Róznice wiekowe

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

informatyk_
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2010, 00:52
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: informatyk_ » 03 sty 2010, 00:53

Dla mojej koleżanki 4 lata różnicy to zbyt wiele. Ja 21 ona 25...
britney
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2010, 08:05
Skąd: kielce
Płeć:

Postautor: britney » 12 sty 2010, 08:12

a ja mam 20 lat a moj facet 29... hm w sumie roznica wiekowa jest prawie 10 lat... w sierpniu bedzie mial 30 i jak ? ja jestem zadowolona hm kjocham go i on mnie... a ta roznica wiekowa mi nie przeszkadza i jme tez nie... hm a moi rodzice co na to hm ? hm a nic akceptuja i zycza szczescia :) [:D]

[ Dodano: 2010-01-12, 08:26 ]
kocham mojego faceta pomimo wieku... 10 lat roznicy
ona... :):*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 sty 2010, 19:53

Ja też mam różnicę.
Małą, ale w stronę, której bym się nigdy nie spodziewała, bo on jest młodszy ode mnie.
Nawet tego nie zauważam. Wydaje mi się dojrzalszy niż nie jeden 30 latek, którego znam.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 13 sty 2010, 14:28

księżycówka, a duża to jest różnica?

Kiedyś napisałam w tym temacie, że nie wyobrażam sobie siebie z młodszym facetem. Swoje stanowisko podtrzymuje i dodaję, że z równolatkami też ;)
Jestem w związku z facetem starszym ode mnie o 7 lat i jak porównuję ten związek z moim poprzednim to niebo i ziemia. Koniec z jakimiś dziecinnymi jazdami, brakiem powagi i odpowiedzialności. No i wspaniałymi argumentami w kłótniach typu: "nie jesteś moją żoną, więc co Ty ode mnie chcesz!" <hahaha>
Obrazek
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 13 sty 2010, 19:24

Wszystko zależy od charakteru. Byłam i z ze starszym facetem i z kilkoma równolatkami i czasami wiek ma się nijak do dojrzałości konkretnej osoby. Jak to mówi moja mama "niektórzy faceci nie dorastają nigdy a niektórzy dopiero na starość" :P

Niejeden równolatek potrafi być bardziej dojrzały niż wielu starszych od niego.
Ale wychodzę z założenia już od dawna, że raczej nie chciałabym być z kimś młodszym, ale jak już pisałam czasami wiek to nie wszystko więc może kiedyś :P (na razie nie przewiduję żadnych zmian :P )
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2010, 19:54

Joasia pisze:księżycówka, a duża to jest różnica?
Co Ty, roku raptem. Ale u mnie też to nietypowe, bo ostatnie jakieś relacje, które były dla mnie ważne to różnice 6,7 lat w górę.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości