Wywoływać zazdrość czy lepiej nie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

trimas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2007, 21:39
Skąd: nie ważne
Płeć:

Wywoływać zazdrość czy lepiej nie

Postautor: trimas » 06 cze 2007, 20:44

Witam niedawno opisywałem że mam problem z koleżanką ponieważ się trochę w niej zabujałem znaczy bardzo mocno :) znamy się od 4 lat. obecnie jeździmy razem na uczelnię. Chce się do niej zbliżyć tylko niestety jest to trudne. i teraz tak

mam bliską przyjaciółkę nawet bardzo, często u niej jestem itd, rozmawiałem ostatnio z moja wybranką hehe :D wygadałem się ponieważ ta moja serdeczna koleżanka miała ostatnio problemy to jej pomagałem, i ona do mnie takim tekstem "Wy chyba coś do siebie czujecie" :| jak to usłyszałem to trochę oniemiałem, wyparłem się ale nie wiem czy mi uwierzyła,

co mam robić trochę udawać że ja coś z tamtą kombinuje (a jednocześnie probować zbliżyć się do wybranki),czy mówić jak jest na prawdę ??
ep09gregory
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:58
Skąd: Wieliczka
Płeć:

Postautor: ep09gregory » 06 cze 2007, 20:50

lepiej powiedz prawde bo to i tak pozniej sie moze wydac nie ma co sciemniac :)
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 06 cze 2007, 21:51

ja nie moge zrozumiec o co Ci chodzi... moze troche przegrzalo mnie dzisiejsze slonce :)
zrobilbys to dla mnie i napisal Troszeczke jasniej ? <aniolek>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 cze 2007, 23:40

trimas pisze:czy mówić jak jest na prawdę ??
A po kiego mialbys "grac" ? :|
Patrzac na tytul topicu mysle, ze rozumiem, ale naprawde powyzej tego gimnazjum to takie wywolywanie zazdrosci to przeżałosne jest okropnie...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 cze 2007, 12:55

Odradzam próbę wzbudzenia zazdrości, bo to się raczej nie skończy z zamierzonym przez Ciebie skutkiem.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Michalos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 21 sie 2005, 21:52
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Michalos » 09 cze 2007, 22:21

hmm bawiłem sie kiedyś w takie wzbudzanie zazdrości i tio raczej ma małe szanse powodzenia....
Lepiej pogadać szczerze lepiej na tym wyjdziesz
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 09 cze 2007, 23:07

Nie. Staniesz się dupą wołową, która nie potrafi przykuć uwagi kobiety inaczej niż fantazjowaniem na temat swojego powodzenia u kobiet, bo do tego to by się sprowadziło. Poza tym owa przyjaciółka zostałaby brutalnie wykorzystana. Wstydź się, że coś takiego Ci przez myśl przeszło.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości