Męskim być

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lahminar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:39
Skąd: Z tamtąd.
Płeć:

Postautor: Lahminar » 18 sie 2006, 10:59

Dziekuje, wiele odpowiedzi dało mi do myslenia i w pewnej części opisywało mnie. Wiem już więcej, wiem w jakim kierunku próbować się kształtować póki nie jest jeszcze za późno.
Niektórych cech charakteru nie da się zmienić, niektóre przyzwyczajenia będzie trudno, ale pracować warto aby choć troche wzbudzić w kobiecie pożądanie swoją osobowością.

Motywacja jest, teraz znależć sposób. Dziekuje za posty.
In that time a burglar could have his way with your wife, smoke a cigarette, flip her over and start again.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2006, 18:28

TFA pisze:Naturalne po powrocie z pracy to moze byc tylko "nie chce mi sie, nie mam sily".
E tam. Nawet "kobieto gdzie moje piwo?!" moze byc konkretne i zdecydowane. Twoje nie chce mis ie tak samo. Ale nie taka rozlazłośc ze rzygac sie chce.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 sie 2006, 20:01

moon pisze:E tam. Nawet "kobieto gdzie moje piwo?!" moze byc konkretne i zdecydowane. Twoje nie chce mis ie tak samo. Ale nie taka rozlazłośc ze rzygac sie chce.


I tak nie kumam o co biega, dla mnie to szukanie dziury w calym. Chodzi o ton glosu ? :| bo czym sie rozni zdecydowane "podaj piwo" od niezdecydowanego "podaj piwo" i co to zmienia wlasciwie w zyciu ? :|
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2006, 20:54

bo czym sie rozni zdecydowane "podaj piwo" od niezdecydowanego "podaj piwo" i co to zmienia wlasciwie w zyciu ?
EhTFA co to zmienia w zyciu?//i chodzi o przykład jakiś najprostszy ze mi nie chodzi o to ze facet decyduje np czy idziemy do pubu czy kina. Jk nie decyduje nigdy to jest po prostu pod pantoflem. Ja mowie tym ze facet meski kazdym swoim gestem spojrzeniem zdaniem emanuje swoja meskoscia zdecydowaniem. Tak jak kobieta powinna ciepłem o ktorym w innym temacie pisala Elspeth :)
Chodzi mi o to ze nei moznanei miec sily na to zeby byc zdecydowanym konkretnymstanowczym, bo to tak naturalne u niektórych faceów jak oddychanie. Rozumiesz?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 sie 2006, 22:41

moon pisze:Jk nie decyduje nigdy to jest po prostu pod pantoflem

Jasne, a jak nie pozwoli wybrać kobiecie, to będzie, że cham i gbur. Co Ty piszesz, moon? ;DD Facet, który chce być uprzejmy i pozwala wybrać kobiecie miejsce, do którego pójdą, to pantoflarz? No to nie popisałaś się :>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 18 sie 2006, 23:30

Kurde, nie chce mi się czytać wszystkich postów ale owiem dlaczego kobiety uważają,że jestem "męski":
raz - jestem asertywny, czyli w sytuacji gdy się z czymś nie zgadzam potrafię walczy o swoje JEDNAK kiedy przeciwnik wyraźnie ma rację potrafię przyznać się do błędu.

dwa - jestem dowcipny, potrafię kobietę doprowadzić do łeż śmiechu

trzy - jestem romantykiem i otwarcie się do tego przyznaję

cztery - jeżeli rozmawiam z kobietą o seksie to potrafię zdecydowanie ALE Z KLASĄ powiedzieć co lubię a czego nie i czego oczekuję/potrzebuję

pięć - potrafię dać w mordę jeżeli nie ma innego wyjścia i nie boję się tego zrobić...

Wydaje mi się jednak (na podstawie własnych doświadczeń), że "męskość" to po prostu umiejętność bycia sobą niezależnie od sytuacji, bronienie swoich przekonań ale i umiejętność pójścia na kompromis jeżeli wymaga tego sytuacja...

[ Dodano: 2006-08-18, 23:38 ]
p.s. specjalnie nie piszę o wyglądzie, bo to nie ma żadnego znaczenia. Facet ważący 40kg potrafi być bardziej męski ode mnie i szacunke dla takich ludzi.
Pan Doktor przyjmie ...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sie 2006, 12:47

Mona pisze:Facet, który chce być uprzejmy i pozwala wybrać kobiecie miejsce, do którego pójdą, to pantoflarz?
Pewnie ze nie. Dlatego w moim zdaniu padlo "nigdy". Czyli zawsze kobieta musi decydowac. Temu mowie nie. Najbardziej optymalne jest raz jedno raz drugie. :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 sie 2006, 12:51

moon pisze:Najbardziej optymalne jest raz jedno raz drugie. :)


Dla mnie najbardziej optymalne to nie przejmowac sie takimi pierdolami i nie zwracac na to uwagi :/ tylko szczesliwie zyc ze soba. Bo dla mnir to tworzenie problemow na sile, normalni ludzie nie maja takich problemow.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
marekkkkk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:34
Skąd: W-Wa
Płeć:

Postautor: marekkkkk » 19 sie 2006, 23:31

Black007_pl pisze:a tak, jak zawsze się starałem, to nie byłem męski, tylko ciapa, bo ją przytulałem, całowałem itp. itd....


No tak i jeżeli dziewczyna jest twoją księżniczką, to po pewnym czasie przestaje sie starac, bo wie że ma Cie w garści. To przykre, ale tak jest. Najlepsze co można zrobić w takiej sytuacji to stać się zimnym i obojetnym.

Niestety, prawdziwa beztroska miłosć to końca to chyba bajka. Pozostaje chyba tylko mażyć o kimś przed kim można naprawde się otworzyć i nie udawać kogoś kim się nie jest.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 sie 2006, 00:34

męskość to dla mnie, najogólniej mówiąc, zespół cech sprawiających, że czuję się przy facecie [jakimkolwiek. to może być mój partner/kolega/kuzyn/etc.]:
- bezpiecznie [i nie mówię wyłącznie o sytuacji, w której idę z nim przez ciemny park],
- kobieco.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 21 sie 2006, 01:26

lollirot pisze:męskość to dla mnie, najogólniej mówiąc, że czuję się przy facecie: bezpiecznie [i nie mówię wyłącznie o sytuacji, w której idę z nim przez ciemny park


Często to słyszę, w sensie jako komplement. Kurde, ale jestem męski :] Ale dla kobiet to niezwykle ważne.
Pan Doktor przyjmie ...
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 21 sie 2006, 14:56

eeee same ogolniki


Drogie Panie
wymalujcie tu portret osobnika absolutnie zajebiscie supermeskiego
takeigo ze jak taki idzie po ulicy z przeciwka to momentalnie jest wam na przemian zimno i goraco, drza nogi a na chodnilu zostaje kilkumetrowy slad slimaczego sluzu <aniolek>


czyli to co mial przyslowiowy "rycerz" ze "damy mdlaly" pokotem a na lance nie zakladaly husteczek czy wiankow ale batystowe majtki tudziez numer okna w wiezy <diabel>



PS Leonardo DiCaprio - BRZYYYDAAALLL <aniolek>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sie 2006, 15:09

Bender pisze:wymalujcie tu portret osobnika absolutnie zajebiscie supermeskiego
takeigo ze jak taki idzie po ulicy z przeciwka to momentalnie jest wam na przemian zimno i goraco, drza nogi a na chodnilu zostaje kilkumetrowy slad slimaczego sluzu

No raz w życiu miałam tak, że facet nawet odzywać się nie musiał, a już uznałam, ze to moje guru. Lazło toto ulicą i miało najpiękniejszy tyłek świata :D

Poza tym przypadkiem nigdy mnie żaden samym wyglądem nie powalił. Musi się odezwać raz i drugi :]
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 21 sie 2006, 15:26

wyglad to juz polowa sukcesu ale pani_minister, nie dalas opisu tego cuda :P

ale nie chodzi mi tu ze meski bedzie dopiero jak odspiewa "la donna mobile" pod balkonem ukochanej czy wyglosi referat z fizyki zimnej fuzji jadrowej

chodzi np o to jak spojrzy, powie czesc etc

kompilacja - konkrety moje Panie
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sie 2006, 15:49

Bender pisze:nie dalas opisu tego cuda

Miało zgrabny, okrąglutki tyłeczek, który poruszał się w niezwykle kuszący sposób, którego nie widzialam u nikogo wczesniej. Lepiej? Reszta wyglądu była gdzies na tak dalekim planie, że zwróciłam na nią uwage dopiero później. Jeśli Ci zależy, to moge dać dokładniejszy opis zarówno wyglądu, jak i charakteru, nie zmieni to faktu, że ani wygląd (całościowo) ani charakter nie zwróciły mojej uwagi jako pierwsze.
Bender pisze:konkrety moje Panie

Konkrety i konkrety. Idiotyzm jakiś. Pominę już to, że dla każdej kobiety męskie będą inne cechy. Ja kiedyś uważałam, że prawdziwy facet ma miec włosy na klacie. Teraz wolę gładziutkich - i który jest w takim razie "męski", ten owłosiony, czy ten nie? Poza tym konkretem to moga być np. niebieskie oczy - a jak chcesz konkretnie opisać cechy osobowości? Jak jedna z drugą tutaj uznaje, że meski znaczy zdecydowany, to ma Ci podać, jak trzeba "cześć" powiedziec, żeby było od razu zdecydowanie widać?
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 21 sie 2006, 17:49

jakie idiotyzmy ?
sama dalas juz jeden - tylek - nei wiem co prawda czy amly i twardy czy rozlany jak dupa hipopotama :P

a co do wlosow na klacie tudziez ich braku - tak sie objawia u kobiet niezdecydowanie, brak wiedzy czego sie samemu chce i to ze w zaden sposob nie mozna wam babob dogodzic :P


a konrkrety sa potrzbene = robie tu portret pamieciowy - nie weim czy mam juz te walki z glowy zdejmowac czy golic sie na lyso :D

a po co ? chce byc ultimate heart-breaking machine <aniolek>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 21 sie 2006, 17:57

Bender pisze:a konrkrety sa potrzbene
konkret :D taki konkret nie musiałaby nawet mówić <banan>
Załączniki
Jake-Gyllenhall2.jpg
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sie 2006, 20:05

Bender pisze:tak sie objawia u kobiet niezdecydowanie, brak wiedzy czego sie samemu chce i to ze w zaden sposob nie mozna wam babob dogodzic

Wręcz przeciwnie. Tym się objawia to, ze dogodzić łatwo, bo nie przywiązujemy wagi do takich drobiazgów :P
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 sie 2006, 20:56

pani_minister pisze:Ja kiedyś uważałam, że prawdziwy facet ma miec włosy na klacie.

Jak dla mnie, to coś tam musi powiewać na klacie i żadnego golenia pach. Męski tyłek też przykuwa moją uwagę, ale poza tym, to facet nie musi być piękny :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 sie 2006, 23:25

Jawka pisze:konkret :D taki konkret nie musiałaby nawet mówić

To jest ten ideal? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sie 2006, 23:29

Jawka pisze:konkret

pasuje mi :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 22 sie 2006, 08:24

Jawka pisze:Bender napisał/a:
a konrkrety sa potrzbene
konkret taki konkret nie musiałaby nawet mówić


E ten to moze ma ładnie wyzeźbione ciało, ale jakoś mnie tak nie kręci... mam uprzedzenia do modeli... zresztą czy to nie ten facet który gra przedewszystkim w komediach romantycznych??

Ostatnio spotkałam się ze stwierdzeniem, ze każdy facet ma coś w sobie z narcyza. Co o tym myślicie??
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 22 sie 2006, 08:36

Sir Charles pisze:To jest ten ideal? :D
tak :)
paula19 pisze:mam uprzedzenia do modeli
to nie jest model :/
paula19 pisze:zresztą czy to nie ten facet który gra przedewszystkim w komediach romantycznych??
<hahaha> nie, on żadnej komedii romantycznej nie ma na swoim koncie- zadnej... zagrał w jednej komedii, ale nie romantycznej (Bubble Boy- choć tam niby wątek miłosny też jest <hmm> ale mało romantyczny :P)

paula19 pisze:Ostatnio spotkałam się ze stwierdzeniem, ze każdy facet ma coś w sobie z narcyza. Co o tym myślicie??
każdy z nas ma w sobie coś z narcyza :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: firstOne! » 22 sie 2006, 11:09

Ale wy jestescie dziwni... mnie nie obchodzi to czy jestem bardziej czy mniej meski...
Jestem jakis jestem i nie zmienie sie ;d
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sie 2006, 11:23

firstOne! pisze:Jestem jakis jestem i nie zmienie sie

nawet jak zdasz sobie sprawe lub ktos ci uzmysłowi, że jakas twoja cecha nie jest zadobra ??
firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: firstOne! » 22 sie 2006, 12:26

Postaral bym sie ja zmienic, ale nic na sile ;d
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sie 2006, 12:40

to dobrze, bo juz pomyslałam, ze jestes typem niereformowalnym. ale teraz zmieniam zdanie ;)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 sie 2006, 13:33

A ten facio na zdjeciu to nie Volverine ? :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 22 sie 2006, 13:49

TFA pisze:A ten facio na zdjeciu to nie Volverine ? :D
\
<hahaha2> <hahaha>

ale fakt - Wolverine - zarowno komiksowy jak i filmowy sa mescy a w zasadzie samczy - smierdza testosteronem na 100mil


gosciu z fotki nie jest meski - jest chlopaczkowaty - pewnie przez ta gogusiowata poze :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 22 sie 2006, 14:05

TFA pisze:A ten facio na zdjeciu to nie Volverine ?
Bender pisze:gosciu z fotki nie jest meski - jest chlopaczkowaty - pewnie przez ta gogusiowata poze
najpierw marudzicie aby pokazać wam konkretny przykład męskości- dałam jej ucieleśnienie a tu zazdrośc widzę... :P
Jake byłby męski nawet w różowym kostiumie królika.... :P
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości