Prosba o rade - czekac czy nie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Prosba o rade - czekac czy nie

Postautor: poziomek » 09 kwie 2008, 14:53

Cześć

Moja sprawa wygląda dziwnie. Mam 22 lata i jeszcze nigdy nie kochałem się z dziewczyną. Kilka miesicey temu poznalem cudowna dziewczyne, ktora rzucila (2 dni temu) dla mnie poprzedniego partnera. Ona jest mlodsza ode mnie o 2 lata. Sprawa jest o tyle dziwna, ze nie chciualbym sie spieszyc z sexem, wole troche jeszcze poczekac, poznac ja lepiej. Moja partnerka jest juz doswiadczona. Jak myslicie? Co sobie pomysli? Nie wie, ze jestem prawiczkiem i wolabym jej o tym nie mowic. Czy doswiadczona dziewczyna bedzie chciala poczekac? Martwi mnie to. Z góry dzieki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 09 kwie 2008, 14:58

O Wielka Macierzy !! <woła na puszczy> poziomek, nad czym się tu zastanawiać ?? no chyba że jesteś dziewic konsekrowany. Każdy związek ma swój rytm i oczywiście nie ma co wyskakiwać z seksem na -1 randce. ale jeśli oboje macie na to ochotę i brak barier moralnych to po co czekać ?? bo tak wypada ?? w seksie wypada tylko zdjąć najpierw skarpetki.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 14:58 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 09 kwie 2008, 15:11

Dzieki Blazej za odpowiedz :)Dziewczyny co wy myslicie? :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 kwie 2008, 15:12

poziomek pisze:Czy doswiadczona dziewczyna bedzie chciala poczekac?

Myślę, że tak, tylko jeszcze to zależy ile by miała czekać.

poziomek pisze:Nie wie, ze jestem prawiczkiem i wolabym jej o tym nie mowic.

najprawdopodobniej sie sama domyśli.
A czemu nie chcesz sie przyznać ??
Chyba sie nie wstydzisz ??
Zresztą jak ona jest doświadczona to Cię poprowadzi trochę przy tym pierwszym razie
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 09 kwie 2008, 15:30

No sprawa jest troche dziwna bo w srodowisku uchodze za "rownego" kolesia:)
Poza tym zanim zaczne sie z nia kochac musze cos ze soba zrobic, mam zbyt krotkie wedzidelko, musze sie udac na banalny zabieg, wiec z sexem trzeba bedzie poczekac okolo 3-4 miesiecy. No i nie wiem co ona na to powie. Powiedziec jej czemu trzeba zaczekac czy po prostu powiedziec ze chce ja lepiej poznac itp.? Jak uwazacie?
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 09 kwie 2008, 15:31

Jeśli chcesz czekać, to wydaje mi się że nic w tym złego, pod warunkiem, że nie będzie to rok, czy coś podobnego rzędu wielkości, bo wtedy dziewczyna może się rozmyślić. Może zacznijcie od niewinnych zabaw, a reszta niech toczy się swoim rytmem ? Nikt nie każe wam od razu iść na całość, ale skoro dziewczyna jest doświadczona to pewnie też nie będzie chciała przeciągać tego w nieskończoność.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 15:38 przez Junak, łącznie zmieniany 1 raz.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 kwie 2008, 15:39

poziomek pisze:Powiedziec jej czemu trzeba zaczekac czy po prostu powiedziec ze chce ja lepiej poznac itp.? Jak uwazacie?

Ja bym powiedziała prawdę.
A Ty w końcu chcesz ja poznać najpierw lepiej czy tylko o ten zabieg chodzi ??

Nie zaczynaj od kłamstw, bo jak ona je przejrzy to będzie Ci głupio
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 09 kwie 2008, 15:43

No sprawa jest troche dziwna bo w srodowisku uchodze za "rownego" kolesia:)

Nie rozumiem co to ma do rzeczy?? To chyba nie jest dla Ciebie wstyd że nie uprawiałeś jeszcze seksu, a może się mylę :>
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 09 kwie 2008, 15:48

Chce ja poznac lepiej, ale musze tez zrobic porządek ze sobą :) Bo co to bedzei za seks wtedy?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 kwie 2008, 15:56

To rób ten porządek, poznawaj ją. Jak jej będzie zależało na Tobie to poczeka, po zabiegu będzie wspierała.
A jeśli będziesz doświadczonego udawał to możesz wyjść na kiepskiego w łóżku. Wiesz prawiczkowi który ma pierwszy raz sie wiele wybacza, pomaga sie mu, a już inaczej sie ocenia kogoś wprawionego. to tak upraszczając.

I nie przejmuj sie tak :)
qzel
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwie 2008, 15:59
Skąd: w-ch
Płeć:

Postautor: qzel » 09 kwie 2008, 16:07

po przedłużeniu wędzidełka po 3 tygodniach może działać
- tydzień chodzisz z szwami
- dwa tygodnie dla wygojenie

a jak zobaczysz jak Twój "przyjaciel" działa po zabiegu to nie będziesz się zastanawiał czy czekać czy nie
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 11 kwie 2008, 12:47

Nie nastawiaj sie od razu na sex. Mysle, ze bedzie chciala troche przeczekac, bo w koncu calkiem niedawno rozstala sie z wczesniejszym. Ale tak czy inaczej powinienes jej powiedziec, jesli chcesz budowac zwiazek na uczciwosci i szczerosci ;)
Jesli jest na tyle wyrozumiala i jej na Tobie zalezy, to taka blachostka nie powinna jej zrobic roznicy. Jest wiele innych konczyn ciala, ktorymi mozesz ja zaspokoic, mysle nawet w lepszym stopniu :P ;)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 11 kwie 2008, 12:56

Ale tak czy inaczej powinienes jej powiedziec, jesli chcesz budowac zwiazek na uczciwosci i szczerosci

Co racja to racja, ale ja bym się narazie z tym wstrzymał, bo jak dziewczyna Ci zareaguje jak jej na początku związku wypalisz z tekstem "że z seksu narazie nici"? Zabierze Cię za jakiegoś zboka co myśli tylko o "ruchaniu". Może pierw ją niech trochę lepiej pozna.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 kwie 2008, 13:19

Nie masz co jej ściemniać - i tak się dowie.
Jedyne co możesz zrobić, to starać się jak najlepiej. Nastaw oczy, uszy, węch i inne zmysły. Wprawdzie dużo nauki przed Tobą ale jak będziesz się starać to będzie dobrze.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 11 kwie 2008, 18:35

nie musi jej na razie nic mowic, po moze nie jest taka napalona, ze od razu wskoczy mu do rozpora itp... nie od seksu sie raczej zaczyna ;)
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 kwie 2008, 18:50

Ale facet powinien być przygotowany na taki jej krok, nawet gdy sam nie zamierza go jeszcze stawiać. :)
Przyjdzie odpowiednia chwila, nastrój - on załozy sobie jeszcze tydzień czasu, a ona mu gacie ściąga... :)
Coś powinien wiedzieć. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 kwie 2008, 09:04

Po pierwsze, nawet jeśli Ona nie wie, że jesteś prawiczkiem, to przy Waszej inicjacji bardzo prawdopodobne jest, że to wyjdzie na jaw. <diabel> Więc nie masz z czego się cieszyć.

A to, że ktoś chce zaczekać, nie musi wynikać z tego, że jeszcze nie współżył.
Dla mnie nie byłoby w tym żadnego problemu, rozumiem obawy. Każdy z nas kiedyś był dziewicą/prawiczkiem. Tylko jak za długo to będzie trwać, to możesz zasiać trochę niepokoju. Dlatego bądź dla Niej czuły i okazuj, że Cię pociąga.
poziomek pisze:wiec z sexem trzeba bedzie poczekac okolo 3-4 miesiecy.

Zdaje mi się, że sam tak długo nie wytrzymasz...
Samurai pisze:bo jak dziewczyna Ci zareaguje jak jej na początku związku wypalisz z tekstem "że z seksu narazie nici"? Zabierze Cię za jakiegoś zboka co myśli tylko o "ruchaniu".

Chyba Ci się klepki poprzestawiały. Może uznać Go za dziwaka, ale na pewno nie za zboka... <pijak>

Konkluzja moja jest taka: nawet jeśli chcesz poczekać, nic nie planuj i nic nie zakładaj. Jeśli przyjdzie już TEN moment, nie zwlekaj.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 13 kwie 2008, 22:19

Tak? Skąd to niby bedzie wiedziala?
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 14 kwie 2008, 11:29

Chyba Ci się klepki poprzestawiały. Może uznać Go za dziwaka, ale na pewno nie za zboka... <pijak>

Masz rację zle zakończyłem konkluzje :P <palant>

Konkluzja moja jest taka: nawet jeśli chcesz poczekać, nic nie planuj i nic nie zakładaj. Jeśli przyjdzie już TEN moment, nie zwlekaj.

A poza tym plany zawsze biorą w łeb znam z doświadczenia, najlepsze są akcje spontaniczne.

Tak? Skąd to niby bedzie wiedziala?

Uwierz będzie wiedziała :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 kwie 2008, 15:12

Nie rozumiem, dlaczego od razu sprawy u lekarza nie załatwiłeś.

Poza tym co to znaczy: czekać czy nie? Jeżeli będzie odpowiedni nastrój, chwila, to dlaczego się powstrzymywać? Przecież tu wchodzą w grę uczucia, to dlaczego sztucznie wstrzymywać coś? No chyba że chodzi o sprawy światopoglądowe.
Awatar użytkownika
Nica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:16
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Nica » 15 kwie 2008, 16:16

eee.. dziwne pytanie... A moze skoro je zadajesz to Ty nie dorosles emocjonalnie do tych spraw... My mamy decydowac za Ciebie w tych sprawach...? Ile Ty masz lat? Przeciez ze nie 10 ! ZWIAZEK MA SIE OPIERAC NA ZAUFANIU... Boisz sie jej o tym powiedziec... nie mart sie i tak zobaczy podczas zblizenia.. bedziesz sie denerwował.. w myslach bedzisz myslec o tym zeby jej nie zawiesc zeby sie udalo itd.. co Cie bardziej zestresuje... Wiec radze Ci o tym jej powiedziec.. Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze Ci zalezy tylko na tym... dlaczego? bo nigdy nie miales partnerki z ktora to robiles..

Zastanow sie i to dobrze..

Zycze powodzenia
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 15 kwie 2008, 16:24

3-4 miesiace, w sytuacji jak partnerzy się wzajemnie bardzo pociągaja, a zwykle na początku tak właśnie jest, to sporo. Choć to wszystko zależy od częstotliwości spotkań, możliwości bycia sam na sam, czyli takich praktycznych problemów, które dręczą młode prary. Skup się na pocałunkach, pieszczotach, poznawaniu jej ciała, przecież przed seksem można robić mase interesujących rzeczy :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 17 kwie 2008, 17:44

...ale na pewno sie sama zorientuje?
Stormy

Postautor: Stormy » 18 kwie 2008, 11:11

poziomek pisze:...ale na pewno sie sama zorientuje?

tak :) ja sie zroientwalam zanim moj jeszcze przystapil do akcji. byl po prostu uroczo nie poradny. a jak przyszlo juz co do czego to 15 sekund w polotach do 30 - zorientuje sie, albo pomysli ze masz jakies problemy - wiec lepiej jej powiedz. lepiej uwazac ze facet jest slodki, niz slaby :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 kwie 2008, 14:39

Stormy pisze:tak

Niekoniecznie.

Może, ale nie musi.

Ja się nie zorientowałam w jednym przypadku, który to przypadek ani nie był słodki, ani słaby, ani nieporadny :D Zresztą jakby mi potem kiedyś nie powiedział, to do tej pory żyłabym w nieświadomości.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, 14:45 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Stormy

Postautor: Stormy » 18 kwie 2008, 15:35

ale to sa wybitne wyjatki ;p
choc moj moze i standardowej krotkiej dlugosci byl ale wybitny technicznie tyz :))
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, 15:35 przez Stormy, łącznie zmieniany 1 raz.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 kwie 2008, 16:21

Na razie nie wiesz, czemu rzuciła tamtego dla ciebie. Fajną okazja i zarazem rozwianiem twoich rozterek jest powiedzenie jej o tym, ze z pewnych przyczyn nie zamierzasz przez kilka miesiecy byc zbyt blisko fizycznie.
Jej reakcja powie ci od razu wszystko: jesli zrezygnuje, to przypuszcalnie bycie z toba to jedynie ucieczka z tamtego zwiazku. Jesli zrozumie, to juz wiesz, ze chodzi o cos, co moze miec jakąkolwiek przyszlosc.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości