14 luty

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 13 lut 2006, 20:24

No ale ptaszku Ty tutaj jakoś specjalnie się samym świetem nie bulwersujesz jak niektórzy :P
A co do podarków i innych takich - nie zrozumieliśmy się, albo ja źle to ująłem, więc jeszcze raz: takie rzeczy i bez okazji uważam za coś mniej lub bardziej oczywistego i praktykowanego, ale fajnie też czasem dla odmiany zrobić coś z okazji okazji. Mam nadzieję, że tym razem się zrozumieliśmy :D
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lut 2006, 21:22

ForsakenXL pisze:To samo się tyczy Walentynek - miłość cały rok, ale uchwalone święto tylko jedno, więc czemu nie korzystać?


bo to "święto" obce nam kulturowo i śmierdzi komerchą najgorszego sortu na kilometr...sztuczne napędzanie popytu na kiczowate gadżety....

PS. Zgadzam się w większości z tym, co napisała Ptaszek <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 lut 2006, 21:28

TedBundy pisze:bo to "święto" obce nam kulturowo i śmierdzi komerchą najgorszego sortu na kilometr...sztuczne napędzanie popytu na kiczowate gadżety...


Boże Narodzenie, jest śwętem "bliskim" nam kulturowo, ale komercha zjadła całą ideę tych świąt i rzygać się chce jak się widzi sqrviałego mikołaja z butelką coca-coli z dymkiem przy ryju mówiącym "na święta podaruj bliskim coca-colę". Sam podaruj czerwony buraku, jakżeś taki mądry! :> <belt>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lut 2006, 21:59

Imperator pisze:Boże Narodzenie, jest śwętem "bliskim" nam kulturowo, ale komercha zjadła całą ideę tych świąt i rzygać się chce jak się widzi sqrviałego mikołaja z butelką coca-coli z dymkiem przy ryju mówiącym "na święta podaruj bliskim coca-colę


w sumie rację masz :D, akurat z tej otoczki najmniej rażą mnie te obwieszone światełkami wielkie Kenworthy, ale to moje zboczenie nt trucków..... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 13 lut 2006, 23:24

TedBundy pisze:bo to "święto" obce nam kulturowo i śmierdzi komerchą najgorszego sortu na kilometr

Spójrz teraz grzecznie na główne logo forum :)
Welcome, to the real world Teddy :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 lut 2006, 23:35

Miałam jechać do biblioteki, ale jednak nie. Chciałam wyciągnąć kumpla na gofry, ale chyba każdy facet to drewniak. Więc jutro czeka mnie:
1. Uporanie się z praniem.
2. Jakaś niemiła i miła lektura.
3. Ogólny relaks.

<banan>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lut 2006, 23:36

Ciekawski pisze:Spójrz teraz grzecznie na główne logo forum


widziałem, nie widzę wielkiego związku :D kiczowate jak diabli

Ciekawski pisze:Welcome, to the real world Teddy


szto Ty teraz do mnie gawarisz???? :) ja nie znaju......
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lut 2006, 23:47

Olivia pisze:Więc jutro czeka mnie:
1. Uporanie się z praniem.
2. Jakaś niemiła i miła lektura.
3. Ogólny relaks.

Mnie lekarz, skorzystanie z zaproszenia na tequille a potem spotkanie z moim wieczorkiem i kino a potem relax. Kino nie walentynkwo, ale za tak wypadlo to sie boje tego ze sale beda zapchane4 niemiłosiernie przez parki :/ A ja lubie chodzic tak na 21 do kina bo wtedy duzo pusciej i jakos fajniej jak nie slyszysz mlaskania szeleszczenia cgrupania i w ogole. lepiej sie oglada. :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 14 lut 2006, 00:33

Forsaken -> ja zrozumiałam o co Ci chodzi :P tylko mówię, jak ja to odbieram i co wydaje mi się przyjemniejsze ;)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 lut 2006, 00:45

Ah no już nieważne. Już walentynki - cieszmy się lub nie, każdy wg, uzniania, bo za 23 godziny i 5 minut będzie już "po ptokach" (bez urazy ptaszku <mruga>):
Obrazek
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 01:25

14 luty to nic innego jak zwykla komercja. To kolejny przyklad zachodniego zgnilego kapitalizmu, ktory wyciaga garsciami pieniadze od biednych zaslepionych obywateli, ktorzy zamiast tego mogliby te pieniadze przekazac np. chocby na roznego rodzaju organizacje lewicowopatriotyczne, biednych. Ale nie, kazdy mysli teraz jedynie tylko o czubku wlasngo nosa :/
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm
Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 lut 2006, 09:46

Romek83 pisze:od biednych zaslepionych obywateli, ktorzy zamiast tego mogliby te pieniadze przekazac np. chocby na roznego rodzaju organizacje lewicowopatriotyczne, biednych.

Wiesz co? Taki obraz lewicy mi nakreślasz-nie dość, że biedni, to jeszcze wyciągać od Nich kasę na innych biednych. Albo ktoś nie ma pieniędzy na życie, ale niech oddaje na organizacje lewicowopatriotyczne. Gdzieś mam taką lewicę!!!! Weź się zastanów, co Ty piszesz...
Romek83 pisze:14 luty to nic innego jak zwykla komercja.

A dlaczego nie świętować zakochania? Przecież miłość jest tak ważna w życiu, że należy jej się osobny dzień. A to, że ktoś to nazwał, zaznaczył w kalendarzu, to zupełnie co innego. To przecież od nas samych zależy, czy spędzimy ten dzień jak marionetki uwięzione w komercji, czy na swój sposób.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2006, 10:00

Romek83 pisze:14 luty to nic innego jak zwykla komercja. To kolejny przyklad zachodniego zgnilego kapitalizmu, ktory wyciaga garsciami pieniadze od biednych zaslepionych obywateli, ktorzy zamiast tego mogliby te pieniadze przekazac np. chocby na roznego rodzaju organizacje lewicowopatriotyczne, biednych. Ale nie, kazdy mysli teraz jedynie tylko o czubku wlasngo nosa :/


a kto Ci kaze swietowac to swieto ? zawsze tez mozesz nadmiar kasy oddac na biedne dzieci , czy inne zbozne cele
I ja o czybku teraz swoim nie mysle , tylko o tej drugiej która kocham , mnie tam swieto to pasuje ! tak jak pasowało 1-maja
A powiedz mi po co swietujesz dzien swoich urodzin ? to tez przeciez komercja
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 lut 2006, 10:05

Piernik pisze:wyrywanie lasek na samochód

To ja już chyba wiem, gdzie źródło Towich niepowodzeń leży <hahaha>
Piotr1976 pisze:Gdzie się podział ten romantyzm...

Gombrowicz unicestwił jego plugawe resztki <diabel>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lut 2006, 10:36

Sir Charles pisze:To ja już chyba wiem, gdzie źródło Towich niepowodzeń leży


i z czego rżysz, Charlie??? :D Nie byłeś nigdy świadkiem takich akcji? Bo jak tak, kiedyś często :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 14 lut 2006, 10:39

Andrew pisze:a kto Ci kaze swietowac to swieto ? zawsze tez mozesz nadmiar kasy oddac na biedne dzieci , czy inne zbozne cele
I ja o czybku teraz swoim nie mysle , tylko o tej drugiej która kocham , mnie tam swieto to pasuje ! tak jak pasowało 1-maja
A powiedz mi po co swietujesz dzien swoich urodzin ? to tez przeciez komercja

<brawo> Pierwszy raz zgodzę się z Tobą, Andrew :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 lut 2006, 10:41

TedBundy pisze:Nie byłeś nigdy świadkiem takich akcji? Bo jak tak, kiedyś często

No pewnie że byłem. Tylko rozbawiło mnie, że może akurat Piernik ma "PECHA" do dziewczyn, które nie są tak głupie, by dać się "wyrwać na samochód" <hahaha>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Romek83
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2006, 00:23
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: Romek83 » 14 lut 2006, 11:00

Andrew pisze: kto Ci kaze swietowac to swieto ?

Mi nikt - Wam propaganda, ktora steruje masonsko/zachodni kapital, a przez to i Wami :)
A za 1 maja <browar>

[ Dodano: 2006-02-14, 11:02 ]
Sir Charles pisze:TedBundy napisał/a:
Nie byłeś nigdy świadkiem takich akcji? Bo jak tak, kiedyś często

No pewnie że byłem. Tylko rozbawiło mnie, że może akurat Piernik ma "PECHA" do dziewczyn, które nie są tak głupie, by dać się "wyrwać na samochód"

Na bryke to wyrywane sa jedynie puste laski - przez tak samo pustych facetow :/
Ojczyzna, Honor, Rownosc, Socjalizm

Odchodze na zawsze - skrzywdzony Romek :(
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 lut 2006, 11:02

Romek83 pisze:Mi nikt - Wam propaganda, ktora sterula kapital, a przez to i Wami :)

Bla bla bla. Szukasz dziury w całym. Nie każdy świętuje Walentynki z tymi głupimi świecącymi serduszkami i innymi tandetnymi świecidełkami.
Złe kobiety były w Twoim życiu chyba, nieodpowiednie... Albo w ogóle Ich nie było...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 lut 2006, 11:07

Romek83 pisze:Mi nikt - Wam propaganda, ktora steruje masonsko/zachodni kapital, a przez to i Wami


WON z polityką z tego działu! Powiem, być moze w imieniu dużej większości - wynocha! Nie mieszaj polityki w to. Kto ma rozum to wie co jest dobre, a co nie. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 lut 2006, 11:09

Olivia pisze:A dlaczego nie świętować zakochania? Przecież miłość jest tak ważna w życiu, że należy jej się osobny dzień. A to, że ktoś to nazwał, zaznaczył w kalendarzu, to zupełnie co innego. To przecież od nas samych zależy, czy spędzimy ten dzień jak marionetki uwięzione w komercji, czy na swój sposób.

Butelka wybornego Tokaju dla Olivki i browarek dla Andrew <browar>
To co myślałem, Ty napisałaś. Lepiej że Ty :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 lut 2006, 11:32

Walentynki to przynajmniej święto dla dwojga. A taki dzień kobiet, gdyby się czepiać. Święto egoistyczne. Faceci chwalą wdzięki kobiet wręczając Im prezenty. A w Walentynki można posiedzieć ze sobą, popatrzeć sobie w oczy. Wolę świętować zakochanie, niż bycie kobietą. Bo jak patrzę na niektóre, to wstydzę się tego, że nią jestem.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 14 lut 2006, 13:04

No a ja mam powód do świętowania w Walentynki - zdałem egzamin <banan> <banan>
Ale w autobisue nie mogłem słuchać tego walentynkowego bełkotu. Masakra :/ . No ale juz w domu jestem, właczyłem sobie fajna nute Dave Armstrong - Make Your Move (Chris S Remix) , pije se browarka i walę walentynki <fuckoff> <fuckoff>
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 14 lut 2006, 16:45

A ja mam chlopaka od 13 miesiecy i ani rok temu nie spedzalismy Walentynek razem, ani w tym roku. W zeszlym roku byl to poniedzialek, szkola, pozno konczylismy...I widzielismy sie dzien wczesniej, w niedziele. A w tym roku mamy akurat ferie i on wyjechal na kilka dni, wraca dzis wieczorem, widzimy sie dzien po Walentynkach.
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 14 lut 2006, 16:52

Swięto dla kwiaciarzy ... a miłośc i kawiaty maja niewiele wspólnego.
Więc wypinam sie na to święto.
Awatar użytkownika
Nibeneth
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 17 sty 2006, 12:34
Skąd: z bardzo daleka
Płeć:

Postautor: Nibeneth » 14 lut 2006, 17:53

piwko, filmik i chwila refleksji - moje walentynki. albo bez tej chwili, calkiem na bezmyslnie...
..czasami wolę być zupełnie sam,
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno,
czasami wolę to,
niż czułość waszych obcych rąk..
Awatar użytkownika
Dynaxx
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 02 lut 2006, 21:31
Skąd: dokąd? po co?
Płeć:

Postautor: Dynaxx » 14 lut 2006, 18:01

zaraz wychodze na piffko ze znajomymi z liceum, w ramach pogawędzenia oraz odswiezenia kontaktow zawalonych poniekad przez ex. chyba najlepsze co moge dzisiaj zrobic :]

<browar> <browar>
fantastically well and close to spectacular.
mumin1
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2006, 18:01
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: mumin1 » 14 lut 2006, 18:25

no ja też sobie popijam piwko szperając w necie:) i Starego Dobrego Małżeństwa słucham (ten zespół to już od kilku miesięcy mi towarzyszy:) ).

Piernik - te doły o któych tam gdzieś napisałeś, to jak bym siebie czytał (pisał/widział). Z tą różnicą że mam prawie 25 lat. Kurde, kiedyś chyba musi sie zmienić na lepiej co?

bawta sie ludzie <pijak>
szukam sensu życia (pod stołem go nie ma na pewno)
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 14 lut 2006, 19:28

a ja mielm pewien plan. Juz bylem wszytkiego pewien. A tu censored Chory...
Nawet piwa sie nie napije bo biore leki, a za dymem nie przepadam.

wrrr...
Bajzel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2005, 12:58
Skąd: Mazowieckie
Płeć:

Postautor: Bajzel » 15 lut 2006, 00:02

bylem niemalze pewien ze te walentynki spedze sam, jak co roku, znudzony, zmeczony, rozgoryczony, a jednak nie! to byly najwspanialsze walentynki w moim zyciu, jeden z piekniejszych dni w moim zyciu, cos wspanialego. niby nic, a tak wiele! ot po prostu spotkalem sie z kobieta ktora kocham, ona mnie nie chce, a moze chce? sam nie wiem, wazne ze sie z nia spotkalem, bylo milo, nieunikala mnie, mordeczka jej sie nie zamykala, a spotkanie zamiast trwac pol godziny tak jak planowalem, trwalo ponad dwie, niby nic a tak wiele... i moze jutro ta kobieta wyleje mi na glowe kubel zimnej wody, ale i tak zapamietam te walentynki jako jeden z najwspanialszych dni w moim zyciu! aaah zaskoczyla mnie, poprosila o smsa na dobranoc i spotkanie jutro, moze jednak cos z tego bedzie? a nawet jezeli nie, to i tak jestem szcesliwy i to bardzo chociaz w ten jeden dzien w roku!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 331 gości