Badanie ginekologiczne

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 28 mar 2004, 23:12

Madziu ginekolog pyta czy wspolzylas a nie czy masz w calosci blone dziewicza .... rownie dobrze moglas ja naderwac przy uzywaniu tamponow itp. Takze, na pytanie czy wspolzylas odpowiesz "nie" i tyle ..
A mnie wizyta prywatna kosztowala 50 zl.
Nie boj, wszystko bedzie ok:)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 mar 2004, 01:18

Powiedzcie mi czy ja jestem jakis dziwny, bo juz sam nie wiem :) Nie wyobrazam sobie by jakis obcy koles mial ogladac moja dziewczyne nago... Bardzo ewentualnie bym kobiecie pozwolil ale facetowi nigdy :d
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 29 mar 2004, 12:12

Maverick pisze:Powiedzcie mi czy ja jestem jakis dziwny, bo juz sam nie wiem :) Nie wyobrazam sobie by jakis obcy koles mial ogladac moja dziewczyne nago... Bardzo ewentualnie bym kobiecie pozwolil ale facetowi nigdy :d

Maverick spokojnie... Przecież od tego są lekarze :D Oni tam nie gwłcą, zresztą co sie napatrzyli (chociażby jednego dnia) to ich i wykonują to mechanicznie.
Zawsze mnie ciekawiło, czy ginekolodzy mają jakąś przyjemność i stysfakcję w łóżku ze swoją kobieta , czy podnieca jego naga żona, moim zdaniem nie bardzo ale nie wiem... :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 29 mar 2004, 12:30

Martyna pisze:Zawsze mnie ciekawiło, czy ginekolodzy mają jakąś przyjemność i stysfakcję w łóżku ze swoją kobieta , czy podnieca jego naga żona, moim zdaniem nie bardzo ale nie wiem... :D



Mi się wydaje, że ginekolog tak traktuje zaglądanie do cipki jak np. larygolog do gardła albo do ucha i jego naga kobieta nie rusza. Im to już chyba nawet zbrzydły nagie kobiety z cipkami na wierzchu. Mimo to nie chciałbym być ginekologiem ani innym lekarzem.
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 29 mar 2004, 15:58

Maverick pisze:Powiedzcie mi czy ja jestem jakis dziwny, bo juz sam nie wiem :) Nie wyobrazam sobie by jakis obcy koles mial ogladac moja dziewczyne nago... Bardzo ewentualnie bym kobiecie pozwolil ale facetowi nigdy :d


Mój chłopak tez tak mówił, ale kiedy przez przypadek usłyszał ze koleżanka doradziła mi iśc do mężczyzny, bo są o wiele bardzej delikatni i bardziej mili, to w trosce o mnie zmienił zdanie. Ja osobiście teraz też wole iść do mężczyzny, tylko oczywiście prywatnie bo na państwo to nie można liczyć , a w tych sprawach wole mieć najlepszą opieke.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 16:01

Mojemu chlopakowi ostatnio zaproponowalam zeby poszedl ze mna bo tez mial takie akcje! Mam zaprzyjaznionego lekarza wiec wiem ze nie byloby problemu, moglby mnie nawet za raczke potrzymac. No ale moje kochanie jak przyszlo co do czego to sie przestraszylo i nie weszlo do gabinetu...........juz nie gada ze sie daje macac obcemu facetowi :D
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 29 mar 2004, 16:33

No wiesz...ja do ginekologa sie dopiero wybieram i mój chłopak tez zawzięcie chce mi towarzyszyć tylko znając jego to bedzie sie o wszystko wypytywać i pewnie nawet badanie chciał ogląc od strony lekarza bede musiała dać mu kilka lekcjie przez wejściem do gabinetu;)
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 29 mar 2004, 21:45

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące tego tematu , a mianowicie czy powinnam sie "tam" ogolic przed badaniem??
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 29 mar 2004, 21:50

Madzia to zależy czy pan ginekolog lubi ogolone czy raczej nie :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 mar 2004, 21:53

Wg mnie ginekolog już nie jedno widział i na pewno się nie zdziwi:)
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 29 mar 2004, 21:57

Oj wedłg mnie to się strasznie zdziwi... Nigdy jeszcze nie wiedział takiej ślicznej Malutkiej jak ma moja Malutka Madzia. na pewno będzie mi strasznie zazdrościł, że tylko ja mogę ją mieć :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 mar 2004, 22:01

Jasne... Nie popadajmy w niesamowity zachwyt. Ginekolog na pewno podejdzie do tego z lekarskim dystansem.:)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 22:10

Bylam kiedys u takiej lekarki ktora mnie prawie opieprzyla ze jestem wygolona.
Powiedziala ze to nienaturalne i ze wplywam na srodowisko bakteryjne pochwy.
Nie przejelam sie tym jakos, juz sie u niej nie lecze. Obecny lekarz powiedzial ze to zabobony i ze jest to dla zdrowia obojetne
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 22:16

... i chyba łatwiej utrzymać higiene wygolonej myszki, nie mówiąc o walorach estetycznych..... mniam mniam :D :P
Ostatnio zmieniony 29 mar 2004, 22:19 przez Król Maciuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 22:17

No o tym to juz nawet nie wspomne. Wlosy ogolnie sa dosc oblesne :563:
I to w dodatku sie kreca! Fuuuuuu
Ciekawe czy sa jakies wyjatki z prostymi? :>
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 22:21

Mojej Pani też kręcą się, chociaż dla mnei je i tak skróciła, niestety nie chciał ich wygolić a ja nie chciałem nalegać, teraz są takie w sam raz :P
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 29 mar 2004, 22:21

Madziu nie musisz sie tam golic przed pojsciem do ginekologa :D nie ma to zadnego znaczenia :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 mar 2004, 23:17

ja na mojej pierwszej wizycie byłam u meżczyzny i po prostu oznajmiłam to mojemu chłopakowi nie miał zbyt wiele do gadania. Tym bardziej ze wizyty u tego lekarza mam za darmo bo to znajomy mojego ojca i b. dobry ginekolog.
Ale nie mial nic przeciwko podszedl do tego calkiem normalnie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 mar 2004, 00:15

Ja po prostu bym takiemu zagladaczowi oczy wydlubal :diabel2: Co on bedzie sie na moja dziewczyne gapil! Wrrr I ta bezsilnosc. Nienawidze bezsilnosci!!
Ostatnio zmieniony 31 mar 2004, 13:33 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 mar 2004, 02:13

Ja chciałem napisać, że podziwiam dziewczyny z tego forum które mają po 17 lat a juz współżyły ze swoimmi facetami...ja mam 19 niedlugo 20 i jestem facetem i chyba nie jestem gotowy na to do konća a jak sie stanie to bardziej przez chwile uniesienia niż pełne przygotowanie:)

Chciałem również zapytać jak można namówić swoją dziewczynę,żeby poszła do ginekologa?Hmmm ona ma 17 lat i nie chce iść a ja gdzieś czytałem ze może być na coś chora(ma czasem bóle brzucha od tak i nie z powodu miesiaczki ani jakis oczywistych jak kazdy czlowiek powodow) i tak nagle ja boli i to nawet dosyc czesto, ze 3 razy w tygodniu.Boje sie, ze potem bedzie za pozno i nie chodzi o to ze ja chce z nia isc(chociaz bym chcial i na pewno bym sie czul nieswojo:> gadajac z nim/nia(wolalbym pania ginekolog:>) i z dziewczyna o tych sprawach)heh :D no :P
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 30 mar 2004, 07:44

Ginekolog to taki sam lekarz jak pozostali. My (a w zasadzie Wy ... kobiety) musimy go tak traktować jako specjalistę i nie powinien mieć na to żadnego wpływu fakt, że zajmuje się on najbardziej intymnymi sprawami. A co do lekarzy ... z tego co wiem od kolegi ... ginekologa zresztą ... przez pierwsze pół roku praktyki do każdej kobiety podchodził mniej więcej jak do zdobyczy. Każda cipka była inna, każda następna bardziej interesująca. Ale w końcu to się po prostu nudzi, wpada się w rutynę. Jak jeszcze cipka młodej kobietki (szczególnie dziewicy) potrafi czasami zadziałać tak okazuje się, żę większość woizyt jakie ma to są pacjentki w raczej znacznym wieku, niekoniecznie tak dbające o siebie, po kilku porodach i czymś takim już raczej podniecać się nawet nie ma co.
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 30 mar 2004, 16:43

A ja sobie chyba kupie książkę dla młodego ginekologa :) i sam będę badał moją dziewczynkę :) na pewno zrobię to lepiej niż niejeden ginekolog...
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 30 mar 2004, 17:07

Hmmm fajnie by było poród też mi odbierzesz?? Ja was facetów nie rozumiem szczególnie Ciebie Maverick-na pewno kochasz swoją dziewczyne i chcesz dla niej jak najlepiej a duża część kobiet mówi iż meżczyzna ginekolog jest dużo milszy dla kobiet o wiele delikatniejszy. Wiec z troski o dziewczyne powinieneś ją jeszcze wysyłać do mężczyzny... :DDDDDD
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 13:37

Sranie w banie. Czemu facet delikatniejszy? Przeciez on nie wie jak to jest, a kobieta wie wiec z logiki wynika ze kobieta bedzie delikatniejsza! A milszy... Niekoniecznie. To zalezy od czlowieka a nie od plci. Prosze mi tu tak nie uogolniac :diabel2: Poza tym czasem sie slyszy ze taki ginekolog przeleci jakas panienke, a kobitka tego nie zrobi :D :diabel2:
A dziewczyne kocham i jedynym sposobem aby badal ja facet jest to ze bede przy nim stal i mierzyl mu dwururka w leb :diabel2: Ale na to sie on nie zgodzi :D
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 31 mar 2004, 14:29

A mnie się wydaje że Maverick ma połowicznie racje. Niby to jest lekarz, ale on będzie oglądał moją Madzie golutką :( :). Troszkę to dziwne bo to zawsze facet, no ale rozumiem też że to lekarz i podobno lepszy od babki :) I tak to jakoś jest...
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 31 mar 2004, 14:37

A i jeszcze coś do Madzi: Ja się ginekologom facetom nie dziwie że są mili dla dziewczyn, a szeczgólnie młodych. Podotyka sobie, poogląda, nacieszy się, więc dlaczego ma być niemiły!? Jeszcze jak przyjdzie do niego młodziutka dziewica ładnie obstrzyżona :) no to wtedy chyba jest w siódmym niebie...:)
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 31 mar 2004, 14:44

A ja Przemek myślałm ze jesteś mądrzejszy!!!!Przecież go widok nagiej pacjentki nie sprawia przyjemnośći bo to tylko praca. A nie zawsze przychodzą do niego młode wystrzyżone dziewice czasem są to starsze naprawde chore kobiety.
Awatar użytkownika
Przemuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 29 mar 2004, 20:50
Płeć:

Postautor: Przemuś » 31 mar 2004, 14:49

Madzia nie znam faceta co by mu się dziewczyna goła nie podobała, nawet jeśli robi to zawodowo, jakieś odczucia musi mieć jak bada. A jeżeli chodzi o choroby to są różne, no ale mi chodziło o dziewczyne co idzie np. pierwszy raz i jest zdrowa:) CMOK
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 14:50

A ja Przemek myślałm ze jesteś mądrzejszy!!!!Przecież go widok nagiej pacjentki nie sprawia przyjemnośći bo to tylko praca. A nie zawsze przychodzą do niego młode wystrzyżone dziewice czasem są to starsze naprawde chore kobiety.
Mnie nie bedzie obchodzilo to czy podnieca go widok mojej dziewczyny a to ze oglada ja nago! To jest dla mnie nie do zniesienia!
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 14:55

Zazdrość ... największy grzech w miłości. Pozbądź się jej Maverick bo nigdy szczęścia prawdziwego nie zaznasz.
Rafał "RafZielak" Z.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości