Zupa kapuściana-prezydencka!!!

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Zupa kapuściana-prezydencka!!!

Postautor: kina » 11 cze 2006, 21:01

Jak w temacie....ktoś to jadł i udalo mu sie przez to schudnąć??
Podobno kapusta jest bardzo dobra na odchudzanie......
napiszcie czy to dziala, bo podobno efekty sa calkiem calkiem, tylko trza trzymac jakos diete bo efekt jo-jo podbno sie pojawia.
pozdrawiam
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 11 cze 2006, 21:13

Ja probowalam tej diety calkiem niedawno, wytrzymalam 4 dni, bo zupa nie za bardzo mi smakowala ale przez 4 dni schudlam 5 kg. To co stracilam jednak powrcilo, ale przyznaje bez bicia zawinil brak mobilizacji i wytrwalości.
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 11 cze 2006, 21:15

No wlasnie ja bym tylko tyle chciala schudnac....no moze 6 kg :)
dzieki za info :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 cze 2006, 21:16

Probowalam tej diedy w tamtym roku w lecie. Chudniesz duzo i szybko, gdy tylko przerywasz diete - wracasz do wagi. Bez CWICZEN I RUCHU zadna dieta nie ma sensu.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 15 cze 2006, 13:32

Jadłam i nawet wytrzymałam przez 2 dni, bo smak mi totalnie niepodszedł.... Probowałam jakies 4 lata temu ale nie schudłam przy tym za duzo, moze z pol kg. Wole sie poruszac i jesc wszystko.
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 16 cze 2006, 10:04

z tego co wiem, to cud tej zupy polega na tym, iż schudniemy tyle ile zjemy :) piękne to jest, szkoda tylko nie dzieję się tak z innymi potrwami...:P

a swoją drogą? ile dni można stosować ta dietę? jemy w ciągu tych dni tylko zupę? czy możemy coś dodawać?
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 16 cze 2006, 11:26

ta dieta jest skuteczna w takim samym stopniu jak kazda inna oparta na takich samych mechanizmach. w diecie tej jemy tylko tę zupę, a że jest ona zrobiona z produktów pozbawionych niemalże kalorii efekt musi być widoczny. jedzcie sam ryż przez tydzień to też szybko schudniecie (na chwilę). tylko, że jedzenie takiej zupy przez więcej niż jeden dzień to moim zdaniem zbyt okrutna auto-tortura :P poza tym uważam, że diety tego typu nie pozostają obojetne na stan zdrowia.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 cze 2006, 12:53

Ja slyszalem ze gotowana kapusta jest dobra na odchudzanie bo organizm wiecej kalorii zurzywa na jej strawienie niz otrzymuje ze strawienia.

Tylko ze dla mnie to nie jest dobra dieta. Nawet lubie smak gotowanej kapusty tylko... potrafilem zjesc pol duzej kapusty, wypchany tym bylem po uszy i wciaz bylem glodny. Tzn mialem ochote na cos porzadnego czyli jakies miecho czy cos :) Po prostu mojego organizmu oszukac sie nie dalo.
Awatar użytkownika
sunny_girl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2006, 11:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: sunny_girl » 20 cze 2006, 12:53

Hmm. chodzi tutaj o zwykły kapuśniak czy może gotowany w jakiś specjalny sposób? Może ktoś coś więcej powiedzieć o takiej diecie?
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 21 cze 2006, 23:38

Hmm. chodzi tutaj o zwykły kapuśniak czy może gotowany w jakiś specjalny sposób? Może ktoś coś więcej powiedzieć o takiej diecie?

ja jem taka zupe kapusciana z paczki, mrozonke, nazywa sie to zupa prezydncka....nie jem tylko tego bo nie zawsze mam czas na zrobienie takiej zupy.....pracuje po 12 godzin dziennie, jAK mam wolne to sobie jem.....a tak to ograniczylam totalnie cukier, slodycze totalnie wykluczylam, jem mniej pieczywa.....na razie nie widze efektu, zobaczymy co bedzie dalej.....na razie 1 kg mniej.....a mam nadzieje zrzucic ze 6 kg.....hmmmmmmm
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości