Jakich facetów wolicie...?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 lut 2006, 19:48

TFA pisze:No wlasnie, chyba musze porobic sobie pare fotek

miales mi wyslac :(.

A co do umiesnionych lydek i ud - uwielbiam :).
Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: takisobiegosc » 25 lut 2006, 12:05

TFA pisze:
takisobiegosc pisze:TFA napisał/a:
towerka napisał/a:
TFa a czemu nie bo nie rozumiem?


Bo jak sie robi krate na brzuchu to sie chudnie wszedzie, a zeby miec krate i normalna wage to trzeba uprawiac sport wyczynowo 7 dni w tygodniu, jesc pieczywo chrupkie i liczyc kalorie, bialka, weglowodany i tluszcze w diecie a taki facet nie ma czasu na kobiety


haha ja jestem sportowcem i ma skoromna osoba moze sie pochwalic krata na brzuchu, a zadna diete nie prowadze trzeba tylko chciec mnie zmotywowala kobieta poltora roku temu i teraz jest good waze 75 kg przy 182cm


Hmm dla mnie to ty jestes chudy, ja mowiac "normalna waga" to mialem na mysli jakies conajmniej 85 kg przy tym wzroscie co podales, przy tej wadze i wzroscie co posiadasz to zaden problem zrobic kaloryfer, sztuką jest miec kaloryfer i 40pare cm w lapce, a do tego jest potrzebna dieta, nie ma sily.

TFA dla 180cm prawidlowa waga powinna wynoscic 75 kg. Jest sztuka rozwinac miesnie brzucha uwierz mi. Jestem pilkarzem i wiem po co mi te partie. Jesli piszesz ze przy 180cm masz 85kg to niestety dieta... ps ja biecepsu nie trenuje jakos specjalnie a mam 35 cm... Polecam Szostke Weidera (czy jak to sie tam pisze) jak mowisz ze nie jest sztuka miec karoryfer to skoncz ten trening i uwierz mi ze zdanie zmienisz :)

3maj sie
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lut 2006, 12:22

takisobiegosc pisze:TFA dla 180cm prawidlowa waga powinna wynoscic 75 kg


dla mnie to za malo :P ale dla pilkarza w sam raz.
takisobiegosc pisze:Jesli piszesz ze przy 180cm masz 85kg to niestety dieta...


ja waze 95 kg przy 190 :D jestem zadowolony bo nie jestem przy tym tlusty, jedynie brzuchem wlasnie bym sie zajal, ale nie chce kraty, tylko ujedrnic, a do szostki weidera sie przymierzalem juz pare razy :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 lut 2006, 14:49

TFA pisze:ja waze 95 kg przy 190 jestem zadowolony bo nie jestem przy tym tlusty, jedynie brzuchem wlasnie bym sie zajal,

Prawidłowa waga.
Wszytsko zależy od postury, nie od wskaźników wagi.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 25 lut 2006, 16:19

Wawa: nie kpij ze rok cwiczysz... Po roku powinienes wygladac perfectomundo, a wygladasz dosc przecietnie. chcesz klate robic i wypchnac do przodu? To gdzie Ty na skosie robisz?! Powalilo Cie do reszty? Walisz na normalnej najwieksze ciezary jakie tylko mozesz. Do tego pompki, duzo pompek. Ja pompki robie 5 razy w tygodniu po 300.
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 25 lut 2006, 17:53

Wawa: nie kpij ze rok cwiczysz


rok, na własnej siłowni. Posadzasz mnie o kpiny? wypraszam sobie.

drugie zdjecie:
http://img504.imageshack.us/my.php?image=blee24wa.jpg



TFA dla 180cm prawidlowa waga powinna wynoscic 75 kg


5kg ponad wage to duzo?

pozdr.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lut 2006, 18:06

wawa007 pisze:rok, na własnej siłowni. Posadzasz mnie o kpiny? wypraszam sobie.


Bez urazy ale jak na rok cwiczen jest kiepsciutko, nawet bym powiedzial ze wygladasz jakbys nie cwiczyl, ja jak zaczynalem cwiczyc lepiej wygladalem :D teraz nie cwicze 3 lata i tez mam wiecej miesni, albo cos w treningu nie tak, albo zle sie odzywiasz, albo imprezujesz za duzo. na stronce www.sfd.pl to by cie zjedli jakbys im powiedzial ze rok cwiczysz. Wejdz na ta stronke i popytaj co i jak, bo naprawde cienizna, no chyba ze zanim zaczales cwiczyc wygladales jak obozowiec z auschwitz. A wlasnie jakie miales przyrosty przez ten rok ?

[ Dodano: 2006-02-25, 18:10 ]
Haro pisze:Ja pompki robie 5 razy w tygodniu po 300


No takie praktyki tez raczej klaty nie powieksza, wystarczy klata raz w tygodniu, maksymalne ciezary, najlepiej w piramidce, coraz mniej powtorzen. Bo kiedy ta klata bedzie miala czas na regeneracje ??
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 25 lut 2006, 19:31

od roku cwiczen przytyłem jakies 20kg od tamtego czasu jakos specjalnie nie urosłem.
Do siłki(6dni w tygodniu) mam jeszcze 2 treningi wojów w tygodniu, uczeszczam jeszcze na boks (5dni w tygodniu).

albo zle sie odzywiasz,


tzn.? jaka diete bys mi przypisał?



albo imprezujesz za duzo


hehe:)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lut 2006, 19:33

wawa007 pisze:od roku cwiczen przytyłem jakies 20kg od tamtego czasu jakos specjalnie nie urosłem


To ty faktycznie anorektyk musiales byc :| wejdz na ta strone co ci podalem do dzialu Dieta, tam jest kopalnia wiedzy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 25 lut 2006, 23:39

wawa007 pisze:od roku cwiczen przytyłem jakies 20kg od tamtego czasu jakos specjalnie nie urosłem.
Do siłki(6dni w tygodniu)

zgadzam sie z reszta wyniki marne. Zmniejsz trening do 5 dni w tyg zrob przerwy w srode i sobote lub niedziele zalezy jak mozesz. Mozesz zastosowac diete albo po prostu jedz duzo....ryz (30 min przed treningiem) cos co ma duzo bialka sery tunczyk slyszalem ze takze banany...pij magnez (zapobiega skurcza i takie tam rozne). zeby zmniejszyc ryzyko kontuzji musisz dobrac odpowiednie partie miesni na okreslony dzien(jak robisz klate w pon to we torek wez lapy a nie barki) co 4 miesiace, jezeli jest mozliwe zmieniaj cwiczenia. I rob serie piramida i duzym obciazeniem. tyle ode mnie ale nie wiem czy w tym wieku forsowanie sie ciezkim treningiem ci nie zaszkodzi, jeszcze rozniesz i mozesz miec pozniej problemy z ukladem kostnym
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lut 2006, 00:15

Temat jest "jakich facetów lubia kobiety?".
Jako kobieta za siebie odpowiadam : tych co nie o jakis przyrostach i bicepsach gadaja i z silowni rzadko wychodza. Stanowczo nie. Oj nie :/
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 26 lut 2006, 02:27

moon pisze:Temat jest "jakich facetów lubia kobiety?".
Jako kobieta za siebie odpowiadam : tych co nie o jakis przyrostach i bicepsach gadaja i z silowni rzadko wychodza. Stanowczo nie. Oj nie :/

moon i tutaj sie zgodze i jako facet dopowiem, ze poszukajta chlopy tematu'' jacy sie sobie podobamy'' dobranoc i ''pomozta mam problem z marnymi wynikami przyrostu masy ciala do rzezby niklej'' <pijak>
dopowiedzenie drugie wawa-nic tak nie wyrzezbi ci rzezby jak cwiczenie na rzezbe a nie na mase ,,mase chwytasz mimowolnie skoro sie zle odzywiasz, a wiec mniej ciezarow wiecej ruszania glowa i wiecej powtorzen, wycofuje sie z opinii jesli chcesz miec tylko kark jak wol i malenka glowe <diabel> superserie arnolda gubernatora sie klaniaja, dobranoc aaa i nie zapominaj pyfko male na zakwasy po wszystkim ,ale wrocmy do tematu...[/b]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 lut 2006, 09:36

natasza pisze:Wszytsko zależy od postury, nie od wskaźników wagi.

oczywiscie ze tak . Proporcje maja niezwykle znaczenie bo roznie rozklada sie nam tluszczyk i miesnie . Ja np lekka nie jestem , ale mysle ze w miare propocjonalna i dosc kobieca . Znam naprawde osoby ktorym wagowo raczej nie da sie nic zarzucic, a mimo to widac po nich duze dysproporcje i brak pewnej rownowagi , i to zarowno mezczyzni jak i kobiety.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 lut 2006, 12:23

moon pisze:Temat jest "jakich facetów lubia kobiety?".
Jako kobieta za siebie odpowiadam : tych co nie o jakis przyrostach i bicepsach gadaja i z silowni rzadko wychodza. Stanowczo nie. Oj nie


Akurat tutaj na podobaniu sie komukolwiek mi nie zalezy :D a w swiecie realnym to nawet na silownie nie chodze, a co dopiero mierze przyrosty :D ale wiem o jakich gosciach mowisz :D daleko mi do takich, ojj daleko :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 27 lut 2006, 02:09

a moze po prostu tacy co to maja wszystko na miejscu bez ciazenia w jakas konkretna strone, coby nic nie zwisalo w nadmiarze i nie kurczylo sie nadmiernie,hmm ok mysle o sobie, przekroczony wiek chrystusowy ale nie zwisam jak dywan na trzepaku i mysle ze jak sie sami polubimy to i panie/pozdrawiam/ nas polubia, bez wzgledu na przyrosty miesni i postury,dobra dobra wyglad jest wazny ......
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Re: jakich facetow lubia kobiety?!?

Postautor: good_baby » 02 mar 2006, 20:54

bigben pisze:mam pytanie skierowane do kobiet. Jakich facetow lubicie?!?!? duzych przypakowanych czy raczej szczuplych?? (wiem ze niby wyglad zewnetrzny sie nie liczy ale to zawsze wyglad zacheca nas do poznania danej osoby) .
osobiscie jestem w kropce dwa lata temu wazylem 130 kg ale wziolem sie za siebi i zaczolem chodzic na silownie i ogolnie sie usportowilem teraz waze 90 i wiekszosc przerobilem na miesnie ale wydaje mi sie ze teraz jestem za duzy bo mam do tego 185 cm wzrostu i mam wrazenie ze dziewczyny wola szczuplejszych facetow?? prosze o wasze wypowiedzi piekne panie :)



Jakich facetow lubie?
Kobiecych.


:P
eat me
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 02 mar 2006, 23:50

good_baby pisze:Jakich facetow lubie?
Kobiecych.

W stronę metroseksualizmu? :>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 mar 2006, 13:30

cubasa pisze:W stronę metroseksualizmu?

raczej transexulistow :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 06 mar 2006, 10:00

Normalnych. Ze zdrowym podejściem do życia i dzieci. Wygląd? Nie znam brzydkich facetów <aniolek> Poza tym, to już nie te czasy...
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 mar 2006, 23:50

BlueEyes pisze:Poza tym, to już nie te czasy...

Otóż to <browar>

Chyba juz to pisałam, ale powtórzę - męskość jest w... mózgu :) (nie mylić z przemieszczeniem męskości <diabel> )
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
toya

Postautor: toya » 09 mar 2006, 08:06

wysokich, nie grubych .. takich w sam raz :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 14 maja 2006, 15:16

moon pisze:Umięśniony, ale nie kwadratowy

http://sympatia.onet.pl/images/s_duze/858ac.jpg
http://aro82.fm.interia.pl/justin1.jpg

Coś pomiędzy tymi dwoma.

Moon no! To przeciez ja jestem miedzy tymi dwoma wlasnie!

A ja mam pytanie: moja fote macie w avatarze. Co sadzicie o takiej budowie? Teraz mam brzusio (co widac na avatarku :D). Zrzucac, zostawic? Ja sie dobrze czuje z tym jak wygladam (no teraz w koncu dobrze, wczesniej bylem bazyl tlusty, w wieku 13 lat wazylem ponad 80kg), ale chcialbym poznac zdanie dziewczyn :)
Grace

Postautor: Grace » 14 maja 2006, 15:29

moj tez mam troche brzucha, ale jakos nie wiem nie chce Cie obrazic, jest wiekszy od ciebie - znaczy wyzszy i potezniejszy tak mi sie wydaje, na 180cm, 80kg. Nie wiem jak Ty. Ale na tym zdjeciu Twoj brzuszek mnie troche razi, ale wydaje mi sie , ze to tylko wina zdjecia, a w realu wygladasz calkiem ok, zbudowy, bo twarzy malo widac. Dla mnie 3/4 to urok osobity dopoki Cie nie zobacze -nie ocenie. :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 14 maja 2006, 15:46

Gosiu: ja mam 172cm wzrostu i 82kg wagi, nie sadze, zeby ktos wyzszy i wazacy tyle samo co jawygladal bardziej poteznie od takiego kurdupla jak ja. To jest fizycznie niemozliwe :P Brzusio mam jaki mam i nic nie poradze :) Jesli ktos chcialby zobaczyc inne moje fotki to na www.haropotter.fotka.pl mozna kilka znalezc.
Grace

Postautor: Grace » 14 maja 2006, 15:49

To moze tak na zdjeciu wygladasz tylko ;P albo moj kalmie, ze tylko tyle wazy, bo na silownie i pilek chodzi regularnie :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 14 maja 2006, 15:53

Raczej to zdjecie w avatarku tak wyglada :P Mozesz mi uwierzyc na slowo, mam duzo kochajacego cialka :)
Grace

Postautor: Grace » 14 maja 2006, 15:55

Wierze :) ale nom ja mam to do siebie, ze poza Moim Skarbem nikogo innego nie widze :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 14 maja 2006, 15:57

Wlasnie zauwazylem :) Widze, ze nie mozesz napisac, ze jestem przesliczny - chociaz bardzo tego chcesz :P
Grace

Postautor: Grace » 14 maja 2006, 16:00

Haro pisze:Widze, ze nie mozesz napisac, ze jestem przesliczny - chociaz bardzo tego chcesz

gorzej Haruś -nie takie bylo przeslanie mojej wypowiedzi - ja tego piekna po prostu w Tobie nie widze ;P hehe, bez obrazy oczywiscie, bo jw. napisalam milosc swoja mam i jestem subiektywna bardzo.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 14 maja 2006, 16:04

Alez alez, przeciez widze, ze uwazasz mnie za slicznotke, tylko nie chcesz tego napisac. Rozumiem to, nie musisz sie lamac :P

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości