Golenie miejsc intymnych... Jakich preparatów używać?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 23 wrz 2004, 23:26

ja uzywam zwyklej golarki jednorazowej (tylko czasem sie zatne) ale tak to nie narzekam
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 wrz 2004, 00:57

sophie pisze:Golarka nie cierpie soe tam golic, bo jakos zawsze cos jest albo nie dogolone albo mam podraznienia... .

No właśnie.... zawsze ja to robiłem mojej Pani :D
Perfekcja ! a jaka czułość?!!!
Dopiero po 5 latach zbuntowałem się i wreszcie nauczyłem jak to się robi zwykłym depilatoem z golarką... Myślicie, że mam spokój? Gdzież tam by... i tak dalej muszę robić za fryzjera.
A jakie wymagania co do fryzur???
Życie faceta jest ciężkie :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
konwalijka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2004, 13:15
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: konwalijka » 27 wrz 2004, 18:02

SueEllen pisze:W końcu się wkurzyłam i zaczęłam się depilować zwykłym depilatorem.


Ja chyba też zainwestuje w depilator:-)
Adaś
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 sie 2004, 13:42
Skąd: Stad:)
Płeć:

Postautor: Adaś » 07 paź 2004, 16:22

konwalijka pisze:
SueEllen pisze:W końcu się wkurzyłam i zaczęłam się depilować zwykłym depilatorem.


Ja chyba też zainwestuje w depilator:-)


Podobno po depilatorze po jakims czasie bardzo boli, włoski, któe na nową chca rosnąć cos z nimi nie tak, powodują zaczerwienia skóry. Mojej dziewczyny koleżanka mówiła, że tak ja bolały te włoski, nie mogła ich niczym usunąć musiała paznokciem wygrzebywać :551: sam strosuje maszynkę elekrtyczną (nie użwam tej samej do golenia twarzy ;) )a po tym jakis balsamik, może byc NIVEA
Na Zawsze Razem:)
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 18 paź 2004, 20:23

Najlepszy jest krem do golenia tylko że niestety bardzo szybko odrastają po nim włoski
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości