Ból podczas ............

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Ból podczas ............

Postautor: JuStYśKa » 29 maja 2005, 21:28

Śłuchajcie dziwczyny mam problem. Jakies 3 tyg temu podczas pieszczot z moim chłopakiem i zakończeniu ich szcytowaniem , czułam szcypanie w prawym boku (przypuszcam ze jajnik), szcypanie trwało kila sekund za każdym razem przy szcytowaniu. teraz gdy 2 tyg po tym wydarzeniu znów mielismy okazje, sytuacja sie powtórzyła, natomiast ból był o wiele słabszy i mało wyczuwalny. Natomiast odczuwałam lek rpzed bólem i własciwie nie wiem czy ból wynikał przez nerwy czy poprstu cos mi dolega mam nerwice i czesto mam nerwobóle) chciałabym wiedziec czy kiedykolwiek któras z was miała podobny problem. Narazie staram sie uniknać lekarza i odczekac ale czekam na rade. dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 maja 2005, 21:30

Odczekanie nie pomoże...
Do lekarza i tyle

Ps. I nie zakładajcie oboje tego samego topicu...
Chyba,ze nagle dwie obce osoby mają zupełnie ten sam problem? :>
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 30 maja 2005, 15:02

no tak lekarz musi byc... ale ja sie boje. Powiedźcie mi czym sie rózni badanie ginekologiczne dziewicy od dziwczyny która juz współżyła, może toi sie wydac dziwne ale ja nie mam pewności co do siebie. Pełnego współzycia nie było ale podczas innych pieszcot cos mogło się z ta moją błona stac . Tym bardziej że ból był i krwawienie było. BArdzo sie boje badania , bo słyszałam że takie badanioe dziewicy jest przez odbyt> Dla mnie to jest cos przerażającego. Dlatego tak sie boje lekarza
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 maja 2005, 15:06

Lekarz na pewno zauwazy iż jestes dziewicą ! a badznie przez odbyt wcale nie bedzie nie przyjemne , i wcale tez takiego przeprowadzac nie musi ! są juz urzadzenia nowoczesne !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 30 maja 2005, 15:34

dziękuje Ci ANdrew, te ostatnie zdanie jest pocieszające, mam nadzieje że tak jest w rzeczywistości. Może któraś z was miała juz takie badanie.?
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 30 maja 2005, 15:46

ja bylam za pierwszym razem badana przez odbyt, troche nieprzyjemne uczucie, ale nie mozna tego nazwac bolem ;P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 06 cze 2005, 18:58

dla zainteresowanych. Dziś byłam u lekarza no i okazało się że wsyztko jest ok. Dostałam tabletki antykoncepcyjne Mercilon i mam obserwowac czy bedzie bolało gdy będe zazywac tableteczki. Badania przez odbyt nie było ( było klasyczne) nie bolało ani nie mozna nazwac nieprzyjemnym . :D
Życie jest ograniczone, ale miłość
niewyczerpana.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 cze 2005, 19:00

Ciekawa jestem czy ci będzie odpowiadał Mercilon. Ja miałam nieprzyjemne skutki uboczne, ale wiadomo, że co organizm to inna reakcja. Mam nadzieję, że nie będziesz miała problemów :]
I dobrze, że wszystko gra :]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 cze 2005, 07:54

JuStYśKa pisze:dla zainteresowanych. Dziś byłam u lekarza(...)

Nie obrazilbm sie gdybys skrobnela notke o tej wizycie dla innych dziewczyn w odpowidnim dziale :)
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 07 cze 2005, 08:23

Maverick pisze:
JuStYśKa pisze:dla zainteresowanych. Dziś byłam u lekarza(...)

Nie obrazilbm sie gdybys skrobnela notke o tej wizycie dla innych dziewczyn w odpowidnim dziale :)

już dawno to zrobiłam :P

sophie:
Ciekawa jestem czy ci będzie odpowiadał Mercilon. Ja miałam nieprzyjemne skutki uboczne, ale wiadomo, że co organizm to inna reakcja. Mam nadzieję, że nie będziesz miała problemów
I dobrze, że wszystko gra


mam nadzieje że bedzie ok, są wakacje i wolałabym żeby mi dopasowały te tabletki, moja siostra nie miała problemów
Życie jest ograniczone, ale miłość

niewyczerpana.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości