Malinka

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 19 lip 2004, 12:24

Triniti19 pisze:A jeszcze najbardziej śmieszą mnie wielkie plakaty "alkoholu osobą poniżej 18 roku życia nie sprzedajemy" w sklepach w których i tak na to nie zwraca sie uwagi. Założe się, że w 3/4 sklepach niepełnoletni są w stanie kupić alkohol. I właśnie może dlatego jest taki problem z nastolatkami.


Trinity nie 3/4 a conajmniej 99% hhehehe to jest tragedia!!Ludzie są żądni pieniędzy i nawet nieodpowiedzialnemu małolatowi wcisną butelke piwa czy wódki! :549:
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Re: Malinka

Postautor: foxy_lady » 19 lip 2004, 13:56

animka pisze:Mam do was jedno pytanko,chodzi o to ze po pijanemu ktoś zrobił mi malinke tzw . : )
no i teraz mam problem bo nie moge jej usunąc ,doradzcie mi coś jakies wasze domowe sposoby ,błagam!

nie będę Cie umorlaniała bo nie ja od tego jestem. malinkę możesz deikatnie przypudrować, może się uda.
jak mialam jakis 16-17 lat to moj chlopak zrobił mi malinkę. nie byłam pijana a on nie byl przypoadkowo poznanym kolesiem <moi starszy go znali odbrze> a mimo to mama mnie niezle z**** za to. jakbym conajmniej z nim do lozka poszla. bylam w szoku i od tamtej pory mam uraz to tego.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości