To znow ja <akuku>

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Grucha
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2004, 17:36
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

To znow ja <akuku>

Postautor: Grucha » 27 cze 2004, 14:44

Witam.
Wybieram sie do kina (jeszcze nie jest to pewne wyjscie - zalezy od niej ale mysle ze sie zgodzi) i sie zastanawiam na co moglbym sobie pozwolic.. Temat znacie.. Drugi raz walcze i mysle ze ona cos juz sie domysla a mimo to sie spotykamy.. wiec jak sie zgodzi na wyjscie to mysle ze to moze byc jakis znak bo kiedys odmowila jak sie okazalo potem - bo wiedziala ze nic nie bedzie i nie chciala naciagac mnie. Narazie tylko podajemy sobie reke na dziendobry i dowidzenia a sie zastanawiam czy cos w kinie mozna zrobic.. np zlapac za reke, objac czy cos tego typu.. co o tym sadzicie..

I jeszcze jedno.. DO DZIEWCZYN.. Jak poznac ze chlopak wam sie podoba i wiarzecie z nim jakas nadzieje na zwiazek? Jak to sie objawia..?
Tak pięknie jest żyć i kochać, nawet wtedy, kiedy jest ciężko.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 27 cze 2004, 16:23

razie tylko podajemy sobie reke na dziendobry i dowidzenia


to milutkie :) bo niby nic a jednak to juz jest jakis kontakt fizyczny :)

moze nie obejmuj jej od razu ;) ale mozesz spróbowac z tym aby chwicic jej dłon podczas seansu :)
a najlepiej to sie juz grucha nie zastanawiaj i nie pytaj nas o wszystko tylko po prostu DZIAŁAJ SPONTANICZNIE!!!!! to ty znasz ta dziewczyne i wiesz jak moze zareagowac na twoje zachowanie!!! :)

Jak poznac ze chlopak wam sie podoba i wiarzecie z nim jakas nadzieje na zwiazek? Jak to sie objawia..?


my to sie bardzo umiemy maskowac wiec nie zawsze mamy to wypisane na twarzy ;) a czasem to nawet same nie wiemy ze wiazemy z kims jakies nadzieje ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 27 cze 2004, 21:09

Przede wszystkim narazie nie działaj zbyt szybko. W czasie seansu możesz spróbować ją złapać na ręce. Wiesz tak wiem po sobie, że polecałabym ci iść na jakiś film romantyczny (niestety nie wiem co tam teraz w kinach grają) bo te filmy działają na dziewczyny, że chcemy się poprzytulać do kogoś i jakoś tak ciągnie wtedy do chłopaka :D

Jak poznac ze chlopak wam sie podoba i wiarzecie z nim jakas nadzieje na zwiazek? Jak to sie objawia..?

Chyba nie można tego poznać. Bo przecież nie będzie miała wypisane na twarzy: podobasz mi się. Tak jak napisała Agata my to potrafimy strasznie dobrze ukryć. Ale jeżeli będzie ją do ciebie ciągneło to może coś znaczyć.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 cze 2004, 21:54

zapytaj sie jeszcze czy lepiej usiasc z jej prawej strony czy z lewej i ktory rzad wybrac. nikt Ci nie powie co masz robic! zadecyduj o tym sam pojdz na zywiol, zaryzykuj albo dostaniesz z liscia i powie Ci bye bye albo bedzie zachwycona wszytsko zalezy od dziewczyny, wszych relacji, danej chwili a ty chcesz zeby Ci tu ktos napisal czy ja przytulic czy nie.
Nie bedziesz mial zadnej przyjemnosci ze zdobywania jej jezeli kazdy kolejny krok w waszym zwiazku bedziesz musial przedyskutwac na forum.
to Twoje zycie i Ty masz o nim decydowac.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 27 cze 2004, 21:59

zadecyduj o tym sam pojdz na zywiol, zaryzykuj albo dostaniesz z liscia i powie Ci bye bye albo bedzie zachwycona wszytsko zalezy od dziewczyny


a moze taka ostatnia rada: nie zdziw sie jezeli cały film obejrzycie trzymajac sie za rączki a na drugi dzien dziewczyna bedzie ci wmawiac ze "przeciez to nic nie znaczy" ;)

Nie bedziesz mial zadnej przyjemnosci ze zdobywania jej jezeli kazdy kolejny krok w waszym zwiazku bedziesz musial przedyskutwac na forum.
to Twoje zycie i Ty masz o nim decydowac.


popieram jak najbardziej :) tutaj na forum mozna poruszac pewne sprawy pytac co zrobic gdy ma sie problem ale nie prosic o pomoc przy najprostszych czynnosciach ;)
powodzenia!!
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 28 cze 2004, 14:07

Full spontan!!!! :D
Bez planowanie, w ktorym rzedzie usiadziemy?!...co jej zamowie do picia?!...a co bedziemy jedli...?!A jesli juz sie wybierzecie to tez razem zdecydujecie jaki film obejrzec, bo kupisz bilety na komedie a okaze sie ze wcale nie macie na nia ochoty itp!Jesli juz znasz ta dziewczyne to powinienses wiedziec na co mozesz sobie pozwolic..jakich facetow ona lubi...Moze wlasnie tego chce zebys ja namietnie pocalowal w mroku kinowej sali, albo delikatnie objal ja ramieniem...
Dzialaj pod wplywem chwili...jej reakcji...wyczuj ja, nie dzialaj rutynowo,standardowo
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 lip 2004, 09:18

a moze taka ostatnia rada: nie zdziw sie jezeli cały film obejrzycie trzymajac sie za rączki a na drugi dzien dziewczyna bedzie ci wmawiac ze "przeciez to nic nie znaczy"
Tak, to w Was dziewczynach jest po prostu urocze :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 12 lip 2004, 18:30

Tak, to w Was dziewczynach jest po prostu urocze

_________________

dzieki dzieki ;)
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 13 lip 2004, 13:26

mi to bardziej brzmiało jak sarkazm a nie jak komplement :p
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 lip 2004, 13:30

I tu masz rację. Też tak to odebrałem :)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 13 lip 2004, 13:41

Jak dla mnie to najbardziej uroczy był ten liść - to piękne sformułowanie Sarah, a jak chłopina pójdzie po dyskusji na forum do kina z duszą na ramieniu, to zapamięta seans do końca życia - hihi.
Ależ to były chwile, takie pierwsze seanse z dziewczyną u boku, ale to se chyba ne vrati. :567:
;)...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 lip 2004, 13:46

Ależ to były chwile, takie pierwsze seanse z dziewczyną u boku


Jeszcze się wraca :)
Świetnie było ostatnio zresztą dziś też idę do kina :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 13 lip 2004, 17:14

mi to bardziej brzmiało jak sarkazm a nie jak komplement


no tez postawiłam odpowiednia buźke za tekstem tzn ;) :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości