metroseksualizm

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 17 lut 2006, 00:45

Koko pisze:Gracja, gustujesz w chłopięcej urodzie?

o totototo, bardzo chłopięcej. Od zawsze :]
Co nie znaczy, że inni faceci mi się nie podobają, ale takich preferuję :) Przy takich czuję się komfortowo.
Moj ojciec tez całe zycie kochał brunetki, a ma blondynę - "bo miała wspaniałe nogi" haha :)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 17 lut 2006, 01:19

gracja pisze:Przy takich czuję się komfortowo.

Komfortowo...
W jakim sensie? :>

Staram się zrozumieć pociąg do "chłopców", ciężko mi idzie ;P
Nie masz brata prawda? (nic nie insynuuję -to dla jasności umysłu tych 'inteligentnych inaczej'-, tylko pewna zależnośc mnie zastanawia)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 17 lut 2006, 09:03

Mia pisze:Dobrze jak ma jakis kremik dobrany do swojego typu cery, usta to zalezy, wielu facetow ma poblem np z pierzchciem sie ust nawet do tego stpnia ze robia sie strupy, to etsteycznie na pewno nie wyglada a na wszystko sa odpowiednia kosmetyki i wystarczy uzywanie regularnie pomadki ochornnej z mentolem to problem znika.

Moj za choler sie takim czxyms nie posmaruje. Mowi, ze to tluste i obrzydliwe. Nienawidzi, gdy ja sama mam jakies badziewie na ustach. Nie pocaluje mnie wtedy. Czeka az sie zetrze :).
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 17 lut 2006, 09:32

gracja pisze:http://www.adelimodels.pl/grzes.htm

Nie licząc żelu i tapety, to jak miałem jakieś 16 lat, to byłem w miarę podobny do typa. Mniej więcej tej długości włosy i jeszcze bez brody :)
Yasmine pisze:U nas po wf, to kilka chlopakow bierze prysznic,

Że prysznic biorą, to źle? :|
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 17 lut 2006, 10:13

Yasmine pisze:(...) I nienawidzi zadnych kremow czy czegos przeciw wyszuszaniu warg.

A co to w ogole jest? :]

"Dobrze dobrany kremik"??? <boje_sie> Ja sie chyba nie nadaje na ten swiat :]. Gole sie co 2 dni, mam jakis tam perfum, antyperspirant i to wszystko. Nie czesalem sie od mniej wiecej 10 lat, to strata czasu :D. Wlasnie dlatego mam krotkie wlosy - by nie marnowac czasu na takie pier-do-ly...
do solarium tez w zyciu nie dam sie zaciagnac. Wole poczekac pol roku na sloneczko :].
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 17 lut 2006, 10:31

Sir Charles pisze:
Yasmine pisze:U nas po wf, to kilka chlopakow bierze prysznic,

Że prysznic biorą, to źle? :|

Charlie, nie wyrywaj z kontekstu bo wypowiedź traci sens :P
Yasmine pisze:U nas po wf, to kilka chlopakow bierze prysznic, uklada sobie perfekcyjnie wloski, naklada kremik <pijak>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 17 lut 2006, 12:29

No ale z wypowiedzi Yas wynika, ze to jakas nierozerwalna całość :>

To ja już bym chyba wolał się umyć za cenę konieczności nałożenia kremu, zakładając, że byłaby tego umycia się możliwość, niż wyjść tak po prostu :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 13:57

Yasmine pisze:Moj za choler sie takim czxyms nie posmaruje. Mowi, ze to tluste i obrzydliwe. Nienawidzi, gdy ja sama mam jakies badziewie na ustach. Nie pocaluje mnie wtedy. Czeka az sie zetrze :).


stereotyup i tyle, pewnie nigdy nie probowal albo trafil akurat na tlusty krem bo gdzie krem nawilzajacy jest tlusty? minute sie wchlania i juz go nie czuc ;)

Koko pisze:Staram się zrozumieć pociąg do "chłopców", ciężko mi idzie jezor2


mi tez by ciezko szlo :P
___ToMeK___ pisze:Dobrze dobrany kremik"??


zobaczysz poo 40 ;) jak prowadzilam kiedys konsultacje kosmetyczne to wielu Panow do mnie przychodzilo z problemami z cera wlasnie nie wiedzac ze nawet jak na kremie nie pisze "for men" to z powodzeniem moga ich uzywac. to pewnie taki hoobbystyczny schiz ale ja na to zwracam uwage - zwariowalabym z acetem ktory by myl twarz mydlem :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lut 2006, 14:01

Mydło
woda po goleniu
dezodorant
tonik przeczyszczający, jak ktoś ma problemy z cerą
krem do rąk na suchą skórę

i dla faceta wystarczy. Nie róbmy z siebie idiotów :D 3 lata w kosmetykach robiłem zatem jestem w "temacie"... <evilbat>
Ostatnio zmieniony 17 lut 2006, 14:05 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lut 2006, 14:04

To ja jestem idiota , nie wiedziałem ....ide sie powiesic !! <mlotek> <zalamka> <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lut 2006, 14:06

Andrew pisze:ide sie powiesic


nie warto ;) <browar> <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 17 lut 2006, 14:06

Mia pisze:zwariowalabym z acetem ktory by myl twarz mydlem


Wolisz pewnie takich co mają szafki na kosmetyki większe niż twoja i w łazience spędzają po 2h przed wyjściem z domu. A kiedyś wystarczyło, żeby facet się ogolił i prysnął dezodorantem przed wyjściem... Boże co za czasy idą.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:07

TedBundy pisze:tonik przeczyszczający


a co to jest? :P starsznie w temacie jestes Ted :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 17 lut 2006, 14:07

Sir Charles pisze:Że prysznic biorą, to źle?

heh Charlie, jasne ze to nie jest zle. Wrecz przeciwnie. Ale po tej kapieli odbywa sie ceremonia ich urody. Wdziecza sie do lustra przez kilkanascie minut i mowia na glos "ale ja jestem piekny". Sama widzialam :).


Mia pisze:stereotyup i tyle, pewnie nigdy nie probowal albo trafil akurat na tlusty krem bo gdzie krem nawilzajacy jest tlusty? minute sie wchlania i juz go nie czuc

Probowal, tzn ja probowalam go jakos zachecic. Ale to na nic, bo - "Nie lubie, jak czuje, ze mam cos na buzi" :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:09

frer pisze:Wolisz pewnie takich co mają szafki na kosmetyki większe niż twoja i w łazience spędzają po 2h przed wyjściem z domu. A kiedyś wystarczyło, żeby facet się ogolił i prysnął dezodorantem przed wyjściem... Boże co za czasy idą.



polecam czytanie ze zrozumieniem, w pierwszym poscie napisalam ze nie lubie tez skrajnosci, ale facet ma odpowiednio dbac o siebie i juz!
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lut 2006, 14:10

Mia pisze:starsznie w temacie jestes Ted


teraz być przestałem :D Ale tonik przeczyszczający był i chyba nadal jest w ofercie Oriflame...rzuciłem w cholerę, za duża konkurencja. Parę lat temu to był raj, hehehe...praktycznie zerowa konkurencja , pozycja i profity :D (pół liceum i początek studiów) :D -ile km zrobiłem do centrali w Chorzowie-Batorym...stare dzieje.. 8)

Dilowałem kumplom, koleżankom, w kilku biurach, nauczycielkom....ech...jak bym wtedy miał ten rozum co mam teraz, pożyłbym jak panisko i parę razy wykorzystał sytuacje ;) <evilbat>
Ostatnio zmieniony 17 lut 2006, 14:12 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:10

Yasmine pisze:Probowal, tzn ja probowalam go jakos zachecic. Ale to na nic, bo - "Nie lubie, jak czuje, ze mam cos na buzi" :).


heh no tacy tez sa ;) moze sie sam kiedys przekona :P i najwidoczniej tez nie ma problemow z cera bo jakby mial to by go zmusilo poniekad.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lut 2006, 14:12

przeczyszczajacy Tedi to jest olej !! jak go z litr wypijesz <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:13

TedBundy pisze:Ale tonik przeczyszczający


nie ma toniku przeczyszczajacego, jest OCZYSZCZAJACY, przeczyszczajace to masz tabletki :P a na Oriflame kosmetyka sie nie konczy, wiec jesli tak jest w Twoim przekonaniu to nic w tym tamcie nie wiesz ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 17 lut 2006, 14:13

Co do kremów - przy tych mrozach sobie po prostu smaruję całą twarz, łącznie z czołem i nosem balsamem po goleniu i jest git :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lut 2006, 14:15

a balsamów do Ciała nie uzywacie ? kremu do rak tez nie ? <boje_sie>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:18

na balsam to mojego akurat tez nie moge namowic - nie chce mu sie, dobrze ze zel pod prysznic ma z olejkiem nawlizajacym. Widze ze Andrew sie zna na rzeczy a nie Ty Ted :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 17 lut 2006, 14:24

Mia pisze:dobrze ze zel pod prysznic ma z olejkiem nawlizajacym
Żele pod prysznic? <boje_sie> To ja się już wolę wykremować chyba :D Żele są tragiczne, tego się nie da spłukać. Tylko mydła w kostce :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lut 2006, 14:28

No o to chodzi by sie spłukac nie dało !! jak spłuczesz , to zmyjesz warstwe ochronną (pielegnujacą ) tylko zel pod prysznic !! mydło dla rąk jest przeca <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:29

Sir Charles pisze:Żele pod prysznic? .boje_sie.


no chyba padne ze smiechu! jak sie nie da splukac!! normalnie sie myjesz zelem ktory sie pieni i splukujesz, to takie trudne?? mozezsz miec uczucie ze cos zostalo ale tak ma byc! <niewiem> <niewiem> i znow to mydlo! wychode z tego tematu :P :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lut 2006, 14:33

Mydło a i owszem , ale jak juz to tylko szare , te wiecej szkodzą niż sie wydaje <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:35

no ale mydlo jest do mycia rak wlasnie, do mycia ciala, twarzy czy tymbardziej wlosow (tak slyszalam tez ze faceci nawet wlosy mydlem myja bo tak samo sie pieni jak szampon!) sa inne kosmetyki!
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lut 2006, 14:39

Mydło do rąk ...to oczywiste
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 17 lut 2006, 14:40

Mia pisze:jak sie nie da splukac!! normalnie sie myjesz zelem ktory sie pieni i splukujesz, to takie trudne?? mozezsz miec uczucie ze cos zostalo ale tak ma byc!


No nie da się spłukać. To tak samo nieprzyjemne, jak resztki jedzenia między zębami. A mydło nie jest tylko do rąk "fachowcy" :] Skoro można myć delikatną skórę niemowlaka tym, to moją tym bardziej :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 17 lut 2006, 14:42

Andrew pisze:Mydło do rąk ...to oczywiste


no! <browar> odetchnelam :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości