jakie dziewczyny was pociągają???

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Noise

Postautor: Noise » 15 lut 2006, 20:54

JAk już się przekonałem, gdy bierzemy to co nam odpowiada to wychodzi z tego shiet xD Ja tęsknię za ciałkiem mojej byłej. Fajna mięciutka pupcia, taka w sam raz, niebyt szeroka. I piersi, po prostu mistrzostwo świata, rozmiar B, jędrne, twarde, okrągłe - jak jabłuszka - z małymi sutkami które ssało się bosko :D Ale co było już nie wróci... :( Zobaczymy jakie będzie wyposażenie następnej mojej kobiety :D

Co do tematu:
-to co wyżej :D
- ładne nogi, proporcjonalne do reszty ciała
- spojrzenie, które zwala z nóg
- NIE WYTAPETOWANA, albo nie tapetująca się do tego stopnia ze puder odpada od niej jak tynk w starej kamienicy
- reszta zalezy od ogólnek kompilacji ]xDDD
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 15 lut 2006, 21:00

Bardzo uogulniając i zawężając tylko do tego co 'naj' to: filigranowa figura, zgrabna i naturalna, długie włosy (najlepiej szatynka), ładna buzia 8)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 15 lut 2006, 21:01

Nie wiem jak inni ale jakoś im jestem starszy tym bmniej patrze na wygląd. w ogóle nie maja dla mnie znaczenia takie rzeczy jak piersi, czy kolor włosów. Podstawą jest wyraz twarzy, spojzenie i niebanalny charakter. Oczywiscie miło by było spotykać sie z modelką ale nie jest to jakiś priorytet. Aha, oczywiscie musi mieć poukładane w głowie!!
Awatar użytkownika
LOVE_DOCTOR
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2005, 00:50
Skąd: Z PIEKŁA ;)
Płeć:

Postautor: LOVE_DOCTOR » 15 lut 2006, 22:16

Jakie mnie pociągają? Wstręciuszka doskonale to ujęła.. :)
Wstreciucha pisze:..inteligentna, tryskajaca entuzjazmem , optymizmem, humorem, nie ukrywajaca emocji :D i musi sie glosno smiac :D pelna geba jak ja :D smutas sie nie kwalifikuje :D

A fizycznie typ Adriany Lima; dlaczego.. nabazgrałem w topicu "Galeria erotyczna" >> http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... &start=540 :)
Wszystko w kobiecie pociąga mnie do jej seksualizmu...
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 17 lut 2006, 00:37

Do pewnego czasu pociągały mnie dziewczyny "imprezowe", teraz wole inteligentne, dobrze ułożone , potrafiące mnie słuchac z która będe mógł pogadac milo o pierdołach i nie tylko.

Wygląd zewnetrzny:
Właściwie to nie ma opisu pięknhych dziewczyn, ich urok sie zauważa dopiero po rozmowie a wyglad zewnetrzny to tylko wisienka na torcie. Każda dziewczyna (no większosc) ,która potrafi dbac o siebie jest ladna. Mój znajomy ma bardzo ladna dziewczyne, sa ze soba 3 miesiace ale w ogole nie gadjaa prawie ze soba. Pewnego dani byli w szpitalu i kogos, przeszedlem sie z nimi i przez 30min jeden tekst do niego od niej uslyszalem "przestan sie gapic na moje piersi".
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 17 lut 2006, 00:49

miś pisze:przeszedlem sie z nimi i przez 30min jeden tekst do niego od niej uslyszalem "przestan sie gapic na moje piersi".


a to pogadali,że hej.
A pociągają mnie Azjatki w okularach.w ogóle wszystkie kobietki w okularach <banan>
Wy jeździcie, My latamy.
JuliaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2005, 18:08
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: JuliaS » 18 lut 2006, 20:06

Pod względem zewnętrznym podoba mi się kobieta:
-najlepiej do 170 cm !
-filigramowa
-z długimi włosami (byle nie blondynka)
-z szarymi, zielonymi albo brązowymi oczami
-może być piegowata (mam do nich słabość)
-zgrabne nogi (-to podstawa, ale większość filigramowych kobietek ma bardzo ładne nogi)
-piersi -ich wielkość nie ma dla mnie znaczenia !

Poza tym:
-Powinna wiedzieć, czego chce od życia. Cenię kobiety niezależne, inteligentne, które mają jakiś cel w życiu.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 17:26

JuliaS pisze:Cenię kobiety niezależne, inteligentne,

A ja zauważyłam, że faceci boją się takich kobiet, co mają swoje zdanie i nie boja się go okazać.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
JuliaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2005, 18:08
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: JuliaS » 19 lut 2006, 18:12

[glow=green]A ja zauważyłam, że faceci boją się takich kobiet, co mają swoje zdanie i nie boja się go okazać.[/glow]

-Masz rację Olivia ! A wynika to raczej z tego, że większość facetów chciałoby mieć kobietę uległą i podporządkowaną. Jest to chcarakterystyczne dla facetów, których można określić mianem "Panów i władców". Oni traktują kobiety zazwyczaj przedmiotowo w kategoriach swojej zdobyczy i własności.
A dla mnie jest to chore !
Poza tym, w naszym społeczeństwie, to kobiety są lepiej wykształcone. I coraz więcej z nich zajmuje wysokie stanowiska, prowadzi własne firmy. Faceci takich kobiet się boją, bo ta "domena" jeszcze całkiem niedawno była zarezerwowana wyłącznie dla nich.
A uwierz mi, -nie ma nic gorszego dla faceta, niż upokorzenie przez kobietę. Zwłaszcza na "polu" intelektualnym.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 18:18

JuliaS pisze:A uwierz mi, -nie ma nic gorszego dla faceta, niż upokorzenie przez kobietę. Zwłaszcza na "polu" intelektualnym.

Ooo tak. Faceci nie znoszą, jak kobieta coś wie, a Oni nie. Przez gardło ciężko Im to przechodzi.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 19 lut 2006, 18:29

moj ideał to dziewczyna inteligentna, wiedzaca czego chce ( LoL ), traka, z ktora moge pogadac o WSZYSTKIM, taka ktora bedzie mnie caly czas zaskakiwac. Do tego troszeczke zwariowana.

wyglad
dlugie wlosy - kolor obojetny,
zgrabna sylwetka,
oczy tylko nie brazowe,
piersi nie male! ale tez nie duze!
zgrabna pupcia


echhh ale sie rozmazylem...


Olivia pisze:Ooo tak. Faceci nie znoszą, jak kobieta coś wie, a Oni nie. Przez gardło ciężko Im to przechodzi.



ja spotykam sie z taka dziewczyna teraz ktora caly czas mnie zagina :) ma duza wiedze i lubie to, duzo naprawde DUZO sie od niej nauczyłem. Pozatym ja tez czasami ja czyms zagne ;)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 lut 2006, 18:29

JuliaS pisze:A uwierz mi, -nie ma nic gorszego dla faceta, niż upokorzenie przez kobietę. Zwłaszcza na "polu" intelektualnym.

A ja bym sie nie pogniewał, gdyby bardziej błyszczała na "polu" intelektualnym ode mnie. Wtedy stanąłbym na głowie, żeby jej co najmniej dorownać. Świadczyłoby to nie o tym, że ja jestem słaby, tylko o tym , że Ona jest jeszcze lepsza. A taki układ uważam za rozwijający :]
Olivia pisze:A ja zauważyłam, że faceci boją się takich kobiet, co mają swoje zdanie i nie boja się go okazać.

Nie należy mylić okazywania swojego zdania z zarozumialstwem, awanturnictwem i nadpobudliwością ;)
JuliaS pisze:Jest to chcarakterystyczne dla facetów, których można określić mianem "Panów i władców". Oni traktują kobiety zazwyczaj przedmiotowo w kategoriach swojej zdobyczy i własności.

Dla mnie są oni zerem!

Nadal utrzymuję ze zwiazek powinien być rozwijajacy dla obojga partnerow. Powinni sie wzajemnie napedzać :) A nie, żeby jedynym polem do popisu było łóżko :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 18:33

cubasa pisze:Nie należy mylić okazywania swojego zdania z zarozumialstwem, awanturnictwem i nadpobudliwością ;)

Nie mylę, Cubaso. :)
cubasa pisze:. A taki układ uważam za rozwijający :]

Trzeba iść do przodu, a nie się cofać. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 lut 2006, 18:38

Olivia pisze:Nie mylę, Cubaso.

Ja wiem :) To tylko taka moja ogolna uwaga, że posiadanie wlasnego zdania jest nawet wskazane. Niestety, koniecznosc uargumentowania go doprowadza co poniektore osoby (panow oczywiscie takze) do szewskiej pasji. Ba! nawet dla odmiennego zdania nie ma tolerancji. A ja nie toleruję nietolerancji :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 lut 2006, 18:40

cubasa pisze:A ja bym sie nie pogniewał, gdyby bardziej błyszczała na "polu" intelektualnym ode mnie. Wtedy stanąłbym na głowie, żeby jej co najmniej dorownać. Świadczyłoby to nie o tym, że ja jestem słaby, tylko o tym , że Ona jest jeszcze lepsza. A taki układ uważam za rozwijający

podobnie i mnie rajcuje taki uklad. Gdzies juz komus wspominalam jak to powinno wygladac - to jak bieg. Chce czuc sie o krok za nim , ze go doganiam i nawet go dogonic, ale jesli bede krok przed nim to moja fascynacja mija, nie czuje niczego wiecej do zdobycia, brakuje stymulacji , dopingu, tego co wprawia mnie w ruch i zmusza do tego biegu. Czasem to bieg z przeszkodami - ale nie to nie jest zle. Jedno jest pewne, to nie ma byc konkurowanie ze soba, ale po prostu wzajemne doscigiwanie sie :)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 19 lut 2006, 19:09

Bolond włoski niebieskie oczka i tak z 170 cm i w główce poukładane
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 lut 2006, 19:20

niedostępne, intrygujące, zboczone, piękne, inteligentne...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 lut 2006, 19:21

Blazej30 pisze:zboczone

Co kryje się pod tym hasłem?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 lut 2006, 19:26

Olivia pisze:Co kryje się pod tym hasłem?

nie bojące się eksperymentów, traktujących seks jak... sztukę a nie jak robotę. Nie bojących się same czegos zaproponować, np.: masażu prostaty, pissingu
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

Postautor: unick » 22 lut 2006, 10:51

takie ktore nie daja poznac po sobie ze chca pociagac mnie czyms szczegolnym,,,wole lekki opor niz sniete rybki kladace sie na lopatkach i niepozostawiajace nic do odkrycia i zdobycia , Jednym slowem roza powinna miec kolce....kiedy trzeba pachniec cudnie i miekko pokazywac cale wnetrze kwiatu, a kiedy trzeba zadrapac abym otrzezwial...i znow chcial doganiac ja kiedy sie oddali...../Wstreciucha---swietny opis <brawo> / :? skad ja to znam?......

[ Dodano: 2006-02-22, 11:04 ]
a tak bez zapedow poetyckich ,,,,to hmm..niesforna,majaca swoje zdanie, intrygujaca, z blyskiem w oku, energiczna, nieduza sikorka, co to i biegnie gdzie oczy poniosa ale i lubi przysiasc i pomyslec nad istota rzeczy,,,nieistotna uroda ,bo w kazdej kobiecie jest ''cos'' tylko trzeba zauwazac a nie tylko patrzec,,, wszystkie panie sa nasze,,,, <aniolek>
Darek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 22 lis 2005, 19:04
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Darek » 25 lut 2006, 14:38

a oto moj typ wymarzony. przynajmniej na razie:

- raczej brunetki, szatynki
- kolor oczu dowolny
- wzrost 160-175
- jesli chodzi o wyglad fizyczny to zeby bylo to jakos wszystko proporcjonalnie ulozone na ciele, jedrne, biust <C; D>
- zeby lubila i sie interesowala rowniez innymi sportami niz seks jak tu ktos napisal przede mna, czyli troszke wycwiczona moze byc, chociaz na takie brzuszki tez sie ladnie patrzy :>
- zadbana
- bez nikotynowych nalogow
Gralismy w kosza, a po zakonczonych meczach on biegal.
Mowilismy mu, ze to samobojstwo.
On biegal dla samego siebie.
Awatar użytkownika
moskirz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 02 kwie 2006, 18:08
Skąd: ..śtam
Płeć:

Postautor: moskirz » 02 kwie 2006, 18:44

Olivia pisze:
JuliaS pisze:Cenię kobiety niezależne, inteligentne,

A ja zauważyłam, że faceci boją się takich kobiet, co mają swoje zdanie i nie boja się go okazać.


świete słowa..

też się z tym nie raz i nie dwa spotkałam...

było fajnie dopóki nie padła odpowiedź na temat mojego zawodu... ledwo głowę odwróciłam a zostawał po kawalerach tuman kurzu... :|
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 kwie 2006, 19:09

moskirz pisze:było fajnie dopóki nie padła odpowiedź na temat mojego zawodu... ledwo głowę odwróciłam a zostawał po kawalerach tuman kurzu...
jesteś dentystką?? Jeśli nie to może spotykasz chłopców nie facetów?? Bo facetów kilku jeszcze jest...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 02 kwie 2006, 19:49

AMX pisze:
A pociągają mnie Azjatki w okularach.w ogóle wszystkie kobietki w okularach <banan>


Dlaczego Azjatki ?

Dlaczego kobiety w okularach ?

Pytam bo masz oryginalne gusta :) A to mi się podoba...

To nie dlatego, że ponoc mam urodę trochę Azjatki i noszę okulary .... :p
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 kwie 2006, 20:09

Olivia pisze:A ja zauważyłam, że faceci boją się takich kobiet, co mają swoje zdanie i nie boja się go okazać.

i niech sobie tacy żyją, ja się trzymam z daleka. jak ktoś mi pozwoli sobie przejść po głowie, to najprawdopodobniej to zrobię, dlatego potrzebuję kogoś silnego i niezależnego.
Olivia pisze:Ooo tak. Faceci nie znoszą, jak kobieta coś wie, a Oni nie. Przez gardło ciężko Im to przechodzi.

mam szczęście obracać się wśród przedstawicieli innego gatunku :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
moskirz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 02 kwie 2006, 18:08
Skąd: ..śtam
Płeć:

Postautor: moskirz » 02 kwie 2006, 20:27

Blazej30 pisze:jesteś dentystką?? Jeśli nie to może spotykasz chłopców nie facetów?? Bo facetów kilku jeszcze jest...


wszystko na tak

tak - jestem dentystką

tak - spotykałam samych chłoptasiów na swojej drodze nie meżczyzn

tak - jeden z tych facetów jest moim mężem <banan> ( a już myślałam,ze tacy nie istnieją)
żelazna kobieta o nerwach ze stali, kamiennym sercu i doopce z marmuru
Awatar użytkownika
smutny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:26
Skąd: Inąd
Płeć:

Postautor: smutny » 05 maja 2006, 11:36

Wystarczy jeden wyraz: blondynki :)
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 27 cze 2006, 14:10

Angelina Jolie -wyglad+osobowosc=odlatuje jak na nia patrze <evilbat>
Ziyi Zhang za delikatna urode i grozne spojrzenie
Winona Ryder-za sarnie oczy i porcelanowa cere
Monica Bellucci - za dojrzala kobiecosc i sexapil

Poza tym mam slabosc do Keanu Reeves`a` <diabel>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 27 cze 2006, 14:15

Konkretnych, z tak zwanych gwiazd, trudno mi wymienić gdyż nie znam żadnej osobiście :]

Jakie? Takie które wiedzą ile są warte i wiedzą jak to wyeksponować, pokazać tak by facet widział ich zalety ponad zalety innych. Nie przepadam za kobietami z blond włosami, nie wiem dlaczego <diabel>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 cze 2006, 22:02

tarantula pisze:Angelina Jolie -wyglad+osobowosc=odlatuje jak na nia patrze

Popieram. I jeszcze Ashley Judd. I ta laska z Matrixa, ta co grala Trinity.
tarantula pisze:Winona Ryder-za sarnie oczy i porcelanowa cere

i za shoplifting <diabel> zlodziejka jedna :]
Gorgon pisze:Nie przepadam za kobietami z blond włosami, nie wiem dlaczego

Stereotypy?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości