swędzi, piecze, zaczrwienione

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Monika27
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2007, 18:40
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Monika27 » 17 kwie 2007, 17:51

super artykuł.... dzieki

bardzo długo mnie nie bylo, troszke mi sie zmienilo w zciu od ostatniej wizyty.... urodzilam małego Adasia - jst cudowny i kochany i świata poza nim nie wiedzie :D

teraz szczegonie uwazma nasiebie i na swje zdrowie i ostatnio niestety zauwazylam uplawy, ale bez innych objawoow, po konsultacji z lekarzem (pomimo, ze karnie piersią) biore lacibios feina - okazuje sie, że jest on bezpieczny dla kobiet w ciazy i dla kobiet karmiących...

Wynika to z charakteru preparatu, rozpuszcza sie on dopiero w jelitach, nie dostaje się do krwioobiegu a tym samym do pokarmu i dlatego jest bezpieczny....

Już mam pierwsze rezultaty - upławy ustapiły prawie dokonca, wiec potwierdzam na wlasnej skórze, że lacibios femina dziala....

[ Dodano: 2007-04-27, 22:40 ]
A ja znalazłam taki artykuł - również bardzo fajny..
http://www.poradnikzdrowie.pl/site/947_3170.htm

tylko tam wymienilabym lactovaginal na lacibios femina - poprzedni artykuł przekonał mi calkowicie do lacibiosu fem... teraz stosuje go profilaktycnie:D

[ Dodano: 2007-05-11, 22:39 ]
a tak a propo lacibios femina to jest fajny konkurs, pewnie na zdobuycie fajnego hasła reklamoego, ale konkurs jest bardzo fany, fajne pytanka z zakresu iedzy o lacibiosie femina i oczywiście nagroda.. 3 opakowania lacibiosu..
quiz jest na www.polki.pl

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości