Na jakie tematy moge rozmawiac z kobieta?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Na jakie tematy moge rozmawiac z kobieta?

Postautor: jaro » 04 paź 2008, 18:20

Witam! Mam na imie Jarek i jestem teraz w klasie maturalnej! Nigdy wczesniej nie mialem typowej dziewczyny na dluzszy czas! Teraz znalazla sie taka fajna kolezanka ktora mi sie bardzo podoba! Wczesniej dostalem do niej nr gg i rozmawialem z nia o wszystkim i bylo fajnie lecz ona nie chciala sie spotkac! Wkoncu ja namowilem i doszlo do tego spotkania! :] Bylo calkiem sympatycznie lecz obawiam sie kolejnych! Wiem o niej juz duzo rzeczy(zainteresowania, gdzie chodzi do szkoly itp.)! I jesli nadejdzie kolejne to nie wiem o czym z nia rozwamiac a nie chcial bym aby nadeszla nie zreczna cisza! Na inych stronach jak przegladalem wszyscy odpisywali to samo zebym o jej zainteresowaniach rozmawial lecz juz o tym gadalismy a niechce sie powtarzac! Moze macie jakies propozycje! Wypisze teraz co lubi(na wszelki wypadek) i prosze Was o szybka i powazna odpowiedz!:
-jazda konnna
-plywanie
-TANIEC
-gry karciane i planszowe
-kino
-ksiazki
-internet
-hip-hop
-techno
-reggae
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 paź 2008, 18:33

Nie ważne o czym będziesz rozmawiał, a jak. Sztuczność łatwo wyczuć; jest odpychająca. Tak więc powinieneś czuć się swobodnie podczas rozmowy. Od tematu ważniejsza jest elokwencja, inteligencja, wiedza, błyskotliwość i poczucie humoru. Na niezręczną ciszę dobre jest myślenie abstrakcyjne i zauważanie absurdów rzeczywistości. Gdy zapada niezręczna cisza, zażartuj po prostu że zapadła niezręczna cisza, o czym to może a nie musi świadczyć, co ludzie robią w takich chwilach, jakie sytuacje mogą się z tego zrodzić. I już.

Najważniejsze jednak, aby wszystko to przychodziło Ci z łatwością i swobodą. To jak z trudnymi podaniami czy zwodami w grze piłkarskiej. Co Ci po znajomości ich klawiszologii, kiedy nie potrafisz ich z finezją zastosować na wirtualnym boisku?
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 04 paź 2008, 21:15

Jak to mniej wiecej wiem! Wcale jej nie bajeruje oszukujac ja tylko mowie jej cala prawde i to co chciala by uslyszec! Wiadomo ze o wszystkim jej nie moge powiedziec bo moglo by ja tylko odrzucic ode mnie! Gdy z nia rozmawiam to sie nie stresuje ani nic a wrecz jestem spokojny i wyluzowany(no moze troszeczke zawstydzony ale to chyba normalka na poczatku)! Wiec jeszcze raz moje pytanie: O czym moge z nia rozmawiac gdy poruszone byly wczesniej poszczegolne tematy? Bo jesli jakis jeden temat sie nawinie to i kolejne! Ale jest czasem tak ze ani ja ani ona nie potrafi nic powiedziec! A wolalbym abym to ja ratowal takie sytuacje zeby sobie o mnie zle nie pomyslala!
Pozdrawiam! 8)
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 04 paź 2008, 21:56

Po pierwsze - nie krzycz :P Jeśli następnym będziesz chciał na końcu każdego zdania postawić wykrzyknik, to ugryź sie w palec i wciśnij kropkę.

Może zamiast pisać scenariusz przed każdym spotkaniem, po prostu zabierz ją w takie miejsce, gdzie nie trzeba dużo rozmawiać? Np do kina, potem zawsze można pogadać o filmie. Albo kręgle, łyżwy - więcej sytuacji generujących nowe tematy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 paź 2008, 22:05

Ja zawsze mowilem na spotkaniach ze zapadla niezreczna cisza i ze celowo bede ja utrzymywal zeby moc dana dziewczyne obserwowac itd :P Dla mnie nie ma czegos takiego jak niezreczna cisza, z wlasciwa osoba cisza nie jest niezrecza, a wspaniala. Poza tym nie jest wazne o czym rozmawiasz tylko co ona bedzie o Tobie myslec po spotkaniu. Jestem pewien ze nie bedzie miala pojecia o czym rozmawialiscie, ale bedzie pamietac jak sie zachowywales, jak mowiles, gestykulowales, bedzie pamietac Twoj blysk w oku jak mowiles o swoich pasjach itd.
A temat... coz. To nie rozprawka na lekcji polskiego. Nieistotny.
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 04 paź 2008, 22:06

Przepraszam ale ja zawsze z przyzwyczajenia wciskam ! . Ale czy to bedzie dobry pomysl zabrac ja do kina czy w inne miejsce na drugie spotkanie? Myslalem ze z pierwsze 3 spotkania to do paru na spacer przy piwku czy nawet bez. Chcialbym sie z nia jutro spotkac ale widze ze chyba mi nikt nie pomoze i nie napisze jakie tematy w ostatecznosci moglbym poruszyc? (wypisalem jej zainteresowania).
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-10-04, 22:09 ]
No tam ale od czegos trzeba zaczac i na czym trzeba skonczyc. Nie moge raz na jakis czas cos powiedziec i non stop siedzic w ciszy i sie na nia patrzec. Moze tutaj nie ktore kobiety mogly by napisac jakie pytania byly im zadawane na pierwszych zapoznawczych randkach jesli mozna tak nazwac te spotkania. I czy na drugie spotkanie wypada zebym kupil jej jakiegos kwiatka czy jeszcze za wczesnie?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 paź 2008, 22:51

Nic a nic nie zrozumiałeś z mego postu, na dodatek masz opropnie dziecinne podejście i klapki na oczach. Niereformowalny przypadek, mimo młodego wieku. Prędzej czy później każdą zanudzisz na śmierć, więc odpuść sobie następne spotkanie <aniolek>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 paź 2008, 11:39

jaro pisze:Moze tutaj nie ktore kobiety mogly by napisac jakie pytania byly im zadawane na pierwszych zapoznawczych randkach jesli mozna tak nazwac te spotkania.

Umawiałam się na randki, nie na wywiady.

Jeśli nawet zamilkniecie, co się Twoim zdaniem stanie?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 05 paź 2008, 13:17

Zapadnie cisza. Wymiana wzroku. Usmiech! :) I znowu zacznie sie rozmowa.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 paź 2008, 13:22

usmiechaj sie i patrz w oczy ona tego nie wytrzyma i zacznie cos mowic :) od jazdy konnej bym zaczal, niech Ci opowie jak to dokladnie sie steruje takim koniem :D a i do seksu mozna latwo przejsc ;]
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 05 paź 2008, 13:30

No nie wiem czy to dobry pomysl przechodzenia od razu na tematy seksu? Ona jest mlodsza ode mnie o 2lata wiec raczej by nie chciala rozmawiac o tym bo by sie speszyla. Zdaje mi sie ze owszem mozna taki temat poruszyc ale ja juz bedziemy sie lepiej znac i dogadywac.
@Shaman!
Wiec mam dac sobie spokoj? Nie napisalem tego tematu abys mnie zniechecal a wrecz napedzal i pomogl jesli jestes doswiadczony! <foch>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 paź 2008, 13:47

jaro pisze:@Shaman!
Pomagałem na początku, aleś nie zrozumiał :D Co ja poradzę
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Re: Na jakie tematy moge rozmawiac z kobieta?

Postautor: Martinoo » 05 paź 2008, 16:46

jaro pisze:-TANIEC


Na Lodzie czy z Gwiazdami?

Co do rozmowy z kobietami. Jak się umawiam to zawsze kobieta mówi. Ja sie staram słuchać. Dowiedzieć się można o niej wiele przydatnych rzeczy. Daj jej mówić niech Ci opowiada o pierdołach.

Grunt to się nie stresować pozdrawiam młodego podbijacza kobiecych serc :)
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 05 paź 2008, 16:50

Ogolnie taniec. Kocha tanczyc! Tez jestem zdania zeby ona nawijala a nie ja bo to ona mnie interesuje. Ale zeby nawijala to musi byc konkretny temat. Ale dzisiaj jestem bardziej spokojniejszy niz przed 1 spotkaniem. Zyczyc powodzenia! :]
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 paź 2008, 17:27

jaro pisze:Ale zeby nawijala to musi byc konkretny temat

eeee tam. równie dobrze można gadać o dupie Maryny...byleby tylko was oboje to ciekawiło :) jak to już ktoś mądry przede mną napisał, nie ma niezręcznej ciszy w takich sytuacjach, gdy oboje milczycie to nie łaź skuty wymyślając nowy temat, ale po prostu zapytaj o powód tej ciszy, coś zażartuj. przecież nie będziesz sobie przed każdą randką przygotowywał kartki z tematami, hm?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2008, 17:36

Mysle, ze jak bedziesz tak do sprawy podchodził to nic dobrego z tego nie wyniknie. Rozmowa sama wychodzi podczas takich spotkan, jesli nie - znaczy, ze jeszcze gotowy na randkowanie nie jestes gotów, co minie - powinno.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 05 paź 2008, 21:48

Dopiero co wrocilem ze spotkania. Podziele sie z wami jak bylo bo pomogliscie mi na pewno. Wyszedlem o 18 czyli bylismy razem 3,5h! Rozmowa szla gladko. Jak bylo cos takiego jak cisza to byla przyjemna. Gdyz ja na nia i odwrotnie wpatrzeni w siebie, potem sumiechy i komplementy jej slalem. Ale takto caly czas ktos cos mowil. Bylo ciekawie a w pewnych momentach wrecz zabawnie. Chialbym sie wam tutaj wszystkim jakos odwdzieczym ale moge tylko tak! <browar> Kolejne spotkania nie sa mi juz straszne! :]
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2008, 19:40

No widzisz ? zawsze tak jest. Jeszcze jak sie wezmie po piwku to juz w ogole rozmowa sama sie uklada.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 06 paź 2008, 20:54

Zaproś ją do restauracji, baru to nie będziesz musiał non stop paplać bo będziecie przez dużą część czasu zajęci jedzeniem. Albo do kina będziecie oglądać film (chyba że coś innego się rozwinie hihi). Na dyskotekę - będzie głośno. Do muzeum będziecie raczej w milczeniu kontemplować dzieła sztuki. Do parku - posłuchacie śpiewu ptaków
Jak się popieści to się zmieści
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 06 paź 2008, 21:33

Nie glupie pomysle te nie ktore. Ale co do paru mam zastrzezenia: muzem- sam nie chcial bym tak pojsc a ona tez tego by chyba nie zniosla, a co do parku to narazie wszystkie spotkania tam sie odbywaly bo jest zaraz za blokami naszymi. :] I wcale ptaszkow nie ma :P Ale teraz mam zamiar pojsc z roza a nastepne spotkanie to jakies kino. <zakochany> Co wy na to? Dobry moment czy jeszcze za wczesnie?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 paź 2008, 22:48

jaro pisze:Co wy na to? Dobry moment czy jeszcze za wczesnie?
Na różę? OMG! Nie dość, że najbardziej oklepany kwiat to jeszcze takie gdybania. Możesz dać na pierwszym albo n-tym. To nic wielkiego dostać kwiatka, serio :>
Ja bym se na jej miejscu darowała.
Stormy

Postautor: Stormy » 06 paź 2008, 22:58

gdybym sie dowiedziala ze facet z kazda pierdola przed kazdym spotkaniem radzi sie bandy ludzi na forum co robic, co mysla, a moze jednak tak, a moze nie to bym wiala gdze pieprz rosnie, chryste, co to za facet, ktory zadnej decyzji sam nie umie podjac. mamy sie pytales na milosc boska co robic? kurde, referndum by sie przydalo - isc z nia do kina czy nie. ciapa jestes a nie facet

[ Dodano: 2008-10-06, 22:59 ]
przepraszam, sie zezlilam,ale ile mozna mazgajenia wysluchiwac...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 paź 2008, 22:59

księżycówka pisze:Ja bym se na jej miejscu darowała.

A co Ty taka wybredna ?? Nie lubisz za bloki chodzić ??


Kwiatek to nic zobowiązującego, możesz jej kupić. A to ciągłe chodzenie do tego parku to chyba nie do końca dobry pomysł
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 paź 2008, 23:00

Stormy pisze:gdybym sie dowiedziala ze facet z kazda pierdola przed kazdym spotkaniem radzi sie bandy ludzi na forum co robic, co mysla, a moze jednak tak, a moze nie to bym wiala gdze pieprz rosnie, chryste, co to za facet, ktory zadnej decyzji sam nie umie podjac. mamy sie pytales na milosc boska co robic? kurde, referndum by sie przydalo - isc z nia do kina czy nie. ciapa jestes a nie facet

[ Dodano: 2008-10-06, 22:59 ]
przepraszam, sie zezlilam,ale ile mozna mazgajenia wysluchiwac...


srata tata, kazdy czlowiek tak, ma czy to facet czy kobieta, tylko ta obdarowana stronanawet o tym nie wie
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 paź 2008, 23:03

jaro pisze:Ale teraz mam zamiar pojsc z roza a nastepne spotkanie to jakies kino. <zakochany>

Dżizasz człowieku nie planuj wszystkiego tak!!! zaplanuj sobie co będzie na następnym spotkaniu, ale nie kilka w przód. chcesz kupić kwiatka to kup, zaprosić do kina, zaproś, na łyżwy, to na łyżwy...BĄDŹ SAMODZIELNY!! :)

jaro pisze:Dobry moment czy jeszcze za wczesnie?

dobry, nie! zły! tak, nie...przepraszam, a po jakim kursie? ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Stormy

Postautor: Stormy » 06 paź 2008, 23:08

TFA pisze:srata tata, kazdy czlowiek tak, ma czy to facet czy kobieta, tylko ta obdarowana stronanawet o tym nie wie

ja tak nie mialam. jakos nie kojarze zebym z kazdą pierdola wykonywala chocby telefon do przyjaciela. szlo sie na spotkanie, sie stresowalo i mijalo. stres byl raz, jak nie pamietalam jak moja randka wyglada. ale zeby tak marudzic caly czas?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 paź 2008, 02:17

Efekt koedukacji w szkolach :P Wyraznie brakuje mu jaj :P Zkobiecial inaczej mowiac i nie daje racy dzisiejszym zmeznialym kobietom :P Swiat na glowie stanal ;)
Pamietaj ze kobiety lubia spontanicznosc. Nawet bardzo cenia. Wiec czesto dobrze jest stworzyc pozory ze cos co bylo zaplanowane bylo spontaniczne. A czasami jest to dobre wytlumaczenie dla wlasnego sumienia (np seks na 1 spotkaniu).
Idac na spotkanie z dziewczyna nie mozna miec planu w glowie, bo bedzie sztucznie. Mozna za to miec pewne wytyczne co mozna robic, a czego nie. Ale tylko jezeli sa one w zgodzie z Toba samym, bo nawet jezeli w wyonaniu kogos innego cos bedzie dobre nie oznacza ze tobie bedzie pasowac.
Ogolnie raczej kobiety lubia rozmawiac o sobie. Nie oznacza to ze masz milczec, po prostu rozmawiac o niej. Ma to te zalete ze ona dzieki temu nie pozna Cie tak szybko, a to wiaze sie z tym ze prawdopodobnie bedzie Ciebie bardziej ciekawa.
A co do komplementow to nie przesadzaj z nimi. Sa fajne w zwiazku, sa fajne jak sie podrywa ale powinny byc mowione z pelna naturalnoscia i swoboda. Poza tym nie mozna przesadzic. Pamietaj ze jak z niej zrobisz za pomoca komplementow boginie to ona zaprosi Cie nie do swego loza tylko do grona wyznawcow :P Dlatego dobre komplementy sa odpowiednio zakamuflowane. Poza tym musisz pamietac ze powinienes dla niej byc wyzwaniem.

W sumie nie wiem po co to pisze, bo tego i tak sie nie da nauczyc z jednego postu, ani nawet z 10 ksiazek. To trzeba w sobie miec albo w sobie wypracowac. Ale kierunek znasz :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 paź 2008, 07:54

wiedze , ze na tym forum wielu ma cisnienie by cokolwiek pisac, a ze tematy sie wyczerpały to piszecie na byle pierdołę <hahaha> <hahaha>
Ostatnio zmieniony 07 paź 2008, 07:54 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
jaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:09
Skąd: z .....
Płeć:

Postautor: jaro » 07 paź 2008, 13:37

Niech tutaj nie ktore Panie sie chamuja bo ja chamstwa nie toleruje! A to gdzie indziej na takie pierwsze spotkania zapoznawcze moge ja zabierac jak nie do parku na spacer?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 paź 2008, 14:04

A to gdzie indziej na takie pierwsze spotkania zapoznawcze moge ja zabierac jak nie do parku na spacer?

:|

Do ZOO
Do ogrodu botanicznego
Do wesołego miasteczka
Na piknik
Na rower/rolki/wrotki/deskorolkę
Do kawiarni
Do lasu
Na stare miasto wieczorem

Ale wierzę, że za blokami jest najfajniej.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości