Powod do dumy czy obciach??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Czy bycie dziewicą/prawiczkiem to:

obciach
4
9%
powó do dumy
10
23%
ani jedno, ani drugie
29
67%
 
Liczba głosów: 43
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 cze 2004, 16:08

fish pisze:
sophie pisze: On był desperatem, bez dwóch zdań...


Sophie nie desperatem :) Miał po prostu duży temperament seksualny :)


No dobra, źle to nazwałam... ;)
On był niewyżyty :D (lepiej? :) ) A dokładniej, niewyżyty 23letni prawiczek :D (co nie oznacza, że mam coś do takich facetów)

A temperament to ja też mam... :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 08 cze 2004, 16:11

Jest oczywiście coś więcej. Seks faktycznie jest dla przyjemności ale większa przyjemność moim zdaniem jest z kimś na kim Ci zależy. Choć czasami wynikają z tego problemy, zwłaszcza jak oboje mieliście "przeszłość" za sobą :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 08 cze 2004, 16:12

sophie pisze:A temperament to ja też mam... :D


Gratutluję !!
TO podobnie jak ja :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 cze 2004, 16:32

fish pisze:
krzys pisze: ale mysle iz aż 90%facetów i az 80% kobiet wcale nie musi kochać by isc z kims do łóżka !


Tu Krzysiu podniósłbym trochę te procenty. Zwłaszcza u kobiet :)

Cicho być ! specjalnie zanizyłem by nie było rwetesu ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 08 cze 2004, 16:33

:)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 cze 2004, 16:34

gregy pisze:No tak, więc seks jest tak tylko dla przyjemności? Nic poza nią nie stanowi ?


Czekam na wykład wiec czego to on stanowi , chetnie posłucham , a raczej poczytam , pominmy kwestie rozrodczą !
szukasz czegoś tam , gdzie tego nie ma !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 08 cze 2004, 17:52

gregy pisze:
krzys pisze: ale mysle iz aż 90%facetów i az 80% kobiet wcale nie musi kochać by isc z kims do łóżka !


No tak, więc seks jest tak tylko dla przyjemności? Nic poza nią nie stanowi ?


chryste gregy nie rob z siebie ignoranta, zadając takie pytanie... :551: :)
Awatar użytkownika
gregy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2004, 18:46
Skąd: na razie Poznań
Płeć:

Postautor: gregy » 08 cze 2004, 18:58

sallvadore pisze:chryste gregy nie rob z siebie ignoranta, zadając takie pytanie... :551: :)


Takie sobie retoryczne pytanie ... Przecież odpowiedź jest oczywista, nawet dla takiego
ignoranta jak ja. :P

krzys pisze:Czekam na wykład wiec czego to on stanowi , chetnie posłucham , a raczej poczytam , pominmy kwestie rozrodczą !

Ja też chętnie się dowiem. Kto sie o taki wykład pokusi ? ;)
gregy pisze:
fish pisze:Jest oczywiście coś więcej. Seks faktycznie jest dla przyjemności ale większa przyjemność moim zdaniem jest z kimś na kim Ci zależy. Choć czasami wynikają z tego problemy, zwłaszcza jak oboje mieliście "przeszłość" za sobą :)


Znowu odbiegam od tematu, ale ciekaw jestem jakie problemy ( jako ignorant nie powinienem chyba ufać swoim domysłom ) ?

PS: Sorry za styl moich dzisiejszych postów, jakiś mam zryty humor, poza tym się nie wyspałem. :555:

Uzywaj przycisku EDYTUJ!
Maverick
Prawdziwa miłość to ta która trwa...
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 08 cze 2004, 23:28

Przyznam szczerze, że przebijam was co do wieku "pierwszego razu". Dlaczego tak długo zwlekałem pomyslicie ? Ano postanowiłem, że skoro w tym zapsutym świecie mozna mieć właściwie wszystko na wyciagniecie reki, to jednak warto poczekać na tę jedną jedyną osobę, która mnie bedzie kochac i ja też będę czuł to samo, aby seks miał swoją prawdziwą wartość.

Było wiele okazji, ale jednak, może zbyt przytomnie, nie korzystałem z nich.
I opłaciło się ! Teraz mam to na co czekałem i wiem, że nie było to na darmo...
Fakt, że mówię mojej :635: , szkoda że wczęsniej się nie poznaliśmy ale wszystko ma swój czas...
Awatar użytkownika
gregy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2004, 18:46
Skąd: na razie Poznań
Płeć:

Postautor: gregy » 08 cze 2004, 23:52

LukS pisze:aby seks miał swoją prawdziwą wartość.


No i się nie rozczarował. Czas żeby sobie powetować czekanie ? Pewnie jego luba nie ma nic przeciwko.

PS: Jeden mój post został określony jako prowokacja, inny jako przejaw ignorancji. Aż się boję pisać. :)
Prawdziwa miłość to ta która trwa...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 cze 2004, 09:55

LukS pisze:Przyznam szczerze, że przebijam was co do wieku "pierwszego razu". Dlaczego tak długo zwlekałem pomyslicie ? Ano postanowiłem, że skoro w tym zapsutym świecie mozna mieć właściwie wszystko na wyciagniecie reki, to jednak warto poczekać na tę jedną jedyną osobę, która mnie bedzie kochac i ja też będę czuł to samo, aby seks miał swoją prawdziwą wartość.

Było wiele okazji, ale jednak, może zbyt przytomnie, nie korzystałem z nich.
I opłaciło się ! Teraz mam to na co czekałem i wiem, że nie było to na darmo...
Fakt, że mówię mojej :635: , szkoda że wczęsniej się nie poznaliśmy ale wszystko ma swój czas...

A jak długo Cie bedzie kochac ?????? ;) sex i swą prawdziwa wartosc ??? napisz cos wiecej na ten temat , jestem bardzo ciekawy jak ten watek rozwiniesz ???
:D
Masz to na co czekałes ?? a skad ta pewnosc ??/ :D NIE WIESZ ALBOWIEM CO STRACIŁEŚ !! ;)
I PEKŁA BANKA MYDLANA :D A TAKA ŁADNA BYŁA......... :D :D :D

ALE OKI KAZDY JEST INNY ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
gregy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2004, 18:46
Skąd: na razie Poznań
Płeć:

Postautor: gregy » 09 cze 2004, 11:36

krzys pisze: NIE WIESZ ALBOWIEM CO STRACIŁEŚ !! ;)

A ty za to nie wiesz co zyskał ...
Prawdziwa miłość to ta która trwa...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 cze 2004, 12:42

A ty za to nie wiesz co zyskał ...
Wlasciwie to nic nie zyskal :) Poza satysfakcja ze zrobil to dopiero z dziewczyna ktora kocha. Ale i tak by to z nia zrobil...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 cze 2004, 14:43

Zyskał czy nie , o tym bedzie mozna mówic niestety z perspektywy czasu , wiec póki co na dzis nic nie zyskał ! a stacił no ....dosc troche :D
ale rozumiem ze tego nie widzicie i nie zgadzacie sie ze mna , myslicie zescie Pana Boga za nogi złapali i jestescie lepsi od tych wszystkich grzesznych i niedobrych takich jak ja np :D ale ja tam niczego nie załuje ! Wy zapewne też nie , ale czy tak jzu zostanie to dopiero sie ostanie w przyszłosci ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 cze 2004, 14:45

gregy pisze:Znowu odbiegam od tematu, ale ciekaw jestem jakie problemy ( jako ignorant nie powinienem chyba ufać swoim domysłom ) ?


Tu chodziło mi tylko i wyłącznie o upodobobania i przyzwyczajenia seksualne poprzednich zwiążków.
Mam taki problem choć został już zminimalizowany i teraz juz jest super.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2004, 14:46 przez fish, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 cze 2004, 14:45

Maverick pisze:
A ty za to nie wiesz co zyskał ...
Wlasciwie to nic nie zyskal :) Poza satysfakcja ze zrobil to dopiero z dziewczyna ktora kocha. Ale i tak by to z nia zrobil...


dodam ze wszyscy zrobili to z dziewczynami które kochali , czyż nie !! u mnie przynajmniej tak było, a u was nie ???, na teraz to pjecie wzgledne niestety
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 09 cze 2004, 14:54

To ja może lepiej się nie przyznam jak to było z moim pierwszym razem.
I czy kochałam tego faceta czy nie.
Bo jeszcze wyjdę na jakąś ... :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 cze 2004, 14:59

Sophie znowu straszy :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 cze 2004, 15:06

sophie pisze:To ja może lepiej się nie przyznam jak to było z moim pierwszym razem.
I czy kochałam tego faceta czy nie.
Bo jeszcze wyjdę na jakąś ... :D

Kochałas nie kochałas na pewno tego chciałaś i nie załujesz
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 09 cze 2004, 17:37

krzys pisze:Kochałas nie kochałas na pewno tego chciałaś i nie załujesz


Nikt mnie do tego nie zmusił, fakt. To była moja decyzja. Ale... kilka razie po fakcie się zastanawiałam, czy dobrze zrobiłam. I wiecie co, bilans wyszedł jednak na pozytywny, heh. Okropna jestem :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 cze 2004, 17:42

I najważniejsze, że jest wszystko ok. :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 cze 2004, 19:36

sophie pisze:
krzys pisze:Kochałas nie kochałas na pewno tego chciałaś i nie załujesz


Nikt mnie do tego nie zmusił, fakt. To była moja decyzja. Ale... kilka razie po fakcie się zastanawiałam, czy dobrze zrobiłam. I wiecie co, bilans wyszedł jednak na pozytywny, heh. Okropna jestem :D

TO LUBIE DZIEWCZYNA WIE CZEGO CHCE I TYLE ! nie cierpie maruderów ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 09 cze 2004, 19:52

krzys pisze:
LukS pisze:Przyznam szczerze, że przebijam was co do wieku "pierwszego razu". Dlaczego tak długo zwlekałem pomyslicie ? Ano postanowiłem, że skoro w tym zapsutym świecie mozna mieć właściwie wszystko na wyciagniecie reki, to jednak warto poczekać na tę jedną jedyną osobę, która mnie bedzie kochac i ja też będę czuł to samo, aby seks miał swoją prawdziwą wartość.

Było wiele okazji, ale jednak, może zbyt przytomnie, nie korzystałem z nich.
I opłaciło się ! Teraz mam to na co czekałem i wiem, że nie było to na darmo...
Fakt, że mówię mojej :635: , szkoda że wczęsniej się nie poznaliśmy ale wszystko ma swój czas...

A jak długo Cie bedzie kochac ?????? ;) sex i swą prawdziwa wartosc ??? napisz cos wiecej na ten temat , jestem bardzo ciekawy jak ten watek rozwiniesz ???
:D
Masz to na co czekałes ?? a skad ta pewnosc ??/ :D NIE WIESZ ALBOWIEM CO STRACIŁEŚ !! ;)
I PEKŁA BANKA MYDLANA :D A TAKA ŁADNA BYŁA......... :D :D :D

ALE OKI KAZDY JEST INNY ?


Hehe jak długo będzie mnie kochać ? Mam nadzieje na resztę życia...
Każdy przezwa swój pierwszy raz, ale najlepiej chyba w takim związku, który rokuje dobrze na przyszłość a nie w przygodnym romansie. Rozumiem, że niektórzy uważają że trzeba "przelecieć " dużo "towaru" i wtedy się "nie traci".
Ale ja sobie założyłem, że zrobie inaczej. I wcale nie dlatego że nie było okazji- bo były. Takie sobie przyjąłem w planie i plan wykonany.
Awatar użytkownika
gregy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2004, 18:46
Skąd: na razie Poznań
Płeć:

Postautor: gregy » 09 cze 2004, 21:44

Taką jedną ogólną refleksję można chyba wysnuć z postów krzysia. My młodzi nie łudźmy się, nie uda nam się zbudować nic trwałego. Za dużo w nas testosteronu i estrogenu. To one przez nas przemawiają. Kocham cię i tym podobne to tylko puste słowa, iluzja że "zawsze będziemy razem", wcześniej czy póżniej się rozwieje. Kieruje nami żądża i trzeba tylko czynnika który ją wyzwoli. Wierność to też względna sprawa. Jeśli nie walczy się z pokusami przed związaniem się z kimś, po co miałoby się to robić będąc w związku ?

Fajna dziewczyna zgodziła się pójść ze mną na randkę. I co ? Spotkam się z nią nie po to by ją poznać, dobrze się bawić, pogadać, czy zdobyć jej serce, zakochać się ? Nie ...
Po to tylko by zdobyć jej ...

Prawdziwa miłość to mrzonka, być z kimś kogo się będzie kochać zawsze, i przez kogo zawsze się będzie kochanym, zaufać bezgranicznie ... mrzonki ... Nie łudźmy się, prawda krzysiu ?
Prawdziwa miłość to ta która trwa...
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: LukS » 09 cze 2004, 22:20

Ehhh... zapalmy świeczki nad tymi nieszczęśliwcami, którym taka prawdziwa miłość nigdy sie nie przydarzyła...

[']
diaBliCzka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2004, 22:07
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: diaBliCzka » 09 cze 2004, 23:36

Dla mnie to powód do dumy..
I ciesze sie, ze w przeciwienstwie do moich kolezanek nie zaliczylam szybkiego numerku na dyskotece czy imprezie..
Poza tym, dziewictwo to naprawde wyjatkowa cnota.. Raz tylko mozna ja stracic, i chce to przezyc z kims, kogo kocham ^^"
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 10 cze 2004, 13:34

Ale kto tu mowi o seksie w toalecie na imprezce?? ja osobiscie nigdy nie probowalem, moze kiedys sprobuejmy to z moją kotką, ale z nowo poznaną panną, nie chyba nie.
Awatar użytkownika
gregy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2004, 18:46
Skąd: na razie Poznań
Płeć:

Postautor: gregy » 10 cze 2004, 14:08

LukS pisze:Ehhh... zapalmy świeczki nad tymi nieszczęśliwcami, którym taka prawdziwa miłość nigdy sie nie przydarzyła...

[']


Co to ma być ? Pogrzeb ?

W życiu różnie bywa, ja za nich ( nas ? ) trzymam kciuki. Nawet teraz gdy powątpiewam w jej ( miłości ) istnienie. Zawsze może się zdarzyć ... mam taką nadzieję.
Prawdziwa miłość to ta która trwa...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 cze 2004, 14:18

gregy pisze:Taką jedną ogólną refleksję można chyba wysnuć z postów krzysia. My młodzi nie łudźmy się, nie uda nam się zbudować nic trwałego. Za dużo w nas testosteronu i estrogenu. To one przez nas przemawiają. Kocham cię i tym podobne to tylko puste słowa, iluzja że "zawsze będziemy razem", wcześniej czy póżniej się rozwieje. Kieruje nami żądża i trzeba tylko czynnika który ją wyzwoli. Wierność to też względna sprawa. Jeśli nie walczy się z pokusami przed związaniem się z kimś, po co miałoby się to robić będąc w związku ?

Fajna dziewczyna zgodziła się pójść ze mną na randkę. I co ? Spotkam się z nią nie po to by ją poznać, dobrze się bawić, pogadać, czy zdobyć jej serce, zakochać się ? Nie ...
Po to tylko by zdobyć jej ...

Prawdziwa miłość to mrzonka, być z kimś kogo się będzie kochać zawsze, i przez kogo zawsze się będzie kochanym, zaufać bezgranicznie ... mrzonki ... Nie łudźmy się, prawda krzysiu ?

Ach młody z ciebie jeszcze forumowicz i oceniasz mnie po przeczytaniu jedynie postów , ale rozumiem !
Nie rozumiem jednak twej interpretacji , po to tylko by zdobyc jej... tu wykropkowałes , ale mniemam ze to twoje zdanie , bo nie moje !
nie łudzmy sie ?? to fakt zachowajmy troche rezerw!! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 cze 2004, 19:56

sallvadore pisze:Ale kto tu mowi o seksie w toalecie na imprezce?? ja osobiscie nigdy nie probowalem, moze kiedys sprobuejmy to z moją kotką, ale z nowo poznaną panną, nie chyba nie.


Popieram...
Tyle, że u mnie to by było "ale z nowo poznanym facetem nie"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości