Znaleziona kaseta i utrata zaufania:(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sty 2006, 14:53

a ja sie nie zastanawiam na co jej ta kaseta, co najlepiej wyrzycic wszystko po swoich bylych? wszystko co w jakikolwiek sposob sie z nimi wiaze? nie wiem czy jesli bym miala taka kasete to bym ja wywalila. Boze - toc ja przecie powinnam wiekszosc kartek ze swojego pamietnika pousuwac w takim razie bo zapisane sa na nich wspomnienia dotyczace poprzednich facetow. No i zdjecia co poniektore z wakacji - pytanie po co? przeszlosc to przeszlosc, przekreslac wszystko co dobre tylko dlatego ze sie skonczylo? nad przeszloscia trzeba przejsc do porzadku dziennego.
Umowcie sie pogadajcie, powiedzcie co Wam sie nie podoba, powiedz jej ze Cie to zabolalo i wsjo. Zastanowcie sie czy tak naprawde chcecie byc razem
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 sty 2006, 15:01

ernest pisze:Rozumiem jeszcze zdjęcia, dobra niech beda nawet rozbierane .. ale takie coś i to jeszcze z osoba która sie uważało z anioła ... błeeee


To ze ty nie masz takich zapedow, by nakrecic filmik, nie oznacza, ze to jest nienormalne.
Ja, gdybym miala, bym nie wyrzucila. Szkoda by mi bylo :] Nie zebym potem to ogladala, jak jestem juz z kims innym, ale... przeszlosc to przeszlosc. Nastepny przypadek w ostatnich dniach na forum, ktory przeszlosc stawia nad terazniejszoscia :>
Tak jak juz wczesniej pisalo kilka osob, musicie pogadac i wyjasnic. O ile twoja "milosc" nie prysnela po tym incydencie...
Awatar użytkownika
cyrkonijka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 13 sty 2006, 14:23
Skąd: from Heaven
Płeć:

Postautor: cyrkonijka » 13 sty 2006, 15:09

Andrew pisze:
grzesiu 23 pisze:Jak to co?klamstwo!

zeby komus prawde powiedzieć , otworzyc sie przed nim , trzeba miec do niego zaufanie , Ona go do cieboie nie miała , wiec i nie powiedziała , <browar>

Niepodważalna prawda...zgadzam sie z tym w zupełności. NA ZAUFANIE TRZEBA SOBIE ZASłUżYć .
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawiając jej wewnętrzną wolność" T.Merton
Nikogo tu nie bronie ani nie obwiniam ale nie masz prawa oceniać jej przeszłości...co byłop mienęło i nie wróci.
Może źle postąpiła wtedy może dobrze... skąd możesz to wiedzieć skoro nie dałeś jej szansy tego wytłumaczyć... <wsciekly> każdy ma prawo do obrony ...a Ty nie dajesz jej takiej możliwości.
A kwestii grzebania w rzeczach nie będę nawet komentować...i dziwisz się ze nie miała do ciebie 100 %-wego zaufania <regulamin>
"Miłość jest jak ziewanie, najczęściej kończy się spaniem."
Lodovico Ariosto
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 sty 2006, 15:12

Czego wy sie tak czepiacie zalozyciela tematu?
Klientka wciskala mu kity od samego poczatku twierdzac ze nie miala przed nim zadnego chlopaka, ba ze nawet sie nie calowala...a tu taki zonk! I co?
Andrew piszesz mi ze trzeba sie otworzyc na druga osobe i do tego trzeba czasu...ja sie tylko pytam jaki jest sens budowac zwiazek od poczatku na klamstwie?
Jak dla mnie autor dobrze zrobil ... niech sie panna tlumaczy bo co innego zostalo? Nie musi rzecz jasna opowiadac jak byo :P Wystarczy zeby sprubowala wyjasnic dlaczego go oklamala...
Jak dla mnie tam jest jakis wiekszy zonk skoro 'moze bala' sie powiedziec mu ze przed nim byl ktos jeszcze...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 13 sty 2006, 15:14

Nie zdziwiłoby mnie gdybym wiedział, że moja dziewczyna jest zdolna do czegoś takiego. Ale w tym przypadku .. tak oszukac chłopaka
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sty 2006, 15:19

On sam się dał oszukać a raczej tak napisał :) Nie odróżnicie stosunku z dziewicą od tej która to już miała za sobą? :)

Andrew, Sophie, Elspeth - ciężko dyskutować w takich tematach z osobami które w teście na anielskość mają ponad 70 % <diabel> <diabel> <diabel> <diabel>
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 13 sty 2006, 15:27

fish pisze:On sam się dał oszukać a raczej tak napisał :) Nie odróżnicie stosunku z dziewicą od tej która to już miała za sobą? :)

Andrew, Sophie, Elspeth - ciężko dyskutować w takich tematach z osobami które w teście na anielskość mają ponad 70 % <diabel> <diabel> <diabel> <diabel>


No tez nie wiem jak sie nie skapnął :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 sty 2006, 15:32

Wynik testu na anielskość nie ma nic do rzeczy!

Ja bym nie nakręciła takiego filmiku, bo źle wypadam w kadrze. :P Tak serio, nie kręci mnie to. Ale rozumiem, że niektórym to się podoba. Może nie chciałabym oglądać kaset z ekscesami mojego byłego, ale gdyby mi powiedział, że kręcił coś takiego, przyjęłabym to ze spokojem i tyle.

A poza tym ten filmik, drogi autorze, mógłby być dla Ciebie pouczający...

Napisałeś, że Jemu robiła dobrze ustami, czego Tobie nigdy nie... Widać coś musi być na rzeczy.. Zastanów się nad sobą przede wszystkim! Nawet jeśli Cię zdradziła to może dlatego, że nie dawałeś Jej w łóżku tego, czego potrzebuje? Może się wreszcie przekonasz, że związek to nie tylko miłość, ale też dziki, zwierzęcy sex. Bo z tego, co zakumałam, to to co zobaczyłeś, Cię oburzyło.

A może ma siostrę bliźniaczkę? <banan>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
root
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:11
Skąd: wiecie skad
Płeć:

Postautor: root » 13 sty 2006, 15:37

jej klamstwo mialo chronic od bolu... widac ze nie warto klamac... a teraz usiadz i pomysl co to ma byc?? czym ty sobie glowe zaprzatasz?? jesli masz zal o klamstwo to ok, ale nie rob scen ktorych nie wymarzesz z waszewj pamieci... od czekaj chwile i ruszaj... pozwol jej powalczyc o Ciebie... choc troche a sie oplaci... panmietaj, ze nie zalezy nam na rzeczach czy osobach o ktore nie musimy sie starac... daj jej szanse sie postarac
Awatar użytkownika
MacioR
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2005, 22:01
Skąd: ze Szwecjii
Płeć:

q

Postautor: MacioR » 13 sty 2006, 15:38

Co wy tak na niego naskakujecie??, nie byl pewny- sprawdzil <aniolek> no i ma:D
Nawet jzu niecchodzi o to ze miala fotki albo filmy, bo takie rzeczy kazdy moze robic i nikt mu tego nie zabroni, ale pomyslcie jak sie czul ten gosc w noc kiedy mial pierwszy raz i myslal biedaczek ze ona tez pierwszy raz to robi, tymczasem ta laska oklamywala go, nie ufal, sprawdzil i co moze zle zrobil??, grzebannie w cudzych rzeczach w porownaniu z klamstwem jest wg mnie niczym, pozatym po 1,5 roku nie miala zaufania? to niby kiedy zamierzala je w koncu miec i powiedziec ze nie byl pierwszy-hahaha, glowe daje uciac ze niepowiedziala by tego nigdy........
Do góry głowa
czlowiek żyj przyszłością co było nie wróci
odetchnij z radością...
"Jestem" -HEMP GRU-
Obrazek
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 13 sty 2006, 15:40

Olivia pisze:Napisałeś, że Jemu robiła dobrze ustami, czego Tobie nigdy nie...
To sie chłopak teraz długo nie przełamie żeby jemu zrobiła <lol>

Olivia pisze:A może ma siostrę bliźniaczkę? <banan>
Jak jej tak ufa, to jej uwierzy nawet mu powie, że ma brata bliźniaka :D
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 sty 2006, 15:41

Olivia pisze:Napisałeś, że Jemu robiła dobrze ustami, czego Tobie nigdy nie... Widać coś musi być na rzeczy.. Zastanów się nad sobą przede wszystkim!


Tez o tym pomyslalam.
Po pierwsze, co juz widac, dziewczyna nie ufa.
Po drugie, chyba nie traktuje tego "zwiazku" powaznie, badz zupelnie na odwrot, skoro sie bala. Tylko ona to wie...
Po trzecie, skoro nie chce zrobic dobrze ustami (a wczesniej robila), to cos ewidentnie jej nie lezy w tym ukladzie.
Podsumowujac, tylko rozmowa cos wyjasni. I nie tylko o kwestii grzebania i niepowiedzenia o kasecie. Ale przede wszystkim, na temat wlasnych oczekiwan...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 sty 2006, 15:44

root pisze:pozwol jej powalczyc o Ciebie...

Bez komentarza...
glowe daje uciac ze niepowiedziala by tego nigdy........

Nawet jeśli, to co?

Ja swojemu przyszłemu facetowi nie zamierzam zdradzać swojej przeszłości, bo to moje życie i robię z nim, co chcę!

Najeżdżasz na dziewczynę, a nie wiesz, co On mógł Jej mówić... Może naprawdę uważał, że dziewczyna w Jej wieku, jeśli nie jest dziewicą, nie jest niczego warta. A może wiedziała, jak bardzo On by chciał mieć pierwszy raz z kobietą, dla której też byłaby to inicjacja.

Chyba, że stało się to w trakcie trwania Ich związku. Zapamiętaj, że prawo mówi, iż dopóki komuś się winy nie udowodni, jest On na mocy prawa niewinny! A dziewczyna nawet nie została dopuszczona do głosu. Chłopak wyszedł i trzasnął drzwiami. Taaa, to bardzo dorosłe. Dzwoni, więc Jej zależy na rozmowie. Niech chłopak nie robi z siebie cierpiętnika!

[ Dodano: 2006-01-13, 15:46 ]
ernest pisze:To sie chłopak teraz długo nie przełamie żeby jemu zrobiła

Faceci się raczej długo nie przełamują... Do tego. :P
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 13 sty 2006, 15:52

To sie chłopak teraz długo nie przełamie żeby jemu zrobiła

Faceci się raczej długo nie przełamują... Do tego.


No zależy co komu siedzi w głowie ... jemu to na pewno długo posiedzi i jak bedą dalej, to bedzie sie musiał mocno gryźc w język, żeby nie palnąc jakimś chamskim lub złośliwym tekstem w jej strone na ten temat.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 16:25

Nie rozumiem, dlaczego niektóre osoby stawiają znak równości między brakiem zaufania i otwarcia się przed drugą osobą a kłamstwem. Można się nie otwierać i nie kłamać. To raz.

A dwa, to nawet jeśli chłopak ma dziwaczne zasady i np. z nie-dziewicą by nie był, to wprowadzając go w błąd, zrobiła go w balona. Zasady różni ludzie mają różne, a wszystko po to, żeby się dobrze w związku czuć. Jeśli facet źle się czuje z nie-dziewicą, to tak ma i koniec.

Ja bym np. nie chciała się wiązać z facetem, który jest zajęty. Jeśli nie miałby do mnie na tyle zaufania, żeby mi to powiedzieć, to zwyczajnie zrobiłby ze mnie osła. Bo gdybym wiedziała, w związek bym nie wchodziła.
root
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2005, 15:11
Skąd: wiecie skad
Płeć:

Postautor: root » 13 sty 2006, 16:29

oj Olivio a moze ma pasc na kolanka az mu spuchna i prosic o przebaczenie???????????to dopiero bez komentarza... dziewczyna czuc komfortowo i bez winy sie nie moze, gdyz najwyrazniej to ona za nim biegia - i nie tylko po schodkach w dol do samochodu... niech pobiega do gory...

[ Dodano: 2006-01-13, 16:34 ]
a teraz Twoje tlumaczenia ze chciala, zeby on , zeby cos tam... to pozostanie bez komentarza...daj mi tylko szanse na 1 zdanie... klamstwo w imie dobrych idei wybrukowuje pieklo:D:D:D:D

[ Dodano: 2006-01-13, 16:35 ]
no i nie dosc, ze poparzyla jego to czuje teraz ogien pod swoja d...
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 13 sty 2006, 16:39

tym razem >szczerość<...

---

Olivia pisze:Ja swojemu przyszłemu facetowi nie zamierzam zdradzać swojej przeszłości, bo to moje życie i robię z nim, co chcę!

Nawet wowczas gdy o nia spyta? Nie dociekajmy sensu tego pytania. Chodzi tylko i wylacznie o taka hipotetyczna sytuacje.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 13 sty 2006, 16:43

On zrobil glupote ze grzebal, zreszta sam powiedzial, ze zdjecie lezalo na samym wierzchu i ono sprowokowalo do dalszych poszukiwan.
Ona nie dosc ze klamala ze jest jej pierwszym to definitywnie widac ze cos jej cos "nie lezy" w zwiazku skoro jemu robila a Tobie nie.

Tak czy inaczej widac ze chce to naprawic/porozmawiac/wytlumaczyc, nie zachowuj sie jak szczeniak tylko porozmawiaj z nia Grzes.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 16:43

Bo Olivia może planuje oddać się w związku w kawałku :D A reszta to tajemnica, więc niech facet bierze w ciemno...

Była tu taka dyskusja kiedyś o przeszłości osoby. Nie wiem w końcu, na czym stanęło, czy ważna, czy nieważna, ale wiedzieć warto. Albo przynajmniej nie wiedzieć odwrotnie niż było.
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 13 sty 2006, 17:22

Odnosząc się do tego tematu chciałbym zapytać o coś osoby, które są w tej chwili w związku i tych którzy byli.
Czy gdybyście dostali..powiedzmy pocztą, nie wiadomo od kogo kasetę (VHS) o nazwie "Prawda o [tutaj imię i nazwisko ukochanego/nej]", tylko tą kasetę, bez żadnego komentarza, bez niczego prócz naklejki z napisem "Prawda o.." czy byście ją odtworzyli ?



Podobnie jak w matrixie, podobnie, bo tam były 2 pigułki ;)
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 13 sty 2006, 17:26

ernest pisze:Fajna pamiątka .. to chyba nie jest normalne.

A co w tym KUR.Wa dziwnego?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sty 2006, 17:29

Szkoda, że ten topic to ściema. 8)
Ale i tak ciekawy tytuł i wątek <diabel>

Tak, otworzyłbym. To czy byłaby to prawda sam bym ocenił.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 17:32

Orbital pisze:"Prawda o.." czy byście ją odtworzyli ?

tak ale tylko z moim facetem, zanim bym właczyła miał by czas by powiedziec mi o rzeczach które mógł by "zapomniec " wyjawic
miała bym wielki dylemat bo bym nie wiedział czy ta "prawda" dotyczy czasu kiedy jestesmy razem czy przeszłosci. Bo jesli przeszłości to nie chciała bym włazic w nia z buciorami.
Musze głebiej przemyslec. Tak czy siak decyzja nie była by natychmiastowa
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 17:44

Nie wiecie czy Ona za nim " biega" , moze dzwoni tylko po to by go zjebać , ze grzebał w jej rzeczach <aniolek>
Nie otwieram takiej paczki , o pewnych rzeczach lepiej nie wiedzieć , juz siegnołem swego czasu po cos podobnego , do dziś załuję i wiem, ze to głupota ! niewiedza czasem jest błogosławienstwem <aniolek>
Kłamała ...kałamała ! to wersja jego , jak by sie broniła nie wiemy bo Ona tu nie napisze nic
Dziwi mnie jedno , a zas to powoduje me watpliwosci jak i staje w obronie dziewczyny , co on sie ja pytał czy spała jzu z kims? czy całowała? jeszcze jak do tego dodaje sobie jak to mogło wygladać , skoro jego reakcja na zdjecia była taka! a nie inna , jaką miał mine przy pytaniu o to , jakim to tonem mówił ? to sie nie dziwie ze go okłamała , ale to tylko gdybanie jak i moje zdanie w tej sprawie <aniolek>
SueElen ? czy to Ty napisalas tego posta ? <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 13 sty 2006, 17:49

Dzindzer pisze:tak ale tylko z moim facetem,


hmm..qrde nie przewidziałem tego scenariusza, ale ok może przecież być i tak z tym, że zakładam przy tym, że Twój/Wasz facet/partner|ka też nic nie wiedziałby|a o tej kasecie, czyli co na niej jest i skąd jest (prócz tego co na naklejce).

W tej sytuacji nadal chciałabyś odtworzyć ją Dzindzer ?
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sty 2006, 18:00

Andrew pisze:o pewnych rzeczach lepiej nie wiedzieć , ... niewiedza czasem jest błogosławienstwem

No, sorki, ale chyba dla cieńkiego bolka <browar>
Jak można odrzucić przeszłość, która kogoś zbudowała i z którym się jest na zasadzie jedności? ... to tak jakby urządzić sobie "randkę w ciemno" i żyć z np. Nikitą - pełna ściema :|
To związek na pół gwizdka.
<aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 18:05

A dlaczego zakładasz, iż pisze o czyjejs przeszłosci ? i odnosisz sie dokładnie do tego tematu ...?.Pisze ogulnie , ze o pewnych rzeczach lepiej nie wiedziec .
Mysiorek .... co z tego ze na pół gwizdka , kochasz i nic tego nie zmieni , ale bedzie bolec <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sty 2006, 18:09

Andrew pisze:dlaczego zakładasz, iż pisze o czyjejs przeszłosci ?

O jakiej przeszłości :|:|:| , ja też ogólnie, bez podtekstów <hahaha>
Andrew pisze:co z tego ze na pół gwizdka , kochasz i nic tego nie zmieni

Czyli co? Jeśli dowiedziałbyś się wszystkiego to przestałbyś kochać lub obniżyłbyś loty? <aniolek>
W czym przeszkadzałaby Ci wiedza pełna? ;p
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 18:14

Orbital pisze:W tej sytuacji nadal chciałabyś odtworzyć ją Dzindzer ?

wtej sytauacji obserwowałam bym partnera, pewnie chciała bym znac jego zdanie. Jesli bym zdecydowała, ze ogladamy to patrzyła bym do chwili w której mogła bym stwierdzic kiedy to było, jesli przede mna po prostu zrobiła bym stop i reszta nalezała by do niego. Jesli była by to ukrywana prawda o nim z czasu kiedy jestesmy razem chciała bym szczerej rozmowy i dokończenia ogladania. Pewnie od razu musiała bym iśc odreagowac. ale rozmowa by go nie ominęła.
grzesiu 23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2005, 21:44
Skąd: koszalin
Płeć:

Postautor: grzesiu 23 » 13 sty 2006, 19:01

Nie pytalem dziewczyny o jej przeszlosc przed naszym 1szym razem.Powiedzialem ze jestem prawiczkiem i wtedy sama z siebie pow ze ona tez jest dziewica.A sex oralny jej proponowalem ale zgodzila sie tylko w jedna strone co zreszta uwielbiam.Nie obuzyla mnie kaseta.Fajnie jest filmowac tylko fakt ze mnie oklamala i robila tam takie rzeczy ktore po 2 latach mowi ze nie jest gotowa zrobic ze mna.Poza tym do tych co mowia ze przeszlosc nie wazna.Klamstwo i szczerosc sa wazne.Poza tym wyyobrazcie sobie ze ogladacie film na ktorym wasza dziewczyna robi laske innemu a pozniej sie z nim pieprzy.Ciekawe czy byscie byli tacy mandrzy i zachowali zimna krew.Wlasnie z nia rozmawialem.Pow ze chce mi to wyjasnic osbiscie nie przez tel.Za godz mamy spotkanie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości