agnieszka.com.pl • Auta sprowadzane.
Strona 1 z 1

Auta sprowadzane.

: 09 wrz 2004, 18:15
autor: mariusz
Czy waszym zdaniem opłaca się sprowadzać samochody z Niemiec, na handel i do użytku własnego???

: 09 wrz 2004, 18:28
autor: Maverick
Tak, bo sa tansze.

: 09 wrz 2004, 18:43
autor: greg
Wszytsko zależy od możliwości finansowych. Trzeba pamiętac o tym, że tzw. tańsze auto, może w rzeczywistości stać sie droższe w eksploatacji (gdy okaże się, że połowa części nie nadaje się do dłuższej eksploatacji). Jeśli z drugiej ręki, to chyba lepiej kupić auto pochodzące z salonu w Polsce, nie przywiezione. Mamy wtedy jakieś szanse prześledzić jego historię.

: 09 wrz 2004, 18:52
autor: Andrew
I co Ci da ta historia ??? za samochód serwisowany musisz zapłacić i to dobrze (mało kiedy jest inaczej ) a i tak sie psują i tak (samochody ) Wiec wole sprowadzic z Niemiec wymienic co trzeba na nowe , a i tak mam taniej nizli tu krajówkę ! no i nie jest takie zgnite ! :564:

: 09 wrz 2004, 19:09
autor: Baranisu
Wez pod uwage ze w niemczech b. duzo jest aut po powodzi, a takiego auta nie mozna odroznic od innego a wtedy to ci sie nie bedzie to oplacac ale jesli masz pewnosc to kupuj ale chyba lepiej z holandi bo sa juz z instalacja gazowa.

: 09 wrz 2004, 19:33
autor: mariusz
Szczerze mówiąc to znajomi przestrzegaja aby nie kupować od Turków i taksówkarzy ;)

: 09 wrz 2004, 19:34
autor: Andrew
Tylko slepiec nie odrózni auta popowodziowego !! a z instalacją gazowa z Holandi , no to sobie takie sprowadz , a potem podyskutujemy !! :564: :564: :564:

: 09 wrz 2004, 19:38
autor: Baranisu
Tylko slepiec nie odrózni auta popowodziowego

no to ja jestem slepcem oswiec mnie
a z instalacją gazowa z Holandi , no to sobie takie sprowadz , a potem podyskutujemy

znam kilku ludzi co przyprowadzilie z holandi sobie auta, a i same instalacje wiec nie wiem z czym problem

: 09 wrz 2004, 19:44
autor: Andrew
Sama instalacja to co innego ! nizli zamontowana juz w samochodzie , brak serwisu na miejscu itd, itd. Tam stosują inne instalacje niz u nas (w wiekszosci)
Co do oswiecania , wybacz , nie jestem tu od tego ! :564:
Co do instalacji gazowych , to problem jeszcze przed nimi ! :547:

: 09 wrz 2004, 21:20
autor: koniaczek
W autach popowodziowych sex jest najlepszy!!! Ten zapach stechlizny dziala na mnie