Diane-35 i antykoncepcja... Szybkość działania ;-)

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 kwie 2004, 13:04

dokładnie 3 tyg. po 1 razie
CZy możliwe że jeszcze nie wygoiło się po 1 razie?

Zwykle zaleca sie tydzien lub tylko kilka dni przerwy, wiec po 3 tyg musialo sie wygoic, ale pewnie cos moglo zostac tak jak pisza inni. Poza tym to glowka do gory :) kiedys bedziesz sie z tego smiala :d
gluptasek81
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 gru 2003, 16:24
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: gluptasek81 » 07 kwie 2004, 14:58

Moja kobieta od 4 lat stosuje Diane i narazie bylo ok. Dzialaja. Ostatnio zmienila na Microgen gdyz po Diane nie miala ochoty na seks (skutek uboczny). Pigulki powinny dzialac po 24 godzinach od przyjecie pierwszej tabletki, ale najlepszym wyjsciem jest seks po miesiacu od poczatku brania, wtedy hormony stabilizuja sie....
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 07 kwie 2004, 23:30

gluptasek81 pisze:Moja kobieta od 4 lat stosuje Diane i narazie bylo ok. Dzialaja. Ostatnio zmienila na Microgen gdyz po Diane nie miala ochoty na seks (skutek uboczny). Pigulki powinny dzialac po 24 godzinach od przyjecie pierwszej tabletki, ale najlepszym wyjsciem jest seks po miesiacu od poczatku brania, wtedy hormony stabilizuja sie....


No właśnie z tą ochotą to coś Diane miesza...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 08 kwie 2004, 11:18

Aguś, ponieważ zazwyczaj przeglądam to forum razem z moją Panią,jak Ona przeczytała o Twoich problemach i rozterkach, to jako dobra duszyczka, też chciała by Ci coś doradzić z naszych początków we spółżyciu (byłem jej pierwszym). Ona dobrze pamięta, że na początku ją też bolało, chciaz przy pierwszym razie błona została całkowicie przerwana. Ale przy następnych razach (drugi, trzeci) odczuwała ból, chociaż nie dała tego po sobie poznać. Nie do tego stopnia, żebym nie mógł w ogóle w nią wejść.Otóż jak twierdzi dla zmniejszenia tego bólu niezwykle ważny jest dobór odpowiedniej pozycji (pamiętam, że Ona wtedy dobierała pozycje). Mianowicie chodzi o taką pozycję, by wejście do pochwy było maksymalnie rozwarte. Jeśli klasyczna, to z wysoko uniesionymi nóżkami i kolankami przyciągniętymi do piersi. Ta leżąca na skraju łóżka też nie jest korzystna, bo opuszczone na podłogę nózki ograniczają wejśćie. Nie dobry też jest jeździec, bo przysiad powoduje napięcie mięśni. Oprócz klasycznej wygodna też jest "na pieska"- od tyłu. Chyba te rady są dobre, bo po tygodniu już sam mogłem decydować w jakiej pozycji będziemy się kochać.
Trochę się rozpisałem, ale jestem tylko pośrednikiem-doradcą. Liczymy, że bedziesz na bieżąco dzielić się swoimi postępami na drodze do sukcesu. Pozdrawiamy gorąco...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 kwie 2004, 18:05

Wielkie dzięki wszystkim, podnieśliście mnie na duchu :) W ogóle to strasznie się ciesze że istnieje to forum. Zaglądam tu codziennie, dużo wynoszę z Waszej wymiany doświadczeń i opinii a przy okazji niesamowicie relaksuje się po dniu pełnym stresu. Jestem pewna że gdybyśmy tylko chcieli je rozpowszechnić, znalazło by się jeszcze wielu użytkowników, ale dyskusje w kameralnym gronie sa o niebo lepsze. Także: dzięki!!!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 kwie 2004, 14:15

Ok, nie wiem czy kogoś to interesuje, ale napisze Wam jak mój problem się zakończył:
Wczoraj był u mnie na noc, po długich pieszczotach wszedł we mnie. Na początku poczułamból i wystraszyłam się że znowu będzie tak samo. Ten jednak minął po 2 sekundach, a potem przez cały czas był ale baaaardzo niewielki, wręcz niezauważalny. Było przyjemnie, zaraz eksperymentowaliśmy z pozycjami:) Chyba mieliście racje ze to te resztki błony tak przeszkadzały. Natomiast zaraz po stosunku pochwa boała mnie jakby mnie ktoś zgwałcił. Czułam sie tak jakby ktoś na czas seksu dał mi znieczulenie, które po stosunku by ustąpiło. Co myślicie? CZemu tak jest?
Tak czy siak, moje obawy się rozpłynęły, a ja jestem bardzo zadowolona że tak się potoczyło :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 kwie 2004, 15:47

Aga, miło powitać cie w gronie ludzi czerpiących z sexu przyjemność.Może jeszcze nie bardzo wielką (ten ból po...), ale wszystko jest na dobrej drodze i wkrótce i to nastąpi(pisałem o tym wcześniej). Cieszę się również, że i moje/nasze rady ci się przydały, a ty potrafiłaś je wykorzystać. Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko dalej ćwiczyć. Pozdrawiam(y)....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 14 kwie 2004, 20:11

Aga ćwiczyc ćwiczyc ćwiczyc :)
Ja tez dopiero cwicze, dluga ta droga ale jakie to cwiczenie przyjemne :) no ale my narazie musimy miec przerwe ze wzgledu na moja infekcje :(
praktyka czyni mistrza a po paru razach tego bolu po ju znie bedzie.
pozdrawiam i zycze wspanialych doznan ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 kwie 2004, 22:26

No własnie, jak już mam za sobą problem bólu to zaczęłam sie zastanawiać czy faktycznie seks może mi sprawiać coraz większą przyjemność. Wiele kobiet ponoć osiaga orgazm pochwowy nawet wiele lat po inicjacji, no ale powiedzcie mi, jak można się w seksie doskonalić, przecież poza grą wstępną która mnie do orgazmu pochwowego nie doprowadzi, to są to zwykłe ruchy członka. Czy ucząc się tylko tempa i ew. głębokości pchnięć można sprawiać kobiecie coraz większą rozkosz? Wiem że tak jest ale w sumie trudno mi uwierzyć. A jak to jest u Was? Przeżyłyście dziewczyny orgazm pochwowy? Jest lepszy niż łechtaczkowy? Po jakim czasie go dostałyście? Jak doskonaliliście się w seksie?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 kwie 2004, 06:05

Wiele kobiet ponoć osiaga orgazm pochwowy nawet wiele lat po inicjacji,

Np. moja Pani osiągnęła orgazm pochwowy gdzieś po ok. 2 latach regularnego współżycia (teraz to już prawie za każdym razem), ale jak twierdzi, nie jest dużo silniejszy od łechtaczkowego. Tak więc nie ma co tak na siłę do niego dążyć. Sam fakt współżycia daje jej dużo przyjemności.
ps. czemu już chcecie zamykać ten topic?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 15 kwie 2004, 08:35

[quote=
ps. czemu już chcecie zamykać ten topic?[/quote]

Nie zamykać, ale wątek zboczył zupełnie z tematu - może należałoby rozpocząc nowy temat ?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 kwie 2004, 08:45

może należałoby rozpocząc nowy temat ?

Jestem za i proponuję pt. "doskonalenie seksu" myślę, że to będzie ciekawe i dla wielu przydatne. Czekam więc na wasze reakcje
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 16 kwie 2004, 00:15

Ciekawie mój temacik który zaczął się od Diane-35 skończył się na orgaźmie pochwowym ;-) HAHAHA Kto by pomyślał?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 22 kwie 2004, 15:35

troszke z mienie temat ale zostajemy przy antykoncepcji ;)
ostatnio moja ginekolog przepisala mi plastry antykoncepcyjne. to naprawde bardzo ciekawa i wygodna forma ale naprawde zastanawiam sie jak taki maly platek moze zdzialac tak wiele :)

troche kosztowna to zabawa, opakowanie <kuracja miesieczna jak w pigulkach> od 50 do 70 zl.

Co o tym sadzicie? ktoras moze z dziewczyn używa tej formy zabezpieczania sie ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 22 kwie 2004, 18:46

troszke z mienie temat ale zostajemy przy antykoncepcji
ostatnio moja ginekolog przepisala mi plastry antykoncepcyjne. to naprawde bardzo ciekawa i wygodna forma ale naprawde zastanawiam sie jak taki maly platek moze zdzialac tak wiele

troche kosztowna to zabawa, opakowanie <kuracja miesieczna jak w pigulkach> od 50 do 70 zl.

Co o tym sadzicie? ktoras moze z dziewczyn używa tej formy zabezpieczania sie ?

niby to dziala, niby sprawdzone ale mi by bylo ciezko uwierzyc ze to mi daje gwarancje ze nie zajde w ciaze. Taki juz ze mnie niedowiarek :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 kwie 2004, 07:51

niby to dziala, niby sprawdzone ale mi by bylo ciezko uwierzyc ze to mi daje gwarancje ze nie zajde w ciaze. Taki juz ze mnie niedowiarek


Sarah, a czy sex przy takim zabezpieczeniu jest dla Ciebie przyjemny? Czy oby nie towarzyszy Ci stres typu: zadziała czy nie zadziała? Obawiam się, że tak może być. Więc moja rada jest taka: albo do końca wierzyć lekarzowi, albo stosować pewne, wypróbowane metody zabezpieczenia. Chyba, że lubisz bawić się w "króliczka doświadczalnego", ale to może być kosztowna zabawa.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 23 kwie 2004, 12:34

no nic, ja spróbuję, uwierze mojemu lekarzowi a jak by co, bede druga po Sue Ellen ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 kwie 2004, 16:54

a jak by co, bede druga po Sue Ellen

...tylko czy partner też by chciał?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 kwie 2004, 22:42

A nie lepiej tabletki? W czym plaster lepszy od tabletki?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 24 kwie 2004, 23:29

Sarah, a czy sex przy takim zabezpieczeniu jest dla Ciebie przyjemny? Czy oby nie towarzyszy Ci stres typu: zadziała czy nie zadziała? Obawiam się, że tak może być. Więc moja rada jest taka: albo do końca wierzyć lekarzowi, albo stosować pewne, wypróbowane metody zabezpieczenia. Chyba, że lubisz bawić się w "króliczka doświadczalnego", ale to może być kosztowna zabawa.

nie mam pojecia czy seks przy takim zabezpieczneiu jest dla mnie przyjemy bo nie probowalam innego zabezpieczenia jak prezerwatywa do tej pory chyba swoja wypowiedz Jarku powinienes skierować do foxy. Zreszta napisalam ze mi by bylo ciezko uwierzyc w skutecznosc takiego srodka i raczej nie zdecydowalabym sie na cos takiego. Moze za pare lat badania na ten temat beda duzo bardziej posuniete i srodek bedzie tak popularny jak obecnie tabletki to wtedy pewnie uwierze. Ale poki co to nie...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 kwie 2004, 12:04

Moze za pare lat badania na ten temat beda duzo bardziej posuniete
Jezeli srodek mozna kupic, to znaczy ze juz przeszedl przez pare lat badan i jest oki.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 kwie 2004, 12:49

Ale na pewno nie jest przestowany na tylu kobietach co tabletki antykoncepcyjne no i malo o nim slychac wiec nie jest tak popularny jak reszta.
Gdyby byl rewelacyjny to by sie mowilo ze jest najskuteczniejszy a obecnie jako najskuteczniejszy srodek wymienia sie nadal tabletki. Jezeli wypra je inne srodki jak plasterki czy wszywki (bo o tym tez slyszalam) to wtedy je bedzie sie stosowac.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 kwie 2004, 12:51

No wszywka musi byc skuteczniejsza od tabletki, bo nie moze byc tu mowy o zapomnieniu wziecia :) Wchlania sie caly czas rownomiernie... Ale poczekamy zobaczymy :) I tak w naszej wspanialej Polsce za wiele do wyboru to nie ma.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 kwie 2004, 13:50

Hehe, ja bedę miała coś w rodzaju takiej "wszywki" - konkretnie spiralkę. jest prawie tak samo skuteczna jak tabletki.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 kwie 2004, 23:40

Hehe, ja bedę miała coś w rodzaju takiej "wszywki" - konkretnie spiralkę. jest prawie tak samo skuteczna jak tabletki.


Słyszałem, że dobrze założona spiralka jest nawet bardziej skuteczna od tabletek, bo nie istnieje ryzyko przegapienia terminu wzięcia.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 kwie 2004, 23:58

A poza tym zabezpiecza jeszcze mechanicznie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2004, 11:53

No tak tylko ze nie kazdemu słuzy taka spiralka , ale o czym mówie dowiedza sie te , które to założa i nie bedzie wszystko oki ! bo tak też jest ! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 27 kwie 2004, 17:51

Sue Ellen, powiedz nam wreszcie co Ci tam wyszło ;)? Chłopiec czy dzieczynka? Bo my Ci wszyscy kibicowaliśmy a Ty nawet nie chcesz się pochwalić...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 kwie 2004, 22:56

Sue Ellen, powiedz nam wreszcie co Ci tam wyszło ? Chłopiec czy dzieczynka? Bo my Ci wszyscy kibicowaliśmy a Ty nawet nie chcesz się pochwalić...


http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... .php?t=940

Tutaj Aga masz wszystkie rewelacje nawet z dokładnym opisem porodu ;)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 30 kwie 2004, 09:23

Jarek pisze:a jak by co, bede druga po Sue Ellen

..tylko czy partner też by chciał?

na maxa ale ja sie nadal dzielnie bronię ;)

A nie lepiej tabletki? W czym plaster lepszy od tabletki?

tabletki niszczą wątrobę. ponadto plastry sa wygodniejsze, nie musisz pamietac o nich codziennie tylko zmieniasz raz na tydzień. :)

Moze za pare lat badania na ten temat beda duzo bardziej posuniete i srodek bedzie tak popularny jak obecnie tabletki to wtedy pewnie uwierze. Ale poki co to nie

plastry są bardzo popularne w stanach, u nas sa od pół roku i kobiety podchodza do nich dośc niesmiało. trzeba by to zmienić.
plaster działa dokładnie tak samo jak pigułka.
Ale na pewno nie jest przestowany na tylu kobietach co tabletki antykoncepcyjne no i malo o nim slychac wiec nie jest tak popularny jak reszta.
Gdyby byl rewelacyjny to by sie mowilo ze jest najskuteczniejszy a obecnie jako najskuteczniejszy srodek wymienia sie nadal tabletki. Jezeli wypra je inne srodki jak plasterki czy wszywki (bo o tym tez slyszalam) to wtedy je bedzie sie stosowac.

wybacz ale twoje podejscie wydaje mi sie dosc zacofane. bez urazy. plastry sa tak samo skuteczne jak pigulki ale dopiero wchodza na nasz rynek.

Hehe, ja bedę miała coś w rodzaju takiej "wszywki" - konkretnie spiralkę. jest prawie tak samo skuteczna jak tabletki.

moja lekarz skrytykowala spirale poniewaz jak twierdzi plemniki sa dosc sprytne i spiralka nie jest taka skuteczna jak np tabletki, ale wiadomo rozne sa opinie.
generalnie jakos mnie to 'urzadzenie' nie przekonuje, widzialam jak to wyglada i jak pomyslalam sobie, ze mialabym to 'zainstalowane' w srodku.....nienie.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości