Jak mogę pomóc swojemu facetowi?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

french_kiss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39
Skąd: Łódź
Płeć:

Jak mogę pomóc swojemu facetowi?

Postautor: french_kiss » 25 wrz 2005, 22:00

Jestem z moim facetem już ponad rok... Seks w naszym związku to było coś cudownego... Ostatnio mój ukochany ma problem z przedwczesnym wytryskiem... Jak kobieta może pomoc facetowi? Słyszałam, że są jakieś ćwiczenia... Pomóżcie proszę, bo mój facet popada w małą depresję z tego powodu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2005, 22:12

1)Zły dział,
2)Mamy wyszukiwarkę .

"MYŚLIMY!!!!!!!!!!!!!"
french_kiss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: french_kiss » 25 wrz 2005, 22:18

Nierozumiem czemu zły dział? "Miłość, uczucia, problemy" Wiec niby czemu tutaj miałabym nie umieścić tego problemu?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2005, 22:20

Bo pod tym jest dział o sexie.
Poza tym działy nie mają samych nazw tylko napisane jest pod nimi o czym jest dany dział.
Wpierw przeczytaj a potem sobie pytaj.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 wrz 2005, 22:22

Hmm jak to ? wczesniej nie mial przedwczesnego i teraz sie pojawil ?? dziwne...
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
french_kiss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: french_kiss » 25 wrz 2005, 22:28

moon chyba twój problem i twoja złośliwość wynika z tego, ...

zmieniony by Mysior 8)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 25 wrz 2005, 22:40

jeju jeju... widocznie sie pomyliła po co z tego takie halo robic.... wybaczcie jej i sprobujcie poradzić...

no ja slyszalam o jakiś świczeniach ale jakoś nic mi konkretnego na myśl nie przychodzi... może najpierw przed sex wytrzepac :D a póxniej sex ?? Hmmm
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 25 wrz 2005, 22:50

Moon mila i kochana jak zawsze ;) french_kiss nie przejmuj sie nia ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2005, 22:52

Niestety mam te wade....

WYLUZUJ <cisza>
by Mysior 8)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 wrz 2005, 22:53

Niestety mam te wade,ze na głupotę zwłaszcza sisiumajtków uczolona byłam i jestem.


Wyluzuj troszeczkę... Nie możesz tak jak Sophie - KULTURALNIE? :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 25 wrz 2005, 22:58

Kochana Moon jakbys dokladniej czytala to zwrocilabys uwage ze nie o mnie chodzilo ;) poza tym kazdy popelnia glupoty Ty chyba tez prawda? a co do siusiumajtków to Ty jeszcze taka dorosla nie jestes;) I wrzuc troche na luz :D
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 wrz 2005, 23:01

moon pisze:Oj musze się na jakiś popierdółkach powyżywać czasem.


Pięknie po prostu pięknie... Skąd wiesz, że to jest taka popierdółka? To że sie pomyliła w tablicach? To jest powód do osądu? Poza tym przesadzasz. Zachowujesz sie czasem jakbyś pozjadała wszystkie rozumy i możność wyzywania innych. Jeśli chcesz dawać przykład to postępuj sama zgodnie z regułami gry i nikogo nie obrażaj. Nawet jeśli się nie umie posługiwać internetem i forami dyskusyjnymi.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2005, 23:02

Ale ok, pasuje już ;)
Spokój, luz...

Mam nadzieję ... <cisza>
by Mysior 8)

Mona pisze:Moon o co chodzi w Twoim wierszu w podpisie, a szczególnie - co z tą pustką? Ciekawy

A to nie wiersz to...takie popierdółki :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 wrz 2005, 23:14

Jak ma mi Mysior posty zmieniać, to w nosie to mam <zly1>
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2005, 23:27 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 wrz 2005, 23:22

Olivia pisze:Imperatow, uwierz, że to denerwuje, jak ktoś pisze któryś raz o tym samym i w złym dziale...


Denerwuje też jak ktoś przekręci ksywkę... Żartuję, wymskło Ci się... <browar>

Owszem, denerwuje... ale widzisz - jakoś można komuś kulturalnie zwrócić uwagę. W Twojej odpowiedzi, tez nastawionej krytycznie do autorki, nie znalazłem niczego chamskiego. Po prostu zjebać kogoś też trzeba umieć. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2005, 23:24

Imperator pisze:Po prostu zjebać kogoś też trzeba umieć.

Wciąz się uczę.... ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 26 wrz 2005, 00:11

geeez ale wy bydlo robicie <bicz2>
french_kiss, a moze powiedz cos wiecej - wkoncu ty wiesz co sie zmienilo
bo na pewno cos sie zmienilo

zaloz mu gruba gumke i nie sciskaj go tak miesniami daj jakis dodatkowy nawilzacz na pewno sie spoci zanim dojdzie hehehe
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
imba
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:27
Płeć:

Postautor: imba » 26 wrz 2005, 00:27

Ja mam podobny problem... Wszystko było ok... A teraz kończe za szybko i nie wiem co jest tego przyczyną. Zamiast czas stosunku sie wydłużac to sie skraca...
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 26 wrz 2005, 00:35

imba a teraz jeszcze dolaczy Ci sie stres z tym zwiazany i bedziesz myslal tylko o tym zeby nie skonczyc i jak na zlosc bedzie to sprint. wiecej luzu :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 26 wrz 2005, 07:48

są rozne techniki przedluzania stosunku,facet oczywiscie musi kontrolowac swoje cialo i jesli nadchodzi juz ten moment nalezy nie w tym momencie ale juz wczesniej przestac sie poruszac ;) chyhy w trakcie to i koperfild wystrzeli ;) gleboko oddychac i jesli kto chce to moze sie delikatnie wycofac,chociaz ja tam lubie to ciepelko wewnatrz,oddech to podstawa i nalezy potrenowac troche na sucho odech przeponowy i odech normalny cala klata,coprawada faceci oddychaja glownie klatka ale przepona tez powinni sie nauczyc,a wiec kocyk podloga i joga ;),Wazne sa cwiczenia miesni odbytu to one glownie sa zawiazane z orgamami u facetow hehe orgazmy odbytnicze ale jak dotkniecie (partnerka)odbytu u faceta podczas orgazmu poczujecie liczne skurcze tego przybytku ;)) wiec goscie zaciskac tylek wszedzie i czesto,na poczatku jest to trudne i rurka boli ale sie przydaje i postepy widac juz po miesiacu,(nawet u kulturystow masa tak szybko nie przybiera) ;))))...i nie stresowac sie bardzo a i kochac sie czesto trzeba bo to podstawa szybkie numerki i raz mna miesiac niestety nie sluza dlugosci....

i jesli kto pyta prosze ograniczac zlosliwosc bo i wy mozecie kiedys pytac i prosic a nie dojdziecie np do miejsca gdzie prosbe nalezy zadac,i nie chodzi mi o Forum a o zycie w realu...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 wrz 2005, 09:01

Co to za sex , jak trzeba w nim pamietac jak oddychać , czym oddychać (przeponą płucami ) :> i jeszcze o innych rzeczach .... tosz to samo myslenie o tym spowoduje brak orgazmu ! <aniolek2> chce sie delektowac podczas niego ! chce byc zwierzakiem ! chce to i robie tyle ile mi na to ochota przyjdzie , jak ma wytrysk szybko , to co to za problem kochać sie drugi raz , wszak go juz tak szybko miec nie bedzie , a trzecim razem to juz na pewno go miec nie bedzie po minucie ! , wiec ....? nie panikujcie po pierwszym razie , tylko go traktujcie jak preludium ,i niech sie nie liczy.Orkiestra !! zanim zacznie grac ? musi nastroic instrumenty !! ot niech to bedzie takie strojenie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 26 wrz 2005, 09:28

nie musisz pamietac o oddychaniu ;))) oddychasz mimowolnie przeciez hyhy...

a niektorzy maja takie preludium (3 minutowe) za kazdym razem,wiec chyba lepiej pomoc niz wpasc w depresje
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 26 wrz 2005, 10:00

Przedwczesny wytrysk



Oto kilka porad które mogą pomóc:

1. Zwiększenie częstotliwości stosunków prowadzi do opóźnienia wytrysku, co może mieć formę bisowania lub częstszego współżycia
2. Niektórym mężczyznom pomaga wypicie na 10-15 minut przed stosunkiem preparatu ziołowego o działaniu uspokajającym
3. Wypicie lampki alkoholu może mieć podobne działanie, ale nie powinno być to zbyt często powtarzane, ponieważ sprzyja uzależnieniu od alkoholu
4. Można stosować maści lub kremy znieczulające żołądź członka i wydatnie opóźniające wytrysk, lecz wiąże się to z koniecznością użycia prezerwatywy
5. Metoda zmęczenia i kąpieli
6. Metoda wolnego stosunku
7. Przedłużony stosunek "Seria 9" (poniżej)
8. Cwiczenie mięśni odbytu
9. Metody treningowe z udziałem partnerki. Informacje na ten temat można znaleźć w książce pt.: Leczenie zaburzeń seksualnych Zbigniewa Lew - Starowicza wydanej w 1997 r. przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL



Wykonuje kobieta:

Gdy poczujesz że partner już finiszuje a ty potrzebujesz jeszcze czasu, wykonaj następujące czynności:

1. Sciśnij na 10-30 sek. punkt, w którym worek mosznowy styka się z penisem, po czym lekko pociągnij naskórek w dół (mężczyzna nie tylko przyhamuje wytrysk, ale także zostanie w tobie, pomimo osłabienia wzwodu)
2. Mniej więcej 3 cm poniżej czubka członka znajduje się fałd delikatnej skórki, czyli wędzidełko. Ściśnij je lekko a po kilkunastu sekundach konieczność wytrysku minie.

Przedłużony stosunek



Według taoistycznej koncepcji pobudzanie zakończeń nerwowych lub stref przekazu, przepływu energii ma pozytywny wpływ na związane z nimi organy. Niektóre z tych zakończeń znajdują się także w penisie oraz pochwie. Seria 9 jest ćwiczeniem, którego celem jest masaż stref przepływu energii oraz przedłużenie stosunku płciowego. Seria 9 to 90 pchnięć, płytkich jak i głębokich, wykonanych w następującej sekwencji:

9 płytkich pchnięć oraz 1 głębokie
8 płytkich pchnięć i 2 głębokie
7 płytkich pchnięć i 3 głębokie
6 płytkich pchnięć i 4 głębokie
5 płytkich pchnięć i 5 głębokich
4 płytkie pchnięcia i 6 głębokich
3 płytkie pchnięcia i 7 głębokich
2 płytkie pchnięcia i 8 głębokich
1 płytkie pchnięcie i 9 głębokich


ściagnięte z : http://blubit.com.pl/science/17/tresc.htm
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 26 wrz 2005, 10:09

Przedwczesny wytrysk - hmmmmmmm , ja to mam za to problemy w druga strone nie moge skonczyc , i predzej sie zmacham jak zafinishuje .. <zly1>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 wrz 2005, 10:31

Nastka, Złotko - serio tak skrupulatnie liczysz to wszystko? ;)

<pijak>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 26 wrz 2005, 14:38

Monu Słońce Ty Moje - a skądże, nie liczę. <browar>

Podaje tylko to, co mam na kompie. Może innym się przyda.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 26 wrz 2005, 18:44

natasza pisze:Przedwczesny wytrysk



Oto kilka porad które mogą pomóc:

1. Zwiększenie częstotliwości stosunków prowadzi do opóźnienia wytrysku, co może mieć formę bisowania lub częstszego współżycia
2. Niektórym mężczyznom pomaga wypicie na 10-15 minut przed stosunkiem preparatu ziołowego o działaniu uspokajającym
3. Wypicie lampki alkoholu może mieć podobne działanie, ale nie powinno być to zbyt często powtarzane, ponieważ sprzyja uzależnieniu od alkoholu
4. Można stosować maści lub kremy znieczulające żołądź członka i wydatnie opóźniające wytrysk, lecz wiąże się to z koniecznością użycia prezerwatywy
5. Metoda zmęczenia i kąpieli
6. Metoda wolnego stosunku
7. Przedłużony stosunek "Seria 9" (poniżej)
8. Cwiczenie mięśni odbytu
9. Metody treningowe z udziałem partnerki. Informacje na ten temat można znaleźć w książce pt.: Leczenie zaburzeń seksualnych Zbigniewa Lew - Starowicza wydanej w 1997 r. przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL



Wykonuje kobieta:

Gdy poczujesz że partner już finiszuje a ty potrzebujesz jeszcze czasu, wykonaj następujące czynności:

1. Sciśnij na 10-30 sek. punkt, w którym worek mosznowy styka się z penisem, po czym lekko pociągnij naskórek w dół (mężczyzna nie tylko przyhamuje wytrysk, ale także zostanie w tobie, pomimo osłabienia wzwodu)
2. Mniej więcej 3 cm poniżej czubka członka znajduje się fałd delikatnej skórki, czyli wędzidełko. Ściśnij je lekko a po kilkunastu sekundach konieczność wytrysku minie.

Przedłużony stosunek



Według taoistycznej koncepcji pobudzanie zakończeń nerwowych lub stref przekazu, przepływu energii ma pozytywny wpływ na związane z nimi organy. Niektóre z tych zakończeń znajdują się także w penisie oraz pochwie. Seria 9 jest ćwiczeniem, którego celem jest masaż stref przepływu energii oraz przedłużenie stosunku płciowego. Seria 9 to 90 pchnięć, płytkich jak i głębokich, wykonanych w następującej sekwencji:

9 płytkich pchnięć oraz 1 głębokie
8 płytkich pchnięć i 2 głębokie
7 płytkich pchnięć i 3 głębokie
6 płytkich pchnięć i 4 głębokie
5 płytkich pchnięć i 5 głębokich
4 płytkie pchnięcia i 6 głębokich
3 płytkie pchnięcia i 7 głębokich
2 płytkie pchnięcia i 8 głębokich
1 płytkie pchnięcie i 9 głębokich


ściagnięte z : http://blubit.com.pl/science/17/tresc.htm

Jedna pozadna :* ... nie to co ta na m...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 wrz 2005, 22:41

nie to co ta na m...

Literek pozapominałes?Jak masz coś do mnie to wal na priv a nie sobie pod nosem buczysz.
imba
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:27
Płeć:

Postautor: imba » 04 paź 2005, 22:37

No i poraz kolejny porazka. Zaczeliśmy sie kochać...potrwało to może minutke i koniec zaczeliśmy drugi potrwało może pół minutki... i koniec... chcieliśmy trzeci... niestety kumpel na dole zawiódł... Ja tego nie kumam kiedys mogłem tyle ile chciałem a jak czułem że wybuchne to sie bezproblemu powstrzymywałem... a teraz....Co ja mam robić... Mój sex zamienił się w męczarnie.... podczas której tylko staram sie wytrzymać jak najdłużej... czasem sie uda a czasem nie.... Jestem zrozpaczony Moja partnerka jest wyrozumiała... ale kiedyś pewnie jej sie to znudzi.... :( :( :(
dermer
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2005, 16:00
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: dermer » 05 paź 2005, 11:17

Miałem swojego czasu podobny problem.
Generalnie chodzi o to aby nauczyć się kontrolować własne odruchy. Na takiej samej zasadzie jak potrafimy powstrzymywać się od oddania moczu.
Spróbujcie w ten sposób:
Facet doprowadza się sam do orgazmu. Tuż przed końcem uciska palcami jakieś dwa cm poniżej wędzidełka. Emocje opadają, wytrysku nie ma. Powtarzamy tak parę razy. Po tygodniu widać efekty. Pełnia szczęścia jeśli kobieta sama ci tak robi. Róbcie sobie takie sesje. Niech kończą się pełnym seksem żeby nie nabawić się jakiejś nerwicy.
Powodzenia.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 371 gości