Nagle przerwany okres

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Lea
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:08
Skąd: Warszawa
Płeć:

Nagle przerwany okres

Postautor: Lea » 14 sty 2007, 19:22

Witam,

jestem tu nowa, przeglądałam forum i nie natknęłam sie na taki temat, ale gdyby juz był podobny to przepraszam.
Otóż mam taki problem ,że w tą srodę teoretycznie dostałam okres. Tego dnia wieczorem zaczęło się minimalne krwawienie a zaraz potym charakterystyczny ból brzucha na dole, jak przy każdym okresie. Zazwyczaj następnego dnia zaczęło się obfite krwawienie. Ale tym razem następnego dnia nie było ani kropli krwi, nic. Za to pojawiło się sporo śluzu jak tuż przed okresem (gdy zawsze pare dni po okresie prawie go nie było). tego samego dnia ,popołudniu pieściłam się z moim chłopakiem. Nadal jestem dziewicą, bo nie kochaliśmy się jeszcze. Jak uważacie, czy to krwawienie mogło być oznaką ,że straciłam dziewictwo? Ale w takim arzie czemu ten ból brzucha taki sam jak przy okresie? I czym możliwe ,że okres tak nagle został przerwany?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za radę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2007, 22:52

Lea pisze:zy to krwawienie mogło być oznaką ,że straciłam dziewictwo?
Lea pisze:popołudniu pieściłam się z moim chłopakiem. Nadal jestem dziewicą, bo nie kochaliśmy się jeszcze
Jak wiec moglas je stracic? :?

Moze to bylo jednodniowe plamienie a okres jeszcze nadejdzie?
Kiedy powinnas dostac?
Lea
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:08
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lea » 15 sty 2007, 16:49

Czytałam na forum na temat możliwości utracenia dziewictwa podczas wkładanie palców. Jest mało prawdopodobne bym je utarciła, ale jednak jest.
Okres powinnam dostać 5 dni temu, wtedy jednak nastopiło to bardzo małe krwawienie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 18:14

Lea pisze:Czytałam na forum na temat możliwości utracenia dziewictwa podczas wkładanie palców.
Co najwyyyzej naderwanie blony.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości