Sex analny ??? Co wy na to kobiety???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Ciekawski

Sex analny ??? Co wy na to kobiety???

Postautor: Ciekawski » 15 gru 2003, 00:50

Wiatam. Chciał bym zasięgnąć informacji czy kobiety lubią sex analny znaczy "w tyłeczek" :-) Ciekawi mnie to bardzo...
presidente
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2003, 15:25
Płeć:

Postautor: presidente » 15 gru 2003, 18:05

ja tam sie nie znam ale to chyba zalezy od kobiety :wink:
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

...

Postautor: ramona » 15 gru 2003, 22:44

Każda kobieta ma inne potrzeby sexualne -- jedne to lubia inne nie -- to tak jak z piwem jedni pija inni nie - proste i logiczne .
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 gru 2003, 22:17

Do sexu analnego trzeba ja to mówia same kobiety trzeba dorosnac , kiedys same jak mówia nie chciały nawet o tym słyszec , a co dopiero robić , ale z biegiem lat sprubowały i choc jak znowu same mówią były przerazone to nie na tyle by sprubowac raz jeszcze , az zaczeły z tego czerpac jakąs tam ucieche , jedne to robia i tyle a drugie nie !! i tak jak piwa kazdy sie napije bo piwo to swietna rzecz co nie smakuje nam dzis nie oznacza ze nie bedzie smakowało nam kiedyś , kiedys nie cierpiałem fasolki po bretonsku a dzis ja uwielbiam !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Jarek

Postautor: Jarek » 22 gru 2003, 09:30

Pytanie co prawda bylo kierowane do dziewczyn, ale wypowiem się tu jako chłopak:moja luba godzi się na to, ale tylko wtedy gdy ma okres i twierdzi, że nawet osiąga orgazm.Wynika z tego, że nie robi to tylko dla mnie. Lecz zaznaczam, że trzeba to robić niezwykle delikatnie, żeby nie sprawiać bólu.
Jarek

Postautor: Jarek » 22 gru 2003, 09:31

Pytanie co prawda bylo kierowane do dziewczyn, ale wypowiem się tu jako chłopak:moja luba godzi się na to, ale tylko wtedy gdy ma okres i twierdzi, że nawet osiąga orgazm.Wynika z tego, że nie robi to tylko dla mnie. Lecz zaznaczam, że trzeba to robić niezwykle delikatnie, żeby nie sprawiać bólu.
Gość

Postautor: Gość » 22 gru 2003, 16:35

krzys pisze:Do sexu analnego trzeba ja to mówia same kobiety trzeba dorosnac , kiedys same jak mówia nie chciały nawet o tym słyszec , a co dopiero robić , ale z biegiem lat sprubowały i choc jak znowu same mówią były przerazone to nie na tyle by sprubowac raz jeszcze , az zaczeły z tego czerpac jakąs tam ucieche , jedne to robia i tyle a drugie nie !! i tak jak piwa kazdy sie napije bo piwo to swietna rzecz co nie smakuje nam dzis nie oznacza ze nie bedzie smakowało nam kiedyś , kiedys nie cierpiałem fasolki po bretonsku a dzis ja uwielbiam !



Masz racje Krzyś. Ja jeszcze nie dawno mówiłam, że nigdy nie rusze alkocholu i sie pomyliłam. Od ok 1,5 miesiąca pije i mi to bardzo smakuje, a przedtem byłam wrogiem alkocholu
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: thessi » 27 gru 2003, 21:16

Tak zgadzam sie z Krzysiem w 100%. Kiedyś nawet nie chciałam słyszeć o tego typu sexie, potem raz spróbowałam ale mi nie zagrało, miałam przerwe jakieś 4 lata z tego typu doświadczeniami i dopiero po urodzeniu dziecka zaczeła sie ostra jazda bez trzymanki. :lol:
Awatar użytkownika
Whoever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:43
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Whoever » 19 sty 2004, 16:53

A jeszcze jedno pytanie dotyczace analnego (do tych ktorzy to robia i sprawia im to przyjemnosc:)

Uzywacie zabezpieczenia? (ale w celu unikniecia ciazy?) bo jak wiadomo jakas niebezpieczenstwo jest... (ze sperma wyjdzie i wejdzie tam gdzie musi;) Ja i moja dziewczyna mamy teraz taki problem wlasnie... troche sie obawiamy... bo myslelismy ze to jest na 100% bezpieczne.... a raczej nie jest.

Powiedzcie jakie jest wedlug was prawdopodobienstwo ciazy w tym przypadku!!
bez Ciebie sen to sen o Tobie...
KCM!
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 19 sty 2004, 17:06

A ja chyba jestem ewenementem, bo do seksu analnego namówiła mnie moja dziewczyna. To ona chciała spróbować, a ja miałem opory.
Bańka

Postautor: Bańka » 19 sty 2004, 20:10

hehe odsyłam też do konkurencji http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=1244375&id_f=29
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 20:21

Czy przez anala mozna w ciaze zajsc? Wydaje mi sie, ze nie... Tylko trzeba uwazac gdzie sie strzela, no i potem, jakby sie cofnelo, zeby nie wprowadzic tego do pochwy palcem.
Awatar użytkownika
Whoever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:43
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Whoever » 19 sty 2004, 23:14

Bańka pisze:hehe odsyłam też do konkurencji http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=1244375&id_f=29


Wiesz Bańka, moja dziewczyna nie jest facetem... I ten 'link do konkurencji' raczej nie byl zbyt trafny.... a najlepiej o tym swiadczy umieszczona tam galeria... [ http://www.exet.nu/html/bildarkiv/goatse.shtml ] (ale polecam tylko tym ktorzy NAPRAWDE chca sie przekonac o czym jest tamto forum:) (zdjecia sa drastyczne:O)
bez Ciebie sen to sen o Tobie...

KCM!
Jarek

Postautor: Jarek » 20 sty 2004, 06:58

Wiecie co, czytam te posty i zastanawiam się czemu wy tak kombinujecie "jak koń pod górę", przecież ten otwór zgodnie z naturą służy do czegoś innego. Gdyby przyjąć wasze rozumowanie, że ma to być urozmaiceniem sexu, to kobieta ma jeszcze inne otworki, więc czemu nie np. do nosa czy ucha :lol:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 sty 2004, 11:24

Co do galerii: wiele widzialem, ale teraz faktycznie chcialo mi sie zwrocic sniadanie...

No a tamte forum jest pedalskie i faktycznie nie ma zwiazku z tematem ktory tu jest poruszany.
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 20 sty 2004, 17:58

Jarek to proste, do nosa, czy do ucha się nie mieści!!!! :wink: :D
Awatar użytkownika
Whoever
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:43
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Whoever » 20 sty 2004, 23:33

Dla mnie analik jest ciekawa alternatywa bo daje przyjemnosc mi i mojej dziewczynie a poza tym daje bezpieczenstwo... Co jest dla nas bardzo wazne teraz. Ale nie wiem wlasnie czy do konca daje takie bezpieczenstwo...
bez Ciebie sen to sen o Tobie...

KCM!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 01:56

Ja tam nie wiem czy bym sie na anala zdecydowal. Jakos tak mnie odrzuca. Tylek jest jednokierunkowy ;)
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 29 sty 2004, 20:38

:) pupcia też jest słodka ale na razie jest dla mnie zakazana :) zostawiliśmy ją sobie na potem :) gdy bedzie nam brakowało nowych pomysłów:) Na razie bawię się w pieszczoty kakaowego oczka :) draźniac go paluszkiem albo jezyczkiem :) nie ma obaw :) jest zawsze czyściutko wykąpany:).
Ból podczas analu spodowany tym samym co i czasami przy normalnym stosunku: skurcz mięśni zwierających otworek. Im bardziej sie pchasz tym bardziej sie zaciska i boli. Kobita mmusi byś podniecona i rozluźnionai dzialac trzeba po woli wyczuwając moment gdy rozluźnia mieśni. Potem jak się przyzwyczi do tego uczucia w pupci :) to bedzie od razu rozluźniała to co trzeba :) KObieta ze swojej strony powinna robić takie ruchy jak przy wydalaniu, sorki :) stolca. Poza tym polecam na początek bawić się paluszkiem, potem jak bedzie dobrze reagowała na jego obecność to spróbować wackiem :)
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 29 sty 2004, 21:11

A jeżeli by się tak stało nasza luba jest super rozluzniona i akurat facet wackiem wchodzi a ona niestety robiu purt i troszkę sorki za słlowo sraczki wydostaję się hihi i co wtedy
Gość

Postautor: Gość » 29 sty 2004, 21:14

no ma się rozumieć że już "purt " zrobiła wcześniej :) pozatym przeszkadzało ci to jak mały byłeś i w pieluchach chodziłeś :) Skoro poważnie obawiasz się że ona tego :) no :) hmmm purt:) to trza to robić na pieska :) wtedy nic nie powinno wypaść :)
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 29 sty 2004, 21:21

KAżdy robi jak uwarza za słuszne a z tym purt to była podpucha a tak na serio to wole unikać tego rodzaju sexu bo mam skojarzenia wiadomo z czym pzdr J-94 :lol:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2004, 22:07

Wtedy zonk. Ryzyko "zawodowe". Trzeba przerwac wszystko i sie umyc ;) A poza tym nie wierze by tam w srodku tak zupelnie do konca czysto bylo ;) Zawse wacus brazowy wyjdzie :|
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 sty 2004, 23:31

Prut i troszke sraki wyszło buhauhauhauhauhauhuah zdechłem ze śmiechu :)
gosc

Postautor: gosc » 11 lut 2004, 22:43

:) z tym purt to troche przesadziliscie, odbytnica jest fizynie czysta :) poza tym ja uwazam s.analny za mile urozmaicenie i moja dziewczyna nie ma oporow :) pozdrawiam
prien

Postautor: prien » 05 sie 2005, 18:28

Kurcze tu się wypowiadaja prawie sami faceci :| Dla mnie najwazniejsze jest czy panie tez odczuwają z tego przyjemność i czy może je to doprowadzic do orgazmu :? Wiem że to zalezy od kobiety ale chodzi mi o to czy większości jest dobrze podczas takiego stosunku czy raczej robia to dla swjego chłopaka :?
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 18:50

Temat juz był ...... Dla mnie i dla mojej żonki anal to jest fuuuuj. Do "analowiczów" : czy kobieta przez stosunkiem analnym musi "wypróżnić się"???? Czy istnieje możliwość "bliskich spotkań trzeciego stopnia" fiucika z kupką?????
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2005, 18:53

lekcje anatomii wez, panie dorosły.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 05 sie 2005, 18:55

To był oczywiście żart. Ale czytam czasami posty i ręce opadają <browar>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2005, 19:01

tak, oczywiście.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości