na pożegnanie.. Poza tym już dwa razy o jej chłopaku dowiedziała się (ode mnie) paru przykrych rzeczy (np tego że on jest z nią tylko po to że chciałby się z nią przespać) ale jak widać to nie dało jej wiele do myślenia,nawet po tym gdy rozmawiając z nim on potwierdził tą informacje ;/ Jej zdanie na temat tej całej sytuacji jest takie że ona nie chce być ani nie w porządku do mnie i do niego. Nie chce robić nadziei ani mnie ani sobie.. Ale prawda jest taka że i tak już zrobiłą ;]
Jak zareagować teraz na to jak ona się zachowuje, chciałbym jej zdjąć te cholerne klapki z oczu i chciałbym wiedzieć jak postąpić żeby w końcu doceniła moje starania.


pewnie chcesz sie z nią ozenic <browar>

.
.





Pogodz sie z faktem ze kobiety lubia facetow z jajami, a nie pupowlazacych, ktorzy chca tylko pokazac ze zrobi dla niej wszystko. W taki sposob nigdy koebiety nie zdobedziesz, a jesli juz, to na krotka mete, bo cie zostawi dla tego "zlego" co W TWOIM ODCZUCIU jej nie szanuje.