agnieszka.com.pl • profil muzyczny na last.fm/my space
Strona 1 z 1

profil muzyczny na last.fm/my space

: 24 mar 2008, 13:36
autor: Mijka
Ostatnio słucham i wyszukuje bardzo różnej muzyki, żeby się nie pogubić myślę nad stworzeniem muzycznego profilu. Na zasadzie zapisywania chociaż zespołów czy tytułów, które wpadną mi w ucho na radiowych audycjach, albo w internecie, żeby mieć je w jednym miejscu. Ma ktoś taki profil? Czy mi się dobrze wydaje, że to działa na takich zasadach, że dodaje się zespoły, których się słucha? Jest też chyba możliwość stworzenia playlisty na bloga, prawda?

: 24 mar 2008, 15:00
autor: lollirot
Na last.fm samo się dodaje. Instalujesz wtyczkę do programu, którym odtwarzasz muzykę i info pojawia się w Twoim profilu.
Ja mam profil już długo: http://www.lastfm.pl/user/mely_lavelle/

: 24 mar 2008, 17:00
autor: Mijka
lollirot pisze:Na last.fm samo się dodaje. Instalujesz wtyczkę do programu, którym odtwarzasz muzykę i info pojawia się w Twoim profilu

właśnie czytałam o tym, ale jakoś mi chyba nie wskoczyło. Pojawiła się innformacja, że na da się zimportować losty z biblioteki, ale mam nadzieje, że to się zmieni. Czy da się tam zrobić jakąś biblioteczkę? Bo z tego co widze utwory, jak są, to głownie 30sek do przesłuchania, a mi właściwie chodziło o to, żeby mieć gdzie zapisywać muzyczne inspiracje.

: 26 mar 2008, 14:41
autor: Haro
O kurcze, ja nie moge takich rzeczy wrzucac bo mialbym na swojej liscie wykonawcow typu "Hot blonde deep throat" itp. <diabel>