Andrew pisze:Moje zdanie ? , ze trzeba byc mocno szurnietym , albo niedowartosciowanym , abo tez isc mocno na łatwizne by uczestniczyc w takim czymś
Bo ja wiem

Pewnie, jeżeli ktoś poluje na jak największą ilość znajomych i ma ich 500-1000 na profilu bo to debilizm jest. I codziennie wrzuca nowe zdjęcie żeby wszyscy znajomi napisali mu jak pięknie wygląda. Wtedy jest nie bardzo. Ja używam naszej klasy i Facebook z tego względu, że używają tego ludzie, których faktycznie znam w rzeczywistości.
A i wątpię, żeby z taką ilością zdjęć z portali porno i erotycznych ktoś brał sobie zdjęcia do cyber seksu. Nawet jeżeli to niedużą masz szansę na to, że przypadkowo ta osoba Cię akurat zobaczy, nie popadajmy w paranoję i manie prześladowczą.