dlaczego kobiety...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 14 sie 2004, 17:25

Mozna probowac, przez gg tez mozna poznac fajna dziewczyne. Z moich obliczen wychodzi ze mniej wiecej jedna na dwadziescia dziewczyn poznanych na gg jest atrakcyjna fizycznie. Ale to i tak duzo :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sie 2004, 17:26

Student pisze:Mozna probowac, przez gg tez mozna poznac fajna dziewczyne. Z moich obliczen wychodzi ze mniej wiecej jedna na dwadziescia dziewczyn poznanych na gg jest atrakcyjna fizycznie. Ale to i tak duzo :)


1 na 20 to całkiem możliwe.. Jednak na 19 musisz "zmarnować" czas ;p
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 15 sie 2004, 09:15

az mi sie przykro zrobilo jak czytalem posty Mariusza i Studenta :-(

powiem szczerze ze poznawanie kobiety za pomoca internetu, telefonu. sms'a i wszystkiego co omija kontakt wzrokowy jest wedlug mnie lepsze. dlaczego :?: bo wtedy poznajesz osobe po tym co mowi, jak mysli i jaki ma charakter, a wyglad liczy sie na 2 miejscu, jak juz sie spotkacie. nie wiem jak Wy ale ja szukajac partnerki wole znalezc osobe z ktora rozmawiac moge o wszystkim i rozmowa jest zawsze interesujaca, a nie taka na ktora milo oko zawiesic. bo w koncu jak dlugo mozna patrzec sie i siedziec cicho :?:



Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 15 sie 2004, 11:13

powiem szczerze ze poznawanie kobiety za pomoca internetu, telefonu. sms'a i wszystkiego co omija kontakt wzrokowy jest wedlug mnie lepsze


moim zdaniem na pewno jest bardziej ekscytujące :) Może nie dla wszystkich, ale ja lubię takie formy kontaktu. Niestety bardzo łatwo jest się zauroczyć kimś poznanym przez internet a na żywo się okazuje że to nie to. No ale może to jest wpisane w koszty ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 sie 2004, 12:04

No ale może to jest wpisane w koszty

No musi być wpisane. Zależy tylko jak duże koszty się poniosło i czy te koszty nie poszły za daleko, czyt. zakochałaś się w gnomie i teraz dylemat: odkochać się czy nie.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 15 sie 2004, 13:03

Gorgon pisze:
powiem szczerze ze poznawanie kobiety za pomoca internetu, telefonu. sms'a i wszystkiego co omija kontakt wzrokowy jest wedlug mnie lepsze. dlaczego :?: bo wtedy poznajesz osobe po tym co mowi, jak mysli i jaki ma charakter, a wyglad liczy sie na 2 miejscu, jak juz sie spotkacie. nie wiem jak Wy ale ja szukajac partnerki wole znalezc osobe z ktora rozmawiac moge o wszystkim i rozmowa jest zawsze interesujaca, a nie taka na ktora milo oko zawiesic. bo w koncu jak dlugo mozna patrzec sie i siedziec cicho :?:


E tam sranie w banie wyglad jest tak samo wazny jak charakter. Bynajmniej u mnie! W pierwszej chwili patrzy sie na wyglad ,a nastepnie poznaje sie jej charakter :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 15 sie 2004, 14:26

Faceci to wzrokowce ;P
Ktoś kiedys powiedział charakter się liczy, ale ważne też jest w co jest on :opakowany" ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2004, 18:28

Gorgon pisze:az mi sie przykro zrobilo jak czytalem posty Mariusza i Studenta :-(

powiem szczerze ze poznawanie kobiety za pomoca internetu, telefonu. sms'a i wszystkiego co omija kontakt wzrokowy jest wedlug mnie lepsze. dlaczego :?: bo wtedy poznajesz osobe po tym co mowi, jak mysli i jaki ma charakter, a wyglad liczy sie na 2 miejscu, jak juz sie spotkacie. nie wiem jak Wy ale ja szukajac partnerki wole znalezc osobe z ktora rozmawiac moge o wszystkim i rozmowa jest zawsze interesujaca, a nie taka na ktora milo oko zawiesic. bo w koncu jak dlugo mozna patrzec sie i siedziec cicho :?:



Ja Ne,

    Gorgon


Dobrze gada ! wypije dzis za to ! :564: :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 15 sie 2004, 21:56

wg mnie jeśli ktoś mówi, że wygląd się nie liczy, to znaczy to, że albo kłamie, albo sam nie ma zbyt wiele do zaoferowania w tej sferze.

nikogo się nie czepiam, po prostu wyrażam swoje zdanie.

pzdr
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2004, 22:35

bartek pisze:wg mnie jeśli ktoś mówi, że wygląd się nie liczy, to znaczy to, że albo kłamie, albo sam nie ma zbyt wiele do zaoferowania w tej sferze.

nikogo się nie czepiam, po prostu wyrażam swoje zdanie.

pzdr


Które sie zmieni z biegiem lat ! :547: a tak na marginesie odebrałes to chyba zbyt dosłownie !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 15 sie 2004, 22:40

możliwe, nie zaprzeczam; a czy zbyt dosłownie? raczej nie - taka mała dygresja odnośnie tematu rozmowy.

pzdr
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 16 sie 2004, 09:25

krzys pisze:Dobrze gada ! wypije dzis za to ! :564: :564: :564: :564:


ten dzien zapisze sie w historii :!: zgodzilismy sie z Krzysiem :-) mimo roznic wiekowych :D

Student pisze:E tam sranie w banie wyglad jest tak samo wazny jak charakter. Bynajmniej u mnie! W pierwszej chwili patrzy sie na wyglad ,a nastepnie poznaje sie jej charakter :)


coz... tu sie roznimy, ja staram sie oceniac charakter nie wyglad, owszem jak juz lepiej poznam dana osobe z czasem zwracam uwage na jakies szczegoly wygladu itd ale nie biore tego jako kryterium wartosci czlowieka

do Bartka: nie mowie ze sie nie liczy, bo na pewno jesli ktos nam sie nie wyda interesujacy to nic z tego, taka juz nasza zwierzeca natura. ale mowie ze wole najpierw poznac osobe z charakteru i osobowosci, a nie oceniac jej po tym jak wyglada. zycie dalo mi nauczke na ten temat, tyle


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 sie 2004, 09:36

Nikt przeciez nie pisał,że przez gg trzeba gadać cały rok. Wymienić jakieś poglądy trochę pogadać i spotkac sie w realu. Zawsze będzie więcej tematów na pierwszej randce. Nie wiem czy to nie lepsze niz jak zobaczysz ekstra laskę w knajpie, podejdziesz do niej a ona ma język i słownictwo rodem z "zerówki". Wtedy dopiero szok :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 16 sie 2004, 11:09

fish pisze:Nikt przeciez nie pisał,że przez gg trzeba gadać cały rok. Wymienić jakieś poglądy trochę pogadać i spotkac sie w realu. Zawsze będzie więcej tematów na pierwszej randce. Nie wiem czy to nie lepsze niz jak zobaczysz ekstra laskę w knajpie, podejdziesz do niej a ona ma język i słownictwo rodem z "zerówki". Wtedy dopiero szok :)


wlasnie o tym mowie :!: lepiej chociaz odrobine kogos poznac, zeby wiedziec z kim sie ma do czynienia a potem ewentualnie weryfikowac atrakcyjnosc fizyczna (oczywiscie dla nas)


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 16 sie 2004, 11:41

gracja pisze:
na pewno należy do nich obawa przed tym co pomyśli rodzina, znajomi. Niestety - żyjemy w świecie pewnym konwenansów, obaw, tak naprawdę cała ta "wolność" jest bardzo pozorna

bzdura, jak sie nie chce umawiac (BO NIE JEST ZAINTERESOWANA) to odmawia spotkania - innych powodów nie znam ;) czyli odp. j.w. :P


Przeczytałem wiele postów, które odpowiadają na pytanie Mariusza i nie wiem dlaczego tak wszyscy komplikują rzeczywistość. To co napisała Gracja jest jedyną odpowiedzią i w zasadzie zamyka dyskusję na temat: dlaczego się nie umawiają ?
Chcemy z kimś się spotkać, rozmawiać jeśli on jako osoba, lub to co ma do powiedzenia nas w jakikolwiek sposób zaintersuje. Jeśli nie, to czywistym jest, że nawet nie pomyślimy aby poświęcać swój czas.
Jednak ta odpowiedź rodzi inne pytanie. Co zrobić, aby zaintersować drugą osobę ? Aby nasza osobowość nie wydała się banalna, żeby to co mówimy (piszemy), żeby to jak się zachowujemy rodziły u drugiej osoby chęć dalszego poznawania. Ale to bardzo obszerny temat i chyba na odrębny temat :-)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 16 sie 2004, 20:54

Co zrobić, aby zaintersować drugą osobę ? Aby nasza osobowość nie wydała się banalna, żeby to co mówimy (piszemy), żeby to jak się zachowujemy rodziły u drugiej osoby chęć dalszego poznawania. Ale to bardzo obszerny temat i chyba na odrębny temat

załoz go :)
nie wiem dlaczego tak wszyscy komplikują rzeczywistość.

moze w naturze czlowieka lezy usprawiedliwianie swojego niepowodzenia w danym temacie i szukanie wszelkich uzasadnien na zewnatrz, a nie w sobie :)
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 18 sie 2004, 11:53

gracja pisze:
Co zrobić, aby zaintersować drugą osobę ? Aby nasza osobowość nie wydała się banalna, żeby to co mówimy (piszemy), żeby to jak się zachowujemy rodziły u drugiej osoby chęć dalszego poznawania. Ale to bardzo obszerny temat i chyba na odrębny temat

załoz go :)
nie wiem dlaczego tak wszyscy komplikują rzeczywistość.

moze w naturze czlowieka lezy usprawiedliwianie swojego niepowodzenia w danym temacie i szukanie wszelkich uzasadnien na zewnatrz, a nie w sobie :)


Jeśli chodzi o założenie tego tematu, to wydaje mi się, że nie ma to sensu. przynajmniej na razie. Jest wiele tematów, trochę zachaczających o problem (typu: Podryw, znaki itp.). Oczywiście, to próba stworzenia manuala, jak zdobyć drugą osobę. Jak zakończy się dyskusja w sprawach "technik", to może wtedy nadejszie pora.

Jeśli chodzi o kompikowanie życia, to podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałaś (co tam, wszystkim się podpisuję !). Znam parę osób, które potrafią powiedzieć, "...dałem d**y..." i bardzo je za to cenię. Niestety są w mniejszości.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 18 sie 2004, 12:45

krzys pisze:
Gorgon pisze:az mi sie przykro zrobilo jak czytalem posty Mariusza i Studenta :-(

powiem szczerze ze poznawanie kobiety za pomoca internetu, telefonu. sms'a i wszystkiego co omija kontakt wzrokowy jest wedlug mnie lepsze. dlaczego :?: bo wtedy poznajesz osobe po tym co mowi, jak mysli i jaki ma charakter, a wyglad liczy sie na 2 miejscu, jak juz sie spotkacie. nie wiem jak Wy ale ja szukajac partnerki wole znalezc osobe z ktora rozmawiac moge o wszystkim i rozmowa jest zawsze interesujaca, a nie taka na ktora milo oko zawiesic. bo w koncu jak dlugo mozna patrzec sie i siedziec cicho :?:



Ja Ne,






Dobrze gada ! wypije dzis za to !


Sranie w banie :) Ja poznalem przez net fajna dziewczyne. Milo mi sie z nia gadalo , zaczelismy dzwonic do siebie , miala slodki glosik. Jak doszlo do spotkania to jakies jajca sie zrobily :) Nie wiem wazyla jakies 120 kilo , byla z dwa razy wieksza ode mnie. Wiec mozecie swoje teorie o super charakterze w bajki wsadzic!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 sie 2004, 12:51

Sranie w banie


Ale nie mówimy Studencie o skrajnościach. Po prostu nie musi to być modelka z pierwszych stron gazet.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2004, 12:53

po prostu w wypowiedzi było pominiete OSZOŁOMSTWO !! :564:
Spójrz na Fisza , jaki szczesliwy ! a swa Panią poznał na necie ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 18 sie 2004, 13:03

Dzięki Krzyś - to szczera prawda ! :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 18 sie 2004, 13:59

Studencie, nie mowie ze od razu milosc zycia masz poznac, ale kogos interesujacego sie da, a potem zobaczy co z tego wiecej bedzie :-)

Fish'owi gratuluje, mam nadzieje ze i ja bede mial tyle szczescia :-)


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 sie 2004, 18:17

Student pisze: Nie wiem wazyla jakies 120 kilo , byla z dwa razy wieksza ode mnie. Wiec mozecie swoje teorie o super charakterze w bajki wsadzic!


Własnie dla tego poznawanie dzieczyn przez neta jest bezsensu. Lubię wiedzieć z kim rozmawiam. Kobieta powinna podobac się facetowi. Mnie osobiście kobiety ważące po 120 kg sie nie podobają :/ I nic na to nie poradze.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 18 sie 2004, 18:26

mariusz pisze:
Student pisze: Nie wiem wazyla jakies 120 kilo , byla z dwa razy wieksza ode mnie. Wiec mozecie swoje teorie o super charakterze w bajki wsadzic!


Własnie dla tego poznawanie dzieczyn przez neta jest bezsensu. Lubię wiedzieć z kim rozmawiam. Kobieta powinna podobac się facetowi. Mnie osobiście kobiety ważące po 120 kg sie nie podobają :/ I nic na to nie poradze.


ale kto powiedzial ze ona ma od razu byc Twoja jedyna :?: wiesz, podejdz do tego troche rozsadniej... sam tez idealny nie jestes :P

wiec sie nie dziw skoro Ty sadzisz ze z "takimi" nie warto sie spotkac, to ze i kobiety nie chca z Toba...


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 sie 2004, 18:35

Przychodzi mi na mtśl film: płytki facet... POLECAM
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 19 sie 2004, 09:57

mariusz pisze:Przychodzi mi na mtśl film: płytki facet... POLECAM


przepraszam, to bylo do mnie czy na temat tego co Ty i Student mowicie o poznawaniu kobiet przez internet :?: :566:


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 19 sie 2004, 20:00

Ja nie mowie ze to zle! Swoja kobiete obecna ktora tak mocno kocham jak nigdy nie kochalem tez poznalem przez interenet.
Mi chodzilo tylko o to gadanie ze poprzez poznawanie ludzi przez internet mozna sie zakochac w duszy , w charakterze czlowieka a nie ze leci sie od razu na wyglad.
Gorgon to powiedz mi co bedzie jak z kobieta poznana przez internet bedzie ci sie gadalo super , bedziecie sie rozumiec we wszystkim , wspolne tematy i w ogole polaczenie z bajki :) A jak ja zobaczysz i okaze sie ze Cie obrzydza , ze w ogole Ci sie nie podoba to co wtedy? I to nie sa zadne skrajnosci.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 20 sie 2004, 11:08

powiem tak, nigdy nie bylo tak zeby kobieta mi sie nie podobala :-)

jesli podoba mi sie jej charakter akceptuje tez jej wyglad, to tyle


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 20 sie 2004, 13:13

Gorgon pisze:powiem tak, nigdy nie bylo tak zeby kobieta mi sie nie podobala :-)

jesli podoba mi sie jej charakter akceptuje tez jej wyglad, to tyle


Ja Ne,

    Gorgon



Kazdy ma inne wymagania i upodobania co do kobiet. Dla mnie musi byc jedno i drugie. Piekna kobieta , inteligenta i z fajnym charakterem!!
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 20 sie 2004, 13:27

Student pisze:Kazdy ma inne wymagania i upodobania co do kobiet. Dla mnie musi byc jedno i drugie. Piekna kobieta , inteligenta i z fajnym charakterem!!
i ladnym biustem :D
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości