu, tandetna, ale ze moze byc atrakcyjna. I to jest ta roznica.
Troszke nie rozumiem zaniedbania: odrosty, nadwaga itd. To dla mnie nie jest atrakcyjne i upatruje czegos pod spodem, jesli cos takiego sie komus podoba. Zawsze chce rozgryzc, co sie za tym kryje. Mam na to swoje teorie, u Charlesa tez... .
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 sie 2006, 09:40

Miltonia pisze:Moich nie widac zima, latem troszke wychodza, ale nie wyobrazam sobie swojej twarzy bez piegow. Nikt mi nigdy zlego slowa na nie nie powiedzial, a facetom sie podobaja. Ale widac ja dziwakow spotykam

nic dodac nic ujac, <pijaki>, tez spotykam widocznie dziwakow.
moon pisze:Jestes.

aha :|, pierwszy raz slysze....

moon pisze: I po Twoich zdjeciach Yas - nie dodaja np wg mnei Tobie uroku a Cie szpeca.

dziekuje...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości