Jak oni to robią

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 maja 2006, 19:41

Ale tanebo ma racje, sa ludzie atrakcyjni ktorzy podobaja sie wiekszosci oraz malo atrakcyjni ktorzy moga nikomu sie nie podobac, niestety. Tu juz gust nie ma zadnego znaczenia. To jest bezwzgledne.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 maja 2006, 19:44

TFA pisze:Ale tanebo ma racje, sa ludzie atrakcyjni ktorzy podobaja sie wiekszosci oraz malo atrakcyjni ktorzy moga nikomu sie nie podobac, niestety.

po raz trzeci mowie, ze nie o tym mowa :/ bo ja mowie o konkretnym przypadku , a nie ludziach mniej lub barzdiej atrakcyjnych :/ /vide kilka postow wczesniej/
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 maja 2006, 19:47

Kermit pisze: nie narzekam
już by ci dała Pigi narzekać <diabel> na ale każdy pies chwali swój ogonek.
tanebo pisze:nie, nie ma tak, albo sie jest przystojnym albo nie
tanebo, to nie jest matematyka binarna. Są faceci na widok których laski oddają mocz bez siadania (10%) , są tacy na widok których laski
<belt> (10%) i cała reszta (w tym my) W tych 80% konkretny egemplarz ma konkretną populację wielbicielek. I w dużej części wielkość tej populacji zalerzy w 80% od jego zachowania. Kapujesz??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 maja 2006, 19:49

Blazej30, a Ty masz jakas? czy tylko narzekasz cale zycie ? ;) ;)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 maja 2006, 19:52

Kermit pisze: a Ty masz jakas?
duuuuuuuuuuuuuuuuużo przyjaciółek.
Kermit pisze: czy tylko narzekasz cale zycie ?
ja nażekam? Stare dzieje. <evilbat> Teraz szukam "rannej antylopy" <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 02 maja 2006, 19:54

moim zdaniem laski leca na facetow pewnych siebie, z poczuciem humoru no i z kasa niestety :) ale mi sie wydaje ze to zalezy bardzo od gustu :) trzebaq byc soba zawsze a przynajmniej sie starac

[ Dodano: 2006-05-02, 19:55 ]
P.S przyjaciolek mam tez mase i to takich bliskich ;)
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 maja 2006, 20:00

Kermit pisze: przyjaciolek mam tez mase i to takich bliskich
a ja jeszcze bliższych. ostatnio dowiedziałem się że koleżanki trzech z nich sądzą że jesteśmy razem <evilbat> bliżej juz nie można
Kermit pisze: laski leca na facetow pewnych siebie, z poczuciem humoru no i
błyskotliwych. facet musi mieć w sobie też tajemnicę <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 02 maja 2006, 21:50

Nie rozumiem , ujmujecie znaczenia wyglądowi, a to nie jest prawda ...

W pierwszym momencie w kontaktach z innymi decyduje TYLKO wygląd, wizerunek odbierany przez nasze oczy ... sprawy inne to dopiero następne etapy.

Widząc kogoś po raz pierwszy niewiele można powiedzieć o jego wiedzy, inteligencji, osobowości itd ... liczy się tylko opakowanie, wymiary, ciuch i fryz ... dotyczy i kobiet i facetów.

Nikt normalny za "świnką piggy" się nie obejrzy, chyba że jest perwersyjnym miośnikiem tego typu urody ( może 1-2% populacji ), większośc facetów obejrzy się jednak za typową 'laską' ...

To samo dotyczy facetów - niewiele kobiet zwróci uwagę na drobnego kolesia 165cm wzrostu, w większości tak pow 175-180 cm, lekko napakowanego, raczej nie drobnej budowy ani nie z twarzą aniołka ... ale tak jak mówię - bywają miłośnicy odmiennych typów ale oni zawsze będą w mniejszości ...

Więc przestańcie mi łaskawie pier****ć , że wygląd nie ma znaczenia, może potem w miłości - tak, ale w pierwszym kontakcie - zawsze ma fundamentalne znaczenie...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 02 maja 2006, 22:29

Dokładnie zgadzam sie z przedmówcą. Wygląd to podstawa podstaw w tych sprawach. Dopiero potem gdy już sie jest ze sobą to główną role zaczyna odgrywac osobowość.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 02 maja 2006, 22:41

Może cos napisze mniej skromnie :)
Nie powiem, na brak powodzenia u płci przeciwnej nie narzekam. I sam nie wiem, dlaczego tak sie dzieje :P
Stojac przed lustrem pomyślałem ostatnio "fajnie, ale jakis szczególny nie jestem". Co we mnie widzą? Gadką na pewno ich nie czaruję, jakiś urok osobisty ode mnie nie tryska. Może to tylko ja mam tak niską samoocenę? A kto to wie :P
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 maja 2006, 22:50

eng pisze:To samo dotyczy facetów - niewiele kobiet zwróci uwagę na drobnego kolesia 165cm wzrostu


ja mam 169 :D I wiesz co? Serdecznie, całym sercem to p i e r d o l ę <aniolek> Czy się ktoś ogląda (wątpię <diabel> ), czy nie. Wisi mi to zwiędłym kalafiorem. Wisiało, jak byłem sam, wisi, jak sam nie jestem. Tutaj chodzi o deczko więcej, niż first look...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 maja 2006, 22:55

eng, tanebo, jesteście niereformowalni <mlotek> jesteście jak ci z forum o onanizmie. Oni też cały problem sprowadzają do onanizmu. Niedługo dojdą do wniosku że globalne oceplenie to też wina onanizmu. Popełniacie ten sam błąd. Jeśli macie problemy (a mamy) powód widzicie tylko w urodzie. A co mi tam <diabel> macie racje <diabel> Nie jestem kobietą i nie wiem co kobiety widza w niektórych facetach. Powiem wam jednak że uroda to nie wszystko. Nawet jesli facet jest cukieteczek to może przepaść u dziewczyny z wielu innych względów...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 maja 2006, 22:56

Hmm a jat sie zastanowilem i zauwazylem taka dziwna prawidlowosc wsrod wielu kobiet, mowia jacy to faceci sa w ich typie, wysocy 190 cm bruneci o twarzy zabojcy, z brodka, umiesnione cialko opaleni, a wychodza za maz za lysiejacego misia z brzuszkiem <diabel> znam pare takich przypadkow.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 02 maja 2006, 23:06

TFA, ja jak bylam malym dzieciakiem to juz rozgryzlam ten problem.
Stwierdzilam po prostu pewnego dnia, ze :"sa faceci do podobania i sa tacy za ktorych sie za maz wychodzi".
Typ "idealu" wcale nie musi miec nic wspolnego z osoba ktora pokochamy :)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 maja 2006, 23:09

TFA pisze:Hmm a jat sie zastanowilem i zauwazylem taka dziwna prawidlowosc wsrod wielu kobiet, mowia jacy to faceci sa w ich typie, wysocy 190 cm bruneci o twarzy zabojcy, z brodka, umiesnione cialko opaleni, a wychodza za maz za lysiejacego misia z brzuszkiem
bo gdy zbliżają się do trzydziestki a ci bruneci traktują je jak dziewiątki pik <diabel> to i misiu nadaje się na faceta. A koleżanki nie młodnieją <banan>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 02 maja 2006, 23:11

TFA pisze:Hmm a jat sie zastanowilem i zauwazylem taka dziwna prawidlowosc wsrod wielu kobiet, mowia jacy to faceci sa w ich typie, wysocy 190 cm bruneci o twarzy zabojcy, z brodka, umiesnione cialko opaleni, a wychodza za maz za lysiejacego misia z brzuszkiem znam pare takich przypadkow.

To oczywiste. Bo to jest tak że do małżeństwa szukają juz tych brzydszych, spokojniejszych. Bo przy takich czują większą stabilizację, większa szansa że taki pozostanie wierny, nie będzie miał odskoków w bok i że żadna brzydkiego nie uwiedzie. Proste. Dziewczyna która w ciągu życia miała za chłopaków najlepszych przystojniaków i sie na nich przejeachała woli za męza wziąść kogogś brzydszego z w/w powodów.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 maja 2006, 23:13

Czy ja wiem ? na jedna z nich to nawet ja bym polecial <aniolek> a na powaznie, niektore to atrakcyjne z nich kobiety, naprawde i jakby chcialy to mialyby Georga Clooneya. No ale wiadomo ze maz i kochanek to dwie rozne rzeczy <diabel>

[ Dodano: 2006-05-02, 23:14 ]
To bylo do Blazeja.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 maja 2006, 23:21

TFA pisze:To bylo do Blazeja.
sugerujesz że nadaję się na kochanka czy męża?? <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 02 maja 2006, 23:43

Blazej30 pisze:eng, tanebo, jesteście niereformowalni

Niereformowalni ?
Raczej mam ugruntowaną opinię, tak lepiej brzmi :)
Blazej30 pisze:Jeśli macie problemy

Nie mam, teoretyzuję
TFA pisze:dziwna prawidlowosc wsrod wielu kobiet, mowia jacy to faceci sa w ich typie, wysocy 190 cm bruneci o twarzy zabojcy, z brodka, umiesnione cialko opaleni, a wychodza za maz za lysiejacego misia z brzuszkiem

A myślałem że odwrotnie ? <diabel>
złotooka kotka pisze:Stwierdzilam po prostu pewnego dnia, ze :"sa faceci do podobania i sa tacy za ktorych sie za maz wychodzi".

Chyba istnieje jeszcze trzecia kategora ...
bleeeeeeeeeeeee
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 02 maja 2006, 23:45

eng pisze:Chyba istnieje jeszcze trzecia kategora ...

Jaka? :>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Hevi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2006, 19:43
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Hevi » 03 maja 2006, 00:06

złotooka kotka pisze:
eng pisze:Chyba istnieje jeszcze trzecia kategora ...

Jaka? :>

jelenie do wyciagania kasy

BTW witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki :D
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 03 maja 2006, 00:40

A ja nad inteligencją, wyglądem, kasą i wygadaniem postawiłabym jeszcze jedno, tylko nie do końca wiem, jak to nazwać... Tak roboczo użyję określenia czułość. A chodzi mi ogólnie o podejście do kobiet. Taka empatia i nastawienie na sprawienie takiej kobiecie przyjemnosci. Komplementem zwykle. Dorobiazgiem. Docenieniem (a zwykle nawet przecenieniem). Uwagą ogólnie.
Znam kilku facetów, którzy posiadają tę cechę w mniejszym lub większym stopniu, jednego eksperta w tym względzie. Najdłuższy czas, który był sam, to 4 miesiące, a musiał wtedy bardzo się upierać, żeby samotnym (po zawodzie miłosnym) pozostać. Kobiety lgną do niego niesamowicie :D To taki troszkę nonszalancki, troszkę ironiczny, troszkę pobłażliwy stosunek do życia - i bab w szczególności, nie popadający jednak w przesadę (typu: traktowanie dziewczęcia jak zdziecinniałej blondynki). Wiem, jak to wygląda w praktyce, mam jednak poważny problem ze zdefiniowaniem... To po prostu sztuka sprawiania, że każda kobieta czuje się niezwykła, choćby spotkanie z takim facetem ograniczało się do sprzedania mu papierosów. Taki umiejętny i uważny flirt chyba...

To rzecz, którą zaobserwowałam i której nadziwić sie nie mogę. A z moich własnych doświadczeń wynika, że można miec poważne skrzywienie na punkcie inteligencji i złośliwości :] Taaa... zwłaszcza ironicznej złośliwości :>
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 maja 2006, 00:47

Musze sie wypowiedzieć ! <cisza>

Yasmine pisze:A ja jestem ciekaw jak tam u Mariusza się sytuacja rozwinęła przez te 2,5 roku. Coś mi się wydaję, że kobietę w końcu znalazł, i to pewnie nie jedną

No więc: przewineło sie wiele kobiet, jednak ciagle poszukuje ;) Było sporo niewypałów, ale coz takie życie. Znam siebie, jak dziewczyna mnie nie chce, to jej strata ;) Szukm, żyję dalej ;)

Gosia... pisze:Mariusz kazdy twoj post, kazdy temat -jak przez kalke...
wiesz dlaczego nie zaliczasz sie do grupy facetow, do ktorych kobiety lgną ?? Bo jestes nudny.

A czy zaryzykujesz i umuwisz się ze mna ka kawę??

Asiula pisze:mariusz, nudny? :| szczerze jestem zupelnie odmiennego zdania :)

I masz racje ;)
Grace

Postautor: Grace » 03 maja 2006, 10:06

mariusz pisze:Gosia... napisał/a:
Mariusz kazdy twoj post, kazdy temat -jak przez kalke...
wiesz dlaczego nie zaliczasz sie do grupy facetow, do ktorych kobiety lgną Bo jestes nudny.

A czy zaryzykujesz i umuwisz się ze mna ka kawę??

jak sie Twoja ortografia poprawi to bardzo chetnie :) a na serio, to kazdy Twoj temat jest jak przez kalke, naprawde.Co to za pytanie:jak oni to robia? kurcze, ile Ty masz lat? Nie szukaj na sile, nie dopytuj sie, bo po co? nic to nie da, zycie jest zyciem, a ciaglym pytaniem "Po co?", "Dlaczego?". I tyle, po prostu chodzi mi tylko o te Twoje tematy. w ogole nie lubie tego dzialu, ale moze sie czepiam, choc takie zdanie mam i już <browar> nom wiec bez obrazy, co zlego to nie ja :D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 03 maja 2006, 10:26

Gosia... pisze:Po co?", "Dlaczego?". I tyle, po prostu chodzi mi tylko o te Twoje tematy. w ogole nie lubie tego dzialu, ale moze sie czepiam, choc takie zdanie mam i już nom wiec bez obrazy, co zlego to nie ja

Chyba jednak sie czepiasz.
Gosia... pisze:.Co to za pytanie:jak oni to robia? kurcze, ile Ty masz lat? Nie szukaj na si

Taki temat ma więcej postów, niż inny o "nieszczęśliwej miłości", więc śmię twierdzić, ze takie tamaty maja sens :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 maja 2006, 11:41

Gosia... pisze:o to za pytanie:jak oni to robia? kurcze, ile Ty masz lat? Nie szukaj na sile, nie dopytuj sie, bo po co? nic to nie da, zycie jest zyciem, a ciaglym pytaniem "Po co?", "Dlaczego?". I tyle, po prostu chodzi mi tylko o te Twoje tematy. w ogole nie lubie tego dzialu, ale moze sie czepiam, choc takie zdanie mam i już <browar> nom wiec bez obrazy, co zlego to nie ja


Czepiasz się.
Halooo Dziewczynko, zobacz kiedy powstał ten temat. To było dawno i nie prawda.
Grace

Postautor: Grace » 03 maja 2006, 22:20

mariusz pisze:To było dawno i nie prawda.

ha! czyli sam watpisz w sens tego topicu, jestes ...powalający :) i koniec. dobranoc.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 maja 2006, 22:28

Może rano Gosia będzie miała lepszy humor :D

Topiki Mariusza są ok, bo takie bardziej ogólne. Jedne z inteligentniejszych na tym forum. A Ty, Gosia, jakie założyłaś? :D
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 maja 2006, 23:19

Gosia... pisze:ha! czyli sam watpisz w sens tego topicu, jestes ...powalający :) i koniec. dobranoc


Wiem jaki jest sens tego topicu, w koncu sam go załorzyłem. A może sama nie wiesz, o co w nim chodzi. ;)
Nie rzucam słów na wiatr i nie zakładam głupich topiców. Jak ktoś nie rozumie, jego strata ;)
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 28 maja 2006, 23:41

Po prostu sie pucuja, robia se wlosy na sperme łosia, wode z cukrem lub smalec, ida na solare i tak to wyglada... <bad>
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości