ach... dziewczynki, kiedy dorośniecie...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

ach... dziewczynki, kiedy dorośniecie...

Postautor: middleweight » 17 cze 2006, 21:07

Cześć.

Ostatnio poznałem fajną dziewczynę. Wszystko rozwijało się standardowo: spacerki, czułe sms, kwiatki i tym podobne duperele. I po 3 tygodniach dostaję sms, który po prostu mnie powalił na podłogę!
Jego treść była mniej więcej taka: "nie pisz mi takich rzeczy bo mój chłopak jes zazdrosny".

Masakiera <boje_sie>

Tylko się śmiać <pijak>
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 17 cze 2006, 22:36

A nie wiedziałeś wcześniej, że ona ma chłopaka?? <brawo> :| <wow>
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 17 cze 2006, 22:38

didi_16 pisze:A nie wiedziałeś wcześniej, że ona ma chłopaka??


a moze to jedna z tych wymowek "ambitnych" :D

middleweight pisze:pacerki, czułe sms, kwiatki i tym podobne duperele. I po 3 tygodniach dostaję sms, który po prostu mnie powalił na podłogę!

middleweight pisze:po 3 tygodniach

moze zbyt szybko z tym wszystkim :P
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 17 cze 2006, 22:38

Jeśli to przed nim ukrywała to skąd miał wiedzieć ? :> Wątpie,żeby ją obserwował 24 h :D
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 17 cze 2006, 22:54

<zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka>
skad sie biora takie dziewczyny??:>
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 17 cze 2006, 23:03

hehehe... skad ja to znam ;-)
Dla tego po prostu na pierwszym spotkaniu trzeba sie spytać czy nasz obiekt porzadania nie ma przypadkiem chłopaka/dziewczyny. Może to i dziecinada, ale takie pytanie rozwiazuje wiele.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 17 cze 2006, 23:07

racja mariusz z tym ze takie pytanie sugeruje dziewczynie ze chlopak interesuje sie nia troche bardziej
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2006, 23:14

Rish pisze:pytanie sugeruje dziewczynie ze chlopak interesuje sie nia troche bardziej
Kurna ktorej? <pijak> My mowimy o normalnych chyba.
Jak sie pytam znajomej czy ma faceta to tez sie nei interesuje bardziej?W ukladach kolezenskich jak sie ktos poznaje tym bardziej takie pytania sa jak najbardziej nie sugerujace i na miejscu.
middleweight pisze:tym podobne duperele
Oł je :/
middleweight pisze:I po 3 tygodniach dostaję sms, który po prostu mnie powalił na podłogę!
Jego treść była mniej więcej taka: "nie pisz mi takich rzeczy bo mój chłopak jes zazdrosny".
Niezła. I ona i Ty. Na kogo Ty kurna czas tracisz?Po tych duperelach jeszcze nei zauwazyles nieczego? :|
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 17 cze 2006, 23:35

Kurna ktorej? <pijak> My mowimy o normalnych chyba.
Jak sie pytam znajomej czy ma faceta to tez sie nei interesuje bardziej?W ukladach kolezenskich jak sie ktos poznaje tym bardziej takie pytania sa jak najbardziej nie sugerujace i na miejscu.


mowie o osobach nowo poznanych.Pomysl sobie ze na pierwszym spotkaniu z nieznajoma osoba ona cie pyta czy masz chlopaka?No sory ale dla mnie to jzu jest jednoznaczne z tym ze zainteresowanie moja osoba jest nieco inne niz by mi sie moglo zdawac...
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2006, 23:50

Rish pisze:No sory ale dla mnie to jzu jest jednoznaczne z tym ze zainteresowanie moja osoba jest nieco inne niz by mi sie moglo zdawac...
Dokladnie. Dla Ciebie. :] Ja z taka glupota sie jeszcze nie spotkalam w praktyce, bo w kiepskich filmach na okraglo takie bzdury sa.
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 18 cze 2006, 00:27

didi_16 pisze:A nie wiedziałeś wcześniej, że ona ma chłopaka?? <brawo> :| <wow>


pewnie, że nie! nie jestem jakimś rozbijaczem związków!

zakery pisze:moze zbyt szybko z tym wszystkim :P


słuchaj man, dałem jej kwiaty parę razy, spacery wynikały zarówno z mojej jak i jej inicjatywy, a czułe smski to głównie jej robota :) czyli zaloty odwzajemnione - tak to wyglądało.

moon pisze:middleweight napisał/a:
tym podobne duperele
Oł je :/
middleweight napisał/a:
I po 3 tygodniach dostaję sms, który po prostu mnie powalił na podłogę!
Jego treść była mniej więcej taka: "nie pisz mi takich rzeczy bo mój chłopak jes zazdrosny".
Niezła. I ona i Ty. Na kogo Ty kurna czas tracisz?Po tych duperelach jeszcze nei zauwazyles nieczego? :|


napisałem "duperele" dla żartu, ale ty moon, jak zwykle błyszczysz widzę...
niby czemu ja jestem "niezły" w tym wypadku. daj mi jakiś jeden pieprzony argument dziewczyno co ja niby zawiniłem! i co miałem zauważyć? że ma chłopaka? nie, nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2006, 00:34

middleweight pisze:napisałem "duperele" dla żartu, ale ty moon, jak zwykle błyszczysz widzę...
A Ty ja zwykle nie łapiesz. :] Ja takich rzeczy po prostu nie lubie i u mnei nei pod duperele a pod pier.doly to lezy w szufladce.
middleweight pisze:aj mi jakiś jeden pieprzony argument dziewczyno co ja niby zawiniłem!
A czy ja o jakiejs Twojej winie pisze?Wejdź na ziemię i czytaj ze zrozumieniem jak na 23latka przystalo.
middleweight pisze:i co miałem zauważyć?
To ze jakas chybiony ten Twoj wybor.
Bo jesli ktos ma kogos i do tego takie teksty smsami puszcza to nei wierze ze nie widac na spotakanich z taka osoba jakis oznak ze nie taka jak byc powinna no.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 cze 2006, 00:44

moon pisze:A Ty ja zwykle nie łapiesz. :]

tu stanę w obronie :>

moon pisze:Ja takich rzeczy po prostu nie lubie i u mnei nei pod duperele a pod pier.doly to lezy w szufladce.

a duperele to nie pierdoły? :P
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 18 cze 2006, 00:47

moon pisze:Ja takich rzeczy po prostu nie lubie i u mnei nei pod duperele a pod pier.doly to lezy w szufladce.


...że co?

moon pisze:A czy ja o jakiejs Twojej winie pisze?Wejdź na ziemię i czytaj ze zrozumieniem jak na 23latka przystalo.


piszesz, że i ja i ona jesteśmy "nieźli".
tylko, że to nie ja wywinąłem numer tak?

moon pisze:To ze jakas chybiony ten Twoj wybor.
Bo jesli ktos ma kogos i do tego takie teksty smsami puszcza to nei wierze ze nie widac na spotakanich z taka osoba jakis oznak ze nie taka jak byc powinna no.


ha, a jednak chyba dobra z niej aktorka była, bo jakoś nie zauważyłem. za to ty jesteś doskonała w wydawaniu "nieomylnych " sądów na odległość. serdecznie gratuluję. :)

p.s. moon, zauważyłem, że według ciebie sporo userów forum nie rozumie co do nich piszesz. może czas zacząć pisać postów mniej, ale za to lepszej jakości, bardziej przemyślanych... to tak poza tematem. peace :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2006, 00:56

middleweight pisze:..że co?
Taka dygresja odnosnie kwiatkow i spacerkow.
middleweight pisze:tylko, że to nie ja wywinąłem numer tak?
No nie Ty. Tego nie pisze. Moze i faktycznie dobra aktorka. Tylko sie dziwie ze sie nie kapnales.
middleweight pisze:za to ty jesteś doskonała w wydawaniu "nieomylnych " sądów na odległość.
Pisze tylko co mysle, anie osadzam.
middleweight pisze:może czas zacząć pisać postów mniej, ale za to lepszej jakości, bardziej przemyślanych... to tak poza tematem. peace :)
Moje posty sa przemyslane, a ze pelno w nich skrotow myslowych bywa - coz tak jest. Na poczatku sie sililam bardziej, teraz mi merda to ;)
middleweight pisze:zauważyłem, że według ciebie sporo userów forum nie rozumie co do nich piszesz.
Tak, tych nowych :]
lollirot pisze:a duperele to nie pierdoły?
I o to sie rozchodzi, ze i owszem. Wiec ja sie do zartu czy nie zartu nie czepiam. Niech tam beda duperele czy pier.doly i tak wiadomo o co chodzi :) Emota odnosila sie w komentarzu tylko do tego ze daze je niechecia.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 cze 2006, 08:40

nie napisałeś, ile ma lat :D Bo ten sms, który Ci przysłała, jest powalający <pijak> Swoją drogą,można pokusić się na wysnucie pewnej teorii - pewnie miło jej było, że się nią zainteresowałeś, taki odskok od rzeczywistości, spotkania, spędzanie czasu etc. Takie jej czyste wyrachowanie :/ I głupota,niestety.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 18 cze 2006, 10:39

Hehehe ile ona ma lat? :D ... moze wybierala miedzy toba a innym chlopakiem..i temu kto sie okazal gorszy napisala
middleweight pisze:"nie pisz mi takich rzeczy bo mój chłopak jes zazdrosny".
hehehe smiechy <banan> <pijak>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 18 cze 2006, 10:46

middleweight pisze:zakery napisał/a:
moze zbyt szybko z tym wszystkim :P


słuchaj man, dałem jej kwiaty parę razy, spacery wynikały zarówno z mojej jak i jej inicjatywy, a czułe smski to głównie jej robota :) czyli zaloty odwzajemnione - tak to wyglądało.


saker33 pisze:Hehehe ile ona ma lat?

a ja myslem ze tak zachowuja sie tylko 16... czasem to tylko sie <pijak>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 18 cze 2006, 11:01

middleweight pisze:słuchaj man, dałem jej kwiaty parę razy, spacery wynikały zarówno z mojej jak i jej inicjatywy, a czułe smski to głównie jej robota czyli zaloty odwzajemnione - tak to wyglądało.

Jakoś nie potrafie uwierzyć w taką głoptę kobiety...
NO cóż, dziewczyna w niezły sposób się Toba bawiła, nic tylko pożałowć Ciebie <glaszcze>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 18 cze 2006, 11:27

kobiety (wiekszosc) uwielbiaja zainteresowanie, adorowanie. a gdy sie okazuje ze druga strona oczekuje czegos wiecej nagłe zdziwienie. <pijak>
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 18 cze 2006, 11:33

kobiety (wiekszosc) uwielbiaja zainteresowanie, adorowanie. a gdy sie okazuje ze druga strona oczekuje czegos wiecej nagłe zdziwienie.


a z facetami to inaczej? <diabel>
Obrazek
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 18 cze 2006, 11:37

Z tego co middleweight napisał to jednak jego starania były dość jednoznacze, wątpie żeby ta dziewczyna była aż tak głupia, żeby nie zajarzyła o co chodzi. Skłaniałabym się raczej do tego, że bawiła się świadomie.
A to świadczy, że straszna z niej gówniara emocjonalnie, do tego egoistka i osoba bez żadnych skrupułów. :>
Cóż, dla mnie to pożałowania godne zachowanie.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 18 cze 2006, 11:45

middleweight pisze:Wszystko rozwijało się standardowo: spacerki, czułe sms, kwiatki i tym podobne duperele. I po 3 tygodniach dostaję sms, który po prostu mnie powalił na podłogę!

megane pisze:Z tego co middleweight napisał to jednak jego starania były dość jednoznacze, wątpie żeby ta dziewczyna była aż tak głupia, żeby nie zajarzyła o co chodzi. Skłaniałabym się raczej do tego, że bawiła się świadomie.
A to świadczy, że straszna z niej gówniara emocjonalnie, do tego egoistka i osoba bez żadnych skrupułów. :>


Zależy od kalibru kwiatków (bukiet stokrotek, kilka lilii= mały kaliber, niska siła rażenia; róża=średnia; czerwona róża=poważna; bukiet czerwonych róż=jednoznaczny sygnał o co chodzi :D )... i rozmiaru poufałości na spacerku (czy tylko sobie szli, czy za rączkę czy objęci i całując się co 5 metrów).
Może middleweight po prostu zinterpretował coś nie tak?
A może rzeczywiście trafił na gówniarę, co lubi się ludźmi bawić :?
... nie mi to oceniać.
Ale bez pełnej znajomości "kontekstu" nie formułowałbym aż tak jednoznacznych sądów jak megane.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 18 cze 2006, 11:49

Kubek pisze:Ale bez pełnej znajomości "kontekstu" nie formułowałbym aż tak jednoznacznych sądów jak megane.

Może ja jestem dziwna, i w gruncie rzeczy mam zerowe doświadczenie w 'podrywaniu', ale dla mnie takie sygnały jak czułe smsy, kwiaty (obojętne jakie ;>) czy zaproszenia na spacer byłyby dość jednoznacze - chociaz może jestem przewrażliwiona na tym punkcie, bo zawsze staram się takie rzeczy jaknajszybciej wyczuć i zakończyć zanim się jeszcze rozwiną...
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 18 cze 2006, 12:21

Bash pisze:Jakoś nie potrafie uwierzyć w taką głoptę kobiety...
NO cóż, dziewczyna w niezły sposób się Toba bawiła, nic tylko pożałowć Ciebie <glaszcze>


cóż, takie życie :P

megane pisze:Z tego co middleweight napisał to jednak jego starania były dość jednoznacze, wątpie żeby ta dziewczyna była aż tak głupia, żeby nie zajarzyła o co chodzi. Skłaniałabym się raczej do tego, że bawiła się świadomie.
A to świadczy, że straszna z niej gówniara emocjonalnie, do tego egoistka i osoba bez żadnych skrupułów. :>
Cóż, dla mnie to pożałowania godne zachowanie.


myślę megane, że twa teoria jest najbliższa prawdy. :)

aaaa, dziewcze za kilka miesięcy będzie mieć 20 urodziny...

dzieki za wszystkie opinie z waszej strony <browar>
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 18 cze 2006, 12:55

odpisałem jej coś jakby: "ok, więc żegnam", czy coś równie romantycznego, ale wszystko z kulturą.

nie sądzę, by pomyliła się z adresatem. zreszta nie ma to dla mnie już znaczenia.
trzeba iść dalej :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 cze 2006, 12:57

skorpionka pisze:słuchaj, jeśli ta typka jest taka udana, jak można domniewywać, to może ona wysłała tego smska przez pomyłkę, może on nie był adresowany tak naprawdę do Ciebie, tylko innego faceta, a Ciebie uważała za swojego chłopaka hi hi hi hi
Nie no to bylby juz jakis mega hardcore <lol>
middleweight pisze:trzeba iść dalej :)
Byle do przodu :)
Awatar użytkownika
skorpionka
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 13 cze 2006, 18:36
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: skorpionka » 18 cze 2006, 12:58

middleweight pisze:odpisałem jej coś jakby: "ok, więc żegnam", czy coś równie romantycznego, ale wszystko z kulturą.

nie sądzę, by pomyliła się z adresatem. zreszta nie ma to dla mnie już znaczenia.
trzeba iść dalej :)



I TAK TRZYMAJ !!!!!! ZOBACZYSZ, ŻE JESZCZE SIĘ PUKNIE W GŁOWĘ I BĘDZIE CHCIAŁA ODNOWIĆ KONTAKT
prawdziwe skorpiony...
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 18 cze 2006, 13:10

teraz to sobie może odnowić... najwyzej meble w domku.
Awatar użytkownika
skorpionka
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 13 cze 2006, 18:36
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: skorpionka » 18 cze 2006, 13:13

No to tylko pozostaje się cieszyć, że co by nie mówić, dość szybko się zbłaźniła, gorzej by było, gdyby tak pogrywała przez dłuższy czas, a tak to ją można zdeletować bez większych obciążeń
prawdziwe skorpiony...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości