twarda dziewczyna

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

nickolas86

twarda dziewczyna

Postautor: nickolas86 » 21 sty 2004, 11:57

Poznalem ostatnio taka jedna,spoko dziewczyna i ladna.Ma gorsze wspomnienia ze swoimi bylymi,a ja jestem porzadnym gosciem :) ,tylko ona uwaza mnie za powaznego.Bylem z nia na 4 godz. randce i bylo super,ale pare dni pozniej znow sie spotkalismy i bylo troche gorzej.Wreczylem jej prezent,z ktorego MOCNO sie ucieszyla.Nie jestem przekonany,czy ona uwaza mnie za kandydata na chlopaka.Co zrobic aby ja do siebie zblizyc uczuciowo?albo na jaka szalona randke sie wybrac?brak mi pomyslow.Rodzice ja mocno ograniczaja.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 12:44

Z tego co napisales to wydajem i sie, ze wszystko jest na jak najlepszej drodze ;)
Postaraj sie aby Ci zaufala, reszta to formalnosc :d
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 21 sty 2004, 15:04

Taaa wszystko jest na dobrej drodze, jednak z mojego doswiadczenia wynika ze dziewczyna ktora zostala w przeszlosci zraniona przez faceta, bardzo dlugo zbiera sie, i bardzo duzo wysilkow trzeba aby ja do siebie zblizyc, wysilku i cierpliwosci :) wiec dont worry be happy :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sty 2004, 09:21

A ja miałem podobną historię, jednak skończyła się inaczej... :roll: Poznałem super dziewczyne, kilkuktornie spotkaliśmy się, pewnego razu kupiłem jej kwiatka. Ten gest był tym, czego sie nie mogłem spodziewać. Ta dziewczyna powiedziała mojej przyjaciółce, że to sie dzieje za szybko. Ja jak to usłyszałem pomyślałem sobie ok, zwolnimy.... Kilka dni później dowiedziałem się, że ta dziewczyna zaczęła się spotykac z jakims kolesiem ze swojego roku... Co się z nią teraz dzieje to nie wiem, ale chyba już zerwała z tym gościem...
Tak, to też zależy trochę od szczęścia. Ja go nie miałem za wiele 8)

Pozdrawiam i mam nadzieję, ze tobie wszystko ułoży się tak jak tego chcesz...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2004, 09:27

Racja. Jak dizewczyna nie chce z kims byc to bardzo paskudnie klamie. Dawalbym za to po 5 lat wiezienia 8) Te teksty w stylu "to sie dzieje za szybko", "zostanmy przyjaciolmi", "na pewno kogos znajdziesz" itp itd... :/
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 22 sty 2004, 11:27

Kiedy przyjdzie czas na miłosc to ona po prostu przyjdzie...
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 22 sty 2004, 14:57

Maverick pisze:Racja. Jak dizewczyna nie chce z kims byc to bardzo paskudnie klamie. Dawalbym za to po 5 lat wiezienia 8) Te teksty w stylu "to sie dzieje za szybko", "zostanmy przyjaciolmi", "na pewno kogos znajdziesz" itp itd... :/


hehe ;) przypomnial mi sie jeszcze jeden sztandarowy tekst :) 'Zaslugujesz na kogos lepszego' :P to chyba uslyszalem swojego czasu ze 3 razy :P od 3 roznych kobiet... ale to bylo dawno :P ale rzeczywiscie wiezienie to moze nie, ale roboty spoleczne ? moze wreszcie autostrade bedziemy mieli ladna :P
Gość

Postautor: Gość » 22 sty 2004, 18:03

Pytanie do Nikolasa. Napisałeś, że spotkałeś się z Nia drugi raz i że "było gorzej". Co przez to rozumiesz, jakie jej zachowanie Cię uraziło, co Ci się nie spodobało w jej postępowaniu ?
Awatar użytkownika
Jasmine
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jasmine » 22 sty 2004, 18:08

Dobre pytanie. Nikolasie odpowiedz, jakie zachowanie dziewczyny skłoniło Cię do stwierdzenia, że na ostatniej "randce" było gorzej :?
nickolas

Postautor: nickolas » 23 sty 2004, 18:04

a wiec....to bylo tak,ze ja ciagle pytalem i wymyslalem tematy do gadania,a ona odpowiadala i mi zarzucala,ze ja nic nie mowie tylko ona ciagle :P a ja o niej juz wiem wszystko :) poza tym byly momenty milczenia i teksty w stylu (od niej) "powiedz cos..", "za powazny jestes...." .hehe troche to glupoty popisalem,ale tak to widze.Oprocz tego powiedziala mi wprost,ze aby sie z kims zwiazac to musi mu zaufac,czyli trzeba czasu.Gadalem jeszcze z jej kolezanka i ona mowila,ze wlasnie beata,bo tak ma na imie, powiedziala,ze nie moze mnie rozgrysc i troche nie bardzo to wszystko widzi.Ja mysle,aby spotkac sie z nia i zapytac jaki ma stosunek do mnie. ps.ostatnio na sygnalki nie odpowiada i na smsa nie odpisala, a tydzien temu potrafila mi napisac 4 smsy w godzine.....dzieki wszystkim za porady

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości