system regulacji miłości

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

system regulacji miłości

Postautor: Ted Bundy » 13 lut 2008, 10:59

http://www.dziennik.pl/opinie/article12 ... losci.html

dosyć zabawny tekst. Większość tekstów tej pani jest zabawna, ale ten jest wyjątkowy, nieprawdaż? :) Sami przeczytajcie. Szczególnie ten fragment o schemacie płacenia, wyliczonym zgodnie z precyzją godną zegara atomowego. Facet X 3, a potem seks. Nomen-omen, fundujesz sobie dziwkę, bo to co zainwestowałeś musi się zwrócić ;DD Ja rozumiem , że istnieją takie chore układy oparte wyłącznie na ja tobie, ty mnie. Ale po co do takich prostackich wypocin podciągać miłość? :) Ot, zagwozdka.

I pokażcie mi kretyna, który nową kobietę zabiera na pierwsze spotkanie na full-wypas kolację <hahaha> Jeleń, to najłagodniejszy termin, który mi się nasuwa.

I piękny komentarz:

W "Psach" jest taka scena gdy dziewczyna mówi do Lindy "no dobra, najadłam się, teraz możesz mnie przelecieć". Czym to się różni od tego zachowania, którym - jak mniemam - tak zachłystuje się autorka. Czym to się różni od prostytucji?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 3 razy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 lut 2008, 11:05

TedBundy pisze:że istnieją takie chore układy oparte wyłącznie na ja tobie, ty mnie

Czyli na fifty-fifty i idealnym bilansie? :D
TedBundy pisze:tak zachłystuje


A gdzie? :| Ot, opisała zjawisko, nie widzę, żeby się nim zachwycała szczególnie.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 11:09 przez pani_minister, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lut 2008, 11:09

fifty-fifty to już wyższa szkoła jazdy :) Po prostu prawdziwa równość, a nie wiszenie na kimś z wyrachowania czy wygody. O tym się właściwie nie rozmawia, to po prostu niektóre mają we krwi, z kindersztuby.

pani_minister pisze:Ot, opisała zjawisko, nie widzę, żeby się nim zachwycała szczególnie.


inaczej te rozkminki odbieram :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 lut 2008, 11:14

TedBundy pisze:wiszenie na kimś z wyrachowania

Jakie wiszenie? :| Jedna kolacja to już bycie utrzymanką?

Ted, to jest system znaków, a nie materializm. Nikt nie sypia z drugim za kolację, ale kolacja może być doskonałym miernikiem tego, czy chcesz z nim sypiać.

Moim zdaniem akurat Twoje legendarne fifty fifty ma całkiem dużo wspólnego z tym:

Kod: Zaznacz cały

I to jest być może istotą amerykańskiego systemu randkowania: tak ustalić relacje pomiędzy ludźmi, żeby oboje mieli równe prawa i nikt nikogo nie wykorzystywał.
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 13 lut 2008, 11:15

To może nie doczytałeś do końca...



A to jakoś nie robi na mnie wrażenia, Ameryka to Ameryka :] Ciut inny świat.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 13:17

Ted - kiedy Ty zrozumiesz , ze wiekoszosc ludzi lubi obdarowywac , zaskakiwac itd. nie zadajac w zamian NIC ! cieszy ich zwykła przyjemnosc "uszczesliwienia" kogoś
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 lut 2008, 14:00

ten tekst wcale nie jest zabawny, Ted. Jak napisala omg - "ciut" inny swiat i tyle. Niektore elementy mi sie podobaja, ale wiekszosc jest nie do przyjecia.

TedBundy pisze:I pokażcie mi kretyna, który nową kobietę zabiera na pierwsze spotkanie na full-wypas kolację
no wlasnie...
a co do placenia - jezeli koles by mnie zabral do najdrozszej knajpy, to wcale nie czulabym sie zobowiazana, zeby zaplacic za siebie. To jest poniekad bezczelne, bo nie znajac mojej sytuacji finansowej tak jakby "kaze" mi wybierac - albo place kasa albo czym innym. Z tego tekstu wynika, ze dla Amerykanek seks nie jest czyms tak waznym jak np. dla Polek, wiec jezeli ktoras nie bylaby zbytnio zainteresowana facetem, to i tak nic jej nie szkodzi odwdzieczyc sie w inny sposob. Za to Polka by podziekowala i poszla do domu i nie widze w tym nic zlego.

Poza tym - to rzeczywiscie wyglada na to, ze tam faceci sie staraja, bo chca zaciagnac kobiete do lozka. Z kolei kobieta ma prawo do swojej seksualnosci i taki uklad jest dobry, gdy obojgu chodzi o to samo - znajomosc i seks bez zobowiazan. Mimo, ze to moze zaowocowac czyms powazniejszym, ja i tak jestem za tym "polskim systemem randkowania" (o ile tak to mozna nazwac)

a tak swoja droga mysle, ze autorka w sprawie seksualnosci nie powinna wszystkich panstw europejskich (z wyjatkiem Skandynawii) wrzucac do jednego worka. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze te kwestie troche roznia sie w Polsce i np. w panstwach srodziemnomorskich.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 14:06

TedBundy pisze:I pokażcie mi kretyna, który nową kobietę zabiera na pierwsze spotkanie na full-wypas kolację
Ja ! a co nie wolno mi ? to gdzie mam ją zabrac do baru mlecznego ?
Nemezis pisze:a co do placenia - jezeli koles by mnie zabral do najdrozszej knajpy, to wcale nie czulabym sie zobowiazana, zeby zaplacic za siebie. To jest poniekad bezczelne, bo nie znajac mojej sytuacji finansowej tak jakby "kaze" mi wybierac
Nie no !! czy ja w innym swiecie zyje czy jak ? to znaczy, ze jak facet zaprasza kobietę do lepszego lokalu to od razu cos chce ? a moze to dżentelmen ? nikt o tym nie pomyslał ?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 14:07 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 lut 2008, 14:18

Andrew, jakbys nie zauwazyl - my komentujemy artykul - czytales go...?
"Polskie kobiety wykorzystują mężczyzn" - mówił mi kiedyś z rozgoryczeniem. "Chętnie pozwalają się zapraszać, więc ty stajesz na głowie, żeby zarezerwować dobry stolik w jakiejś nowo otwartej knajpie, a potem kiedy wydałeś dwieście albo trzysta dolarów na kolację, zostawiają cię samego w taksówce. Za którą oczywiście ty płacisz. I co najgorsze, czują się zupełnie w porządku".

Musiałam mu tłumaczyć, że w Polsce seks jest po prostu uważany za coś grzesznego, więc jeśli tylko kobiecie uda się go uniknąć, czuje się bardzo moralna. Nie przyjdzie jej do głowy, że to jest transakcja i że wchodząc w układ randkowy, zobowiązała się, żeby i brać, i dawać tak, jak ten system tego wymaga. "
Andrew pisze:a moze to dżentelmen ?
czy dzentelmen po tym jak kobieta nie zaplaci za siebie mimo, ze to on ja zaprosil, czuje sie "wykorzystany" i jest "rozgoryczony"?

Andrew pisze:to gdzie mam ją zabrac do baru mlecznego ?
ja bym wolala na pierwszy raz pojsc na pizze i soczek :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 14:21

No tak - tylko mnie to raczej nie interesują kobiety które chodza na pizze i soczek [:D]

nie nie czytalem , komentuje to co tu piszecie <aniolek>
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 14:22 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 13 lut 2008, 14:22

Andrew pisze:Ja ! a co nie wolno mi ? to gdzie mam ją zabrac do baru mlecznego ?

<hahaha>
ja tam lubię ruskie pierogi ;DD

Tak jak napisała pani_minister, zgadzam się, że ten tekst nie jest o materializmie tylko o właśnie systemie znaków, aby wszystko było jasne od samego początku. Amerykanie to bardzo, BARDZO pragmatyczni ludzie, umysłowo też wolą się nie wysilać. Wcale mi się to nie podoba, i mimo że mam czasem myśli, że wolałabym od razu wiedzieć co i jak, to jednak... szybko przechodzi ;).

TedBundy pisze:Czym to się różni od tego zachowania, którym - jak mniemam - tak zachłystuje się autorka. Czym to się różni od prostytucji?

Hehe, no tak, bo albo białe albo czarne musi być.
W związku (czy też innym układzie) występują pewne nierówności, i to jest absolutnie naturalne. Zdarza się, że trzeba samemu wnieść więcej niż ta druga osoba (choćby ze względu na własne możliwości), i czasem to może być wkład emocjonalny czy inny wysiłek, a czasem to kwestia pieniędzy, nie widzę sensu przykładania do nich aż tak dużej wagi.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 lut 2008, 14:23

Andrew pisze:tylko mnie to raczej nie interesują kobiety które chodza na pizze i soczek [:D]
<foch> a nnie zaobraczkowani mezczyzni :P
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 13 lut 2008, 14:26

Ted- ale w gruncie rzeczy Tobie system powienien sie podobac. Czarno na bialym, granice wytyczone-> Luksus po prostu.

Nemezis- Z tekstu wynika, ze amerykanki maja inne podejscie do seksu, ale wyciaganie wnioskow "A, taki se jest, ale mu dam bo sie wykosztowal" to jednak nadinterpretacja.

Runeko siedzi w USA, chetnie bym przeczytal co ona mysli o tym tekscie.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 14:34

ameryka mi sie nie podoba , ale jest jedno dobre w niej - kobiety, a raczej to , ze jak taka chce sexu to o tym mówi , a nie tak jak nasze cnotki dewotki w znacznej wiekszosci .... nie dam ! bo bede puszczalską
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 lut 2008, 14:42

Andrew pisze:nasze cnotki dewotki w znacznej wiekszosci ....
piszesz jak typowy niewyzyty facet :P
omg pisze:Amerykanie to bardzo, BARDZO pragmatyczni ludzie, umysłowo też wolą się nie wysilać.
dlatego nie wyobrazam sobie mieszkac wsrod takich ludzi :)
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 13 lut 2008, 14:45

Ej sory a o co innego chodzi? :) Zapraszasz ja gdzieś Ty jej spasujesz, ona Tobie i do wyra.
A filozofie to se mozna dorabiac na 1000 sposobów.

Przykład(Ż życia wzięte):

Kiedys na tzw podrywie ze znajomym (ja noob, on pro) była taka sytuacja. 2 kobieciny po przeciwnej stronie ulicy.

- Czesc Dziewczyny!
- Laski Zainteresowane przechodza przez pasy... - Znajomy wysuwa sie do przodu, 3 sekundy badania wzrokiem i ślina.
- 15min w barze i dymanko w parku :)

Obie strony mocna podpite bez zbędnych barier.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 14:52 przez Martinoo, łącznie zmieniany 2 razy.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 lut 2008, 14:47

Jeśli JA zabieram dziewczynę do knajpy, gdziekolwiek i chcę zapłacić, to owszem, mam w tym swój interes - lubię obdarowywać, jak Andrew mówi. I miło mi, jak ktoś przyjmuje. Prędzej bym się źle czuł, gdybym się postarał o coś, a np. kolacja by nie smakowała albo jakiś inny zonczuś by wyskoczył tu i ówdzie. :/

Andrew pisze:kobiety, a raczej to , ze jak taka chce sexu to o tym mów

Może niekoniecznie mówi wprost "chcę się kochać", chociaż i to byłoby mile widziane ale chociażby mówi ciałem. Taka, która chce, ma normalnie kisiel w majtkach, a nie może bo "będzie puszczalska" to nie jest sobą.
Choć równie dobrze znajdą się faceci, którzy są GŁUCHYMI KOłKAMI, którzy nie pójdą do łóżka z dziewczyną, bo to nie wypada na pierwszej randce i se dziewucha pomyśli "ty tylko o jednym!"
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 14:57

Nemezis pisze:
Andrew pisze:nasze cnotki dewotki w znacznej wiekszosci ....
piszesz jak typowy niewyzyty facet :P


No wlasnie, i tak dokladnie to ze strony kobiet u nas wyglada. Tak jak by sex to była strasza rzecz, a jak juz go ktos chce to jest niewyzytym. Zas kobiety hamują swe zamiary by nie zostac posądzona o to samo
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 14:57 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lut 2008, 14:57

Imperator pisze:i se dziewucha pomyśli "ty tylko o jednym!


trudno, by tak nie pomyślała i nie spuściła na drzewo, gdy na pierwszym spotkaniu chce ją wychrobotać <diabel> Prosty schemat -> chodzi mu tylko o jedno ---> traktuje mnie użytkowo ---> szybko powie nara, jak wykorzysta. Szlus ;DD
Kobieta się szanuje, proste. Ta przez duże "K".
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 14:58

a jak ona ma taką samą ochote jak on ? - to co wtedy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 13 lut 2008, 15:01

Andrew pisze: Ja ! a co nie wolno mi ? to gdzie mam ją zabrac do baru mlecznego ?

.... na lody? <hahaha>

Ja tam wolę moknąć na deszczu, z kimś kogo nie stać na drogą restaurację, niż iść na wytworną kolację z jakimś BEZinteresownym DŻEMtelmenem, który zaprosił mnie po to, aby ubić kolejną transakcję <regulamin>

A w miłym towarzystwie to i deszcz niestraszny 8) < udowodnione nienaukowo [:D] >

Przeliczanie wszystkiego na złotówki, wcześniej czy później prowadzić będzie do tego, że ktoś kogoś zawsze będzie "wykorzystywał" <pijak>
Paranoja...

Swoją drogą Amerykanie nie są dla mnie wzorem godnym do naśladowania
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 lut 2008, 15:02

nie wiem, nie znam takich, które by po pierwszym spotkaniu się rzucały na faceta. Jeżeli mówimy w kontekście czegoś na dłużej, to nie znam nikogo, kto ten numer przerabiał. Jeżeli na raz, użyć sobie i papa - znam, jak najbardziej. Kto lubi szmirki, ten lubi. Nie przepadam <diabel> Poza tym niektórzy też się z jednorazówek już wyleczyli.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 15:07

nie pisalem o pierwszym spotkaniu Tedi

Mikro czarnuch pisze:Ja tam wolę moknąć na deszczu, z kimś kogo nie stać na drogą restaurację, niż iść na wytworną kolację z jakimś BEZinteresownym DŻEMtelmenem, który zaprosił mnie po to, aby ubić kolejną transakcję


A dlaczego zaraz wszyscy mają na mysli iz reastauracja = drogo? i dlaczego myslenie sprowadza sie ku temu, ze ktos coś chce ubic ? :? <mlotek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 lut 2008, 15:08

TedBundy pisze:nie znam nikogo, kto ten numer przerabiał

:)

<ale ja truskawki cukrem i takie tam>

Nemezis pisze:To jest poniekad bezczelne, bo nie znajac mojej sytuacji finansowej tak jakby "kaze" mi wybierac - albo place kasa albo czym innym

Dopiero na trzeciej randce, tylko od Ciebie zależy, czy się na nią wybierzesz. I czyż nie jest to jasny, cudownie klarowny układ? :]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 15:09

Mikro czarnuch pisze:.... na lody? <hahaha>



Moze byc , tyle , ze tu sie pisalo o kolacji. Nie zabiore dziewczyny na lody, kiedy wiem , ze jest glodna ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 13 lut 2008, 15:11

pani_minister pisze:Dopiero na trzeciej randce, tylko od Ciebie zależy, czy się na nią wybierzesz. I czyż nie jest to jasny, cudownie klarowny układ?

No ale co jeśli po 2 randkach dalej nie wiesz :?
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 lut 2008, 15:11

Andrew pisze:a jak ona ma taką samą ochote jak on ? - to co wtedy
Mam znajoma, ktora nie robi niczego wbrew sobie. Otwarcie mowi, ze lubi seks i gdy ma niego ochote, to sie po prostu nie hamuje. Ma tez swoje zasady - nigdy na pierwszym spotkaniu. Zwykle wychodzilo tak, ze na drugim albo trezcim ladowala z facetem w lozku. A miala ich wielu - w koncu jest ladna, atrakcyjna, inteligentna studentka. I co teraz - juz prawie rok leczy wszystkie infekcje i syfki, ktorych sie wtedy nabawila i ma z tym powazny problem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 15:12

pani_minister pisze: I czyż nie jest to jasny, cudownie klarowny układ? :]


No nie bardzo - bop wszystko od poczatku sprowadza sie do sexu, a moze ja nie chce ? i prosze mnie tu dobrze odebrac <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 13 lut 2008, 15:14

Nemezis pisze:
Andrew pisze:a jak ona ma taką samą ochote jak on ? - to co wtedy
Mam znajoma, ktora nie robi niczego wbrew sobie. Otwarcie mowi, ze lubi seks i gdy ma niego ochote, to sie po prostu nie hamuje. Ma tez swoje zasady - nigdy na pierwszym spotkaniu. Zwykle wychodzilo tak, ze na drugim albo trezcim ladowala z facetem w lozku. A miala ich wielu - w koncu jest ladna, atrakcyjna, inteligentna studentka. I co teraz - juz prawie rok leczy wszystkie infekcje i syfki, ktorych sie wtedy nabawila i ma z tym powazny problem.
Bo sie w gumie dmucha.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lut 2008, 15:14

Nemezis pisze:Mam znajoma, ktora nie robi niczego wbrew sobie. Otwarcie mowi, ze lubi seks i gdy ma niego ochote, to sie po prostu nie hamuje. Ma tez swoje zasady - nigdy na pierwszym spotkaniu. Zwykle wychodzilo tak, ze na drugim albo trezcim ladowala z facetem w lozku. A miala ich wielu - w koncu jest ladna, atrakcyjna, inteligentna studentka. I co teraz - juz prawie rok leczy wszystkie infekcje i syfki, ktorych sie wtedy nabawila i ma z tym powazny problem.


No i tak to potem w ameryce wyglada ... własnie


Wujo Macias pisze:Bo sie w gumie dmucha.


powaznie ? [:D] i co .... myslisz , ze ona wszystko rozwiaze ?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 15:16 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości