Jak pozbyc sie niemilego zapachu?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

bim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2006, 16:12
Skąd: wawa
Płeć:

Jak pozbyc sie niemilego zapachu?

Postautor: bim » 16 sie 2006, 11:20

Wiem,ze zapach zalezy od wielu roznych czynnikow.. ale poradzcie mi. moj zapach sluzu z pochwy nie byl za fajny a wiec jakies 2 miesiace temu bylam u ginekologa. przepisal mi jakies globulki dopochwowe.. a na pytanie ''czy wszystko jest w porzadku?'' powiedzial,ze tak. nie pamietam co to byly za globulki ale w kazdym razie jakies przeciwgrzybiczne.. na drozdzyce czy cos takiego. obecnie moj zapach mnie irytuje.. jest wrecz obrzydliwy. nie wiem co mam z tym zrobic. czy to dalej moze byc zwiazane z ta infekcja? czy moze jest to spowodowane tym co jem? na pewno nie jest to zwiazane z higienia, bo akurat o to bardzo dbam.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sie 2006, 11:31

Trza się znowu odrobaczyć.
Pewnie to nie jest wyleczone. Masz zaufanie do tego gienka?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
bim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2006, 16:12
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: bim » 16 sie 2006, 11:39

z tego co wiem to byly globulki o dosc mocnym dzialaniu.. wiec dziwne,ze mi nie pomoglo.
czy mam do niego zaufanie? hmm.. slyszalam, ze to dobry lekarz. moja mama do niego chodzi. ale nie podobala mi sie ostatnia wizyta. nic mi nie powiedzial co mi jest. a mimo to przepisal globulki. w ogole jakis taki oschly jest. wizyta u niego to nic milego.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2006, 11:43

no to dlaczego go nie zmienisz ? idz do innego , nie ma opcji by zdrowa kobieta tam smierdziala ! <browar>
chyba,ze Ty przesadzasz , ale skoro poszlas do gienak to znaczy ze wczesniej tego nie było !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
bim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2006, 16:12
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: bim » 16 sie 2006, 11:48

no oczywiscie,ze zmienie. ale narazie nie mam mozliwosci zeby isc do ginekologa. jestem na wakacjach :] z reszta nie wiem na jakiego zmienic..zanim zorientuje sie co gdzie i jak.. najpierw chcialam sie tu zapytac. bo nie wiem czym to jest spowodowane. i nie. nie przesadzam. to naprawde smiierdzi ! i chcialabym sie tego szybko pozbyc..ale cos czuje, ze bede musiala sie doppiero wybrac do lekarza :/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2006, 11:53

masz zaburzenie flory bakteryjnej , przesadna Chigiena i srodki stosowane mogła do tego doprowadzic .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
bim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2006, 16:12
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: bim » 16 sie 2006, 12:02

tak to prawda. mam zaburzona flore bakteryjna na skorze. bo lecze sie. i musze uzywac bardzo delikatnych srodkow. ogolnie jestem wrazliwa na wszystko co jest na tym swiecie.. ehh .. tylko czemu ginekolog nie przepisal mi odpowiednich lekow?? dla mnie to jest dziwne,ze bralam jakies mocne globulki i nic nie pomoglo..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2006, 12:10

Mysle, ze moze dosc do tego nawet , iz bedziesz sie musiała podmywac zsiadłym mlekiem , ale to jzu lekarz niech razdi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sie 2006, 12:22

Andrew pisze:zsiadłym mlekiem

Zsiadłe mleko ma naturalną florę bakteryjną. Ona pomoże odbudować ją u Ciebie.
Ale nie wyprzedzaj ginekologa. Wymaz, a potem leki.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Fionka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2006, 17:48
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Fionka » 16 sie 2006, 13:42

J abym na Twoim miejscu, ponownie poszła do lekarza, on będzie lepiej wiedzieć, tylko musisz być szczera:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 sie 2006, 17:23

Iśc do dobrego lekarza. Zdrowe kobiety nie śmierdzą. [no chyba ze z braku higieny]
bim
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2006, 16:12
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: bim » 17 sie 2006, 11:44

tylko,ze jest problem. poszlabym do lekarza odrazu, ale niestety bede miala taka mozliwosc dopiero za jakies 3-4 tygodnie, dlatego pisze tutaj.. czy moge cos zrobic zanim pojde do lekarza?czy po prostu mam czekac do wizyty?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sie 2006, 17:35

bim, mozesz isc do apteki po jakies lekkie ziolowe leki czy cos.

[ Dodano: 2006-08-17, 17:36 ]
J ateraz walcze z infekcja. lekarz dal leki wzielam i nie przeszlo, a on na urlopie. To do przyszlego tygodnia musze stosowac sam Vagosan [takie ziółka do podmywania] np.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości