Drobne wpadki ( kajdanki)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Drobne wpadki ( kajdanki)

Postautor: Dziki Wilk » 01 sty 2004, 16:54

Jeśli moja kobieta gdzie nie gdzie jest wypirsingowana(nosi kolczyki) wiecie w którym miejscu czy jeśli zachacze o nie penisem albo językiem jest jakiś sposób na uwolnienie się od tego.
Ps.A gdy twoja dziewczyna uwięzi Cię przykutego do łóżka i sobie pójdzie jest jakaś mądry sposób na uwolnienie sie bez dodatkowego kluczyka spotkałem dziewczynę kiedyś(domine) o takich upodobaniach i fantazjach.
Co wy na to ?
Niesamowita dziewczyna ! :roll:
Co wy o tym uważacie ?
Czy to takie typowe zboczenie kobiet :mrgreen:
:570: Czy ja przesadzam ?
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 01 sty 2004, 19:00

Nie przesadzasz!!!. Fantazja kobiet nie zna granic nie obrażając nas facetów :lol:

Wiesz każda kobitka ma swoje upodobania. Każda ma swój gust co do dodatków i róznych fantazji.
Jeżeli lubią przywiązywać do łóżka, to wiesz - jesteśmy wtedy dosłownie w ich rękach :twisted: i żadna siła nam nie pomoże :mrgreen: (może to nawet i dobrze). Pamiętaj jednak ze nastepnym razem to my możemy być na górze a wtedy ......... :roll:
A co do kluczyka - polecam komedie(z wątkami erotycznymi dla zainteresowanych) 8) 40 dni i 40 nocy tam jest poruszona sprawa kajdanek i łóżeczka a po za tym celibatu :shock:
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Ale co....

Postautor: Dziki Wilk » 01 sty 2004, 19:22

Co z kolczykiem .........
Zaczaczyłem raz przy zabawie z pępkiem więc naszla mnie myśl wiesz jakie to było bolesne a co jeśli to sie przytrafi nie na durnym obozie tylko w sytuacji łóżkowej ?
Nie z językiem tylko z ......... :mrgreen:
Ale kowal powiec sam przyznaj sie nie miałeś nigdy takich fantazji a woku świece : ) :567: ale wyszedł mi melodramat
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 01 sty 2004, 19:28

No wiesz jak zachaczysz to może bolec :) a tak szczerze - jesteś pewien ze ona ma "tam"kolczyk :?:
A co do fantazji to one nogdy nie znają granic
jak jeszcze troche pożyjesz to się przekonasz;pp
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Hym

Postautor: Dziki Wilk » 01 sty 2004, 19:34

Kowal masz zarówe oświeciło cie :570:
Nie jesteś pierwszy : )
Jedyne czego brakuje na tym forum to dużo laseczek najlepiej feministek żeby można było sie z kimś popsztykać wof a ten kolczy w dziurce :mrgreen: to był przykład : )
Ps.jakby co zarządam żeby wyjeła : )
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 01 sty 2004, 19:38

A jak sie okaże że jest nieugięta i go nie ściągnie :D


ps zawsze mozna go samemu :lol:
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

spoko sex sexem

Postautor: Dziki Wilk » 02 sty 2004, 04:24

Wyobraź sobie teraz że trafiasz na zboczoną dziewczyne która cie związuje a potem mówi ze wykastuje a ty jeleniu nie masz szans ucieczki trzeba sie jakoś zabezpieczyć może i takie numery są podniecające ale sorry bez przesady :|
Awatar użytkownika
Kowal XXX
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2004, 12:49
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: Kowal XXX » 05 sty 2004, 21:59

dreszczyk emocji nigdy nie zaszkodzi
czasami dobrze stanąć na krawędzi... :mrgreen:
Qui non zelat, non amat.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sty 2004, 02:23

Jezeli chodziloby o mojego kochanego przyjaciela to musialoby to byc chyba metalowe lub stalowe lozko abym sie nie uwolnil rozwalajac je ;) A poza tym jak sie chodzi do lozka z pierwsza lepsza to potem sie nie wie na kogo trafia ;) :twisted:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 sty 2004, 17:04

Nie wiem czy to takie typowe zboczenie u kobiet, ale wiem ze my je lubimy i jest bardzo podniecajace zarowno zwiazac kogos a chyba jeszcze bardziej byc zwiazanym. Jednak kajdanek sie jeszcze nie dorobilismy ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości