Ideał

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Ideał

Postautor: mariusz » 21 gru 2003, 15:45

Każdy ma chyba ideał swojego partnera. Ale czy wasi partnerzy zgadzają się z waszymi ideałami? Czy warto jest miec ideał? Jak myślicie?

Pozdrawiam...
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 21 gru 2003, 16:19

ja lubie brunetow z brazowymi oczami...taki silny, wysoki...a moj kochany jest blondynem w dodatku niebieskookim.i zadne brazowe oczy nie bylyby mnie juz w stanie yuwiesc.
ideal jest po prostu gdzies w tobie...zwracasz uwage na blondynki a zakochasz sie w rudej.jak wchodzi w gre milosc to ideal nie jest wazny
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 21 gru 2003, 23:16

mój ideał to kobieta niewysoka, brunetka bądź czarna, krótkie włosy, piersi bez róznicy, z perkatym noskiem ;) nie musi być chuda ale dobrze by było żeby też nie za gruba :) to jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny natomiast te wewnętrzne sprawy to musi być szalona, spontaniczna, lubiąca kontakty z ludźmi, zabawna, zawsze uśmiechnięta :) i takie tam :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2003, 14:49

mój ideał , to kobieta romantyczna , wyuzdana , przedewszystkim kochajaca , o wesołych oczach , namietnych ustach i bardzo całusna! inteligietna ! i wiedzaca kiedy i jak sie odezwać !!!!!!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 gru 2003, 19:41

A na ile wasze kobiety/faceci różnią sie od waszych ideałów??? Bo przeciez podobno ideały nie istnieją...

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 23 gru 2003, 15:16

niby nie istnieją ale jak się wpada w ten stan bezwzględnego zauroczenia to nieba i ziemi poza tą osobą nie widac ;) więc z tym to jest róznie :]
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
thessi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: thessi » 29 gru 2003, 23:40

Mój ideał to wysoprtowany blondynek o ciemnej karnacji z niebieskimi oczkami, i takiego mam za mężą troszku po 10 latach "przytył" na mojej kuchni ale dalej dla mnei jest ideałem. po prostu książę z bajki :)
Sabcio
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 23 gru 2003, 18:17
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Sabcio » 30 gru 2003, 11:04

Mój ideał to dziewczyna z ciemnymi włosami o piwnych oczach oraz o charakterku :) Ja jeszcze ideału chyba niespotkałem ale wszystko przedemną :)
Awatar użytkownika
dziunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 sty 2004, 18:20
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: dziunia » 04 sty 2004, 00:24

Warto marzyć..to tak na wstępie..ideał to praktycznie coś nie osiągalnego coś co nie istnieje..wydaje m się, że warto mieć jakiś ideał..czy idełem jest ta niby pseudo druga połówka? :|
Awatar użytkownika
dziunia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 sty 2004, 18:20
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: dziunia » 04 sty 2004, 23:48

Nie ma ideałów..wymyślisz sobie swój ideał, a w rzeczywistosci taki ktoś w ogóle nie istnieje. mnie zawsze podobali sie blądyni z niebieskimi oczami a moje serce zdobył pierdolony kryminalista brunet z brązowymi oczami.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 05 sty 2004, 17:10

mAm dwa ideały kobiety"
brunetka o kręconych włosach
lub blondynka z lekimi pasemkami o długich włosach

najlepiej zeby miały 170 i w górę
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 07 sty 2004, 17:45

Mam dość nietypowy ideał kobiety:
Niezbyt wysoka, długowłosa, piegowata.

I mam takiego farta, że moja dziewczyna spełnia wszystkie te warunki.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 07 sty 2004, 18:21

Moim ideałem kobiety zawsze byla niewsoka sliczna bladyneczka z niewinna buzia i niebieskimi duzymi oczkami, ale jestem z sliczna brunetka z brazowymi oczkami, ktora bardzo kocham i nic bym w niej nie zmienił!! Dlatego nie wierze już w jakieś tam ideały. Jeżeli sie kogoś szczerze pokocha to nie ważne bedzie jak ten ktoś wyglada :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sty 2004, 01:45

Ja tam nie mam idealow i w nie nie wierze. Wazne by nie byla ruda, normalnie wygladala - sposob ubierania sie, i ma byc nizsza ode mnie.
Wiecie ze zdecydowana wiekszosc zwiazkow w ktorych kobieta jest wyzsza od faceta sie nie udaje?

A tak poza tym moj ideal ma na imie Alicja :D
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 sty 2004, 22:38

Podobno ideały nie istnieją, ale są to nasze wyobrażenia. A poznając nowych ludzi idziemy na kompromis z naszym ideałem....
Czyli ideał jest czymś do czego zmierzamy, tak jak w matematyce funkcja zmieża np do zera, tak my zmierzamy do ideałów... czyli nigdy do nich nigdy sie nie dostajemy:)

Mam nadzieję, że podobało sie wam moje piękne porównanie ideałów do wykresu finkcji:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 sty 2004, 00:08

Mnie bardzo :) Pisze mature z matmy ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 12 sty 2004, 08:40

Do maverick: a tak czy brałes z matematyki granice funkcji??? to o to mi chdziło:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 sty 2004, 13:52

Wiem co to sa granice :)

lim
x -> oo

;) spoko
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 24 lip 2005, 22:37

mariusz pisze:Podobno ideały nie istnieją, ale są to nasze wyobrażenia. A poznając nowych ludzi idziemy na kompromis z naszym ideałem....
Czyli ideał jest czymś do czego zmierzamy, tak jak w matematyce funkcja zmieża np do zera, tak my zmierzamy do ideałów... czyli nigdy do nich nigdy sie nie dostajemy:)

Mam nadzieję, że podobało sie wam moje piękne porównanie ideałów do wykresu finkcji:)

Swietne porownanie. Rowniez uwazam, ze idealy nie istnieja. Po prostu zakladamy jakie chcielibysmy widziec cechy charakteru oraz urode u swojej partnerki/partnera. Jest to zrozumiale, bo kazdy z nas ma jakies zasady, ktorych przeciwienstwa nie zniosl by u kogos takiego jak partnerka/partner. Kazdemu z nas podoba sie tez inny typ urody.
Jednak mysle, ze partnerka/partner, z ktorym jestesmy (niezaleznie czy na chwile, na dluzej lub na zawsze) ma choc czesc cech charakteru lub/i wygladu o jakich marzylismy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lip 2005, 22:53

Nie istnieją. Fakt, ale ja i tak zawsze miałam słabość do blondynów (przez pewnien okres długowłosych) o dużych niebieskich oczach. Wyższy ode mnie, ale mniej niz 180 cm. Dobrze zbudowany, ale nie kwadratowy ;)
Stanowczy, dominujący ale też czuły i bardzio opiekuńczy. Jednoczesnie nie krępuący moich poczynań, nie strzelający fochów. Kiedy trzeba poważny, kiedy nie trzeba szalony. Taki motorek co by i mnie napędzał po części.
No i wyrozumiały.
Wygląd to juz odkąd pamiętam taki sam bez większych zmian, a charakter ideału udało mi się ustalić poprzez kontakty z płcią przeciwną na przestrzeni lat ;)

Obecnie jestem z brunetem (a może szatynem ciemnym? :? ), 189 cm wzrostu, z leciutkim brzuszkiem, o zielonych oczach (dość sporych).
W ogóle kocham duże oczy u obu płci. :]
Nie stanowczym a ni dominującym, niegdyś czułym, opiekuńczym. Nieco krępującym moje poczyania, obrażalskim, żadko potrafiącym dostosowac sie do sytuacji i raczej nie napędzającym mnie a wręcz przeciwnie.

Ale i tak go kocham kurna :/

A miałam przyjemność (no może nie do końca) poznac paktycznie mój ideał (charakter) i być z nim. I wiecie co? <belt3>
Wolę swojego. Ideały sa nudne (zwłaszcza jak same się za takie uważają).
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 24 lip 2005, 23:12

Istnieją :D Mój K. jest idealny :) A ja prawie :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 25 lip 2005, 10:14

Ja nigdy nie miałam określonego ideału. Po prostu tak sie składało, że wpadali mi w oko bruneci. Ale teraz jestem zakochana w wysokim blondynie i to on stał sie moim ideałem <mimo że z początku wcale mi się nie podobał ;) >
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 25 lip 2005, 10:33

Zycie z idealem bylo by dla mnie nudne, skoro bylby to ideal to chyba niczym nie mogl by mnie niczym zaskoczyc. Wlasnie chyba caly urok ludzi w tym ze nie sa idealni, ze maja wady.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 25 lip 2005, 11:24

a moj Ideał twierdzi ze ja mam dziwny gust :D ale to moj gust :D i taki mi sie podoba :D i nie mam zamiaru go zmieniac :D
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2005, 13:20

gosia pisze:Istnieją :D Mój K. jest idealny :) A ja prawie :D

Prawie kazdy (KRZYS ) JEST IDEALNY !!! dlatego kobiety ich tak uwielbiają !! <browar> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
..:Mgielka:..

Postautor: ..:Mgielka:.. » 25 lip 2005, 13:23

Runa pisze:Ja nigdy nie miałam określonego ideału. Po prostu tak sie składało, że wpadali mi w oko bruneci. Ale teraz jestem zakochana w wysokim blondynie i to on stał sie moim ideałem <mimo że z początku wcale mi się nie podobał ;) >


moj ukochany tez nie wpadl mi na poczatku w oko,po prostu nie odpowiadal mojemu wyobrazeniu o idealnym facecie-tzn wysoki,czarnowlosy macho o ciemnej karnacji i pieknych czarnych (brazowych)oczkach:) ale nie zamienilabym go na zadnego innego. musze sie przyznac ze bylam kiedys z facetem ktorego moglabym (na poczatku)nazwac odzwierciedleniem moich marzen.ale jak to bywa z marzeniami,czesto sie roczarowujemy.nie dosc ze mnie zdradzal na prawo i lewo to jeszcze powolutku wychodzily wszystkie jego wady i falszywy charakterek.wiec nie gonmy za idealami bo mozemy nie zauwazyc fantastycznego mezczyzny/kobiety stojacej/go tuz obok nas.
pozdrowionka:)
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 19:16

gosia napisał/a:
Istnieją Mój K. jest idealny A ja prawie

Prawie kazdy (KRZYS ) JEST IDEALNY !!! dlatego kobiety ich tak uwielbiają !!

<browar> Heh, musiałeś siebie tu sam wymienic, bo wiedziałeś, że nikt inny tego tu za Ciebie nie zrobi - witaj w klubie :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2005, 20:40

W klubie ?? jakim ? coś ciezko mi zajarzyc <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 20:44

Andrew pisze:W klubie ?? jakim ? coś ciezko mi zajarzyc

Ojej, to z 3 razy przeczytaj :) Heh no w klubie ludzi idealnych ;) Chyba, że się nie piszesz na taki układ :) ?
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lip 2005, 21:30

Elspeth pisze:Wlasnie chyba caly urok ludzi w tym ze nie sa idealni, ze maja wady.

<browar> Oczywiście, ze tak. Ja kocham swoje wady i dzięki nim nie jestem mdła.
Choć do swoich ideałów (wyobrażeń o sobie) powinno się dążyć, mimo, że nigdy sie nimi nie staniemy.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości